Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 9., hétfő 20:45

Pepe visszatérése sokat fog számítani(az mikorra is várható?), Nachoval és Varane-al külön nem volt gond,de így hogy vezér nélkül maradt a védelem olyanok volta mint két debütáló ifista.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. február 9., hétfő 20:36

Formahanyatlás, fáradtság ,Hullámvölgy, hiányzók, akik ha vissza is térnék nem egyből csúcsformában fognak pályára lépni, és akik a padon vannak 2 szinttel gyengébb játékra képesek . Modrict még elbírta a csapat mert nélküle is hozták a meccseket magabiztosan és jó játékkal, de ahogy sorba dőlnek ki és a védelem 2 fő oszlopa ez már nagyon gáz , persze bízni kell a csapatban , meg küzdeni.. amivel megint csak problémák vannak mármint a küzdéssel,ez az 5 kezdőjátékos aki kidőlt , hát hát.. meglehet a bajnokság de ahhoz most elő kell venni a küzdő énjüket mert abból sajnos keveset láttunk idén, és azzal lehet ellensúlyozni a hiányzók nagyobb tudását .. ami hiányozni fog.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 9., hétfő 19:32

https://m.facebook.com/?_rdr#!/troll0fo ... &source=48
:lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. február 9., hétfő 19:18

Banán írta:másrészt megnézném a Barca mit kezdene az Atma-val 5 kulcsember nélkül
Kulcsemberekkel is szívunk tőlük folyamatosan. :)

Nem azért rinyál ez a sok pesszimista, mert "volt két rossz meccsünk" :lol: , hanem mert idén még nem volt egy értékelhető mérkőzésünk, és gyönyörűen elherdáltuk az előnyünket. Nem mondom, hogy nem lehet meg még a bajnokság, és most szerencsére papíron gyengébb ellenfelek jönnek, de kb. 1-2 botlás és úszik a 'csába az egész szezon.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. február 9., hétfő 18:36

Prométheusz írta:összeszedik magukat vmennyire. Az már más kérdés, hogy mitől eset így szét a csapatjáték. Nem a hiányzók miatt, az már előtte se volt olyan, mint a csúcson.

egyrészt bírom ezt a kiáltsunk papért dumát, mert van két rossz meccsünk. már nem azért az egyhuszért, de néhány hete még mindenki a barca válságáról cikkezett, ugyanilyen okok miatt.
egész egyszerűen nem lehet egy egész szezonban folyamatosan a csúcson pörögni, persze, hogy van egy-két mélypont. de azt azért nem osztom, hogy nem teljesen a hiányzók miatt, mert egyrészt kiesett a két megbízható belső védő, és ilyen szintű meccset nem tudott a két nyeretlen kétéves zöldfülű lehozni. plusz hiányzik Modric, a középpálya esze. de hangsúlyozom, hogy velük együtt sem lehet mindig mindent megnyerni. de ez a lesajnáló duma, hogy összeszedik magukat valamennyire... mintha a III. kerületi TTVE-ről beszélnénk két rossz sörmeccs után...

A Real-nál híresen gyorsan eljön az arcoskodás, látni lehet az apró jeleit meccseken, de én nem teljesen ennek tudom be.

.... és akkor még ez is... nem tudom, mi az alapja a "híresen"-nek, szerintem nem jön el a Madridnál híresen az arcoskodás. nem jobban híresen, mint mondjuk a Barcánál. egy cseppet sem.
na végre valaki, fáj feljönni a fórumra annyira pesszimisták páran, komolyan jobb kedvem lett ettől most
másrészt megnézném a Barca mit kezdene az Atma-val 5 kulcsember nélkül, könnyű most ugrálni meg a madridra mutogatni, továbbra is a formaidőzítés a kulcsszó, hozni kell a meccseket, folyamatosan térnek vissza az emberek és lesz játék is

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. február 9., hétfő 18:31

lesliejr írta:Én is láttam pár meccsen Varane-ban azt, amit itt egyesek úgy állítanak be, mintha tuti nyerő ember lenne a jövőben. Ezért írtam azt amit, vele és Bartra-val kapcsolatban. Nem tudhatjuk mit hoz a jövő, rengeteg példa, ellenpélda van csak a közelmúltból. Nem kell egyiket se ekézni, se a világ tetejére emelni.

Az idei év nekünk eddig nagyon szép. Én nem vagyok telhetetlen és tartom magamat az őszi kérésemhez. Azt kértem, hogy legalább a játékunk javuljon fel és legyenek újra szórakoztató Barca meccsek (plusz legyenek előrehozott választások). Ezt megkaptam. :)
De ez még nem jelent semmit. Összeszedettebb lett a társaság, kezdik érteni, érezni a dolgokat és már az sem baj, ha beszorulunk egy kicsit a kapu elé. Lassan (halkan mondom nagyon) kezdjük levetkőzni a Pep taktika minden gondját-baját.
Van csapatunk, nem 10 játékos lézeng és mi meg egy lehajtott fejű Messi-től várjuk a magoldásokat. Lásd szegény Tito és Tata féle taktikák.
Lehet így sem nyerünk semmit májusban, de mennyivel jobb így látni a kedvenc csapatunkat mint a tavalyit.

A Real Madridnál vmi elfogyott, már persze a kereten kívül. De én még most is azt mondom, ennél ők jobbak lesznek tavasszal. Azt nem tudom mekkora erőt fognak képviselni, de a hajrára biztos, hogy összeszedik magukat vmennyire. Az már más kérdés, hogy mitől eset így szét a csapatjáték. Nem a hiányzók miatt, az már előtte se volt olyan, mint a csúcson.
A Real-nál híresen gyorsan eljön az arcoskodás, látni lehet az apró jeleit meccseken, de én nem teljesen ennek tudom be. Ancelottinak mindenesetre fel van adva a lecke ha visszatérnek a sérültek. Perez pártfogoltjait játszatni, közben meg jól jönne a tavalyi gyilkos taktika, ösztön stb.
összeszedik magukat vmennyire. Az már más kérdés, hogy mitől eset így szét a csapatjáték. Nem a hiányzók miatt, az már előtte se volt olyan, mint a csúcson.

egyrészt bírom ezt a kiáltsunk papért dumát, mert van két rossz meccsünk. már nem azért az egyhuszért, de néhány hete még mindenki a barca válságáról cikkezett, ugyanilyen okok miatt.
egész egyszerűen nem lehet egy egész szezonban folyamatosan a csúcson pörögni, persze, hogy van egy-két mélypont. de azt azért nem osztom, hogy nem teljesen a hiányzók miatt, mert egyrészt kiesett a két megbízható belső védő, és ilyen szintű meccset nem tudott a két nyeretlen kétéves zöldfülű lehozni. plusz hiányzik Modric, a középpálya esze. de hangsúlyozom, hogy velük együtt sem lehet mindig mindent megnyerni. de ez a lesajnáló duma, hogy összeszedik magukat valamennyire... mintha a III. kerületi TTVE-ről beszélnénk két rossz sörmeccs után...

A Real-nál híresen gyorsan eljön az arcoskodás, látni lehet az apró jeleit meccseken, de én nem teljesen ennek tudom be.

.... és akkor még ez is... nem tudom, mi az alapja a "híresen"-nek, szerintem nem jön el a Madridnál híresen az arcoskodás. nem jobban híresen, mint mondjuk a Barcánál. egy cseppet sem.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 9., hétfő 17:32

lesliejr írta:
A Real-nál híresen gyorsan eljön az arcoskodás, látni lehet az apró jeleit meccseken, de én nem teljesen ennek tudom be. Ancelottinak mindenesetre fel van adva a lecke ha visszatérnek a sérültek. Perez pártfogoltjait játszatni, közben meg jól jönne a tavalyi gyilkos taktika, ösztön stb.
Ezt adom, játékosaink nagyon hamar elszállnak maguktól, de itt most nem erről van szó.Egy nagyon jó és nagyon fárasztó 2014-en vannak túl, kicsit jóllakva, fáradtan és tele sérültekkel vágtak neki ennek az évnek, a hullámvölgy várható volt én vártam is, le is írtam többször decemberben.

Ez egy rövidzárlat, nem egy totális szétesés mint ami régen volt ránk jellemző, persze ezzel nem akarom magyarázni az atletico meccset,azt lehetetlen, az szánalmas volt.De biztos vagyok benne,hogy egyben fordulópont is a tavaszunkban, szerintem fejben nagyon jót tett ez a csapatnak (még ha így leírva hülyén is hangzik),visszaszállnak a földre Ancelotti rendbeszedi őket.Szerintem most szépen lassan megindulunk felfelé,apróbb önbizalom növelő győzelmekkel aztán a Barca meccsre csúcsformát várok.A séültek visszaérkezése az amin elmehet a szezon, mert ha késve érkeznek akkor a bl könnyen ugorhat.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 9., hétfő 17:27

Helló Morientes cimbora! :)
Kis "m"-el mert még összekevernek a Cáceresi legendával :p :lol:
Amúgy szeva Henke :)

Bartra...ez az a tipikus történet,mikor korosztályos szinten valaki nagyon jó,aztán nem tud igazán szintet lépni.Ez a barca utánpótlásra,úgy mint a milyenkre,jellemző eléggé.(Dulifuli vagy Morata pl).
De mondjuk nagyon válogatni nem tudtok,mert ugye Pique van,aki ha Shakiranak megjön,csak téblábol össze vissza mint egy szerencsétlen hülye,Matyiról inkább ne is beszéljünk,Mascherano kp-n sokkal hasznosabb,és akkor van ugye Bartra...ezért is kap a csapat relative sok gólt,amit ugye az eleje kompenzál.
Nagy a baj,mer ugye igazolni nem lehet.(huu de sajnálom :mrgreen: )
Szóval avval kell főzni,ami van.
Varane-t képességek alapján előrébb sorolom/tam mint őt. Nagyon jó a francia srác, kérdés, hogy mekkora törést okoz neki az a sérülés, mert idén nem tudja a tavalyi szintet hozni. Szimpatikus is, úgyhogy én drukkolok neki, attól függetlenül, hogy nálatok játszik.
Hát igen...Varane.Sokat hibázik mostanában,de nem csak ő,a csapat is,fejben kell rendet tenni,majd Zizou rácsörög :) Abban bízom,hogy ugye mindenkinél van előbb utóbb vmiféle formahanyatlás,és mivel nagyon fiatal még,átlendül ezen.Nem lesz tartós.Nagyonmagasra rakta ő a lécet,most mindenki azt várja hogy ugyan olyan szinten legyen.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. február 9., hétfő 17:18

Én is láttam pár meccsen Varane-ban azt, amit itt egyesek úgy állítanak be, mintha tuti nyerő ember lenne a jövőben. Ezért írtam azt amit, vele és Bartra-val kapcsolatban. Nem tudhatjuk mit hoz a jövő, rengeteg példa, ellenpélda van csak a közelmúltból. Nem kell egyiket se ekézni, se a világ tetejére emelni.

Az idei év nekünk eddig nagyon szép. Én nem vagyok telhetetlen és tartom magamat az őszi kérésemhez. Azt kértem, hogy legalább a játékunk javuljon fel és legyenek újra szórakoztató Barca meccsek (plusz legyenek előrehozott választások). Ezt megkaptam. :)
De ez még nem jelent semmit. Összeszedettebb lett a társaság, kezdik érteni, érezni a dolgokat és már az sem baj, ha beszorulunk egy kicsit a kapu elé. Lassan (halkan mondom nagyon) kezdjük levetkőzni a Pep taktika minden gondját-baját.
Van csapatunk, nem 10 játékos lézeng és mi meg egy lehajtott fejű Messi-től várjuk a magoldásokat. Lásd szegény Tito és Tata féle taktikák.
Lehet így sem nyerünk semmit májusban, de mennyivel jobb így látni a kedvenc csapatunkat mint a tavalyit.

A Real Madridnál vmi elfogyott, már persze a kereten kívül. De én még most is azt mondom, ennél ők jobbak lesznek tavasszal. Azt nem tudom mekkora erőt fognak képviselni, de a hajrára biztos, hogy összeszedik magukat vmennyire. Az már más kérdés, hogy mitől eset így szét a csapatjáték. Nem a hiányzók miatt, az már előtte se volt olyan, mint a csúcson.
A Real-nál híresen gyorsan eljön az arcoskodás, látni lehet az apró jeleit meccseken, de én nem teljesen ennek tudom be. Ancelottinak mindenesetre fel van adva a lecke ha visszatérnek a sérültek. Perez pártfogoltjait játszatni, közben meg jól jönne a tavalyi gyilkos taktika, ösztön stb.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2015. február 9., hétfő 16:49

morientes írta: Jó,akkor finomítok...jó ja két top meccse volt a barcaban.Varanenak jóval több.
Ahogy Bale megkerülte anno,akár milyen gyors a walesi,olyat egy top csapat védőjének nem szabad benyelni...ez persze csak egy példa,de sztm ő amolyan Pedro szint védőnek...vagy Tello...jó,de nem elég jó.

Amúgy meg elkapta a csapat a fonalat.Egy ötös megint az athletinek....nem lesz egyszerű az a classico ha nem fejlődűnk...
Helló Morientes cimbora! :)

Bartra nagyon alulértékelt játékos, sajnos LE-nél is. Nemcsak a képességei miatt, hanem már nem egy meccsen bizonyította, hogy képes irányítani is a védelmet, ami nagyon fontos. Puyol sem az elképesztő fizikumával vagy védekező képességeivel lett az, aki. Remélem nem fog távozni, és egyre több lehetőséget kap.

Varane-t képességek alapján előrébb sorolom/tam mint őt. Nagyon jó a francia srác, kérdés, hogy mekkora törést okoz neki az a sérülés, mert idén nem tudja a tavalyi szintet hozni. Szimpatikus is, úgyhogy én drukkolok neki, attól függetlenül, hogy nálatok játszik.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. február 9., hétfő 16:13

Nem kell a Barcelonával foglalkozni még. Tény, hogy ők az esélyesek, mert a mi keretünk most eléggé megcsappant, de valahogy hozni kell a meccseket a bajnokságba. BL címvédésre ezzel így nem sok esélyt látok pedig ha mindenki egészséges lenne a hipót megittam volna rá, hogy megfogjuk védeni. A barca is fog még bőven bukni olyan meccseken, ahol nem számít rá az ember, ahogy mi is.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 9., hétfő 16:09

M1Ö írta:
tucsoki írta:Ugyan, még pár Real szurkoló is erősen megkérdőjelezi Varane képességeit
Egyikünk sem a képességeit vitatja, klasszis lehet belőle. De azt azért be lehetne látni, hogy ez az éve gyenge. És nem a játékperc miatt, mert pont én írtam, hogy biztos azért gyenge, mert keveset játszik. Akkor írta CSOki, hogy ez nem igaz, mert nem sokkal játszott kevesebbet, mint Pepe, perceket is írt, arra már nem emlékszek. Na, azóta Pepe lesérült és Varane-nak volt 3-4 egész meccse, szóval már többet is játszott, mint Pepe, de még sem rázódik bele. Reméljük, csak egyelőre.

A Barca meg olyan hirtelen vissza is eshetne, amilyen hirtelen, a semmiből beindultak, mert nem lesz ez így jó...
Egyetértek, ez az éve gyenge. Viszont kérlek had ne keressem vissza a sok véleményt ahol nem Barca szurkolók írták, hogy amúgy nem nagy szám, több van bele képzelve ami, stb...

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. február 9., hétfő 16:00

tucsoki írta:Ugyan, még pár Real szurkoló is erősen megkérdőjelezi Varane képességeit
Egyikünk sem a képességeit vitatja, klasszis lehet belőle. De azt azért be lehetne látni, hogy ez az éve gyenge. És nem a játékperc miatt, mert pont én írtam, hogy biztos azért gyenge, mert keveset játszik. Akkor írta CSOki, hogy ez nem igaz, mert nem sokkal játszott kevesebbet, mint Pepe, perceket is írt, arra már nem emlékszek. Na, azóta Pepe lesérült és Varane-nak volt 3-4 egész meccse, szóval már többet is játszott, mint Pepe, de még sem rázódik bele. Reméljük, csak egyelőre.

A Barca meg olyan hirtelen vissza is eshetne, amilyen hirtelen, a semmiből beindultak, mert nem lesz ez így jó...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 9., hétfő 13:54

Ugyan, még pár Real szurkoló is erősen megkérdőjelezi Varane képességeit, akkor pont a másik oldal venné védelembe?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 9., hétfő 13:53

palesz77 írta:
morientes írta:de Bartranak viszont jó ha 2 értékelhető meccse volt a barcaban...
Ez azért hát hogy is mondjam.. Gondolom legalább 10 meccsét láttad már.. Az utóbbi 2 évben 2 olyan meccse volt kb összesen, amin tényleg rossznak lehetett mondani szerintem - pl a legutóbbi bajnokin szar volt pont, de a végére ott is feljavult. Viszont csomószor nagyon jó teljesítményt hozott le, PSG ellen konkrétan tanár volt, de amúgy is sokszor nyújt pazar teljesítményt. Néha hibázik, fizikálisan se top - elég vékonyka -, de tehetség az belé is szorult, ezt már sokszor bizonyította, szóval azért lehúzni se kell.

Varanetól függetlenül írom ezt, ő is egy ügyes srác, még nálunk is elnézegetném - már ha a térde jó lenne -, szóval most ne hozzátok ki ebből azt, hogy jobbnak tartom nála Bartrát, ezt a franciától függetlenül írtam.
Jó,akkor finomítok...jó ja két top meccse volt a barcaban.Varanenak jóval több.
Ahogy Bale megkerülte anno,akár milyen gyors a walesi,olyat egy top csapat védőjének nem szabad benyelni...ez persze csak egy példa,de sztm ő amolyan Pedro szint védőnek...vagy Tello...jó,de nem elég jó.

Amúgy meg elkapta a csapat a fonalat.Egy ötös megint az athletinek....nem lesz egyszerű az a classico ha nem fejlődűnk...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2015. február 9., hétfő 13:55-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. február 8., vasárnap 22:57

Csabi írta:jah, szépen jönnek azok az idegenbeli meccsek amin mi vértfosunk. van ancelottinak kb 3 hete rendberakni a csapatot, ha addig nem sikerül, akkor viszlát
3 forduló alatt kb el is dőlhet a sorsunk , háát nem lesz egyszerű ennyi sérült, majd kiderül mi lesz de nincsenek jó előjelek sajna.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 8., vasárnap 22:50

Régebben úgy gondoltam,nem az örökbecsű: jó csapatnak van szerencséje az igaz szlogen,hanem a mázlistának van szerencséje.
Sok barca meccs megtekintése után ezt el kell vetnem. A barca jó csapat,és a jó csapatnak van szerencséje....a real ezen okfejtés mentén nem jó csapat.
Messi számomra minden kétséget kizárólag az elmúlt évtized egyik legjobbja,de annyi odapattant,megpattant,lecsorgó ziccer nincs másnál mint nála....ergó,jónak van szerencséje. Messi ezek mellett olyan passzokat kioszt,hogy a csapat kb ebből él.Olyan ő a barcának mint halnak a víz......senkinek sem tűnik fel,de ha nem lenne,nem működne.

Nálam megérdemelt a barca szereplése.....LE ide vagy oda.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2015. február 8., vasárnap 22:35

Ez a Muniain elég csúnyán megrekedt a Bilbao szintjén.Pedig nagy tehetségnek indult...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. február 8., vasárnap 22:28

jah, szépen jönnek azok az idegenbeli meccsek amin mi vértfosunk. van ancelottinak kb 3 hete rendberakni a csapatot, ha addig nem sikerül, akkor viszlát

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 8., vasárnap 22:25

Jó a Barka,elkapták most tényleg.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 181 regisztrált és 0 vendég