Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 23., vasárnap 15:13

mert olyan jo fiu... :ozil: :roll:

...és ez kb igazolja is az állitásomat.

Az meg hogy kinek az érdeke? Ki a fene tudná,ezek megfoghatatlan dolgok,nincsenek mögötte direkt mechanizmusok,vagy csak részben......alakul,a népnek mindig is kellett a jó fiú rossz fiú love sztori,a ketté szakadás teszi izgalmassá,érdekessé,vitathatóvá.....ezzel lehet eladni a sajtót,ez van a címlapon,ez kell a népnek,kenyér és cirkusz.

Az el indítója meg talán maguk a klubok,a real az örök rossz.....a barca a kisemmizett,az örök jó.....ott is ebből élnek a drukkerek.
Ronaldo is tett azért hogy az unszimpatikus oldalra sorolják,de az hogy a realba került akik eleve azok,még rátett....egy neymar is legalább annyira unszimpatikus bohóc mint anno cr.....de a barca vette,igy nem céltábla annyira....ha hozzánk jött volna,rá merem tenni marhám és házam hogy nem lenne fele ennyire sem színezve.......menne a rossz cselekedetei utáni állandó mutogatás,gúny.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 23., vasárnap 15:05

R.M.C.F írta:.....
A kerdes kinek a szandekaban allt, Messit es CR-t ilyeneknek beallitani.....mert a media is csak egy eszkoz, vkinek v vkiknek ezt kezben kellett tartania....es itt mar nem csak a katalan sajtorol beszelunk. Most eltudjatok kepzelni, h Perez sem egy kis ember, de ebben a kampanyban meg os is tehetetlen volt.

Sosem fogom elfelejteni amikor megkerdeztek Egervarit, h miert szavazott Messire.....mert olyan jo fiu... :ozil: :roll:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 23., vasárnap 14:47

Ezekkel a félelmetes statokkal amit ez a két pali hoz, amellet ,hogy én is csak lesek azért még megvárnék egy 10-20 évet.Könnyen lehet,hogy a labdarúgás felgyorsulásának és a Barca-Real hatalomátvételnek köszönhetőek ezek a számok, mindamellet ,hogy világ klasszisokról van szó persze.

Egyáltalán nem lennék meglepve,ha a jövőben is találkoznánk pár játékossal akik képesek ezeket a statokat hozni, akkor azért kicsit átértékelelődik majd ez az óriási hype ami most őket övezi és a bestever kategóriába helyezi.Persze ők a statisztikáktól függetlenül is "Hall of Fame",csak nem vagyok róla meggyőződve,hogy mondjuk R9 nem termelne-e ugyanilyen ütemben, egy olyan Realban vagy Barcában ami ennyire kiemelkedik, és egy olyan Fociban ami ennyire felgyorsult...

+azért ha megnézzük az elmúlt 5-6 évet, szinte megszokott lett,hogy a Real vagy a Barca 4-5-6 vagy akár 7-8 góllal is hazaküldi ellenfeleit...voltak régen is gálák de azért nem ilyen gyakran és nem ekkora különbésgekkel.

Óriási ez a 2 figura,zseniálisak,de csak a félelmetes mutatóikkal még megvárok 1-2 generációt, könnyen lehet hogy a mai labdarúgásban ez egy ilyen kiemelkedő képességű játékosnak alap...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. november 23., vasárnap 14:34

Hát én nem tudom. Amikor elkezdtem nézni a focit (2000-es évek elején), akkor Owen és Ronaldo volt a kedvencem a csatárok közül, majd később Sevcsenko, Henry és Eto'o vették át a helyüket. Rá pár évre meg jött CR és Messi, akik gyakorlatilag a futballtörténelem addigi csatárainak 99%-át majdhogynem nevetség tárgyává tették/teszik, úgy és annyi rekordot döntenek, amennyit talán az elmúlt 20 évben hozott össze nem egy játékos, hanem az érintett generációk egésze.

Amit ki akarok hozni belőle: nem értem, nem is fogom megérteni a "ki a jobb Messi vagy CR" témát, én csak örülök, hogy van két eszméletlen zseni, aki egymást motiválva egyre nagyobb és nagyobb eredményeket érnek, egyre magasabbra helyezik azt a bizonyos lécet. Az "all time best" kérdésben meg nálam nincs, nem is lesz egyértelmű győztes, elvégre hogyan lehetne összehasonlítani Pelét akár Maradonával, akár Zidanenal, vagy akár Vieiraval (akinek szintén nagyon bírtam a játékát).

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 23., vasárnap 14:13

Persze, ezekkel én is tisztában vagyok, mond ezt azoknak akik azért szurkolnak inkább Messi-nek, mert utálják Ronaldo-t, stb. Lehetne még példázni reggelgi, de ezért is mondom, hogy ilyen téren lehetetlen és fölösleges őket összehasonlítani.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 23., vasárnap 14:05

tucsoki írta:Az sem feltétlen igaz hogy aki a PL-t szereti az CR-es inkább, nekem van sok ismerősöm aki ezt cáfolná. Ugyan így ez más bajnoksággal. Nem tudom mi lenne erre a legreprezentatívabb mutató, de ha abból indulunk ki, hogy a legnagyobb közösségi oldalon Messi neve mellett 75 millió ember van, CR-nél 102, akkor talán állíthatjuk hogy a portugál "népszerűbb", de mivel ez a szám nem közvélemény kutatás vagy valami, csak egy szimpla kattintás, ezért nem lehet komolyan venni.
Hát nyilván vannak kivételek, de Messi ficánkolni egyedül a tiki-takában tud,ebből az következik,hogy csak azoknak jön be a stílusa akik szeretik a tiki-takát.Cé viszont sokkal univerzálisabb így szerintem több stílust is megtud győzni, mivel technikailag is rendben van,a gyors dinamikus fociban is király,az ibra féle tornamutatványok és felbukkannak nála stb...persze biztos vannak kivételek de szerintem Cé kedveltebb a labdarúgást szeretők körében.


Facebook meg ilyenekre nem tudom ,hogy lehetne-e alapozni, de mondjuk trollfootbalon is egy Messi post alatt max összegyűlik 2-3000 lájk,azért C-nél ilyen 7-8000ek...de ez más csak ilyen agyalás,nemhiszem ,hogy a Facebook mérvadó lenne.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. november 23., vasárnap 14:04

Én abból indulok ki, hogy vannak ismerőseim, akik nem bírják se CR-t, se Messit, de CR-t mégis többre tartják, mert a PL-ben is bizonyított. Ott is tudott csapatot felvinni a csúcsra, és ott is kiváló volt egyénileg. Messi pedig máshol még nem mutatott semmit. Ha meg elmegy egy francia vagy német csapatba, akkor szintén nem fog semmit mutatni, mert papíron azok a bajnokságok gyengébbek, mint a mostani. A PL viszont a legerősebb, ott nehezebb elmebeteg teljesítményt tolni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 23., vasárnap 13:59

Az sem feltétlen igaz hogy aki a PL-t szereti az CR-es inkább, nekem van sok ismerősöm aki ezt cáfolná. Ugyan így ez más bajnoksággal. Nem tudom mi lenne erre a legreprezentatívabb mutató, de ha abból indulunk ki, hogy a legnagyobb közösségi oldalon Messi neve mellett 75 millió ember van, CR-nél 102, akkor talán állíthatjuk hogy a portugál "népszerűbb", de mivel ez a szám nem közvélemény kutatás vagy valami, csak egy szimpla kattintás, ezért nem lehet komolyan venni.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 23., vasárnap 13:53

wZoLee7 írta:
'shutterisland írta: nem csipázzátok messit, és igaz ez fordítva is ronaldo esetében a részünkről
Szerintem Messi az emberek többsége nem azért utálja, mert a Barcában van...ellenben szinte csak barcások szeretik. Nem véletlen, hogy a legtöbb barca drukker valamiért argentin drukker is :hmmm:
Azért az erős,hogy csak a Barca drukkerek kedvelik.CR és Messi mellett egyszerűen nem lehet csak úgy elmenni,nemhiszem,hogy van ember a világon akinek ne húzna valamelyik felé a szíve(kivéve ha Bayernes vagy :mrgreen: na ők tényleg mindent utálnak ami nem nationalelf meg vw meg bmw,azok nagyon veszettül tolják :lol: ).

Messinek volt 4 kiemelkedő éve, de Cé akkor is ott lihegett mindig a nyakán(csak a Barca fölénye a Real szemben Messi felé sodorta a vízet,most viszont fordult a kocka), de már jó ideje csak annyi történik,hogy Cé hozza a konstans elmebeteg teljesítményét folyamatosan egész évben, aztán Messi néha megdönt egy rekordot, ami nem a mostani formájának szól hanem azoknak az éveknek amikor a csúcson volt és akkor megint lehet ömlengeni.

Egyébként abban vanigazság ,hogy a média ferdítése ellenére,tényleg sokkal többen CR-pártiak mint azt gondolnátok a tv-ben látottak alapján.PL én nem láttam angol-olasz focidrukkert aki nem CR mellett tette volna le voksát.Szal a többség sokkal többre értékeli CR-t szerintem,univerzálisabb játékos,többfajta stílus van meg benne mint Messiben így több típusú szurkolót meg tud győzni.Kivéve a bayernesek, azoknak tökmind1 csak deustchland überalles :lol: :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 23., vasárnap 12:35

Messi vs ronaldo témában meg röviden annyi a véleményem,hogy a két alak megítélésében mérhetetlen különbséget idézett elő a média. Ketté osztotta a szerepeket,hogy a szerencsétlen ember tudja magát hová sorolni és szimpátiát gyakorolni főként jellem és nem tudás alapján.
Ők meg köszönik és röhögnek rajta.
De amúgy jól működő gépezet ez a média, és szarkeverés. Tudnék benne dolgozni :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 23., vasárnap 11:19

wZoLee7 írta:
'shutterisland írta: nem csipázzátok messit, és igaz ez fordítva is ronaldo esetében a részünkről
Szerintem Messi az emberek többsége nem azért utálja, mert a Barcában van...ellenben szinte csak barcások szeretik. Nem véletlen, hogy a legtöbb barca drukker valamiért argentin drukker is :hmmm:

Ja,nekem is van olyan haverom,aki mindig brazil drukker volt régebben,meg barcás.....most már barcás és argentin. :lol:


Messi vs ronaldo témában meg röviden annyi a véleményem,hogy a két alak megítélésében mérhetetlen különbséget idézett elő a média. Ketté osztotta a szerepeket,hogy a szerencsétlen ember tudja magát hová sorolni és szimpátiát gyakorolni főként jellem és nem tudás alapján.
Ronaldot rossznak,nevetségesnek állították be,ha tett is valamit azt felnyagították,előtérbe helyezték,továbbszínezték,hozzátettek......,míg messit a tökéletes,imádnivaló,hibátlan istenségnek,ha rosszat tett,azt elfedték,nem mutogatták,elmentek mellette,a jót kiemelték,nagyítózták,mutogatták mintegy bazári majmot......mindkettő egy nagy hazugság volt. Ma már ezek eléggé összemosódtak,hiszen ideig óráig lehet a drukkert etetni egy dologban,idővel azért kinyílik az a csipás szem.....idővel.

Sokan még persze mindig ebben élnek,még mindig azt hiszik messi,xavi a kurva jó,ronaldo vagy pepe a rossz,egy fenét,de hát ez van,nekik is joguk van véleményt fenntartani,fizetik az adót.....van személyi igazolványuk,egyszóval attól,hogy a társadalom alsó rétege agyi kapacitásban,attól még megtehetik.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 23., vasárnap 9:16

'shutterisland írta: nem csipázzátok messit, és igaz ez fordítva is ronaldo esetében a részünkről
Szerintem Messi az emberek többsége nem azért utálja, mert a Barcában van...ellenben szinte csak barcások szeretik. Nem véletlen, hogy a legtöbb barca drukker valamiért argentin drukker is :hmmm:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8398
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. november 23., vasárnap 6:35

valóban, bizonyos szempontokból előny ez, ugyanakkor a motiváció és fásultság szempontjából nem éppen a legjobb.
ez most messinél is látható eset az utóbbi időkben.
neki például ahhoz, hogy újra meg tudja közelíteni a top éveit, lehet, hogy pont egy csapatváltás kellene, új impulzusok, új célok.

egyébként akármennyire nem csipázzátok messit, és igaz ez fordítva is ronaldo esetében a részünkről, annak hálát adhatunk, hogy egy korban játszanak, így késztetve egymást jobb teljesítményre, újabb rekordokra.
persze önmagukban is világklasszisok lennének, de ezek az embertelen számok ennek a szinte példátlan versenynek is köszönhetőek.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 23., vasárnap 1:09

Remy írta:Hát ja, csak ugye ebben Messinek előnye van. Ő egy csapatban tolta egész életében, míg CR nem. A barca pedig pont Messivel jutott fel a csúcsra és évekig brutál erős keret volt körülötte. Egy jobb csapatban viszont könnyebb több gólig eljutni. Persze ezzel nem leszólom, csak valamilyen szinten jobb helyzetben volt/van.
Mondjuk CR a Realban eredményesebb, mint a MU-ban volt, szóval ez így kicsit ironikus szerintem, hogy ez meg most hátrány nála.. :coffee:

Nem mintha olyan sokra tartanám ezeket a rekordokat, én igazából csak azért örülök, hogy megdöntötte ezt végre Messi, mert így mostantól nem lesz görcsölés ezen, és nem mindenki vele akar majd gólt rúgatni, hanem mehet a puffogtatás elől mindenkitől, mint a Celta ellen. :D

Amúgy tényleg szép rekord, tapsot is érdemel, de speciel ma annak sokkal jobban örültem, hogy a középpályánk végre középpályaként funkcionált kb először a szezonban - még ha nem is olyan pontosan, mint a Pep érában -, és a csapatjáték javult az előző meccsekhez képest. Remélem ez nem csak fellángolás, hanem Lucho változtatása - és mivel taktikai változások voltak, így gondolom nem a véletlennek volt ez köszönhető..

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. november 23., vasárnap 0:26

'shutterisland írta:
mondjuk a bl-ben meg pont fordítva van, ott ronaldonak van vagy 20 lejátszott meccsel több a neve mellett.


Hát ja, csak ugye ebben Messinek előnye van. Ő egy csapatban tolta egész életében, míg CR nem. A barca pedig pont Messivel jutott fel a csúcsra és évekig brutál erős keret volt körülötte. Egy jobb csapatban viszont könnyebb több gólig eljutni. Persze ezzel nem leszólom, csak valamilyen szinten jobb helyzetben volt/van.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8398
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. november 23., vasárnap 0:13

szép rekord, vélhetően egy jó ideig az övé is marad.
szerintem cr-nek lenne csak esélye ezt megdönteni belátható időn belül, de neki is csak akkor, ha tartja a formát és messi távozik a ligából jövőre.

én most viszont inkább neymarnak örülök, őszintén szólva nem gondoltam volna, hogy ekkorát előre tud lépni a tavalyihoz képest.
reménykedtem benne, hogy a második éve jobb lesz, de eddig felülmúlja az elvárásaimat.
alázatos, kevesebbet dobálja magát, a befejezéseknél pontosabb, ráadásul a gólpasszok terén is jól áll.
sokat köszönhetünk ebből a szempontból a vb-nek, mert bár zuniga lerúgta, ettől függetlenül szerintem nagyon jót tett neki a torna, önbizalmat szerzett, és a barcelonánál tapasztaltnál sokkal nagyobb nyomással is meg kellett bírkózzon, ez hasznos tapasztalat volt.

suarezt sajnálom kicsit.
kihagyott helyzetek, kapufák, vagy éppen a mai, éppen előle bekotort messi gól, nagyon nem akar összejönni neki az a gól végre.
ellenben a gólpasszokat adja és benne van a veszély a játékában, kezd visszarázódni az eltiltása után.

ma jó meccset játszott a csapat, viszont ha a valenciát nem veri a gárda, akkor semmit sem ért.
nem beszélve a psg elleni, közelgő hazai meccsről, ahol a döntetlen is kevés lesz a csoportgyőzelemhez, ha az nincs meg, akkor könnyen lehet, hogy a 16 közt búcsúzunk, ha egy bayern vagy chelsea érkezik.

fontos meccsek előtt a csapat, ideje javítani...

tehát Messi annyival jobban áll, amennyivel többet játszott a ligában, volt jó pár év előnye.
mondjuk a bl-ben meg pont fordítva van, ott ronaldonak van vagy 20 lejátszott meccsel több a neve mellett.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. november 23., vasárnap 0:00

ferni írta:CR 176 meccs 197 gól
Messi 180 meccs 199 gól
azér ezek nem e világi számok...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. november 22., szombat 23:50

Sierra írta:
dzsi91 írta:70
71 a selejtezőbeli góljával, bár szerintem az nem fogják beleszámolni a rekorddöntésnél.
az nincs beleszámolva és nem is kell, mert ha bele lenne számítva, akkor gyakorlatilag úgy is lehetne valaki BL rekorder, hogy 1 percet se játszott a BLben :mrgreen: :lol:



amúgy amióta CR a Realba igazolt spanyol bajnoki statok, ha már ez a rekord dőlt meg:
CR 176 meccs 197 gól
Messi 180 meccs 199 gól

tehát Messi annyival jobban áll, amennyivel többet játszott a ligában, volt jó pár év előnye.

félelmetes amúgy, mennyire fej-fej mellett haladnak itt is és a BLben is

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. november 22., szombat 22:53

dzsi91 írta:70
71 a selejtezőbeli góljával, bár szerintem az nem fogják beleszámolni a rekorddöntésnél.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 22., szombat 22:51

Ez a Messi dobálgatás elég ratyi volt, már bocsánat :lol: :lol:

Amúgy nem tolta most rosszul.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég