Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 10., péntek 17:53

flori írta:
pep hazajovetele erdekes lenne, de kozben kisse atalakultunk munkascsapatta, mire ujra a maga kepere formalna a csapatot addigra messi nyugdijba megy, ugyhogy kezdhetne elorol. :lol:
A Messi Pep duó összehozása szerintem nagy gurítás lenne megint. Azért a kopasz rendesen alánk tett azokban az években. Nálam is kicsit túlfújt kategória, de attól még jó edző, és sokszor egy Messinyi hiányzott neki a végső sikerekhez. Az argentinnak is nagy boost lenne még az utolsó évekre, Pep meg nem hülye, biztos vagyok benne, hogy takarítana - akár vezéráldozatokkal is -, plusz elég mély még mindig a pénztárca. Azt érzem erre megy ki a játék, konfettieső és visszatérés, a két kopasz egymásnak feszül.
Nem a kopasz tett alánk hanem az a csapat ami ugy összeállt minta gcis bugyi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. január 10., péntek 17:40

van benne racio, ha most kiejtitek oket, akkor szerintem ott a vege, es ha nem varjak meg a szezon veget a menesztessel akkor februar es augusztus kozott kitoltheti az alkotoi szunetet mielott vissszater.
lehet hozna egy-ket ballert a citybol.

meglatjuk, de szerintem marad valverde is jovore ha nem nullazunk.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2020. január 10., péntek 17:30

pep hazajovetele erdekes lenne, de kozben kisse atalakultunk munkascsapatta, mire ujra a maga kepere formalna a csapatot addigra messi nyugdijba megy, ugyhogy kezdhetne elorol. :lol:
A Messi Pep duó összehozása szerintem nagy gurítás lenne megint. Azért a kopasz rendesen alánk tett azokban az években. Nálam is kicsit túlfújt kategória, de attól még jó edző, és sokszor egy Messinyi hiányzott neki a végső sikerekhez. Az argentinnak is nagy boost lenne még az utolsó évekre, Pep meg nem hülye, biztos vagyok benne, hogy takarítana - akár vezéráldozatokkal is -, plusz elég mély még mindig a pénztárca. Azt érzem erre megy ki a játék, konfettieső és visszatérés, a két kopasz egymásnak feszül.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. január 10., péntek 17:25

en is megneznek mar egy uj edzot, de szezon kozben ugysem lesz kihajitva.

a bl-ben a 16 kozott vagyunk, a ligaban holtversenyben az elen allunk, a cdr meg el sem kezdodott, ezzel lehet takarozni.
egy teli edzo meneszteshez a gyenge jatek sajnos nem eleg.

pedig xavit be lehetne probalni erre a tavaszra, meg ha szerintem rutintalan es valoszinu nem is tenne hozza sokat ennyi ido alatt.
elofordul, hogy ezek az exjatekosok edzokent valamiert hoznak egy kis boostot, ami eppen jelentheti azt a nuanszot a szezon vegen, hogy a dolgok jol suljenek el.
aztan ennek fenyeben lehet a jovorol targyalni.

hosszutavon fogalmam sincs.

allegri nem igazan idevalo edzo, de legalabb a vedekezesunket rendbe tudna valamelyest szedni.

wenger nem tudom, praktizal e meg, de stilusra szerintem jo lenne, szep focit jatszott az arsenal tobbsegeben, en nem lennek akkor sem csalodott, ha ot huznank elo a kalapbol.

ponchettino sajnos offos az espanyolos kotodese miatt.

tuchel, klopp jelenleg szerintem mozdithatatlanok.

nagelsmann igeretes, de lehet tul "fiatal" ehhez a maghoz.

pep hazajovetele erdekes lenne, de kozben kisse atalakultunk munkascsapatta, mire ujra a maga kepere formalna a csapatot addigra messi nyugdijba megy, ugyhogy kezdhetne elorol.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. január 10., péntek 16:17

sonic írta:
Lehet most meg top3-as, bar ezzel azert akar vitatkozni is lehetne, de mar nem sokaig. Az ATMA elleni meccsen 30.4 ev volt a kezdo atlageletkroa ami eleg magas. 2 ev es kikopik jopar jatekos, addigra Messi is az oregseg peremen lesz. Na akkor lesz majd baj.
Hát igen. Akit el kéne kezdeni kihagyogatni a csapatból az Pique (erre tökéletes lenne Todibo), Busi, akit már nyáron elzavartam volna, de Ő is itt fog maradni amíg akar, És Suarez.

Ideális esetben a kp-n De Jong és Arthur is ottvan, és TS is lejjebb viszi a kezdő átlagéletkorát, úgyhogy annyira nem vészes a helyzet, mint azt a tegnapi kezdő mutatja.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. január 10., péntek 16:07

davi10 írta: Nem a keret miatt van a gyászhangulat, szerintem top 3-as a keretünk, egyedül Lajos mögé/helyett kéne valaki égetően.
Csak kéne egy edző, aki tudja forgatni a csapatot, van elképzelése, hogy mit akar csinálni, és ki tudja hozni a játékosokból azt, amire képesek.

Erre azt kell olvasni mindenhol, hogy Todibo-t, Semedo-t mennyiért és kinek fogjuk eladni, miközben Pique kirobbanthatatlan és a szürke Roberto játszik a meccsek 3/4-én.
Lehet most meg top3-as, bar ezzel azert akar vitatkozni is lehetne, de mar nem sokaig. Az ATMA elleni meccsen 30.4 ev volt a kezdo atlageletkroa ami eleg magas. 2 ev es kikopik jopar jatekos, addigra Messi is az oregseg peremen lesz. Na akkor lesz majd baj.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. január 10., péntek 16:02

Amúgy gvardiola nyártól úgyis szabad.Miértnem őt akarják?

Kb ő az egyetlen akinek ott szava lehetne. Mindenki más bólogatóskutyának menne oda a tilitoli edzők közül,más irányba meg csirkék elmenni hálistennek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. január 10., péntek 15:56

davi10 írta: Nem a keret miatt van a gyászhangulat, szerintem top 3-as a keretünk, egyedül Lajos mögé/helyett kéne valaki égetően.
Csak kéne egy edző, aki tudja forgatni a csapatot, van elképzelése, hogy mit akar csinálni, és ki tudja hozni a játékosokból azt, amire képesek.

Erre azt kell olvasni mindenhol, hogy Todibo-t, Semedo-t mennyiért és kinek fogjuk eladni, miközben Pique kirobbanthatatlan és a szürke Roberto játszik a meccsek 3/4-én.
le kéne igazolnotok irányítóba a fehér gandalfot, vele tűzbe menne a csapat
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. január 10., péntek 15:51

Nem a keret miatt van a gyászhangulat, szerintem top 3-as a keretünk, egyedül Lajos mögé/helyett kéne valaki égetően.
Csak kéne egy edző, aki tudja forgatni a csapatot, van elképzelése, hogy mit akar csinálni, és ki tudja hozni a játékosokból azt, amire képesek.

Erre azt kell olvasni mindenhol, hogy Todibo-t, Semedo-t mennyiért és kinek fogjuk eladni, miközben Pique kirobbanthatatlan és a szürke Roberto játszik a meccsek 3/4-én.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. január 10., péntek 15:19

BH710 írta: Zidane-nak megfelelő másodedző lehetne az öreg Ernesto, Fede jöhetne hozzánk középre :mrgreen:

Viccet félretéve nem tudom honnan szedtétek elő Valverdét, de nagy fogás volt. Többé-kevésbé tudatosan építitek a jövő csapatát, Perez is lenyugodott. Ugyanez volt 12 éve csak fordítva. Mostanra ti lettetek a csapat, mi a galaktikusok.
Mi vagyunk mind a kettő, ne gyere hergelni :mrgreen:

Egy jó átigazolási szezonbol ti is helyre tudjatok tenni a dolgokat egy-kettő. Dembele és Coutinho árából 3 játékost simán hoztok, plusz zsebből még kettőt. Nincs értelme a gyászhangulatnak.

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BH710 » 2020. január 10., péntek 15:09

Zidane-nak megfelelő másodedző lehetne az öreg Ernesto, Fede jöhetne hozzánk középre :mrgreen:

Viccet félretéve nem tudom honnan szedtétek elő Valverdét, de nagy fogás volt. Többé-kevésbé tudatosan építitek a jövő csapatát, Perez is lenyugodott. Ugyanez volt 12 éve csak fordítva. Mostanra ti lettetek a csapat, mi a galaktikusok.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. január 10., péntek 15:04

R. Carlos írta:Fedét meg minek akarjátok 21 évesen edzőnek? :mrgreen:
Ezt Ő is lehozza :D

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. január 10., péntek 15:00

BH710 írta: nem akarjátok a két Valverde-t elbizniszelni? :mrgreen: Rádobunk 100 milliót, úgyis van pénz.
Nem hiszem, hogy olyan jól mozogna a középpályán az öreg. Fedét meg minek akarjátok 21 évesen edzőnek? :mrgreen:
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BH710 » 2020. január 10., péntek 14:54

nem akarjátok a két Valverde-t elbizniszelni? :mrgreen: Rádobunk 100 milliót, úgyis van pénz.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. január 10., péntek 14:33

Gondolom Xavival.

Nehogy elhiggyek, hogy nekik is lesz egy ZZ sztoriuk, remelem simalab is megeg. :mrgreen:

Ezzel a kobevesett stilussal azert hosszu tavon maguk alatt vagjak a fat.
Amig van Messi addig meglesznek, nelkule kotve hiszem, hogy dominans csapat marad a Barca.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. január 10., péntek 14:32

Csináljunk egy petíciót Valverde mellett! :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 10., péntek 14:25

RealMadridFanatic írta: Meg csak annyit lattam, hogy lehet, hogy megint inog a pad alatta. Nekem olyan szintelen-szagtalan a fazon, nem nagyon latom mit tett hozza ehhez a Barcahoz. Amit nyertek vele, azt rutinbol is hozzak kis tulzassal, a BL-ben meg komolyan megegett.

A jatek is egyre langyosabb, Messi nelkul kifejezetten impotens lenne.

Szerintem indokolt lenne valtaniuk, bar lehet nem ideny kozben, es alapvetoen nem a bohoc szuperkupa miatt. Igyhogy remelem marad Valverde jo sokaig. :kalapos:
Most azt olvasni, hogy Dohában tárgyalnak vele Abidalék.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. január 10., péntek 14:03

Szerintem legkorábban a 2021-es elnökválasztás után jönne, ha Victor Font nyer, vele nagyon haverkodnak
De sokszor elmondta, hogy nem fogja elsietni, úgyhogy simán lehet, hogy még akkor se jönne egyből.

Szerintem év végéig mindenképp marad Ernő bá, aztán vagy ráhúzatnak vele még egy évet, hogy majd a következő elnök baja legyen az edzőkérdés, vagy jön Koeman, akinek van ilyen záradék a szerződésében, hogy nyáron elengedik, ha a Barca hívja.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. január 10., péntek 13:59

Meg csak annyit lattam, hogy lehet, hogy megint inog a pad alatta. Nekem olyan szintelen-szagtalan a fazon, nem nagyon latom mit tett hozza ehhez a Barcahoz. Amit nyertek vele, azt rutinbol is hozzak kis tulzassal, a BL-ben meg komolyan megegett.

A jatek is egyre langyosabb, Messi nelkul kifejezetten impotens lenne.

Szerintem indokolt lenne valtaniuk, bar lehet nem ideny kozben, es alapvetoen nem a bohoc szuperkupa miatt. Igyhogy remelem marad Valverde jo sokaig. :kalapos:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 10., péntek 13:51

Xavi lesz az új edző?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 210 regisztrált és 0 vendég