Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. március 20., hétfő 17:36

en nem tudom mi az isten baja van a gyereknek, de ranezesre is a tipikus kiskolyok aki kotozkodik a napkoziben a tobbivel aztan jol megruhazzak az udvaron.

ha kepes lenne csak a harcossagat megtartani, de kicsit lehiggadni es az on- es kozveszelyes kamikaze akcioit es gyokersegeit elengedni, akkor szerintem irtozatosan jo kp-s lehet belole, maskulonben megmarad majd egy kozutalatnak orvendo wish-es arturo vidalnak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 20., hétfő 17:12

Ezekkel tud meg serulest okozni, amikor eppen hatulrol probal fellokni, karmolni, stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 20., hétfő 17:11

❗️Real Madrid see that Barça’s Gavi has a lot of permissiveness by the referees especially in the games vs Real Madrid. @relevo


Mondjuk én azt nem érzem, hogy a mi meccseinken engednék jobban. Kb minden meccsen amit láttam mint egy veszett kutya és ugyanúgy hagyják.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 20., hétfő 17:09

realbeckham írta: Azt tudja valaki, hogy gávinak miert ilyenek a kormei?
Buzi, gitározik, vagy kezmodell? Mindegyik jol hangzik, csak...na. Nem annyira foci téma, de feldobta ezt a videot. https://vm.tiktok.com/ZMYxkCcn7/ Külön ragugliztam es minden kepen olyanok a kormei, hogy a nők a fél veséjüket odadnák érte. Elnézést érte, csak ez a gyerek para. Van benne valami torzszulott kisugarzas
Mert egy transzvesztita, ezert ilyen frusztralt es ideg minden pillanata a létezésének, sosem lesz boldog.
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 20., hétfő 17:06

Nelegyetek már ilyenek. És ha pont most ereszkedett le közénk a gránátvöröskék szentlélek? :kalapos:

Gonosz öregemberek vagytok simán lehet, hogy ő nemkezd el anyázni meg hasonlók a10ik hozzászólás környékén :kalapos:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

hej989
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. július 21., vasárnap 18:30

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hej989 » 2023. március 20., hétfő 17:05

BarcaUdi írta:
raul 4 ever írta: Igen, a folytatás meg Gino volt a majális videóból. Aki bűnös szenvedjen..

Nem az van, hogy csak elnyomozgatnak, hanem vádat emeltek. Poénból azt nem szoktak. Ha ezt a részét nem rakjátok rendbe fejben, akkor 2 lefürdés után is izzadtság szagú bármilyen komment tőletek.
Neked is ugyanazt tudom válaszolni!
Igen, vádat emeltek, vizsgálódnak, de hol vontam ezt kétségbe? Mi volt az izzadságszagú?
Az a része tényleg érthetetlen, hogy miért vagytok ennyire ellenségesek? Utáljátok a Barcat, a szurkolóikat, lelketek rajta, nekem nincs vele bajom. Normális hangvételű írásom volt, nem vettem a lelkemre amúgy a reakciókat, mert nem vagyok nebántsvirág, csak azt hittem lehet máshogy is beszélgetni! Elnézést kérek akkor!
Gondolom teljesen véletlen, hogy most jöttél ide és nem a BL csoportkör kieséskor vagy az EL kieséskor. :)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. március 20., hétfő 16:45

realbeckham írta: Azt tudja valaki, hogy gávinak miert ilyenek a kormei?
Buzi, gitározik, vagy kezmodell? Mindegyik jol hangzik, csak...na. Nem annyira foci téma, de feldobta ezt a videot. https://vm.tiktok.com/ZMYxkCcn7/ Külön ragugliztam es minden kepen olyanok a kormei, hogy a nők a fél veséjüket odadnák érte. Elnézést érte, csak ez a gyerek para. Van benne valami torzszulott kisugarzas
az anyukája nem ér rá levágni

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 20., hétfő 16:09

h3x0r írta:
Realista24 írta:

Nincs erzekelo, megallitjak, amikor a lab a labdahoz er.
Ez is erdekes, hogy melyik pillanatot jelenti a "labdahoz eres". Amikor rugas elott 1 milimeter van a labda es a lab kozott (szabad szemmel ugy latod, ekkor er bele) vagy amikor 1mm-rel elhagyta a labda a labat? A ket pillanat kozott eltelik 100-150 milisecundum. (mar nem emlekszem a pontos szamra, de valahol a ketto kozott volt) Na most ha egy tamado csak 25 km/h-val szalad (ami meg csak nincs is a 35 feletti leggyorsabb sprintek kozott), mar az is 7 m/sec. 100 milisecundum alatt 70 cm. Kb azon mulik, hogy a VAR szobaban ulo epp melyik kepkockat hasznalta. A kezzel bevonalazas reszet inkabb hagyjuk is. Amig nem egy AI elemzi ezeket a kepkockakat minden meccsen, addig ez lesz. Amugy szemre szerintem is inkabb les, mint nem. :mrgreen:
https://twitter.com/rmanocontext/status ... sxT-_X3liw

Biztos valahogy így.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. március 20., hétfő 16:06

Azt tudja valaki, hogy gávinak miert ilyenek a kormei?
Buzi, gitározik, vagy kezmodell? Mindegyik jol hangzik, csak...na. Nem annyira foci téma, de feldobta ezt a videot. https://vm.tiktok.com/ZMYxkCcn7/ Külön ragugliztam es minden kepen olyanok a kormei, hogy a nők a fél veséjüket odadnák érte. Elnézést érte, csak ez a gyerek para. Van benne valami torzszulott kisugarzas
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 20., hétfő 16:05

BarcaUdi írta:
Toti írta: de ha mi elkezdjük az itteni véleményt akkor elpróbáljátok tusolni azzal, hogy nincs bizonyíték! így meg nehéz!
Mit nevezünk bizonyítéknak, vagyis a legfőbb kérdés inkább, hogy mire van bizonyíték???
Amivel én nem értek egyet az, hogy néhányan úgy látják, hogy a bírók szisztematikus lefizetésére, mérkőzések megvételére, elcsalására vannak bizonyítékok, de ez nem igaz, ezen hiába vitatkozunk! Semmit nem próbálok eltusolni, jöjjön, aminek jönnie kell!
Szerinted akkor mire van bizonyíték? Illetve az eddig bemutatott doksik, kifizetések mire szolgáltak?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BarcaUdi
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 10:44
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: SZSZB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BarcaUdi » 2023. március 20., hétfő 15:58

Toti írta: de ha mi elkezdjük az itteni véleményt akkor elpróbáljátok tusolni azzal, hogy nincs bizonyíték! így meg nehéz!
Mit nevezünk bizonyítéknak, vagyis a legfőbb kérdés inkább, hogy mire van bizonyíték???
Amivel én nem értek egyet az, hogy néhányan úgy látják, hogy a bírók szisztematikus lefizetésére, mérkőzések megvételére, elcsalására vannak bizonyítékok, de ez nem igaz, ezen hiába vitatkozunk! Semmit nem próbálok eltusolni, jöjjön, aminek jönnie kell!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. március 20., hétfő 15:38

BarcaUdi írta: Az itteni vélemény érdekelt csak!
de ha mi elkezdjük az itteni véleményt akkor elpróbáljátok tusolni azzal, hogy nincs bizonyíték! így meg nehéz!
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

BarcaUdi
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 10:44
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: SZSZB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BarcaUdi » 2023. március 20., hétfő 15:34

Említhettem volna az ártatlanság vélelmét, de még csak ezt sem tettem, bizonygatni bárki ártatlanságát meg végképp nem! Az itteni vélemény érdekelt csak!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 20., hétfő 15:22

BarcaUdi írta:
Realista24 írta:
Egy Barca elleni vereseget kovetoen, a korrupcios nyomozas kozepen nem tul jo idozites a frusztralt madridistak koze jonni meg bekes szandekkal sem, direkt/indirekt modon arra utalva, hogy csak vagdalozik mindenki, de nincs bizonyitva, hogy bunosek vagytok.
Ez így mennyivel másabb! Lehet igazad van az időzítést tekintve, de pont azért írtam most, mert van közös ügyünk! Az év minden szakában nem írok, mert ez a ti fórumotok, de olvasok, mert az ellen oldal véleménye, meglátásai a tükör! Ha ebbe valaki nem tud belenézni, az legyen az ő baja! Tényleg nem kötekedni jöttem, de ha úgy látjátok jónak, akkor nem írok! Emiatt ne legyen itt is darázsfészek!
Nincs gond az irassal, de sok mulik a temavalasztason. Itt pl. meg Barcas nem jart sikerrel abban, hogy bebizonyitsa, hogy artatlan Laporta pl. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BarcaUdi
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 10:44
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: SZSZB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BarcaUdi » 2023. március 20., hétfő 15:16

Realista24 írta:
Egy Barca elleni vereseget kovetoen, a korrupcios nyomozas kozepen nem tul jo idozites a frusztralt madridistak koze jonni meg bekes szandekkal sem, direkt/indirekt modon arra utalva, hogy csak vagdalozik mindenki, de nincs bizonyitva, hogy bunosek vagytok.
Ez így mennyivel másabb! Lehet igazad van az időzítést tekintve, de pont azért írtam most, mert van közös ügyünk! Az év minden szakában nem írok, mert ez a ti fórumotok, de olvasok, mert az ellen oldal véleménye, meglátásai a tükör! Ha ebbe valaki nem tud belenézni, az legyen az ő baja! Tényleg nem kötekedni jöttem, de ha úgy látjátok jónak, akkor nem írok! Emiatt ne legyen itt is darázsfészek!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 20., hétfő 15:05

BarcaUdi írta:
raul 4 ever írta: Igen, a folytatás meg Gino volt a majális videóból. Aki bűnös szenvedjen..

Nem az van, hogy csak elnyomozgatnak, hanem vádat emeltek. Poénból azt nem szoktak. Ha ezt a részét nem rakjátok rendbe fejben, akkor 2 lefürdés után is izzadtság szagú bármilyen komment tőletek.
Neked is ugyanazt tudom válaszolni!
Igen, vádat emeltek, vizsgálódnak, de hol vontam ezt kétségbe? Mi volt az izzadságszagú?
Az a része tényleg érthetetlen, hogy miért vagytok ennyire ellenségesek? Utáljátok a Barcat, a szurkolóikat, lelketek rajta, nekem nincs vele bajom. Normális hangvételű írásom volt, nem vettem a lelkemre amúgy a reakciókat, mert nem vagyok nebántsvirág, csak azt hittem lehet máshogy is beszélgetni! Elnézést kérek akkor!
Egy Barca elleni vereseget kovetoen, a korrupcios nyomozas kozepen nem tul jo idozites a frusztralt madridistak koze jonni meg bekes szandekkal sem, direkt/indirekt modon arra utalva, hogy csak vagdalozik mindenki, de nincs bizonyitva, hogy bunosek vagytok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BarcaUdi
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 10:44
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: SZSZB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BarcaUdi » 2023. március 20., hétfő 15:02

raul 4 ever írta: Igen, a folytatás meg Gino volt a majális videóból. Aki bűnös szenvedjen..

Nem az van, hogy csak elnyomozgatnak, hanem vádat emeltek. Poénból azt nem szoktak. Ha ezt a részét nem rakjátok rendbe fejben, akkor 2 lefürdés után is izzadtság szagú bármilyen komment tőletek.
Neked is ugyanazt tudom válaszolni!
Igen, vádat emeltek, vizsgálódnak, de hol vontam ezt kétségbe? Mi volt az izzadságszagú?
Az a része tényleg érthetetlen, hogy miért vagytok ennyire ellenségesek? Utáljátok a Barcat, a szurkolóikat, lelketek rajta, nekem nincs vele bajom. Normális hangvételű írásom volt, nem vettem a lelkemre amúgy a reakciókat, mert nem vagyok nebántsvirág, csak azt hittem lehet máshogy is beszélgetni! Elnézést kérek akkor!

BarcaUdi
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 10:44
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: SZSZB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BarcaUdi » 2023. március 20., hétfő 14:54

Süti írta: Ha annyi penzem lenne ahany eurobarcas frusztrált szurkolo regisztalt az ugy kirobbanasa ota, vennék egy rendes cserecsatart Benzema moge.
De lehet még Carvajal cserejere is futna.
Ha nem csak a támadásból indulnátok ki, akkor lehetne normálisabban is beszélni. Nem tart sokba megnézned, hogy mikor regisztráltam, az "ügy"-nek ehhez semmi köze!
Nem bonyolítottam túl a kérdést, ha bűnös a klub, vezetők, bárki, akkor tessék megbüntetni őket! Nem csak a Barcát, nem csak a Realt, mindenkit, aki rászolgált! Ha most a Barca, akkor őket! Nem hiszem, hogy ellenséges lettem volna bárkivel is!

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. március 20., hétfő 14:33

Nem kell picsogni, mazlijuk volt, de nekunk is hogy vezettunk. 44 percben gol meg a vegen. (Amugy Asensio lese amikor visszafele mozog labdaert nem a kapu fele, akkor azt el kellene engedni. Ilyenkor nemhogy elonyt nem szerez, de meg hatranybol is lotte a golt). Golorome szep volt, ne megy a barca ezek szerint.

Kupaba kell kiutni oket! A bajnoksagot ugyis nyernek, csak az van nekik.
Jovore stadion felujitas meg 1-2 sztarigazolas es mehetnek majd az ELben ismet.

Gavi hogy a taszba maradt palyan megint!?
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 20., hétfő 13:52

ezek ilyen gyerekszoba nelkuli npc-k meg botok, szot se vesztegetnek rajuk.
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 217 regisztrált és 0 vendég