Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

tcskhun
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2014. július 4., péntek 23:45

Az NSO-n már 75 millio € Suarez ára! mire aláirja a szerződést 50 körül lesz............... :D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 4., péntek 23:14

Realista24 írta:Előszezon:
bejárják fél Európát, de messze nem utaznak.
Suarez pedig október 26-ig nem edzhet a csapattal

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 4., péntek 23:03

Alexis úton van Barcelonába, hogy a távozását megbeszéljék. Juve és Arsenal van képben a tv3 szerint. Az angolok többet fizetnének, de a játékos olaszba menne inkább.

Előszezon:
bejárják fél Európát, de messze nem utaznak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 4., péntek 22:01

csabi87 írta:Az kemény ha ennyiért megveszik.
Na de hogy fognak védőt igazolni?
Vagyis inkább miből?
Amióta megint harapott én nem akartam,hogy a Real megvegye.Szerintem nem normális...
Sanchezt elvileg vinné a MU, Arsenal 30-35 misiért. Számitanak még némi bevételre is a hirek szerint. Matyőt megveszik 20 körül a Valenciától, mert a hirek szerint nem akarnak belőle engedni, de ki tudja mi lesz a vége (talán 1-2 barimeccs :mrgreen: ) . Meg ezért a Marquenhos gyerekért kaparnak nagyon, de a PSG nem igazán akarja elengedni. Mangaláról meg Benatiáról lecsúsznak nagyon úgy néz ki... Kiváncsi vagyok ki vagy kik érkeznek védőnek, mert nagyon sóherkodnak arra a posztra. Suarezt is kivágják majd szélsőnak, hogy ne zavarják meg Messi lelki világat aztán jövőre ő is megy tovább :coffee:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 4., péntek 21:55

Ramallets írta:
hehe írta:de most ne haragudjatok már, úgy írnak itt páran egy suarezről, aki évekig egy ajaxból is alig tudott kinőni, mintha ronaldo második eljövetele lenne :lol: :lol:
Amennyiben Luis Nazario da Limára gondolsz, jogos a megjegyzésed. Amennyiben a portugál transzszexuálisra, úgy nem. :D A zseléfiúnak évek óta nem volt kiemelkedő mérkőzése. Láthattuk, mit művelt a VB-n is. Egy értelmes mozzanata nem volt. azonkívül, hogy minden félidőben más frizurát kreált magának a csoportkörben. :)
Iván, te vagy az???

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. július 4., péntek 21:53

Az kemény ha ennyiért megveszik.
Na de hogy fognak védőt igazolni?
Vagyis inkább miből?
Amióta megint harapott én nem akartam,hogy a Real megvegye.Szerintem nem normális...
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 4., péntek 21:43

wZoLee7 írta:na már csak 79 :lol: ebből a végén tuti egy 40-50 körüli összeg lesz
"hivatalosan" 40+9+8+3+3+2+1, a valóságban meg ki tudja mennyi

engem már nem is érdekelnek a mutyik, aki eddig nem világosodott meg, annak tökmindegy
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 4., péntek 21:40

na már csak 79 :lol: ebből a végén tuti egy 40-50 körüli összeg lesz

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 4., péntek 21:00

A katalán TV3 tévécsatorna értesülése szerint a Barcelona és a Liverpool megegyezésre jutott Luis Suárez átigazolásáról, és a katalán klub 79 millió eurót fizetne a támadóért.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 4., péntek 18:56

Azt hogy a barcelona bármiben is jobb,vagy különlegesebb a többi klubnál,csak a totálisan retardáltak hitték el éveken át. Abból meg van azért elég.....A barcelona pár évig jobb volt, nálunk is jobb volt,mi meg szarok voltunk éveken át,ez van....összességben a két klubot sikerekben,őszinteségben,úriasságban össze sem lehet hasonlitani.
Rengeteg neokatalán szájkaratés nőtt fel az elmúlt 6-8 évben.....hirtelen vérbarcások,anitreálosok lettek.....akik verték a mellkasukat mert ők nevelnek,mások meg csak vásárolnak....leszóltak,kinevettek sokakat,köpködtek.....százával olvastam az undoritó dumájukat....és ez eléggé jelentős nagyságban volt náluk jelen......köpködtek úgy, hogy többen is jobbak náluk a hagyományaikat tekintve, emberibbek,őszintébbek és sikeresebbek is.
Ezek mind paprikajancsik,pár kivétellel,az alja drukker......akik a "ciki kategória" már a drukkerek körében is.....és maguk tették cikivé magukat,a nagyképű dumájukkal,másokkal szembeni tiszteletlenségeikkel........

Mocsok módon beszéltek a madridról,a játékosainkról,a vezetőinkről.......azt hitték a kátyúagyúak hogy övék a világ,annyi eszük sem volt,hogy pár év és leesik a sza*ros fecske róluk,és mehetnek drukkolni a citynek vagy a psgnek.

Nevetségesek.

Tisztelet annak a kevés %nak aki normális,tisztelettudó.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 4., péntek 18:08

hungarokatalán invázió lesz ma, vagy mi a fax? a moderátorok is szeretnének vébét nézni, nem kell most az extra meló.

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. július 4., péntek 18:07

Ramallets írta:
hehe írta:de most ne haragudjatok már, úgy írnak itt páran egy suarezről, aki évekig egy ajaxból is alig tudott kinőni, mintha ronaldo második eljövetele lenne :lol: :lol:
Amennyiben Luis Nazario da Limára gondolsz, jogos a megjegyzésed. Amennyiben a portugál transzszexuálisra, úgy nem. :D A zseléfiúnak évek óta nem volt kiemelkedő mérkőzése. Láthattuk, mit művelt a VB-n is. Egy értelmes mozzanata nem volt. azonkívül, hogy minden félidőben más frizurát kreált magának a csoportkörben. :)
Akkor azzal a lendülettel amivel jöttél mehetnél is...

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. július 4., péntek 18:06

Ramallets írta:
hehe írta:de most ne haragudjatok már, úgy írnak itt páran egy suarezről, aki évekig egy ajaxból is alig tudott kinőni, mintha ronaldo második eljövetele lenne :lol: :lol:
Amennyiben Luis Nazario da Limára gondolsz, jogos a megjegyzésed. Amennyiben a portugál transzszexuálisra, úgy nem. :D A zseléfiúnak évek óta nem volt kiemelkedő mérkőzése. Láthattuk, mit művelt a VB-n is. Egy értelmes mozzanata nem volt. azonkívül, hogy minden félidőben más frizurát kreált magának a csoportkörben. :)
igen, R9re gondolt, ő az etalon minden szempontból... :)

és igen, CRnek nem volt még egy se... sajna ő ilyen balfallosz :-(

VBn se csinált semmit... végül is csak játszania se kellett volna a sérülése miatt...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2014. július 4., péntek 18:07-kor.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 4., péntek 18:06

Ramallets írta: A zseléfiúnak évek óta nem volt kiemelkedő mérkőzése.
ja hát végülis nektek se rúgott sok gólt. :lol:
meg a bl-be se lőtt 17et.
Ramallets írta: Láthattuk, mit művelt a VB-n is.
sérülten. :)

amúgy nem leszel szerintem itt hosszú életű ha így folytatod. :)

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. július 4., péntek 18:05

Ramallets írta:Amennyiben Luis Nazario da Limára gondolsz, jogos a megjegyzésed. Amennyiben a portugál transzszexuálisra, úgy nem. :D A zseléfiúnak évek óta nem volt kiemelkedő mérkőzése. Láthattuk, mit művelt a VB-n is. Egy értelmes mozzanata nem volt. azonkívül, hogy minden félidőben más frizurát kreált magának a csoportkörben. :)
Ezért a hsz-ért megérte regisztrálni?

Suárez meg abban az esetben jöjjön,ha Messi ki lesz téve a szélre.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. július 4., péntek 18:05

hehe írta:meg kell nézni, hogy zlatan milyen játékos volt és mennyire vitte, hány gólt lőtt és hogyan abban az időben, amikor még nem öregedtek ki a régiek.

Abban teljes mértékig egyetértek veled, hogy maga a foci színvonala nagyot esett sajnos. :agree:
De szerintem Zlatan, akárcsak Pato képességeiket tekintve top.
Az egyik így, míg a másik úgy baszta el magát

Amennyiben a portugál transzszexuálisra, úgy nem. :D A zseléfiúnak évek óta nem volt kiemelkedő mérkőzése. Láthattuk, mit művelt a VB-n is. Egy értelmes mozzanata nem volt. azonkívül, hogy minden félidőben más frizurát kreált magának a csoportkörben.
Hol az irónia "smiley" :roll: :hmmm:
ZIDANE

Ramallets
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. július 4., péntek 17:28

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ramallets » 2014. július 4., péntek 18:03

hehe írta:de most ne haragudjatok már, úgy írnak itt páran egy suarezről, aki évekig egy ajaxból is alig tudott kinőni, mintha ronaldo második eljövetele lenne :lol: :lol:
Amennyiben Luis Nazario da Limára gondolsz, jogos a megjegyzésed. Amennyiben a portugál transzszexuálisra, úgy nem. :D A zseléfiúnak évek óta nem volt kiemelkedő mérkőzése. Láthattuk, mit művelt a VB-n is. Egy értelmes mozzanata nem volt. azonkívül, hogy minden félidőben más frizurát kreált magának a csoportkörben. :)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 4., péntek 17:58

Na es Pato? :lol:
ő futballban ott van képességek terén, de ugye az egyéb dolgokban nem.

sztem ne nézzük hülyének egymást.
Kép
Kép
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 4., péntek 17:56

palesz77 írta:
h3x0r írta:...
Értem, akkor a körbeudvarolgatás fázisban van egyelőre a dolog.. Reális esélyt ti láttok rá, hogy már idén megveszitek? Vagy ha megy is hozzátok, akkor sanszos, hogy csak jövőre?

Én amúgy már írtam, hogy nem vagyok annyira oda érte, ügyes gyerek, csak nagyon pontatlan, meg fejben gyenge egyelőre. De ha ezeket kinövi, akkor tényleg nagyon jó játékos válhat belőle..
Par hete azt irtam, hogy az idei nyarunk is olyan lesz mint a tavalyi. Akkor nagyon kevesen hittek azt, hogy Isco es Bale is nalunk fog kikotni. Biztosra mentunk, tehat leigazoltuk Iscot, majd egesz nyaron ment a harc a Tottenham-el Bale-ert, akit az utolso pillanatban sikerult megszerezni. Egy ekkora igazolasnal mindig van aldozat, ezert Ozil tavozott. (pl CR - Robben, Kaka - Sneijder, Ibra - Eto)

Iden is ugyan ezt varom, leigazulunk egy biztos kozeppalyast, Kroost, elvegezzuk az egyeb igazolasokat es az utolso percig harcolunk Pogba-ert. Ha nem sikerul leigazolni, nincs semmi gond, igyis jo a keret. Ha sikerul leigazolni, akkor jon egy szokasos aldozat, Di Maria. (Wenger bacsi biztos szamit mar ra :mrgreen: )

hehe írta:
Vagy akkor mondj már nekem olyan csatárt a mai fociban, aki anno is jó játékosnak számított volna.. Falcao és Benzema esetleg?
nincs.
etóó kiöregedésével nincs már olyan csatár, aki megüti a szintet. és ő sem volt a legszűkebb elit, ha a történelmet nézem...
Na es Pato? :lol:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 4., péntek 17:56

meg kell nézni, hogy zlatan milyen játékos volt és mennyire vitte, hány gólt lőtt és hogyan abban az időben, amikor még nem öregedtek ki a régiek.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég