Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. június 3., kedd 12:06

müllert vihetik a többi erősítés lenne. ha sérülékeny agüero ha nem.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. június 3., kedd 12:04

Realista24 írta:A Barcelona nem zárja ki Higu leigazolásának lehetőségét, azonban nem ő az elsődleges opció. Előtte van a sorban Agüero, Suarez, Reus és Müller is.
Nem úgy volt, hogy ők kinevelik a világsztárokat? :hmmm:

Nem örülnék, ha bármelyiket is megszereznék.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 3., kedd 12:00

A Barcelona nem zárja ki Higu leigazolásának lehetőségét, azonban nem ő az elsődleges opció. Előtte van a sorban Agüero, Suarez, Reus és Müller is.

A Chelsea van pole pozícióban Cescért, azt is írják. Évi hat millás fizut adnának neki, és 36-37et fizetnének érte. A MU lehet többet fizetne, de mivel nem indulnak a BL-ben így esélytelenek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 2., hétfő 22:34

Géci írta:Hát nem tudom, de most vagy mi vagyunk a bolondok, vagy ott vannak igen nagy bajok a vezetőség fejében... Arra leszek kíváncsi, hogy a védelembe, hogy nyùlnak bele.
lehet bolondok vagyunk, de őket meg megőrjítette a sikerkorszakuk..jött egy sikertelen év, aztán megy a fejetlenség, hogy jajj azonnal tenni kell valamit, jajj Messi ő semmiben sem hibás, jajj adjunk el pár embert akik Messihez talán nem passzolnak..kell a változtatás náluk, de én semmi koncepciót nem vélek egyelőre felfedezni..aki igen, az küldjön smst a telejósdába
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 2., hétfő 22:29

Hát nem tudom, de most vagy mi vagyunk a bolondok, vagy ott vannak igen nagy bajok a vezetőség fejében... Arra leszek kíváncsi, hogy a védelembe, hogy nyùlnak bele.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 2., hétfő 22:17

Géci írta:A lényeg, hogy Messi ott van évi 20+3 millás fizuért... :lol:
valamiből fedezni kell majd a tokafelvarrást :mrgreen:
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 2., hétfő 22:16

A lényeg, hogy Messi ott van évi 20+3 millás fizuért... :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 2., hétfő 22:12

Realista24 írta:Nekem tetszik a munkásságuk :mrgreen:
Remélem Agüerót megcsípik egy 60 milláért, aminek az árát Cescből és Alexisből fedezik.
Csak így tovább!! Vamos!
közben Mascherano marad, Xavira 37 évesen is számítanak majd a kulcsmeccseken, jön jobbosra a védekezést maximum óvszerreklámból ismerő Cuadrado..deal
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 2., hétfő 22:05

Nekem tetszik a munkásságuk :mrgreen:
Remélem Agüerót megcsípik egy 60 milláért, aminek az árát Cescből és Alexisből fedezik.
Csak így tovább!! Vamos!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 2., hétfő 22:00

GT37 írta:Én sem igazán értem, hogy miért akarjuk eladni. Évek óta azon megy a vita, hogy ki lehet majd Xavi utódja, az új karmester. Hát nem kell túl messzire menni Barcelonától, hogy megtaláljuk az illetőt, sőt. Itt van az orrunk előtt, és Cesc Fabregasnak hívják.
Real szurkolokent orom nezni amit a Barca csinal Xavi posztjan.
Mar 2010 elejen eldontottek hogy a 30 eves Xavi helyere elhozza az akkor 23 eves Fabregast, ezert pedig mindent meg is tettek. Kezdve a nyilatkozatokkal, majd a VB unneplesnel undoritoan rahuztak a barca mezt. Vegig ment a nyilatkozathaboru, majd 2011 nyaran csak sikerult megvenni. Azota eltelt 3 szezon, mar - mar leepitettek egy 24 eves top iranyitot es meg most se adnak at neki az iranyito palcat, hanem Xavival kepzelik el a jovot. Talan meg is ertenem akkor ha Thiago meg mindig ott jatszana. De nem, mert ot is sikerult elherdalni :lol:

Az pedig mindenkepp oromteli, hogy Fabregast es Alexist akarjak lecserelni, raadasul ismerve a Barca eladasait, tobb tiz milliot fognak bukni egy esetleges minimalis javulason (nalunk ugyan ez a Benzema - Suarez eset), mig a hatso alakzatra sajnaljak a penzt, pedig az lenne a legfontosabb.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. június 2., hétfő 19:13

az majd a jövőben kiderül, hogy mennyire jön be a barca igazolási stratégiája, de ahogy én látom, megkönnyebbülve dőlök hátra. cesc a világ egyik legjobb középpályása. hatalmas karriert futhatott volna be, de a barca tönkretette a szar tikitakájával. most rá akarják húzni a vizelepedőt, miközben alig van köze a barca szar szezonjához. a barca középpályája hiányos a védelme nevetséges, erre kit akarnak igazolni? agüerót előre, ahol van 3 stabil kezdőszintű emberük. azt az agüerót, aki egész szezonban sérült volt, és aki alig jelent minőségi javulást sanchezhez képest. miközben a középpálya továbbra is gyenge marad. mert messi most bele szerelmes, le kell őt is igazolni.

nem tudom rémlik e valakinek egy csapat, aki csak támadóak igazolt. az a történet, hogy is végződött? na remélem pont arrafelé haladunk.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. június 2., hétfő 18:43

Realista24 írta:
tucsoki írta:Ezért kellett éveken át terrorizálni a médiában, személyesen Fabregas-t, hogy az Arsenal nem az otthona ? Ezért kellett Barca mezt húzni rá a spanyol válogatott ünneplésén??

Persze, várjuk ki a végét, lehet nem igaz, de ha mégis, akkor nekem "a 2014-es év legszánalmasabb története a labdarúgásban" cím győztese nem más mint...
....hogy Higu a Barcaba igazol :D

Aha...szóval akkor azért akarják eladni Fabregast, mert kell Higura a pénz... :hmmm:
Nemhogy inkább Böde Danit vinnék, A Fradi feleannyiért is odaadná, eljátszik csatárt, vkp-t...




:mrgreen:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. június 2., hétfő 18:39

realbeckham írta:
csababarca írta:Persze más,ha valaki beajánl valami őrült, 60 milliós összeget...
Persze, hiszen más lesz az egész átigazolás struktúrája
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

You made my day Sir! :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 2., hétfő 18:25

tucsoki írta:Ezért kellett éveken át terrorizálni a médiában, személyesen Fabregas-t, hogy az Arsenal nem az otthona ? Ezért kellett Barca mezt húzni rá a spanyol válogatott ünneplésén??

Persze, várjuk ki a végét, lehet nem igaz, de ha mégis, akkor nekem "a 2014-es év legszánalmasabb története a labdarúgásban" cím győztese nem más mint...
....hogy Higu a Barcaba igazol :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. június 2., hétfő 18:25

Matt009 írta:Lehet, hogy picit elfogult vagyok Cesc irányába, mert még az Arsenalban játszva nagy kedvencem volt, de szerintem súlyos hiba lenne a Barca részéről megválni Cesctől még egy 60 milliós ajánlat esetén is. Egyfelől, mert szerintem Fabregas baromi jó játékos, sokkal jobb, mint amilyen teljesítményt lehozott az elmúlt két évben egy olyan Barcában, amelyik nem respektálta őt eléggé, és egy olyan felállásban, ami nem fekszik neki igazán. Ő egy direkt futballista, sosem lesz jó a labdatoszogatásban.
Másfelől meg, ha elmegy, akkor kit visznek a helyére? Gündogant? Aki egy éve sérült, és tök lutri, hogy mi lesz vele? Rajta kívül mást nem nagyon lehet annál a 60 millánál olcsóbban megszerezni. Ráadásul Cesc azért ennyire felkapott két pocsék szezon után, mert jelenleg a posztján nincs 10 db értelmes labdarúgó az elitben. Akárki is szerzi meg nagy boltot csinál vele, talán még 60 milláért is. Pogba/Kroos után egyébként nekem ő lenne a 3. jelöltem a Real kp-jára.
Tökéletesen egyetértek. Én sem igazán értem, hogy miért akarjuk eladni. Évek óta azon megy a vita, hogy ki lehet majd Xavi utódja, az új karmester. Hát nem kell túl messzire menni Barcelonától, hogy megtaláljuk az illetőt, sőt. Itt van az orrunk előtt, és Cesc Fabregasnak hívják. Vele pontatlanabb a játékunk, mint Xavival, nem ad 100-110 pontos passzt meccsenként, viszont sokkal direktebb, célratörőbb, gólorientáltabb (létezik ilyen szó?), mint az öreg, és a kapu előtt is nagyobb arányban hoz jó döntéseket, akár előkészítésről van szó, akár befejezésről. Sok olyan meccs volt idén, hogy amelyen szenvedtünk a Xavi-Busquets-Iniesta hármassal, nem annyira tudtuk feltörni az ellenfél védelmét, aztán bejött Cesc, és pár perc múlva sikerült is belőnünk az egyenlítést/győzelmet jelentő gólt. Láthatóan gördülékenyebben játszottunk vele.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy Fabre az alfa és az omega, és ha ő lesz az alapcsapat középpályájának harmadik tagja Busquets és Iniesta mellett, akkor triplázunk jövőre, de ha azt akarjuk, hogy ez az új Barcelona eredményesség, hatékonyság terén felül tudja múlni a Tito- és a Tata-féle együttest, akkor szerintem kulcsfontosságú, hogy beépítsük Cescet Xavi helyére. (A Pep-korszakot nem hozom fel, mert felesleges, az akkor látott játékot nem hiszem, hogy a közeljövőben képesek leszünk megismételni, sem annak sikerességét, sem szépségét tekintve.)

Valahol egyébként meg is tudom érteni, ha távozni akar Cesc. Hosszú évek, hosszadalmas könyörgések után végre visszahoztuk, valószínűleg azzal az ígérettel, hogy hamarosan átveheti Xavitól a karmesteri pálcát - és ez még mindig nem történt meg, pedig már itt lett volna az ideje. A Pep-éra utolsó évében ugyan nem, és talán még Titónál sem, de ebben a szezonban nálam már ő lett volna a harmadik tag a "gálakezdő" középpályáján. Ehelyett inkább hamis kilencesként játszott, nem egy alkalommal... És ugyan lenyilatkozta, hogy szeret ezen a poszton is szerepelni, de én szinte minden alkalommal azt láttam, hogy jobban érzi magát a középpályán.

És igen, a másik probléma, hogy ki jöjjön a helyére. Mert valakinek jönnie kell, az Iniesta-Rafinha-Xavi-Roberto négyes édeskevés. Hiába van most egy-két tehetséges támadó középpályás a B-ben (Denis Suárez, Halilovic), őket még korai lenne felhozni (főleg a kis horvátot, nagyon fiatal még), szóval, miután sikerült megbontanunk azt a csapatrészt, amelyet a legkevésbé kellett volna, mindenképpen szükség lenne egy új igazolásra. De ki jöjjön?
- Gündogan? Évezredek óta sérült, kockázatos lenne a leigazolása.
- Pogba? Imádom a játékát, elképesztően sokoldalú, és hatalmas potenciál van benne, de nem hiszem, hogy jó ötlet lenne rábízni a csapat irányítását, védekezésben többet tenne hozzá a játékhoz, mint Cesc, de támadásban szerintem elmaradna tőle. És az áráról még nem is beszéltünk.
- Rakitic? No comment.
- Vidal? Hát... Ő sem igazán irányító, avagy támadó középpályás. Biztos robotolna rendesen, és sok terhet levenne Busquets válláról, de a killer pass-okat, a kiugratásokat ő sem érzi annyira, mint Fabre.
- Mata? No comment.
- Kroos? Szerintem ő kevés lenne, bár tudom, hogy sokan szuperlatívuszokban beszélnek róla a fórumon. Engem eddig nem igazán győzött meg.
- Koke? Írtam róla lejjebb.

Aki még eszembe jutott, az Götze és Modric, de előbbi talán inkább Iniesta posztján érezné jól magát, utóbbi pedig nyilván teljesen esélytelen.

Egy ember van még, akit akármikor szívesen látnék gránátvörös-kék mezben, ez pedig Thiago... És itt jön elő megint, hogy mekkora barmok voltunk, hogy nem ragaszkodtunk jobban hozzá. A Fabregas-Thiago páros (Iniestával, később pedig Rafinhával kiegészülve) kis túlzással hosszú évekig biztosította volna a helyünket Európa elitjében. Erre most igen nagy esély mutatkozik arra, hogy a következő szezont már egyikük sem Barcelonában kezdi meg. Ez pedig - legalábbis számomra - kimondhatatlanul elszomorító. Oké, Thiagónak is voltak hibái, néha kicsit túl felelőtlen volt, sok labdát vesztett, de mindig is látszott rajta, hogy egy ösztönös tehetség (szándékosan nem a zseni szót használom, mert volt már párszor flame abból, hogy kit nevezhetünk zseninek és kit nem, szerintem zseni Thiago is, de nem ez a lényeg). Nem lett volna szabad elengedni.

Cesc talán nem zseni, és ő sem tökéletes, de pont azoknak a képességnek van a birtokában, amelyekre a top-Xavi utáni Barça irányítójának szüksége lenne. És én nem hiszem el, hogy ezt Barcelonában nem látják, és tényleg pénzzé akarják tenni azon futballisták egyikét, akik az épülő új Barça alapkövei lehetnének... Sokadszor csalódom már ebben a vezetőségben, és az idei átigazolási szezonnal kapcsolatban is már inkább negatívak, mint pozitívak az érzéseim. Kezdetben jót éreztem, tetszettek a nyilatkozatok, úgy tűnt, hogy tényleg nagy átalakításra és keretfrissítésre készülünk, de ennek a módja a jelenlegi állapotok szerint nem éppen olyan, amilyennek én elképzeltem. Alexis távozhat, Fabregas távozhat, és Mata-Kroos-Agüero-féle sztárok vannak a célkeresztben, miközben a legfontosabb igazolás(oka)t nem részesítjük kellő figyelemben, ahelyett, hogy a lehető leghamarabb lecsapnánk egy klasszis védőre, még mindig csak tapogatózunk, talán most leigazoljuk Mathieu-t negyedik számú bekknek, de egy elitbe tartozó hátvédet továbbra sem sikerült találni.

Szóval elég pesszimista vagyok most, remélem, jóra fordulnak a dolgok lassacskán... Mert könnyen szét lehet barmolni ezt a keretet egy átigazolási időszak alatt is...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. június 2., hétfő 18:10

azért elég vicces, hogy míg a szurkolók tudják mi kell, Fabre maradása, Khedira eladása, Pogba megvétele, addig a vezetőségek annyit látnak, hogy 60 milla be, Fabre ki, Khediraval hosszabbítunk (én még mindig bízom abban, hogy ezzel csak az árát akarják növelni)...de valahogy azt sem látom, hogy Pogbaért mindent megtenne a vezetőség...annó Bale és Modric leigazolásánál erősebb volt Perez papa...remélem csak a vb miatt

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. június 2., hétfő 17:17

Lehet, hogy picit elfogult vagyok Cesc irányába, mert még az Arsenalban játszva nagy kedvencem volt, de szerintem súlyos hiba lenne a Barca részéről megválni Cesctől még egy 60 milliós ajánlat esetén is. Egyfelől, mert szerintem Fabregas baromi jó játékos, sokkal jobb, mint amilyen teljesítményt lehozott az elmúlt két évben egy olyan Barcában, amelyik nem respektálta őt eléggé, és egy olyan felállásban, ami nem fekszik neki igazán. Ő egy direkt futballista, sosem lesz jó a labdatoszogatásban.
Másfelől meg, ha elmegy, akkor kit visznek a helyére? Gündogant? Aki egy éve sérült, és tök lutri, hogy mi lesz vele? Rajta kívül mást nem nagyon lehet annál a 60 millánál olcsóbban megszerezni. Ráadásul Cesc azért ennyire felkapott két pocsék szezon után, mert jelenleg a posztján nincs 10 db értelmes labdarúgó az elitben. Akárki is szerzi meg nagy boltot csinál vele, talán még 60 milláért is. Pogba/Kroos után egyébként nekem ő lenne a 3. jelöltem a Real kp-jára.

Mindenesetre én remélem, hogy Cesc eligazol, mert akkor a Barcának lesz még egy nem megoldott posztja (ami jelenleg is az addig, amíg egy edző fel nem ismeri, hogy Cesc kell oda és egy kis szabadság neki), és a világ eddigi talán legerősebb kp-ja szépen leamortizálódik, miközben a miénk Pogba leigazolásával beérhet. Akkor könnyen lehet egy pár éves Real hegemónia spanyol földön.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2014. június 2., hétfő 17:00

csababarca írta:Persze más,ha valaki beajánl valami őrült, 60 milliós összeget...
Persze, hiszen más lesz az egész átigazolás struktúrája
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. június 2., hétfő 16:54

wZoLee7 írta:hát igen...eléggé elvoltak csöppenve a barcások (tisztelet a kivételnek) hogy Fabre hazatér...
Mi,szurkolók nem is adnánk el. Legalábbis elég nagy százalékban azt akarjuk,hogy maradjon,szerintem. EB-n legalábbis egyöntetűen ez a helyzet.
Persze más,ha valaki beajánl valami őrült, 60 milliós összeget...
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. június 2., hétfő 16:52

hát igen...eléggé elvoltak csöppenve a barcások (tisztelet a kivételnek) hogy Fabre hazatér...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég