Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 12., szombat 9:06

Realista24 írta:Na, a Sport.es igazgatója elkezdte a népbutítást.
A Barcelona kevesebbet fizetett Suarezért, mint amit napvilágra hoztak.
Luis mindössze csak 38,5 millióba került a katalánoknak, mert le kell vonni Alexis árát belőle.
Ráadásul csak 81 milliót vesz alapul, amiből 42,5!!!-et kell levonni :lol: :lol: :lol:
Eurobarca legújabb írásának a címe: "Alexis Sánchez, a saját nevelésű áldozat"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 12., szombat 8:43

Na, a Sport.es igazgatója elkezdte a népbutítást.
A Barcelona kevesebbet fizetett Suarezért, mint amit napvilágra hoztak.
Luis mindössze csak 38,5 millióba került a katalánoknak, mert le kell vonni Alexis árát belőle.
Ráadásul csak 81 milliót vesz alapul, amiből 42,5!!!-et kell levonni :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BojanKiki
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014. július 8., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. július 12., szombat 3:39

Ezzel a kapkodós dologgal egyetértek teljesen. Ez a Neymar-Suarez-Messi támadóhármas botrány lesz, középpályánk egyáltalán nincs, ha Alves marad akkor egy jó(!) középhátvéd elég. Kapusposztra meg hoztunk két közepes kapust. Én Inkább hoztam volna Courtoist bármi áron Suarez helyett.

Az a legelképesztőbb ebbe, hogy ilyen nagy felelőség mellett, hogy lehetnek emberek ennyire primitívek és buták. Gondolok itt Zubira, Enriquére, meg úgy összességébe Rosell bandájára. Azt hiszem a 14/15-ös szezonba be lesznek ütve az utolsó szögek a koporsóba végleg. :agree: :fpalm:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 11., péntek 23:00

Egy real madrid drukkernek KELL a létező legjobban tudnia,hogy a nagy vételek,a szemetszúró igazolások azok amik kevesek egy győztes csapat felépitésére. A kétségbeesés az ami soha sem szül eredményt. Ezt mi láthattuk 2004 óta. 10 év kellett hozzá hogy meglegyen az a fránya egyensúly.
A barca 2 éve visszaesett....tette ezt azért,mert az a csodálatos,és egyedülálló 3as,már kezdett elkopni,mint a zastava hengerfej.
A tiki taka,mint minden más korszakos foci stilus,mára már a múlté....mint a 3-2-5 lásd aranycsapat....vagy hellenio herrera felmozgó szélek, vagy a tiki taka elődje a rinus michels féle holland totális foci a letámadásos foci...de mondhatjuk a kreativ brazil vonalat amit a homokban szerzett izületi mozgékonyság,a testi lelki és technikai harmónia adta....vagy a soha fel nem adó német akarat.....és a mindent megváltoztatható olasz bivaly erős taktika.
a barca átélt egy nagy sikerkorszakot....és ahogy vártam is,ha ez nem lesz a toppon,akkor a kétségbe esés lesz rajtuk úrra. Ezt nem tudják MOST jól kezelni,nyugalom kellene,de nincsen meg. Most kapkodnak,és aki kapkod,az hibázik,a barca MOST hibázik.
Nem suarez a baj,ő egy remek focista,hanem az elv,az ahogy a szezon legjobbját eladták,majd top pénzzért megvették azt,akit fél szezonon át,nem tudnak majd semmibe sem beilleszteni.Ezek szakmai problémák.
Tovább nem megyek...messi szerepe,és fizetése,már a túlzás kategória,és ez is mint sok más meg fogja magát bosszulni,mert az embert olyan lélek,ha érzi hogy mehet...akkor megy is.....és messi ha érzi hogy feszitheti a húrt,akkor fogja is....lásd minden évben új szerződés.
A barca most fel akarja adni a fociját? Oké....de ez megy 30 éve,a világ egyik legnagyobb csillaga óta,cruyff óta. Nem adhatják fel,mert minden ember,több 100an,az utánpótlásban ezen elveket szivta magába.

Kisértetiesen hasonlit a mi galatikus korszak utáni módszereinkhez.....azért abból tanulni KELLETT volna.....ez NEM jó út.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 11., péntek 22:04

Anthony írta:Szerintem meg továbbra is kellett nekik egy csatár oda. Messi ebben a formában nem lesz csatár, szerintem át fog alakulni a játéka középpályássá, tud ő passzolni is rendesen, nem 50 gólt fog verni egy szezonban hanem "csak" 30-at, a többit elteszi Neymar meg a fogas.
Ha vesznek 1 darab védőt Piqé mellé Mascheranot visszatehetik a kp-ra, Buszkeccel ellesznek ők, kezd még Iniesta oszt kész.
Mar regebben is felvetettuk, hogy Xavi kioregesevel akar atveheti a helyet, mert jo meglatasai vannak es tud nagy labdakat is osztogatni.
A jelenlegi keret alapjan az is elkepzelheto, hogy Rakitic - Busi/Mascherano - Messi kp-val allnak fel, elottuk Suarez es Neymar illetve Iniesta, aki a meccs kepetol fuggoen a kp-n vagy a tarmado harmadban helyezkedik el.

A fontos kerdes csak az, hogy vedekezesben mennyire lesz eleg Messi jateka. Mert az nem fer bele, hogy elvesziti a labdat es megall, a tobbiek pedig rohanhatnak helyette. Vagy 2-3 km-rel kevesebbet fusson a tarsainal.


A lenyeg viszont az, hogy hozzajuk kepest egy osszeszokott csapatunk van, pont ezert az elso par honapot jol meg kell huzni, ki kell hasznaljuk ezt az elonyt. Nem akarom ismet par fordulo utan azt szamolgatni, hogy hany ponttal is vagyunk lemaradva.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 11., péntek 21:56

Vertonghen, Mathieu, Pique, Bartrát akarok. :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Vertonghen aztért írtam, hogy a sajtó ne mondja, hogy egy baromira gyenge csapatot vertünk ki.
Viccet félretéve lehet ebben a Barcában vmi, de amíg nekünk így megy, nehéz lesz a Katalánéknak, persze mindig érhet meglepetés.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. július 11., péntek 21:53

Buitre írta:hát én nem örülök, hogy odament. Kifejezetten kedvelem még a hollandiai időszaka óta, szar dolog lesz abban a bizonyos csíkos mezben látni :|
nagyon jó játékos Suárez, de 90 milliót már művészet elkölteni anélkül, hogy komolyan megerősödjenek. nekik most majdnem sikerült. ennél tényleg csak jobb helyre mehetett volna ez a töménytelen pénz, szóval én egyértelműen örülök a transzfernek. :)

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. július 11., péntek 21:52

nem kell ide semilyen Mátyő, tökön is szúrnám magam. Hummelst akarok :D
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 11., péntek 21:50

VanillaSky írta:A Valenciás Mathieuről van szó? Ő mennyi idős, 32? Meg mikor volt klasszis? :lol: Bár remélem igazat szólsz R31 és akkor pezsgőzésbe fogok.
Róla biza, de csak 31 lesz :mrgreen: Azt hiszem 15öt adnának érte, de 25 a kivásárlási ára, aztán megy a matek, meg az alkudozás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 11., péntek 21:49

Szerintem meg továbbra is kellett nekik egy csatár oda. Messi ebben a formában nem lesz csatár, szerintem át fog alakulni a játéka középpályássá, tud ő passzolni is rendesen, nem 50 gólt fog verni egy szezonban hanem "csak" 30-at, a többit elteszi Neymar meg a fogas.
Ha vesznek 1 darab védőt Piqé mellé Mascheranot visszatehetik a kp-ra, Buszkeccel ellesznek ők, kezd még Iniesta oszt kész. Tuti jönni fog a védelembe valaki, Marquinhos vagy Hummels pl.

Abban azért igaza van hehének, hogy röhöghetünk rajtuk reggeltől estig, de idén is megvertek minket, és ezután is érhetnek meglepetések egyeseket.

Én is remélem, hogy nem jön össze nekik semmi sem, de leírni egészen biztos nem fogom őket.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 11., péntek 21:48

Vertonghen-t lehet viszik, bár én nem látok benne annyit, hogy Pikkével megálítsák a Mi BBC-nket, amiből az középső B az 55. percben fel lesz váltva egy F-re. :mrgreen:
Mondjuk nemr ossz a gyerek, de oda nekik Hummels-Luiz-T.Silva szintü khv kellene.

Szerk.: legalább a Decima tiszteletére egy 10-essel túloztad volna el. :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: R24 :mrgreen:
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. július 11., péntek 21:46

A Valenciás Mathieuről van szó? Ő mennyi idős, 32? Meg mikor volt klasszis? :lol: Bár remélem igazat szólsz R31 és akkor pezsgőzésbe fogok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 11., péntek 21:45

VanillaSky írta:Szép-szép, de kik lesznek a védőjátékosok? Piqué nem igen lehet a védelem vezére, valószínűleg ők is látják, hogy kevés hozzá, Mascherano, Montoya? Ki? Vagy még dobnak egy kis aprót védőkre is (50-60 millió)?
Jérémy Mathieu van képben, ő 20 körül van, de még lóg a levegőben az, hogy Alves távozik, így a helyére is kéne valaki. Illetve még néhány 40 milliós védő is képben van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. július 11., péntek 21:42

Szép-szép, de kik lesznek a védőjátékosok? Piqué nem igen lehet a védelem vezére, valószínűleg ők is látják, hogy kevés hozzá, Mascherano, Montoya? Ki? Vagy még dobnak egy kis aprót védőkre is (50-60 millió)?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 11., péntek 21:36

A Barca eddig úgy költött el 130 milliót, hogy védőt még nem vett, a középpályára meg egy szem Rakitic érkezett. :smile:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Buitre » 2014. július 11., péntek 21:07

hát én nem örülök, hogy odament. Kifejezetten kedvelem még a hollandiai időszaka óta, szar dolog lesz abban a bizonyos csíkos mezben látni :|

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 11., péntek 21:03

dzsi91 írta:Olvasgattam odaát.Valaki szóljon Barcáéknak ,hogy fésüljék át a régi fórumunkon 2009 nyarán keletkezett posztokat, csak a nevek különböznek (meg hogy mi nem beszéltünk be magunknak évekig olyan "elveket" amik mint ''most'' kiderült nem is léteznek)... Mennyire félelmetes is lehetett Volna a CR-Kaka-Benz trió :roll: , érdekesség hogy akkor ők voltak a bl címvédők most meg mi... komolyan annyit tanulhattak volna tőlünk de hát csak az okos ember tanul más kárán...

Üdv a való világban,korszakos csapat nélkül :mrgreen: .Jó kis tanuló év lesz ez nekik.
En is olvastam. Valaki szerint inkabb harapjon neha, mint hogy mindig visszapasszolja a labdat. Igy legyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nagyi » 2014. július 11., péntek 21:03

Én személy szerint nem írnám le a Barcat,nem mondanám,hogy gyengültek.

A kisebb csapatokon simán átgázolnak véleményem szerint.(de ne legyen igazam :D )

Remélem a többségnek lesz igaza de én még várnék a hurrá hangulattal......

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: weeni » 2014. július 11., péntek 20:38

http://kompany.blog.nepsport.hu/archive ... _egy_klub/



mes... ja mégsem ;)


Messis dologhoz annyit, hogy a vb-ből kiindulva, akár hátra is tolhatná LE... de vannak ott lehetőségek, csak elég tökösnek kell lennie hozzá, majd meglátjuk, ki az erősebb... szvsz


szájkosaras részen elgondolkoznék, az adott terméket gyártó cégek helyében :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. július 11., péntek 19:51

enrique előtt hatalmas feladat van. mindenki számára nyilvánvaló, hogy messi nem fog szélen játszani. így vagy suarez fog jobb oldali támadót játszani, vagy két csatárral mennek ki majd. nagyon kényes a helyzet. messi fog majd villani néhány meccsen, de már korántsem lesz a 3 évvel ezelőtt önmaga. ő már többet futni nem fog, és ez remélhetőleg majd csak fokozza a feszültséget.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég