Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2014. január 23., csütörtök 20:33

Hagyjátok már a sport tv-t, minek nézitek? vakon vannak, fogalmuk sincs az egészről,egy hírt el sem olvasnak,semmit.
Ne mérgeljétek magatokat rajtuk, ostobák.

Ez nekünk olyan, mint másnak a Heti Hetes. :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 23., csütörtök 20:32

De a felkomf se volt rossz.. Azt mondja az a segg kopasz tag, hogy a 2 legjobb bevételt generáló csapat a 2 gigász... És akkor most megtudjuk, hogy miért is ennyi! Rosell lemond blablabla... Csak én nem értettem az összefüggést???

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. január 23., csütörtök 20:31

Toky írta:
csababarca írta:Nem tudom,hogy kinek hogy kell részesülnie a bizniszből, ezt senki nem tudja, találgatunk.
Ez viszont nem igaz. Pontosan lehet tudni, hogy kinek mennyi jár, mivel pontosan lehet tudni, hogy kinél volt Neymar játékjogának hány százaléka. Az átigazolási díjat ennek fényében kell elosztani.

De az átigazolási díjat nem tudjuk, így azt se,hogy kinek mennyi pénz jár,csak százalékokat tudhatunk, az meg vajmi kevés, kéne egy darab fix összeg,ami tuti,akkor lehetne matekozni.

Hagyjátok már a sport tv-t, minek nézitek? vakon vannak, fogalmuk sincs az egészről,egy hírt el sem olvasnak,semmit.
Ne mérgeljétek magatokat rajtuk, ostobák.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2014. január 23., csütörtök 20:28

Sport tv. :lol:

Szánalmasak vagytok. Várhidi nem hiszi el, de, ha így van, akkor is megérte, mert Neymar jobb, mint Bale. Csak tudnám, hogy jön ide Bale ? :vivo:

Ja, és öt perc alatt lezavarták az ügyet, belekeverve a Realt is. :cens:

Még jó, hogy nem elfogultak. :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 23., csütörtök 20:28

Sokat beszéltek a zuhanyhíradóba az egészről... Annyi volt a lényeg, hogy Bale szarabb mint Neymar. Hát grat :mrgreen:

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. január 23., csütörtök 20:27

Rosell add el az ötös golfot fiam!

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. január 23., csütörtök 20:27

ezek totál vakon vannak a zuhany alatt. várhidi azért megint megtalálta a Realt. gusztustalan.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TBone » 2014. január 23., csütörtök 20:27

köszönjük :lol: várhidi peti kihozta az egészből, hogy neymarral jól jártak akár 90 misiért is, bale pedig egy szar, akárhány gólt is rúg majd. :lol: jól sejtettem, hogy képben lesznek megint.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára TBone 2014. január 23., csütörtök 20:30-kor.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 23., csütörtök 20:26

'shutterisland írta:csak egy órája késik a sajtótájékoztató. :mrgreen:
Rosell-t talán elvitték a yardok?




:mrgreen:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. január 23., csütörtök 20:24

BH710 írta:a legszebb az lenne ha az a soció laporta embere lenne :mrgreen:
Ez miért lenne meglepő? Calderon megbuktatásánál is voltak hangok, hogy Pérez volt a háttérben. Laporta ha jól tudom azért nem elnökölt tovább, mert a Barcánál van egy olyan szabály, hogy maximum 2 időszakot tölthet ki az elnök, és Ő kitöltötte. Gondolom még maradt volna.
csababarca írta:Gondolom majd be kell mutatni a Santosnak a papírokat,hogy ők mennyit kaptak. Az már jó kiindulópont az összeg meghatározására. A többi összegnek meg valahol nyoma van, nyoma kell hogy legyen.
Azt, hogy a Santos és a társcégek mennyit kaptak, azt eddig is tudtuk. És igen a könyvelésben kell szerepelnie. Ha jól emlékszem az újságcikkben az volt, hogy "jövőbeli befektetés"-ként volt megnevezve.
csababarca írta:Nem tudom,hogy kinek hogy kell részesülnie a bizniszből, ezt senki nem tudja, találgatunk.
Ez viszont nem igaz. Pontosan lehet tudni, hogy kinek mennyi jár, mivel pontosan lehet tudni, hogy kinél volt Neymar játékjogának hány százaléka. Az átigazolási díjat ennek fényében kell elosztani.
Géci írta:Pedig muszáj lesz, mert amennyire tudom 40 milla repked a levegőben, ami viszont nem kevés. Az után az összeg után adózni kellet volna stb...
A 40 millió, ami apucinak mehetett, az után hivatalosan apucinak kell adót fizetni. Más kérdés, ha a Barca ezt szerződésben/szóban esetleg átvállalta. De ezért hivatalosan apucit büntethetik meg.
Annyiban érinti ez a Barcát, hogy ha százalékos arányban ez a 40 millió több mint amit a Santos és a cégek kaptak, akkor ezért
1. kérhetik apucitól a 40-ből a saját részüket,
2. Barcától kérhetik, hogy a 40-nek megfelelően egészítsék ki az ő részüket,
3. valamint erről a 40-ről ők nem tudtak. Mikor történt, hogy történt? Volt-e előszerződés vagy kenőpénz, ami miatt rontotta a tárgyalópozíciójukat más csapatokkal, vagy a szerződéshosszabbítás terén.

De ettől függetlenül, ha nem lesz bizonyíték a kenőpénzre és/vagy az előszerződésre (szerintem nem lesz), akkor szerintem akár megúszhatja a Barca azzal, hogy megmondja, hogy nem egyben vették meg Neymart, hanem először felvásárolták a Santostól és a társ cégektől, utána pedig külön üzlet keretében megvásároltak még 100-x%-ot apucitól (tudtommal vele ugye nem járt volna le 1 év múlva a szerződése Neymarnak). Nem vagyok jogász, de ez akár egy jogilag védhető álláspont is lehet (a zárójel miatt is).
Bár én kíváncsi vagyok, hogy hogyan tüntették el a nyomait a könyvelésben. Még jól jöhet. :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8393
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 23., csütörtök 20:23

csak egy órája késik a sajtótájékoztató. :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 23., csütörtök 20:18

All the details of Neymar’s contract with Barcelona were revealed on Wednesday night on the radio programme ‘Carrusel Deportivo’ on ‘Cadena SER’.

In his first season at the club, the Brazilian forward will earn a total of 17,680,000 euros, comprised of 9.18 million euros in wages plus a signing-on fee of 8.5 million euros, which he has already been paid. In total, over the course of his five-year contract, he is guaranteed to receive a total of 54.4 million euros, almost 11 million per year.

In addition, the contract specifies a series of extras related to objectives, trophies and individual milestones the player might achieve. He will receive 637,500 euros if Barça qualify for the Champions League, 425,000 for getting past the group stages and 850,000 for winning the tournament. If Barça win the league, the Brazilian will be entitled to another 637,500 euros; if they win a double of the league and the Copa del Rey he will get 850,000 euros; 1,062,500 if Barça win the a double of the league and champions league and 1.7 million euros if the Catalans win the treble. Finally, if Neymar wins the Ballon d’Or next year, he will be entitled to 425,000 euros.

Therefore, Neymar’s total annual earnings on average could come close to equalling the 17 million euros Leo Messi earns per year in total, across salary, image rights and bonuses.

One also has to bear in mind that N & N, the company owned by the player and his father, received a further 40 million euros in concept of signing on bonus (eight million euros per year over five years of contract). Taking all this into account, any improved contract for Leo Messi is going to be very expensive indeed for Barcelona.
Neymar apuka tud szerzodest kotni, az mar biztos.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. január 23., csütörtök 19:56

h3x0r írta:
Matt009 írta:Azért annyit hadd tegyek hozzá, hogy röhögünk Rosellen, de ő legalább annyival rosszabb elnök Laportánál, mint Calderon Pereznél, úgyhogy nem biztos, hogy jó lesz a Realnak ha az agyafúrtabb, és modorosabb Laporta elnököl megint a Barcánál. Szóval, én felemás érzésekkel viseltetek ezen hír miatt.

De Rosell amennyi szennyet elmondott a Realról, és amilyen gusztustalan dolgokat művelt, megérdemli, hogy utolérje a sors.
Viszont azt is vedd figyelembe, hogy Laporta alatt is voltak szep kis uzletek: Ibra, Csigrinszkij, Keirrison.
Regebben olvastam olyan hireket, hogy Laporta alatt sikeres volt a csapat, viszont komoly gazdasagi problemak voltak.
Csak Rosell volt az, aki behozta a mezszponzort es az az evi 30-35 millio se jott rosszul.

Azok edzői kérésre érkeztek, ilyen szempontból Laporta jó, mert átengedi az edzőknek az igazolásokat, onnan már csak Tata-n múlik.
Egyébként mérföldekkel jobb vezető Laporta.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 23., csütörtök 19:51

Matt009 írta:Azért annyit hadd tegyek hozzá, hogy röhögünk Rosellen, de ő legalább annyival rosszabb elnök Laportánál, mint Calderon Pereznél, úgyhogy nem biztos, hogy jó lesz a Realnak ha az agyafúrtabb, és modorosabb Laporta elnököl megint a Barcánál. Szóval, én felemás érzésekkel viseltetek ezen hír miatt.

De Rosell amennyi szennyet elmondott a Realról, és amilyen gusztustalan dolgokat művelt, megérdemli, hogy utolérje a sors.
Viszont azt is vedd figyelembe, hogy Laporta alatt is voltak szep kis uzletek: Ibra, Csigrinszkij, Keirrison.
Regebben olvastam olyan hireket, hogy Laporta alatt sikeres volt a csapat, viszont komoly gazdasagi problemak voltak.
Csak Rosell volt az, aki behozta a mezszponzort es az az evi 30-35 millio se jott rosszul.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2014. január 23., csütörtök 19:37

Én továbbra is ott tartok, hogy megvárom ennek az egésznek a végét, aztán majd leírom a véleményem, ha már tudjuk az igazságot.

Mivel nem a FIFA, UEFA, NAV, Puskás Akadémia, Spanyol Szövetség, Real Madrid, stb nyomta fel ezt az idiótát, valószínűbbnek tartom, hogy Laporta van a háttérben, vagy esetleges sikkasztásra gyanakodnak, ami nem jó a Barcelonának. Nem hinném, hogy saját ember a klubnak rosszat akarna, itt valószínűleg bármi van, Rosell lesz a húnyó.

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Savant » 2014. január 23., csütörtök 19:36

"Lemondásom oka: Neymar igenis 57 millió volt és fáj, amit a köcsög madridi média rámzúdít. Nembíromtovább. Sok sikert bartolómának."
Ennyi. Többre nem számítok.
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. január 23., csütörtök 19:24

Azért annyit hadd tegyek hozzá, hogy röhögünk Rosellen, de ő legalább annyival rosszabb elnök Laportánál, mint Calderon Pereznél, úgyhogy nem biztos, hogy jó lesz a Realnak ha az agyafúrtabb, és modorosabb Laporta elnököl megint a Barcánál. Szóval, én felemás érzésekkel viseltetek ezen hír miatt.

De Rosell amennyi szennyet elmondott a Realról, és amilyen gusztustalan dolgokat művelt, megérdemli, hogy utolérje a sors.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. január 23., csütörtök 19:15

Rosell nemsokára sajtótájékoztatót tart,és ott elmondja a lemondása okát...

Valami olyat is olvastam,hogy Juniusban lesz elnökválasztás.Laporta tuti indul,és szerintem meg is nyeri.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 23., csütörtök 18:48

Matt009 írta:Erről jut eszembe, ha télen aláírják Ter Stegen szerződését, de nyári klubváltással, akkor a nyári kizárás érvényteleníti a szerződést?
Nemhiszem. De ilyet ritkan csinalnak a klubok hogy "elore" eladjak a jatekost, mivel nyaron varhatoan tobb vevot lehet talalni, szoval inkabb kivarnak.... Szerintem. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 23., csütörtök 18:47

Realista24 írta:Fél 8tól zuhanyhiradó, fél8tól sajtótájékoztató katalánéknál. Ez nem lehet véletlen!!!!


Élőben jelentik be az új elnökként Hegyi Ivánt.



:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég