Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8488
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. október 23., csütörtök 18:44

ebből jól úgyse jönne ki senki a barca részéről, tök felesleges.

ha mondjuk 4-2-es madrid vezetésnél köszöntik, akkor nevetség tárgya lesz, főleg részetekről, ha meg mondjuk mi fogunk vezetni a duplájával akkor 100 ezer ember ronaldozik vagy fújol majd (jogosan), annak sincs semmi értelme.

személy szerint annak örülnék a legjobban, ha nem az ő góljával, góljaival nyernénk/érnénk el döntetlent legalább, és majd a celta ellen, otthon rúgná a gólt, ott mehet a buli.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 23., csütörtök 18:39

kicsit túl gondoljátok szerintem, kb úgy képzelem el, hogy gólt rúg és utána a hangosba felköszöntik meg max valaki átad neki egy érmét, ami max 3 perc "gólöröm" lenne. leszarom, ha ilyen hülye a szövetség, akkor csinálja meg aztán majd égjen az átadó pofája, amikor fütyül a Bernabeu
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. október 23., csütörtök 18:34

ebben az a rossz, ha mégis megtörténne mondjuk 60. percben kiegyenlítene az morálisan törné össze a brigádot.... nem is értem hogy merülhet fel ilyen, hogy megállítsanak emiatt egy bajnokit. persze emberfeletti teljesítmény a mai fociban megdönteni zarra rekordját, de meg lehetne ezt oldani a meccs után vagy a következő hazai meccsük előtt, mint az aranylabdát szokás.
amúgy meg nem félek, ha varane játszik, cr-t nem bombázzák el egy drónnal, akkor is nyerünk :mrgreen: hatalmas formában van a csapat, a középpályánk is nagyon együtt van, modric és kroos nagyon jól át tudják majd játszani a területszűkítésüket és lehet futtatni a támadókat. :roll:

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. október 23., csütörtök 18:04

csak hát egy klasszikusra egyből úgy kimenni, hogy az egyik évek óta nem játszik nálunk ezen a poszton, a másik meg most jött nyáron...
hát akkor nincs mese, Xavit kezdőbe kell rakni :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. október 23., csütörtök 18:03

MesQueUnClub írta:Gálaceremóniát esetleg ha lesz pofájuk megtartani már látom is magam előtt ahogy Shakira énekli Messinek a Waka-waka-t és közben Pique égnek emeli a gyereküket és üvölti, hogy az élet az úr :D
vadállat :lol: ez nagyot üt :D :D

Nem kell ezen annyit lovagolni, ha vesztes helyzetben kell ünnepelnie az mindennél rosszabb lesz neki. Ha győztes állásnál fog ünnepelni akkor utána felszántsák a pályát a Madridiak ebben biztosak lehetünk :D
Engem ez az egész nem érdekel

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2014. október 23., csütörtök 17:52

'shutterisland írta:jelenleg elvileg úgy állunk, hogy ha busquetset összedrótozzák szombatig, akkor ő lesz a középpályán, mascherano pedig a védelemben, ha ez nem történik meg, akkor mascherano lesz a vékápé.

ideje lenne már összeálljon a mascherano-iniesta-rakitic hármas, talán ez a legkomplexebb középpálya, amit ki lehet hozni ebből a keretből, csak hát egy klasszikusra egyből úgy kimenni, hogy az egyik évek óta nem játszik nálunk ezen a poszton, a másik meg most jött nyáron...
Igazából ez fifty fifty ez a középpálya dolog, mert ha James és Kroos lent nekik is fent ugyan ugy kiszámíthatatlan mi lesz az eredménye, mint nálunk Ini-Rakitic-Masc, szóval én azt mondom, hogy majd meglátjuk kinek mi jön össze ezen a Classicon, csak legyen szép a játék.. :)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8488
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. október 23., csütörtök 13:19

jelenleg elvileg úgy állunk, hogy ha busquetset összedrótozzák szombatig, akkor ő lesz a középpályán, mascherano pedig a védelemben, ha ez nem történik meg, akkor mascherano lesz a vékápé.

ideje lenne már összeálljon a mascherano-iniesta-rakitic hármas, talán ez a legkomplexebb középpálya, amit ki lehet hozni ebből a keretből, csak hát egy klasszikusra egyből úgy kimenni, hogy az egyik évek óta nem játszik nálunk ezen a poszton, a másik meg most jött nyáron...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 22., szerda 23:10

Corleone írta:Eleve Messibe lehetne/lehetett volna annyi, hogy az első ilyen hír után kiáll a sajtó elé és elmondja, hogy adott esetbe majd otthon ünnepeljék meg a szurkolók, de akkor is csak meccs előtt/után.

Teljesen abszurd az egész..
teljesen.....ez egy nagy vicc.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2014. október 22., szerda 22:23

Gálaceremóniát esetleg ha lesz pofájuk megtartani már látom is magam előtt ahogy Shakira énekli Messinek a Waka-waka-t és közben Pique égnek emeli a gyereküket és üvölti, hogy az élet az úr :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Corleone » 2014. október 22., szerda 21:54

Eleve Messibe lehetne/lehetett volna annyi, hogy az első ilyen hír után kiáll a sajtó elé és elmondja, hogy adott esetbe majd otthon ünnepeljék meg a szurkolók, de akkor is csak meccs előtt/után.

Teljesen abszurd az egész..
#happyshitting

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sanko. » 2014. október 22., szerda 21:48

ha ne adj isten megtörténne ez a meccs megállítás messi miatt, akkor a bernabeu népe remélem hátat fordít a pályának és hangosan szóvá teszik a dolgot.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. október 22., szerda 21:43

az van, hogy a fifa megengedte, most az lfp-n a sor, akik nyíltan már jóval előtt kijelentették, hogy semmi akadályát nem látják, tehát az is zöld út. innentől csak a csapatok oldalán pattog a labda. eleve ha mi megakadályozzuk, akkor semmi nem lesz, a másik meg ha nem sikerülne (mert azért valljuk be, messinek nagyon megy ellenünk a góllövés) attól még hogy engedélyt kaptak, nem kötelező megcsinálni.

a másik dolog meg, amit sokan mondanak, hogy ha ronaldinhót meg maradonát meg tudták tapsolni, akkor messit is meg lehet. a különbség csupán annyi, hogy dinnyó és maradona saját maguknak vívták ki a tiszteletet, ameddig messi esetében megpróbálják majd lenyomni a torkukon. erőszak erőszakot szül. ebből meg csak az lesz majd, hogy a bernabeu szurkolói lesznek a gecik, amiért fütyülnek ahelyett hogy tapsolnának. hátpersze. egy jó kis ronaldózást nekik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8488
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. október 22., szerda 21:41

elnézegetve a mai 0-3-as félidőt, szerintem a realnak a legkisebb gondja lesz az, hogy most megünnepelik e messit 4-2-es eredménynél vagy nem. :lol:

Avatar
kredenc
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2014. május 9., péntek 11:17
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kredenc » 2014. október 22., szerda 21:23

Szerintem ez lenne az a pont,ahol nyíltan kimondaná a szövetség,hogy "igen,nyaljuk a seggét". Egy meccset nem lehet így félbeszakítani. Sok rekord dőlt már meg,ez a felhajtás nevetséges. Én levonulnék szépen a pályáról,ha fehér mezben lennék. Pepe idegei szerintem amúgy sem engedik,hogy ez megtörténjen :mrgreen:

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. október 22., szerda 20:41

Fogalmam sincs mit akar a FIFA ezzel a meccsmegállítós dologgal...

Mindenesetre a spanyol szövetség azt nyilatkozta, hogy nem kaptak ilyen jellegű kérést a Barcelona vezetőségétől, márpedig ehhez egyeztetnie kellene velük, mivel a bírónak is tudnia kell róla. Szóval számomra egyre ködösebb ez a kérdés.

A dailymail online változatában egy videó-összeállításról írtak pár napja, amit az esetleges rekordöntés miatt adnának le a meccs után. Ez utóbbi már sokkal korrektebb lenne, továbbá nem hinném, hogy botrányba fulladna. A füttykoncert egyik félnek sem tenne jót.
mathers írta:Két gólt kell lőnie nem? Akkor dönti meg a rekordot és akkor van csak ünneplés. :)
Igen, legalább kettőt kell lőnie a ligarekordhoz.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 22., szerda 20:41

dzsi91 írta:Majd szombaton kiderül, de nekem gyanús hogy azért ez a nagy körítés ,hogy az aranylabdához odaérjen végül...
Na hát mondjuk ha ennyi elég lenne hozzá, akkor még a Goal.com év játékosa díja is többet érne az Aranylabdánál.. :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 22., szerda 20:31

mahitoo(Henke) írta:Rég nem szóltam hozzá az oldalon. Most teljesen egyet értek veletek. Ez egy totális baromság. De most emiatt ne a Barcát meg Messit szidjátok, nekik, és nekünk szurkolóknak sem hiányzik ez. Messi füttykoncertben akarja átvenni? Esetleges szépítésnél, ahelyett, hogy mennénk tovább, megállítják a játékot? Esetleges vezetésnél félbeszakad a meccs? Komolyan mondom, nem normálisak.
Ha Messiben és a Barcában van emberség vagy tényleg olyan jók mint amilyennek beállítják akkor köszönik szépen nem kérnek belőle... Gondolom ha szólna Messi ,hogy ezt ne majd a hazai meccsen akkor nem lenne műsor.Majd szombaton kiderül, de nekem gyanús hogy azért ez a nagy körítés ,hogy az aranylabdához odaérjen végül...Mert amúgy esélye se lenne.

De mind1 én ezt nem tudom elhinni amíg nem látom, majd ha megtörténik akkor anyázok :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. október 22., szerda 20:28

mahitoo(Henke) írta:Rég nem szóltam hozzá az oldalon. Most teljesen egyet értek veletek. Ez egy totális baromság. De most emiatt ne a Barcát meg Messit szidjátok, nekik, és nekünk szurkolóknak sem hiányzik ez. Messi füttykoncertben akarja átvenni? Esetleges szépítésnél, ahelyett, hogy mennénk tovább, megállítják a játékot? Esetleges vezetésnél félbeszakad a meccs? Komolyan mondom, nem normálisak.
én elhiszem, de én akkor is messit szidom.

:Đ :Đ
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 22., szerda 20:27

Két gólt kell lőnie nem? Akkor dönti meg a rekordot és akkor van csak ünneplés. :)

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2014. október 22., szerda 20:26

Rég nem szóltam hozzá az oldalon. Most teljesen egyet értek veletek. Ez egy totális baromság. De most emiatt ne a Barcát meg Messit szidjátok, nekik, és nekünk szurkolóknak sem hiányzik ez. Messi füttykoncertben akarja átvenni? Esetleges szépítésnél, ahelyett, hogy mennénk tovább, megállítják a játékot? Esetleges vezetésnél félbeszakad a meccs? Komolyan mondom, nem normálisak.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég