Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: cart » 2021. október 30., szombat 23:25

Kercsó írta: top3ra teljesen jó a keret. csak kellene egy olyan edző akinek vannak tökei.
Szerintem 4-5 játékoson kívül a többiek nem igazán Barca kezdő szint. Közülük is Fati és Dembele állandóan sérült. A top 4-be kerülés lehet a reális elvárás ezzel a kerettel, de valószínűleg azért is rendesen meg kell küzdeniük majd.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. október 30., szombat 22:48

most jött be Abdessamad Ezzalzouli :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11470
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. október 30., szombat 22:35

ujabb ovis, a pedri, gavi vonalat folytatva riki puccs, szepen viszi tovabb a 20 centi hosszu labu törpök vonalát :lol:
ha ez a jovo culék, akkor egessetek el a mezt.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kera
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kera » 2021. október 30., szombat 12:37

Aprócska költői túlzás :kalapos: :kalapos:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8525
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. október 30., szombat 11:22

eleg jol levetitteted bar azert modric-kroos az nem rakitic-vidal. :mrgreen:

Avatar
Kera
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kera » 2021. október 30., szombat 10:30

Ramioli írta: Klonozni kellene nekik a fiatal Messit , mennyi de mennyi meccset köszönhetnek neki atya ég , már nincs meg az a + senki nincs aki csak a közelébe is érhetne , Cr is hatalmas veszteség volt de azért Benzema megrázta magát és elkezdte a gólokat szórni , náluk ilyen nem nagyon van..Nem tudom mikor fognak kiegyenesedni , de szerintem a Bl helyezésért is kapaszkodniuk kell nemhogy bajnoki cím.
Azért abba a Messi veszteségbe úgy gondoljuk bele, hogy eladták még mellé az alsóhangon 20+ gólos Suarez-t, a középpályáról két embert is ( Rakéta és Viccdal), őket gyerekekkel pótolták, egy sérült Messi-pajti Aguero-val, és nem utolsó sorban Lord Bréjtvéjt-tel.

Na most, ha mi is azt tettük volna mikor CR elment, mondván, hogy már ők is öregek, majd a Castillások megmutatják, sírva néznénk a meccseket. Nem merem elképzelni mi lett volna, ha KAK-ot lepasszoljuk a hátsó ajtón az Atletibe !!!, majd kirakjuk Kroos-t és Modric-ot is. :ozil: Mellé még Marcelo lenne a kezdő balhátvéd, Miguel lenne a jobbhátvédünk és Ramos-ra építenénk a védelmet. :lol: :lol:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. október 30., szombat 9:37

https://www.instagram.com/p/CVoBDg7rKDM ... =copy_link

Wishes joker :lol:

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. október 30., szombat 8:30

Kercsó írta: top3ra teljesen jó a keret. csak kellene egy olyan edző akinek vannak tökei.
Nevekre jo, de teljesitmenyre mar igencsak necces a dolog. Tele vannak csikokkal, es olyan sztarokkal, akikre nem lehet 10 meccsen zsinorban szamitani. Ha Coutinho es Dembele osszeszedne magat, Aguero is formaba jonne, akkor tenyleg eselyesek lennenek a dobogora, de tul sok a ha :)

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. október 30., szombat 7:39

top3ra teljesen jó a keret. csak kellene egy olyan edző akinek vannak tökei. Xavi rövid távon lehet felspanolja őket, de nem hiszem nagyot tudna dobbantani.

+ addig jó nekünk, míg Alba, SRoberto, Busquets és mrShakira a pályán van. :agree:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2021. október 30., szombat 7:13

Klonozni kellene nekik a fiatal Messit , mennyi de mennyi meccset köszönhetnek neki atya ég , már nincs meg az a + senki nincs aki csak a közelébe is érhetne , Cr is hatalmas veszteség volt de azért Benzema megrázta magát és elkezdte a gólokat szórni , náluk ilyen nem nagyon van..Nem tudom mikor fognak kiegyenesedni , de szerintem a Bl helyezésért is kapaszkodniuk kell nemhogy bajnoki cím.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. október 29., péntek 20:15

'shutterisland írta:
„Örülnék Xavi érkezésének. Biztos vagyok benne, hogy a gránátvörös-kékek megnyerik a bajnokságot – amelyben még sok fordulót rendeznek –, a BL-t, valamint a Király-kupát is. Utóbbi még el sem kezdődött. Lehet, hogy tévedek, de optimizmus nélkül az ember semmit sem ér. Tapasztaltam már lehetetlenebb dolgokat is a futballban.”


gaspart jo cuccot tolhat igy oregkorara. :mrgreen:
Ha megtudod mit kap szólj veszek magamnak is :lol: :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. október 29., péntek 20:01

'shutterisland írta:
„Örülnék Xavi érkezésének. Biztos vagyok benne, hogy a gránátvörös-kékek megnyerik a bajnokságot – amelyben még sok fordulót rendeznek –, a BL-t, valamint a Király-kupát is. Utóbbi még el sem kezdődött. Lehet, hogy tévedek, de optimizmus nélkül az ember semmit sem ér. Tapasztaltam már lehetetlenebb dolgokat is a futballban.”


gaspart jo cuccot tolhat igy oregkorara. :mrgreen:
A VB-t kifelejtette :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8525
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. október 29., péntek 19:49

„Örülnék Xavi érkezésének. Biztos vagyok benne, hogy a gránátvörös-kékek megnyerik a bajnokságot – amelyben még sok fordulót rendeznek –, a BL-t, valamint a Király-kupát is. Utóbbi még el sem kezdődött. Lehet, hogy tévedek, de optimizmus nélkül az ember semmit sem ér. Tapasztaltam már lehetetlenebb dolgokat is a futballban.”


gaspart jo cuccot tolhat igy oregkorara. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. október 29., péntek 10:05

babaking írta:
Realista24 írta:

Elméletileg ez a kiegészítősdi nem megy, mert egyben fogják nézni az egészet. Szóval elképzelhető, hogy csak a nyártól nevezik ki, amikor adott esetben már jobban állnak anyagilag/felszabadul még fizetési keret.
Vagy akkor nyárig kap egy ideiglenes szerződést, és nyáron egy újat. Az opciós hosszabbítás is beleszámít? Mert ha igen akkor a Xavinak az elnök szavában kell megbíznia, hogy majd kap egy jobbat.
Szerintem bele. És ugye nem csak Xavi fizujáról van szó, hanem az egész stáb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. október 29., péntek 9:54

Realista24 írta:
babaking írta: Kíváncsi vagyok, hogy Xavi mit fog kezdeni ezzel a kerettel. Ő tuti nem ül bele a tutiba, ide jó sok meló főz kelleni.

Egyébként meg nem nagyon van más választásuk mint Xavi, mert nagyon kevés fizut tudnak adni. Xavi meg gondolom klubhűségből aláír egy olyan szerződést, hogy most keveset keres aztán később kiegészítik.
Elméletileg ez a kiegészítősdi nem megy, mert egyben fogják nézni az egészet. Szóval elképzelhető, hogy csak a nyártól nevezik ki, amikor adott esetben már jobban állnak anyagilag/felszabadul még fizetési keret.
Vagy akkor nyárig kap egy ideiglenes szerződést, és nyáron egy újat. Az opciós hosszabbítás is beleszámít? Mert ha igen akkor a Xavinak az elnök szavában kell megbíznia, hogy majd kap egy jobbat.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. október 29., péntek 9:51

babaking írta: Kíváncsi vagyok, hogy Xavi mit fog kezdeni ezzel a kerettel. Ő tuti nem ül bele a tutiba, ide jó sok meló főz kelleni.

Egyébként meg nem nagyon van más választásuk mint Xavi, mert nagyon kevés fizut tudnak adni. Xavi meg gondolom klubhűségből aláír egy olyan szerződést, hogy most keveset keres aztán később kiegészítik.
Elméletileg ez a kiegészítősdi nem megy, mert egyben fogják nézni az egészet. Szóval elképzelhető, hogy csak a nyártól nevezik ki, amikor adott esetben már jobban állnak anyagilag/felszabadul még fizetési keret.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. október 29., péntek 9:19

Kíváncsi vagyok, hogy Xavi mit fog kezdeni ezzel a kerettel. Ő tuti nem ül bele a tutiba, ide jó sok meló főz kelleni.

Egyébként meg nem nagyon van más választásuk mint Xavi, mert nagyon kevés fizut tudnak adni. Xavi meg gondolom klubhűségből aláír egy olyan szerződést, hogy most keveset keres aztán később kiegészítik.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. október 29., péntek 8:33

dzsi91 írta: Nso: Xavi elképesztő rekordja vezetőedzőként az Al Sadd Sports Clubnál... 👇

A katalán szakember összesen 7⃣ trófeát nyert 2⃣ idény alatt a csapattal. 👏 🏆 Vajon megállná a helyét az FC Barcelona vezetőedzőjeként is? 🤔


Kezdek félni
:lol:

AS címlapján szintén Xavi. "A kiválasztott" felkiáltással.

Felköthetjük a gatyót.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. október 29., péntek 7:02

Nso: Xavi elképesztő rekordja vezetőedzőként az Al Sadd Sports Clubnál... 👇

A katalán szakember összesen 7⃣ trófeát nyert 2⃣ idény alatt a csapattal. 👏 🏆 Vajon megállná a helyét az FC Barcelona vezetőedzőjeként is? 🤔


Kezdek félni
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4420
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. október 29., péntek 2:20

Ha én Barca szurkoló lennék, inkább Piquet meg Busquetset nézném már a padon :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 341 regisztrált és 0 vendég