Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. március 13., hétfő 18:16

Na, már a az NSO ingerküszöbét is megütötte a Barcelona körül történő események egyike...



Barcelona: Xavi szerződést hosszabbított – sajtóhír

:mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. március 13., hétfő 18:15

csala írta: Felgyorsultak az esemenyek...ilyen peticio, olyan alairas, ujabb bizonyotek...stb.
Ma még nem követtem az eseményeket,milyen bizonyítékok lettek?
A CSD (Consejo Superior de Deportes) is eljarast fog inditani, maganvad kereteben a Barca ellen.
Eddig kivartak, hogy milyen bizonyitekok kerulnek elo, es most ugy dontottek, hogy lepnek.
Mikor ma feljottem rögtön a Realista által írt szöveg fogadott. Minden nap egyre jobban tele lesz a szaros veder a fejük felett. Szakadna már rájuk.
tök jó, kreatív. Ha jol értem, ezt kozvetitesben nem mutattak? Vagy igen? Nem neztem a meccset.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

csala
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022. december 31., szombat 10:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csala » 2023. március 13., hétfő 17:48

Felgyorsultak az esemenyek...ilyen peticio, olyan alairas, ujabb bizonyotek...stb.
Ma még nem követtem az eseményeket,milyen bizonyítékok lettek?

Morta
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2022. május 19., csütörtök 19:06

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Morta » 2023. március 13., hétfő 17:38

DAZN shares a video of protests against Barcagate at San Mames and claim these protests were not shown in the match feed because the producer, Mediapro cut it out. Mediapro’s CEO, Jaume Roures is the one who bought one of Barca’s ‘levers’ and funded Laporta’s security deposit.

Miguel Quintana: ”The public has been impressive, they also wanted to protest the Negreira-Barça case, we have not been able to see it due to the retransmission, DAZN does not produce the signal, MEDIAPRO produces it… but we have caught the moment with our camera

https://twitter.com/futbolgate_es/statu ... 8360411139

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. március 13., hétfő 17:08

Naponta 10 cikk jön, meg bbc, meg zdf, anyamtyukja. Felgyorsultak az esemenyek...ilyen peticio, olyan alairas, ujabb bizonyotek...stb.
De ezek még mindig rohogve nyerik 1:0 ra a meccseiket. En vagom, hogy a jog az nem 3 nap alatt zajlik le, sőt...de

Amig zajlanak a vizsgalatok felkene fuggeszteni őket a faszba.
Budos gcik. Egy csapatnak, csak egynek kéne megtagadni ellenük a jatekot. Jönne a többi is.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. március 13., hétfő 17:04

Nem kell az álszent duma. Kit érdekel ilyenkor a liga színvonala, vagy a Szuperliga? Szolgáltassanak igazságot, kapják meg a maximális büntetést, az érintett bírók pedig letöltendő börtönt, és vagyonelkobzást. :cens:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. március 13., hétfő 16:58

És ott ugrálták körbe a bírót, meg vették körbe mintha meg akarnák lincselni, fröcsögtek a pofájukba.

Ennyit arról is, hogy ugye azért fizettek
hogy a csapat játékosai tudják, hogyan érdemes beszélni a játékvezetővel.
:lol: :lol: :lol:

Az anyátok mindenit!!! Bár végülis jó tanácsot adott ez a Negreira, általában bejött.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. március 13., hétfő 16:45

Professore írta: A legérthetetlenebb szamomra ebben a barcagate mizériában az hogy pont abban az időszakban tényleg erős keretük volt és egyáltalán nem szorultak volna rá a bírók segítségére. Persze kevesebb babér termett volna nekik, de azért bőven versenyképesek voltak. Ennek ellenére csaltak. Ez az én szememben (nyilván egy senki vagyok) még inkább megvetendőbbé teszi az egészet.
Lance Armstrong neve ugrott be hirtelen erről

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2023. március 13., hétfő 16:21

A legérthetetlenebb szamomra ebben a barcagate mizériában az hogy pont abban az időszakban tényleg erős keretük volt és egyáltalán nem szorultak volna rá a bírók segítségére. Persze kevesebb babér termett volna nekik, de azért bőven versenyképesek voltak. Ennek ellenére csaltak. Ez az én szememben (nyilván egy senki vagyok) még inkább megvetendőbbé teszi az egészet.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2023. március 13., hétfő 16:04

r_gabi88 írta:
Mester77 írta: Igenis kapják meg, ami jár, szarok a ligara, amúgy is 0 versenyképességgel bír a premier league-hez képest. 3-4 csapat minden szezonban versenyben tud lenni majd, higgyétek el.
Vesszenek.
Félreértettél, annyit mondtam, hogy szeretem a tényeket is látni a vak billentyűharc helyett, és természetesen ha a vádaskodásból ítélet is lesz - kapják meg a méltó büntetésüket! Mint mindenki más, aki csal, legyen az bármelyik csapat. Annyi ugye, hogy a nagyoknál erősebb szokott lenni a lobbi ellene/mellette. Erre céloztam össz vissz.

Viszont nem tudom, hogy milyen "szennyről" beszélsz ami az elmúlt évekből rajtunk maradt.. mi szennyezett be minket? A Szuperliga miatt kapott mindenki, lehet Perez kicsit többet. És most nem sportszakmai, hanem politikai dolgokat kérdezem.
Első része oké, így értem.

Másodikat viszont, ha nem tudod magadtól, akkor elképzelni se tudom, hol voltál az elmúlt kb 20 évben
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

r_gabi88
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2023. március 3., péntek 10:01
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: RMFC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: r_gabi88 » 2023. március 13., hétfő 15:56

Mester77 írta: Igenis kapják meg, ami jár, szarok a ligara, amúgy is 0 versenyképességgel bír a premier league-hez képest. 3-4 csapat minden szezonban versenyben tud lenni majd, higgyétek el.
Vesszenek.
Félreértettél, annyit mondtam, hogy szeretem a tényeket is látni a vak billentyűharc helyett, és természetesen ha a vádaskodásból ítélet is lesz - kapják meg a méltó büntetésüket! Mint mindenki más, aki csal, legyen az bármelyik csapat. Annyi ugye, hogy a nagyoknál erősebb szokott lenni a lobbi ellene/mellette. Erre céloztam össz vissz.

Viszont nem tudom, hogy milyen "szennyről" beszélsz ami az elmúlt évekből rajtunk maradt.. mi szennyezett be minket? A Szuperliga miatt kapott mindenki, lehet Perez kicsit többet. És most nem sportszakmai, hanem politikai dolgokat kérdezem.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 13., hétfő 15:52

annyira erzem, hogy ez a sok buzi igyekszik atforditani a mondokat, hogy dehat mindenki csinalja, plane a real madrid, meg most gondolom az ugyvedek meg az egesz stab boszen gyujtik a ketes fujasokat az elmult 30 evre visszamenoleg amik minket vagy mas csapatokat erintenek, nem lesz ma edzesuk se, mert ezzel vannak elfoglalva :lol:
thereisonly1ronaldo

cart
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: cart » 2023. március 13., hétfő 15:36

De kinek lenne erdeke lejarato hadjaratot inditani? Ez olyan dolog, amivel mindenki csak rosszul jarhat a spanyoloknal.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. március 13., hétfő 15:24

A La Liga fenykoraban, amikor uralta Europat, az nem csak a barca es a Real miatt volt. Volt ott Atletico (2 hazi bl donto haho), volt Sevilla, volt meg Villarreal is. Volt azert itt konkurencia, ez a liga nem hasonlithato a franciahoz, vagy a bundesligahoz. Es latszik a Barca europai teljesitmenyen, hogy nem a ligan mulik a Real erossege.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2023. március 13., hétfő 15:17

r_gabi88 írta: Viszont jelenleg ez egy lejárató médiaháború ami folyik ellenük, és az olyan földi halandókhoz mint mi, csak nagyon ritkán jut el hiteles információ. ....... Most a hatalmi harcok a Barca ellen folynak - örüljünk neki, hogy nem éppen ellenünk.
Ne haragudj, de Mi hány éve már, hogy a szar tengerben úszunk kővel a lábunkon? Hány éve megy minden közösségi oldalon és minden lehetséges egyéb medián keresztül a lejárató kampány ellenünk, míg a másik oldal a messiás és a szent szerepében tetszeleg?

Nem, nem és nem. Már bőven elég volt, és eljött az idő a váltásra, hogy kiderüljön az igazság. Amit tettek hosszú, hosszú éveken át a klubunkkal, az volt a lejárató hadjárat és bármi is lesz velük, az rajtunk már nem segít, örökre rajtunk marad a sok szenny és szar, amit kreáltak és tudatosan ránk dobáltak.

Igenis kapják meg, ami jár, szarok a ligara, amúgy is 0 versenyképességgel bír a premier league-hez képest. 3-4 csapat minden szezonban versenyben tud lenni majd, higgyétek el.

Ami oly' sok éven keresztül ment, az egész egyszerűen elfogadhatatlan, jelen tények ismeretében pedig tarthatatlan.

Vesszenek.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 13., hétfő 14:56

Galacticos írta: U.i. es szerinrem mi leszunk a kovetkezo csapat akiket valamilyen modon be fognak feketiteni, kezdtek a juveval, most a barcaval sztem utana mint szuperliga alapitok mi jovunk. Mert ez az egesz en ugy gondolom csak arra megy ki hogy azt megakadalyozzak minden aron.
A juvet meg a barszat azert farkalják meg mert van mivel. Biztos,hogy velünk kezdték volna a sort csak nem talàltak semmit.


A másik része meg hülyeség. Ez a barsza pl lófasz így barmelyik kozepcsapat feltudja magát szívni ha tudják, hogy csak egy csapatot kell megelőzni nem 2t. Jah meg mi sem azért bohóckodunk a ligában mert a barsza itt van hanem mert nem olyan fontos nekünk mint a bl. Ha a barsza bukna buknának tebasék is és lehet elindulna valami pozitív.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

r_gabi88
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2023. március 3., péntek 10:01
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: RMFC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: r_gabi88 » 2023. március 13., hétfő 14:55

Galacticos írta: U.i. es szerinrem mi leszunk a kovetkezo csapat akiket valamilyen modon be fognak feketiteni, kezdtek a juveval, most a barcaval sztem utana mint szuperliga alapitok mi jovunk. Mert ez az egesz en ugy gondolom csak arra megy ki hogy azt megakadalyozzak minden aron.
Pontosan ezen gondolkoztam én is. Addig én nem fogom a Barcás komám arcára olvasni ezt, amíg csak vádaskodás van, és jogerős ítélet, tények pedig nincsenek. A Barotmeu-Rosell kettősről mondjuk pont bármit el tudok képzelni, szerintem még 15 év múlva is derülnek ki turpisságok. Viszont jelenleg ez egy lejárató médiaháború ami folyik ellenük, és az olyan földi halandókhoz mint mi, csak nagyon ritkán jut el hiteles információ. A foci pénz, a pénz pedig politika, a politikát pedig tudjuk hogy milyen érdekek mozgatják. Most a hatalmi harcok a Barca ellen folynak - örüljünk neki, hogy nem éppen ellenünk. A liga szempontjából pedig egyetértek az előttem szólókkal - nagy érvágás lenne tovább gyengíteni. Perez kitűnő politikus, szerintem jól fog lavírozni ebben a szarlavinában is, a Real és a spanyol foci érdekeit nézve.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. március 13., hétfő 14:53

Jo par evig lenne egy olyan izgalmas ligank mint a ligue1 vagy a bundes, az kinek jo? Vagy itt barki elvezne ha marciusba bajnokok lennenk alanyi jogon?
Volt részünk izgalomban meg stresszben az elmúlt 15 évben bőven, ami a bajnokságot illeti. Szerintem nem ártana ha lenne pár év nyugi amíg kárpótlásként begyűjtünk olyan bajnoki trófeákat amikről 4-5 ponttal maradtunk le, mert megtolták az amúgy is erős riválist.

A Juve is volt másodosztályban aztán 15-ben már BL döntőztek, szóval vissza lehet építeni a klubot, a név meg a marketing megvan hozzá barszáéknak is.
Love football, hate antifa.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mexes » 2023. március 13., hétfő 14:40

'shutterisland írta:
sebydani írta: Ter Stegen jól nyomja amióta van haja
vicces, de ahogy egyre kopaszodott, ugy lett egyre gyengebb, miota volt hajbeultetese, egyre jobb.

lehet csak veletlen egybeeses, de lehet, hogy ez a kis plusz onbizalom ennyit jelent.
Ter Sámson

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. március 13., hétfő 14:37

En annak jobban orultem volna ha a palyan dongoljuk oket foldbe, ugy ahogy sajnos ok tobbszor is tettek velunk.

Ha valoban csaltak, megerdemlik a legdurvabb bunteteseket is, de amugy meg az egesz liganak mar csak ez hianyzott.. igyis a beka segge alatt a szinvonal. Akarmennyire is hulyen hangzik, meg jol kinevetnem oket egy esetleges kizarasnal, de a liganak nem tenne jot, az meg hosszabb tavon nekunk se. Jo par evig lenne egy olyan izgalmas ligank mint a ligue1 vagy a bundes, az kinek jo? Vagy itt barki elvezne ha marciusba bajnokok lennenk alanyi jogon? Persze nem azt mondom hogy barmit megtehetnek de az hogy "holnap" jol megbuntetik oket az "jovoheten" nekunk inkabb hatranyt jelentene szerintem.

U.i. es szerinrem mi leszunk a kovetkezo csapat akiket valamilyen modon be fognak feketiteni, kezdtek a juveval, most a barcaval sztem utana mint szuperliga alapitok mi jovunk. Mert ez az egesz en ugy gondolom csak arra megy ki hogy azt megakadalyozzak minden aron.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég