Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

rikko
Hozzászólások: 929
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rikko » 2022. július 19., kedd 21:56

Süti írta: Persze, de nézd meg mennyi pénzt vertek el, és nem felsőpolcos arcokra, hanem olyanokra, akit a Spurs vagy a Milan szokott venni. (Lewát leszámítva) Olyan arcokkal mélyítették a keretet, akik hozzánk kb Asensio mögé férnének be. A brazil egy kiesés elől menekülő PL csapat legfontosabb embereként hozott 11 gólt.

Lewa top 3 támadó még ennyi idősen is.
A brazil srác úgy vert 11 gólt a PL-ben, hogy a Leeds nem a támadásairól híres. Illetve 42 rúgott gólnak több, mint negyedét ő hozta. Szerintem nagyon jó teljesítmény.
Christensen előrelépés Pique , Erichez képest, Kessie pedig kellett és nem gondolom, hogy középszintű játékos lenne.

Az még erős túlzás, hogy Asensio valamilyen szinten jobb lenne, mint a brazil válogatott srác.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rikko 2022. július 19., kedd 22:00-kor.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. július 19., kedd 21:48

Süti írta: Persze, de nézd meg mennyi pénzt vertek el, és nem felsőpolcos arcokra, hanem olyanokra, akit a Spurs vagy a Milan szokott venni. (Lewát leszámítva) Olyan arcokkal mélyítették a keretet, akik hozzánk kb Asensio mögé férnének be. A brazil egy kiesés elől menekülő PL csapat legfontosabb embereként hozott 11 gólt.
Most igen. De eddig minden pletykájuk valósággá vált, és mondják még Koundét és Bernardo Silvat, meg Azpilicuetat és Marxos Alonsot. Bár utóbbi 3 halkul. Majd szezon közben, után kiderül milyen erősítések ezek, Jules (ha) és Kessie simán beválhat Lewa mellett, akkor ledig minden sorban erősödtek, és mélyült is a keret.
Amúgy legyen igazad, nyilván én is azt szeretném, de a házat nem merném feltenni ellenük. Nálam 50-50.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. július 19., kedd 21:33

Persze, de nézd meg mennyi pénzt vertek el, és nem felsőpolcos arcokra, hanem olyanokra, akit a Spurs vagy a Milan szokott venni. (Lewát leszámítva) Olyan arcokkal mélyítették a keretet, akik hozzánk kb Asensio mögé férnének be. A brazil egy kiesés elől menekülő PL csapat legfontosabb embereként hozott 11 gólt.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. július 19., kedd 20:32

Süti írta: Raphinha vékony, elvertek rá egy zsák pénzt, úgy, hogy amúgy sincs. Hoztak egy Kessiét, aminél mi hoztunk egy sokkal erősebb Csuamenit, hoztak egy Christensent, aminél mi hoztunk egy sokkal erősebb Rüdigert.

Egy darab Lewa a különbség, de nekem például egyáltalán nem hiányzik, hogy 4 éves szerződéseket dobáljunk vénembereknek, volt elég elrettentő példa.

Ok, talán egy csatár jöhetett volna, de senki elérhető nincs a piacon, akit nyugodt szívvel elfogadnék Benz mögé, Jovic féle betliből meg elég volt egy is.
Raphina nálam feketeló, de ha gyenge is lesz a kezdőhöz, akkor Dembele cseréjének komoly minőség. Christensen oké, hogy nem a legnagyobb eresztés, de 3 védőnek nem rossz, és Koundé egyre közeledik, Araújoval minőségi páros lehetnek.

A második felével egyetértek, de ennek a véleménynek a gazdasági racionalitás az alapja, aki csak a foci részét nézi láthatja másképpen. Ha Karim bírja a szezont, akkor mondhatjuk, hogy elég volt egy Jovic féle betli is, ha nem akkor meg majd azt mondjuk utólag, h butaság volt ilyen vékony kerettel nekivágni a szezonnak.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. július 19., kedd 20:23

Raphinha vékony, elvertek rá egy zsák pénzt, úgy, hogy amúgy sincs. Hoztak egy Kessiét, aminél mi hoztunk egy sokkal erősebb Csuamenit, hoztak egy Christensent, aminél mi hoztunk egy sokkal erősebb Rüdigert.

Egy darab Lewa a különbség, de nekem például egyáltalán nem hiányzik, hogy 4 éves szerződéseket dobáljunk vénembereknek, volt elég elrettentő példa.

Ok, talán egy csatár jöhetett volna, de senki elérhető nincs a piacon, akit nyugodt szívvel elfogadnék Benz mögé, Jovic féle betliből meg elég volt egy is.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. július 19., kedd 20:17

Süti írta: Onnan tudod, hogy lassan augusztus van, hogy a mi (tavaly duplázó) keretünk le van sajnálva, a bárszá Frankfurt ellen kizúgó toldozott foltozott kerete pedig etalon. :kalapos:
Onnan tudod, hogy a neten vagy, hogy a 2 mondatos full edgy kommentek a legnépszerűbbek. No offense, bocsi! :kalapos:

A szó szerint a fórumon senki nem sajnálta le a keretünket. Csak beszélgetünk a nyilvánvaló gyengepontokról. A Barca pedig kapust kivéve minden poszton erősödött, mélyült, ezt nem nevezném toldozott-foltozott minőségnek.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. július 19., kedd 20:03

Onnan tudod, hogy lassan augusztus van, hogy a mi (tavaly duplázó) keretünk le van sajnálva, a bárszá Frankfurt ellen kizúgó toldozott foltozott kerete pedig etalon. :kalapos:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. július 19., kedd 19:58

Professore írta: Nyár előtt nem hittem volna hogy barcaek igazolnak futószalagon azután hogy télen is ez volt mi meg egy szem kp azt vonal... Hát nem tudom szerintem is karcsú ez így még a bajnokságra is. Persze jó a keret csak elöl ha kidöl Karim akkor csókolom.

Ahogy elnézem most majd Haalandra várunk évekig (tök hiába).
Teljesen lutri a következő szezon, csak annyi tűnik biztosnak, hogy ez a két csapat lesz az első kettő. Xavi és a tiktaka se jósolható meg, hazai környezetben simán tarolhatnak vele, de az a taktika sem életbiztosítás, meg Xavi se biztos, hogy hozza majd egy szezonon keresztül a múlt szezon csúcs 2 hónapjának teljesítményét. Meg azért ez nem egy túl rutinos keret, lehet hogy összenyomja őket a sok költés folyományán rájuk nehezedő nyomás. Bár úgy is lehet nézni, h eddig nem nagyon nyertek, ők az éhesebbek. Mindenre és az ellenkezőjére is van indok.
És a mi csapatunk teljesítményét sem lehet tudni előre. Lehet, hogy lesz fasza támadó egységünk, mert idén is lesznek akik szintet lépbek tavalyi önmagukhoz képest (leginkább Rodrygo, de akár Carlo pedagógiai hatása és/vagy Pintus mester közbenjárása miatt Hazard, esetleg Asensio, Mariano - nyilván csökkenő valószínűség szerinti sorrendben írtam őket :mrgreen: ) és Benzema, Vini megtartja a szintet, de az is lehet, h felsülnek. Annak kisebb a valószínűsége, hogy a hátsóbb sorokon múljon majd egy-egy trófea. De ezeket a forgatókönyveket is befolyásolhatják még sérülések, meg az a sz.r vb is.
Annyi tűnhetne esetleg biztosnak, hogy BL-re azért nem lesznek esélyesek, bár a tavalyi győztest se látta jönni senki. :D
Nagyon 50-50 hogy melyik csapat jön ki jobban a szezonból.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 19., kedd 19:51

Professore írta: Nyár előtt nem hittem volna hogy barcaek igazolnak futószalagon azután hogy télen is ez volt mi meg egy szem kp azt vonal... Hát nem tudom szerintem is karcsú ez így még a bajnokságra is. Persze jó a keret csak elöl ha kidöl Karim akkor csókolom.

Ahogy elnézem most majd Haalandra várunk évekig (tök hiába).
Védőt is igazoltunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2022. július 19., kedd 19:44

Nyár előtt nem hittem volna hogy barcaek igazolnak futószalagon azután hogy télen is ez volt mi meg egy szem kp azt vonal... Hát nem tudom szerintem is karcsú ez így még a bajnokságra is. Persze jó a keret csak elöl ha kidöl Karim akkor csókolom.

Ahogy elnézem most majd Haalandra várunk évekig (tök hiába).

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2022. július 19., kedd 19:32

realistahuni írta:
tubatibi írta: Jól erősítettek basszameg, Nekünk pedig a két legfontosabb hiányposztra nem érkezett ember (Jobbszélső és egy cserecsatár)
Jobbhátvéd posztra se. Én úgy látom hogy a Bappé eset után lezárták a folyamatban lévő ügyeket aztán jóvanazúgy, bl-t nyertünk. Pedig ha csak Rodrygo nem villant extra nagyot akkor erősen karcsú lesz az eleje.
Én Hazardot is idevenném, mégpedig Pintus papa miatt.
Ha ő nem építi fel újra a belgát fizikailag, akkor senki nem fogja..
Egyébként már rég elengedtem volna, de így naivan, még utoljára reménykedek.. :ike:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2022. július 19., kedd 19:25

tubatibi írta: Jól erősítettek basszameg, Nekünk pedig a két legfontosabb hiányposztra nem érkezett ember (Jobbszélső és egy cserecsatár)
Jobbhátvéd posztra se. Én úgy látom hogy a Bappé eset után lezárták a folyamatban lévő ügyeket aztán jóvanazúgy, bl-t nyertünk. Pedig ha csak Rodrygo nem villant extra nagyot akkor erősen karcsú lesz az eleje.
Love football, hate antifa.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. július 19., kedd 19:22

Oké, de mi nem kamuzzuk évtizedek óta, hogy a sajátneveléseinkkel hódítjuk meg a világot. Amúgy ezekben az igazolásokban semmi bravúr nem volt, egyik sem jött az ára alatt.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2022. július 19., kedd 19:19

Lewa, Raphinha, Koundé, Kessié, mindez nagyjából 180 millából, azért ezt lehet fikázni, de szerintem elég komoly kis csomag..
Főleg, ha mellétesszük, hogy nekünk egy full használhatatlan Jovic-Hazard pakk fájt ennyibe, még pár éve.. :x (szóval pénz-égetésért nekünk sem kell a szomszédba menni na.. :mrgreen: )

Ettől függetlenül reméljük besülnek a p.tsába.. :D

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. július 19., kedd 19:14

A hír szerint (ha egyáltalán igaz) még csak a játékossal egyeztek meg, nem a Sevillával. Aki - szintén a hírek szerint - mindenképpen Spanyolországban szeretne maradni. Ezért esélyesebb a Barca mindenkimásnál. Amúgy elég elkeserítő lenne szerintem is, de ez van.

Xavi meg szépen megalapozza, hogy idővel majd elérje Guardiola 1 milliárdos transfer költését. Vagy megbukik a tikitaka, de nem hiszem. BL-re nem elég, de a spanyol trófeák jöhetnek így, az meg a hype mellett elég lehet.

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2022. július 19., kedd 18:23

Donát írta: FC Barcelona have reached full agreement with Jules Koundé for a 4-year contract. @gerardromero

Xavi egyértelműen perfekt Guardiola utód ... pénzköltésben. :lol:
Oszt ez is mennyiért? 10+20+5+3+5+10+2+4 millió? És ingyen fog játszani, mert messzeaklub?

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. július 19., kedd 18:07

Jól erősítettek basszameg, Nekünk pedig a két legfontosabb hiányposztra nem érkezett ember (Jobbszélső és egy cserecsatár)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. július 19., kedd 17:55

FC Barcelona have reached full agreement with Jules Koundé for a 4-year contract. @gerardromero

Xavi egyértelműen perfekt Guardiola utód ... pénzköltésben. :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. július 19., kedd 12:25

Realista24 írta: Barca TV meg kirakta, hogy "Inside look" blablabla, a német csatár első napja :lol: :lol:
:lol:

Ez kegyetlen ciki, ha igaz. Német? Katalán bmmeg, ejj ezek se a régiek.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 19., kedd 11:33

Barca TV meg kirakta, hogy "Inside look" blablabla, a német csatár első napja :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 133 regisztrált és 0 vendég