Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. október 26., vasárnap 10:44

Az meg, hogy Pep mennyire kellett látjuk. Ez nem egy kiöregedett csapat, nem egy Milan, hogy mindenki 30 év felett van. Guardiola elment és széthullott minden azonnal. Ennyire kellett ő a sikerekhez. Nagyon.

Guardiolánál is omladozott már a vár a végén. Ne legyen kétséges, hogy vele a padon sem állnátok sokkal jobban. Roppant egyszerű a történet, adott volt a Messi,Xavi, Iniesta hármas, na ők most mennek kifele, törvényszerű a visszaesés. Lesznek is még gondok, elől a Neymar-Messi-Suárez hármas szépen mutat, de mögöttük...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. október 26., vasárnap 10:41

http://www.tsmplug.com/football/real-ma ... ries-2014/

ugyanott.

piké
"My handball? It was unintentional. I could not get my hand out of the way," the defender told reporters.

"It would be nice to know what the criteria is because it's true the ball touches my hand but I couldn't get it out of the way.

"He kicked the ball and I can't disappear. The ball hit my hand and the whistle was blown then.
azért nagyon látni hogy ezek nem a földön jártak évekig. ilyeneket eddig csak nekik nem fújtak be, eddig azt hitték az a normális.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. október 26., vasárnap 10:39

És valaki egy Real fizetési listát, ha már itt tartunk? :shifty: Kíváncsi lennék, hogy nálunk kik kerülnek a heti 100.000 font feletti kategóriába.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. október 26., vasárnap 10:36

Dupla D írta:valaki tud mutatni egy katalán fizetési listát? elsősorban Iniesta, Xavi, Alves, Pique és Busquets érdekelne.
http://www.tsmplug.com/football/barcelo ... list-2014/

Sergi Robertónak azóta már új szerződése van, meg biztos van még pár pontatlanság. Az arányok viszont helytállóak lehetnek, a Pep-éra kulcsemberei még mindig jól keresnek. Ha az elmúlt 1-1,5 évet néznénk, akkor bőven lenne mit csökkenteni pár embernél. Viszont X kupát hoztak már a csapatnak, többségüktől nem sajnálom.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. október 26., vasárnap 10:32

Laporta és Guardiola, velük lehet még kifogásokát keresni

Puyol visszavonult
Xavi, Alves kiégett
Iniesta folyamatosan esik vissza
Messi szintén, plusz már játszani se nagyon akar, teljesen motiválatlan
Pedrot, Busquetset, Piquét felhúzták a társak, ilyenkor amikor nem megy a szekér jön ki, hogy ezen a szinten közepes játékosok
Alba kb 2 évig volt jó
Az két érkező vedő nem erősítés
A játékstílus és a rendszer elavult, kiismerték az ellenfelek. Valami új kellene már

Ezeket kellene észrevenni és nem Pepbe menekülni, mert tudta ő mikor kell lelépni

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. október 26., vasárnap 10:29

valaki tud mutatni egy katalán fizetési listát? elsősorban Iniesta, Xavi, Alves, Pique és Busquets érdekelne.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 26., vasárnap 10:18

lesliejr írta:Pep-et meg persze, hogy emlegetjük, főleg addig, míg a bebetonozott emberei miatt szívunk.
Az meg, hogy Pep mennyire kellett látjuk. Ez nem egy kiöregedett csapat, nem egy Milan, hogy mindenki 30 év felett van. Guardiola elment és széthullott minden azonnal. Ennyire kellett ő a sikerekhez. Nagyon.
Pont erről van szó. Pep távozása miatt esett vissza Messi teljesítménye, vonult vissza Puyol, öregedett ki Xavi, stb. Ezt a részt nem sok madridosnak fogod beadni, a többivel egyetértek.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. október 26., vasárnap 10:17

lesliejr írta:Azzal, ahogy reagáltál, nekem az jött le. Semmi hülyeséget nem írtam. A két csapat egymás elleni mérlege kb egál, tegnap nyert a jobbik. Ettől sokan eltemették itt örökre a Barca-t, mintha most már egyenes út vezetne a megsemmisülésbe. Ezt próbáltam kifejteni, hogy nincs világvége, hiába várják ezt sokan. Elvesztettünk egy rangadót.
Pep-et meg persze, hogy emlegetjük, főleg addig, míg a bebetonozott emberei miatt szívunk.
Az meg, hogy Pep mennyire kellett látjuk. Ez nem egy kiöregedett csapat, nem egy Milan, hogy mindenki 30 év felett van. Guardiola elment és széthullott minden azonnal. Ennyire kellett ő a sikerekhez. Nagyon.
Az utóbbi időben minden rangadót elvesztettetek, ami igazán fontos volt. Ha nem akarod, akkor nem fogod látni , hogy hatalmas mélyrepülésben vagytok. Elég sokan írták már a Bayerntől elszenvedett 7-0 előtt is. De se a vezetőségetek, se a szurkolók nem akarják látni.
Én nyáron megmondtam, hogy LE semmi újat nem fog mutatni és teljesen rossz úton jártok. Ezért én kifejezetten örültem neki . Majd az idő eldönti :)
A bajnokságot amúgy simán megnyerhetitek idén is , mert a támadóitok lehozzák a legtöbb meccset , de a Bl-ben nem lesztek komoly tényezők.
Még azért kíváncsi leszek a Barca-Atleticora.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. október 26., vasárnap 10:08

Azzal, ahogy reagáltál, nekem az jött le. Semmi hülyeséget nem írtam. A két csapat egymás elleni mérlege kb egál, tegnap nyert a jobbik. Ettől sokan eltemették itt örökre a Barca-t, mintha most már egyenes út vezetne a megsemmisülésbe. Ezt próbáltam kifejteni, hogy nincs világvége, hiába várják ezt sokan. Elvesztettünk egy rangadót.
Pep-et meg persze, hogy emlegetjük, főleg addig, míg a bebetonozott emberei miatt szívunk.
Az meg, hogy Pep mennyire kellett látjuk. Ez nem egy kiöregedett csapat, nem egy Milan, hogy mindenki 30 év felett van. Guardiola elment és széthullott minden azonnal. Ennyire kellett ő a sikerekhez. Nagyon.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. október 26., vasárnap 10:02

Az érthető,hogy minden egyes Barcás számára Pep a szakma csúcsa, istenként tisztelik/kezelik. Ez nyílvánvaló, történetük legnagyobb sikereit érték el a kopasszal. Most azon lehet vitatkozni,hogy annak a barcának az élére mennyire kellett géniusznak lenni, de ez már így vonult be a történelembe. Meglátjuk,hogy a Bayernel mit fog elérni, tavaly picit lebőgött, idén javíthat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 26., vasárnap 10:00

lesliejr írta:sett a csapat.
Egyébként azon kívül, hogy LE nagyot hibázott több poszton is, semmi nagyvilági nem történt egyik oldalon sem, még ha sokan próbálnak belelátni egyik v másik csapatba ezt, azt.
Pep után helyreállt a rend. Most már a klasszikus az klasszikus, mint anno, nem arról szól mennyivel nyer a Barca. Az volt a nem normális, a mostani a megszokott. Hol az egyik nyer, hol a másik, függetlenül a formától..
Ezt irtad. Mit ertettem felre?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. október 26., vasárnap 10:00

házon belül mindent megoldhat de szerintem az edzőre ez nem vonatkozik. bár szerintem lesz itt aki eben jobban tájékozódott.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Jammin
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 8:27
Kedvenc játékosaid: Mcmanaman, Zidane, Raul
Kedvenc csapatod: rm.
Tartózkodási hely: BP-BAZ

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jammin » 2014. október 26., vasárnap 9:58

Lehet hülye kérdés, de ha a Barca nem igazolhat nyáron, akkor gondolom edzőt sem cserélhet, igaz?

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. október 26., vasárnap 9:57

Nem hiszem el, hogy neked csak ennyi jött át abból amit írtam. Kiragadtál belőle egy sort.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 26., vasárnap 9:54

Es meg mindig Pep... Nem történt semmi különös...jol van. Inkabb edzek tovabb, ugyis megy az ismétlés a tv-ben a kondiban :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. október 26., vasárnap 9:50

Rakitic-et én nem bántanám. Amikor nekiálltunk cserélni, már szétesett a csapat.
Egyébként azon kívül, hogy LE nagyot hibázott több poszton is, semmi nagyvilági nem történt egyik oldalon sem, még ha sokan próbálnak belelátni egyik v másik csapatba ezt, azt.
Pep után helyreállt a rend. Most már a klasszikus az klasszikus, mint anno, nem arról szól mennyivel nyer a Barca. Az volt a nem normális, a mostani a megszokott. Hol az egyik nyer, hol a másik, függetlenül a formától.
Az egy dolog, hogy a kezdőnk elhibázott volt, mert visszanyúlt a régi játékosokhoz vagy a rossz posztokhoz. Carlo is taktikázta el magát első évében, pedig jóval tapasztaltabban érkezett mint Lucho.
Majd az idő eldönti, tavaszra lehetne ebből a keretből egy ütőképesebb csapatot csinálni. Ehhez persze kellene egy jó Vermaelen, Suarez, Piqué-t, Alves-t elfelejteni, a gyors csapatok ellen pedig kötelezően Mascherano-t játszatni Busquets helyén. Nem a védelemben, ahol meccsenként összehoz egy gólt, tegnap Iniesta-val.
Piqué is felnőtt mellé. Most egy felesleges becsúszással tizit csinált.
Megtette a Real azt a szívességet, hogy a legnagyobb helyzeteit elrontsa, erre mi adunk 2 gólpasszt nekik. Plussz a szöglet v pontrúgás faktor és már ott is a 3 gól.
Ezeket a betegségeinket kellene levetni, de évek óta ugyanúgy kínlódunk vele és láttuk a 2. félidőben mi van, ha ehhez jön Messi és Iniesta fos játéka.
Néha már úgy érzem kellene egy alapos verés, hogy észbe kapjanak az elnökségben, mert a Bayern elleni nem volt elég. Még mindig hisznek olyan játékosokban, akikben már nem kéne feltétlenül és akkor nem vagyunk "emberhátrányban" minden meccsen.
Megkérdezném Lucho-t, mi a fenét vár még Piqué-től, mikor minden meccsen össze-vissza szaladgál és folyamatosan rosszul helyezkedik. Agyrém az ember de stabil kezdő minden edzőnél. Érthetetlen. Amíg ezek a dolgok nem változnak, nem nyerünk semmit. Majd utána.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 26., vasárnap 9:44

Berogzodes.
Kifogás.
Menekülő útvonal.
Magyarázat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. október 26., vasárnap 9:40

Én meg azt nem "értem", hogy miért szajkózzák a barcások, hogy a Real mind kontrázni akart, amikor főleg 3-1 után álltunk be kontrára, ami természetes, hiszen mért akarnál 2 gólos vezetésnél támadni?
Az egy dolog, hogy a harmadik gól kontrából lett, de akkor még nem az volt a jellemző a hozzáállásunkra.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. október 26., vasárnap 8:51

Mindenki azt írja, hogy azért kezdett Xavi, hogy lassítsa a játékot. Ezt nem igazán értem, ha azt mondod Rakiticnek, hogy "lassítsd fiam", akkor ő is meg tudja ezt szerintem csinálni, visszafelé már nem mindig működik, mondjuk Khedirának hiába mondanád, hogy gyorsítsd a játékot :mrgreen: Szegény Rakitic-et sajnáltam, valljuk be remekül játszik idén, alapkezdő, erre az idény eddigi legfontosabb meccsén padon ül. Milyen üzenet ez neki? Nagyon rossz pedagógia LE-től. Matyi hozta azt, amit vártunk tőle ( :mrgreen: ), Suarez nem lesz rossz, de kezdetni nem biztos, hogy jó ötlet volt, bár más kérdés, hogy Pedritotol még féllábon is jobb, nem nagyon van más alternatíva. Nálunk azért jó a helyzet, kiesik Bale, de simán be tudjuk dobni Isco-t, nemsokára Jesé is jön és a szerintem alulértékelt Illarra is bevetésre kész a kisebb meccsekre.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11200
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 26., vasárnap 1:08

Hatalmas év a 2014 a madridizmus számára, a bosszú éve... Mindenki megkapta ami járt neki.Játékban is istenkirályok vagyunk de FEJBEN ez a gárda úgy odapörkölt a világnak idén ,hogy jó volt nézni.

-Cristiano aranylabdája megannyi kudarc után csak sikerült, soha nem adta fel és megcsinálta.Ez a siker az egész csapatnak adott szerintem hitet
-A Dortmund a 2013as bl elődöntő miatt lett megbosszúlva
-aztán jött a Bayern a világ legjobb csapata akiket 2 meccsen taszítottunk le a trónról egy megalázó gyalulással MÜNCHENBEN az otthonukban...
-Ugye a Németföldet is megbosszultuk ahol hosszu ideig csak szenvedtünk, idén 3 német csapaton keresztül vezetett az út a 10ikig(ezt meglehetne koronázni egy Berlini bl győzelemmel jövő nyáron...)
-A Barca akiknek idén csak a szomorkodás jutott,a tavaszi bajnoki Classico(ahol tudjuk milyen körülmények között nyertek) után egy Spanyol kupadöntőben majd az a tegnapi Classicuson lettek nagyon simán elverve.
-és akkor ott vannak a matracosok akik a bajnoki címükkel kiléphettek volna az árnyékunkból,de szerencsétlenségükre pont egy bl döntőben az évszászad derby-én kapták a nagy pofont tőlünk, 2013 spanyol kupadöntő megbosszulva és még 50 évre visszataszítva a Real Madrid árnyékába...
-És végül a legnagyobb fék az elmúlt 12 évben, a Decima... A legnehezebb akadály amivel szurkolói pályafutásom során találkoztam, értéke felbecsűlhetetlen főleg azoknak akik ezt a 12 évet végigszurkolták...

Hatalmas év volt és megkaptam amire régóta vágytam, a világ legjobb csapata vagyunk jelenleg 2014 legjobb csapata.Még 1 ilyen év választja el ezt a brigádot attól,hogy korszakos csapatként legyenek emlegetve és elnézve a riválisokat és saját magunkat,nagyon nagy esély van a történelmi tettre...A Chelsea lesz a legnagyobb kihívás a csapatnak jelenleg ők a trónkövetelők és nem szabad megfeledkezni a bayernről sem, a Barca a bajnokságban lesz kemény dió mert a kiscsapatokat verni tudják majd és akár össze is állhatnak tavaszra(bár ahhoz valami nagyonnagy fordulat kell arrafelé)

Csodás év volt 2014...Én már csak annyit szeretnék,hogy a klub vb-t húzzuk be a bajnokikat meg nyeregessük és Cé kapja meg a neki járó 3ik bogyót, ezt szerintem lájtiba félgőzzel el lehet érzni.Aztán Januártól próbáljuk meg a lehetetlen és védjünk címet, ha nem jön össze akkor sincs baj,de ha sikerül... :) :salute: :salute: :salute:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 226 regisztrált és 0 vendég