Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 6., kedd 8:55

Az igaz, hogy az meccset követő első edzést is kihagyta Messi?
Már látom, a Marca is lehozta, meg hogy szarban van LE-vel.
Ja és vezető edző úr nem tudja, hogy miért nem jelent meg az edzésen... :shifty: :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 6., kedd 2:39

Akik Cr motivációja miatt félnek azom eddig nemtudom mit néztek
... Cé már lassan 2 éve csak magával versenyzik.

Én biztos vagyok benne,hogy Messi lép,már nagyon régóta hajtogatom.Cr marad megdönt minden létező rekordot 2-3 év alatt,nyeri nekünk a kupákat aztán vissza megy a muba,hogy ott is megdöntse Messi összes rekordját :lol:

Nevetséges,hogy a világ legjobbját eladnátok pár lutri ember miatt mert majd egyszer Úgyis kiég...

Majd ha lesz mondjuk 2egymás utáni meccs amin nem lő gólt akkor felnerulhet néhány szigorúbb arcban,de Cé Messi távozásával még motiváltabb lesz,az egész Real Madrid motiváltabb lesz mert érzik a vérszagot,most van esély jó pár évig a csúcson maradni.


Egyébként Messinek nagyon jót tenne lelkileg a klubváltás,de valahogy nem látom magam előtt,hogy ő a pl-ben maradandót tud majd alkotni.Mondjuk ha ő oda igazol,akkor majd az lesz,hogy 1pl gól annyit ér mint 5 LaLiga Gól...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 6., kedd 1:30

Kerlon írta:Nekem Kroos és Modric mellé Koke kéne a bal oldali középső posztra.
Nananananaaa, ácsi, ő hozzánk jön Xavi pótlására! :vivo:

Amúgy viccet félretéve, amekkora Atletis, kétlem, hogy elmenne hozzátok. :hmmm: Persze tudom, hogy ez szimplán egy kívánságlista volt, csak most belegondoltam, és nem tudom elképzelni, hogy habfehérbe bújna valaha is. Arra viszont tényleg látok reális esélyt, hogy idővel hozzánk igazol - 2016 -, tavaly lenyilatkozta, hogy nehezen mondott nemet nekünk, szóval gondolom neki se lenne annyira ellenére, ha középpályással hoznak minket szóba, az 90%-ban ő - ergo sanszos, hogy van alapja a híreknek -, ráadásul még Xavi is benne látja az utódját - mondjuk ez sokat nem jelent. Úgyhogy én nem lepődnék meg, ha ő lenne a következő 6-osunk.. B-)

Gündi meg megy majd hozzátok, hogy Ziro boldog lehessen.. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 6., kedd 1:13

Remy írta:
Matt009 írta: Összességében, ha választanom kellene, hogy idén nyáron 150 milláért, vagy 3 év múlva 25-ért vagy ingyen megy, akkor inkább előbbi.
Azt mindjárt gondoltuk, hogy előbbit választanád. Csak az a baj, hogy ha jól emlékszem te már 1 éve is eladtad volna ennyiért. Csak továbbra se tudják egyesek felfogni, hogy hiába a rengeteg zsé, ha nem tudsz valakit pótolni vele. Töltelék emberekkel akarod feltölteni a csapatot? Ugyanis CR vagy Messi után mindenki az lenne. Ki az jelenleg, aki meg tudja húzni a váratlant, és meccseket, nagy meccseket tud megnyerni a csapatának? Hazard? Reus? Talán egyedül csak Robben, aki még jelenleg erre képes. Láthattuk, hogy a VB-n is mit csinált, és a Bayernt is hová vitte. De őt nem hoznám vissza semmi pénzért.

Szóval ja... a korszak egyik legnagyobbját cseréljük pénzre és lutri emberekre. Csak, mert lehet a motivációja nem lesz a régi...
Nana, Reus is penge minden téren, de most igen szerencsétlenül járt a sérüléseivel. És én Hazardon is látom a fejlődést, a Spurs ellen sem rajta múlott a mérközés.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fanático » 2015. január 6., kedd 0:56

Remy írta:Ki beszélt itt Bale-ről? Felőlem ő mehet, ha nem javul fel.
Fú bocsesz, nem túl figyelmesen olvastam vissza a kommenteket. Azt hittem a walesiről megy a vita, sok idő van már. :mrgreen: Akkor vissza az egész.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 6., kedd 0:51

Ki beszélt itt Bale-ről? Felőlem ő mehet, ha nem javul fel.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fanático » 2015. január 6., kedd 0:50

Remy írta:
Matt009 írta: Összességében, ha választanom kellene, hogy idén nyáron 150 milláért, vagy 3 év múlva 25-ért vagy ingyen megy, akkor inkább előbbi.
Azt mindjárt gondoltuk, hogy előbbit választanád. Csak az a baj, hogy ha jól emlékszem te már 1 éve is eladtad volna ennyiért. Csak továbbra se tudják egyesek felfogni, hogy hiába a rengeteg zsé, ha nem tudsz valakit pótolni vele. Töltelék emberekkel akarod feltölteni a csapatot? Ugyanis CR vagy Messi után mindenki az lenne. Ki az jelenleg, aki meg tudja húzni a váratlant, és meccseket, nagy meccseket tud megnyerni a csapatának? Hazard? Reus? Talán egyedül csak Robben, aki még jelenleg erre képes. Láthattuk, hogy a VB-n is mit csinált, és a Bayernt is hová vitte. De őt nem hoznám vissza semmi pénzért.

Szóval ja... a korszak egyik legnagyobbját cseréljük pénzre és lutri emberekre. Csak, mert lehet a motivációja nem lesz a régi...
Túl van misztifikálva Bale ezen képessége, hogy meccseket dönt el, meg váratlant húz. Tavaly ráhúzhattad ezt, de ebben az évben néhány fejesgólon kívül nem emlékszem, hogy olyan sok váratlant húzott volna. Ráadásul szerintem sokkal többet ér, ha konstansan csapatemberként tudsz a többiekkel együttműködni, kivéve a részed a védekezésből és az összjátékból, mint néha-néha "megvillanni" egy raklap elrontott ziccer mellett és semmi egyebet nem tenni azon kívül. Kevesebb pénzért is tudunk olyan játékost hozni, aki lehozza ezt a teljesítményt mint Bale. Ráadásul nem muszáj 4-3-3-ban gondolkodni, némi taktikai változtatással akár középpályást is hozhatunk, nem kell feltétlen egy szélsőtámadót. De ez már nagyon OFF ebben a topikban.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 6., kedd 0:40

Matt009 írta: Összességében, ha választanom kellene, hogy idén nyáron 150 milláért, vagy 3 év múlva 25-ért vagy ingyen megy, akkor inkább előbbi.
Azt mindjárt gondoltuk, hogy előbbit választanád. Csak az a baj, hogy ha jól emlékszem te már 1 éve is eladtad volna ennyiért. Csak továbbra se tudják egyesek felfogni, hogy hiába a rengeteg zsé, ha nem tudsz valakit pótolni vele. Töltelék emberekkel akarod feltölteni a csapatot? Ugyanis CR vagy Messi után mindenki az lenne. Ki az jelenleg, aki meg tudja húzni a váratlant, és meccseket, nagy meccseket tud megnyerni a csapatának? Hazard? Reus? Talán egyedül csak Robben, aki még jelenleg erre képes. Láthattuk, hogy a VB-n is mit csinált, és a Bayernt is hová vitte. De őt nem hoznám vissza semmi pénzért.

Szóval ja... a korszak egyik legnagyobbját cseréljük pénzre és lutri emberekre. Csak, mert lehet a motivációja nem lesz a régi...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 6., kedd 0:37

Nekem Kroos és Modric mellé Koke kéne a bal oldali középső posztra. Isco meg C posztjára menne másik oldalon meg egyértelmű Reus. Pogba meg majd Modric helyére. Esetleg Gündogan, ha visszanyeri a régi fényét.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. január 6., kedd 0:33

en a Pogba,Hazard,Lucas harmast.
Pogba, Alexis Sanchez, Reus.

Lucas engem sosem nyűgözött le, túlsztárolt, Hazardról meg az a véleményem, hogy a PL neki jobban fekszik a La Ligánál, itt kevésbé élne meg, a darabos védők ellen sem tűnik úgy ki, mint Cé vagy Messi itt a sokkal technikásabb védők között. De kétségtelen, hogy azért nem sok jobb opció. De az is lehet, hogy simán feltolnám Iscot a 3 támadó egyikének, és padra hoznék egy megbízható, több poszton bevethető támadót. Nevet most nem tudok.

Az üzletre egyébként rábólintanék. Bale nem nagy veszteség, CR meg... Én nem hiszem, hogy még sok jó év van benne, bár nála sohasem lehet tudni. Az viszont félő, hogy már agyonnyeri itt magát lassan, és ha Messi sem lesz húzóerő, akkor könnyen nagyot zuhanhat a teljesítménye, és akkor ugyanaz lesz itt, mint katalánéknál, a szent tehenet etetni kell... Neymar hosszú távon motivációs erőt jelenthetne, de rövid távon nagy kérdés.
Összességében, ha választanom kellene, hogy idén nyáron 150 milláért, vagy 3 év múlva 25-ért vagy ingyen megy, akkor inkább előbbi. De ez attól is függ, hogy maradni akar-e. Ha nem szívesen lépne le, akkor azért ő van akkora játékos, hogy eldöntheti mit akar. De ha kicsit is hajlik az új kalandra/visszatérésre, akkor mennie kell.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 6., kedd 0:08

Remy írta:
Spanyol gólrekordra gondoltam. Ha Messi marad, akkor senki nem fogja utolérni. (egy darabig biztosan nem)
szerintem nem lenne annyira motivalt, 20 golos emberekkel versenyezne a golkiraly cimert..??

Furcsa lenne a bajnoksag, ha Messi menne a Chelseabe es CR vissza menne a MU-ba...nagyot lenditene a PL-n, a spanyol ligat visszavetne. Tegyuk fel, h az egesz a bizniszrol szol(ez igaz is) az illetekesek(klubok, szponzorok, liga menedzsment) mindent bevetnek azert, h olyan verseny helyzetet es kielezett szitut teremtenenek mint amilyen az elmult 5-6 ev volt a spanyol bajnoksagban. Szoval ha a MU bejelentkezne egy 300-350 millios uzlettel es vinnek CR-t es Balet... + adnak De Geat.
Rabolintanatok? Ha igen kivel potolnatok oket?....Balet nem lenne nehez. :mrgreen: Kar, h James rajtunk fog maradni... :roll:
en a Pogba,Hazard,Lucas harmast. ez a 3 + De Gea kicsit felserkentene a verkeringest a csapatban. Ebben is meglehet a pozitivum, de ha maradnak a nagyok abban is.
Viszont nem tudom elkepzelni CR-t annyira motivaltnak mint most ebben a Messi elleni versenyben.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 5., hétfő 21:54

wZoLee7 írta:
Remy írta:Messi!!!! Jó lesz neked ott. Mourinhoval együtt. A PL-ben. Adíos :salute: Ejj, de örülnék, ha eltakarodna a spanyol ligából. CR mehetne az újabb rekordért.
azért mert Messi a la ligaban van CR nem tud rekordokat dönteni? ugyan már...maradjon és játsszon évről évre rosszabb formában
Spanyol gólrekordra gondoltam. Ha Messi marad, akkor senki nem fogja utolérni. (egy darabig biztosan nem)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. január 5., hétfő 21:50

Remy írta:Messi!!!! Jó lesz neked ott. Mourinhoval együtt. A PL-ben. Adíos :salute: Ejj, de örülnék, ha eltakarodna a spanyol ligából. CR mehetne az újabb rekordért.
azért mert Messi a la ligaban van CR nem tud rekordokat dönteni? ugyan már...maradjon és játsszon évről évre rosszabb formában

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 5., hétfő 21:48

palesz77 írta:Szerintem csak elnököt buktat épp Leo, szerdán sajtótájékoztatót tartanak Bartoék, előtte rögtönzött elnöki gyűlés.. :lol:
Tehet ismét jön a fizuemelés :mrgreen:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 5., hétfő 21:38

Szerintem csak elnököt buktat épp Leo, szerdán sajtótájékoztatót tartanak Bartoék, előtte rögtönzött elnöki gyűlés.. :lol:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. január 5., hétfő 21:07

Toti írta:
remelem nyaron eligazol.
kristófka? :lol:
Kép

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 5., hétfő 20:59

almasi kristofot nem koveti még a jofiu? :D

remelem nyaron eligazol.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 5., hétfő 20:57

Akkor induljon a licithaboru
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. január 5., hétfő 20:54

ez gondolom a Barcás kollega profilja.

most megnéztem Messi tényleg követi a Chelseat meg a City-t is.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 5., hétfő 20:48

Marci írta:https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3a2499916f

Bigliát is követi, ő meg ide jön. :lol:
Ha ez Messi profilja, akkor Bigliat nem követi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 238 regisztrált és 0 vendég