Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 6., vasárnap 9:11

A barcelona mennyiért fog igazolni? 200?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. július 5., szombat 23:02

Tavaly nyarrol:
"Nehéz döntés volt kétszer is nemet mondani a Barcelonának - mondta a 28 esztendős brazil válogatott középső bekk a Guardian-nak. - Soha nem volt titok, hogy csodálom őket már gyerekkorom óta, és mindig is arra vágytam, hogy a Barcelonában játsszak."

"Az életben ugyanakkor nehéz döntéseket kell hozni, és olykor az álmod ellen kell cselekedned. Hallottam, hogy egyesek azt mondják, csak a pénzre gondolok, de elfelejtik, hogy mindannyiunknak van családja, akit etetni kell. Miért fogadnám el, hogy kevesebb pénzt keressek a Barcelonánál? Miért a játékosok azok, akiknek fel kellene áldozniuk magukat? Különben is, a PSG egy új kihívást biztosított a számomra, és a klub a helyes úton van." - mondta a brazil védő.
húha. kicsit intelligensebbnek gondoltam a Silvat. :hmmm:
But he is a good boy...

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. július 5., szombat 22:41

Realista24 írta:
Szegény srác. Hogy képzelik, hogy 1-2 millió ojróval kevesebbet adnak neki. Még éhen hal. Wait. Akkor mi hogy nem haltunk éhen még itt magyarországon?
Ezért
Matolcsy: 47 ezer forintból ma nagyon jól meg lehet élni Magyarországon
:lol:

Párizs meg drága hely.
Igen, én még nem jártam a galloknál, szóval igazad lehet. :mrgreen: :banplz:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 5., szombat 22:37

Szegény srác. Hogy képzelik, hogy 1-2 millió ojróval kevesebbet adnak neki. Még éhen hal. Wait. Akkor mi hogy nem haltunk éhen még itt magyarországon?
Ezért
Matolcsy: 47 ezer forintból ma nagyon jól meg lehet élni Magyarországon
:lol:

Párizs meg drága hely.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. július 5., szombat 22:36

h3x0r írta:
Realista24 írta:Hoppá, a legfrissebb hírek szerint 50 gurigát ajánlanak T. Silváért. Van pénz szarásig :lol:
Hallottam, hogy egyesek azt mondják, csak a pénzre gondolok, de elfelejtik, hogy mindannyiunknak van családja, akit etetni kell. Miért fogadnám el, hogy kevesebb pénzt keressek a Barcelonánál? Miért a játékosok azok, akiknek fel kellene áldozniuk magukat?
Szegény srác. Hogy képzelik, hogy 1-2 millió ojróval kevesebbet adnak neki. Még éhen hal. Wait. Akkor mi hogy nem haltunk éhen még itt magyarországon?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 5., szombat 22:29

Nem hinném, hogy menne. Luiz cimbije jön, sok a brazil, sok a zsé, csapat is jó..psg-nek se kell a zseton annyira és nincs annyi top khv hogy csak úgy tudják pótolni

barca helyében hummels felé mozgolódnék, de nem akarok tippeket adni
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 5., szombat 22:26

Realista24 írta:Hoppá, a legfrissebb hírek szerint 50 gurigát ajánlanak T. Silváért. Van pénz szarásig :lol:
Mar csak a fizetesevel kene kezdeni valamit...

Tavaly nyarrol:
"Nehéz döntés volt kétszer is nemet mondani a Barcelonának - mondta a 28 esztendős brazil válogatott középső bekk a Guardian-nak. - Soha nem volt titok, hogy csodálom őket már gyerekkorom óta, és mindig is arra vágytam, hogy a Barcelonában játsszak."

"Az életben ugyanakkor nehéz döntéseket kell hozni, és olykor az álmod ellen kell cselekedned. Hallottam, hogy egyesek azt mondják, csak a pénzre gondolok, de elfelejtik, hogy mindannyiunknak van családja, akit etetni kell. Miért fogadnám el, hogy kevesebb pénzt keressek a Barcelonánál? Miért a játékosok azok, akiknek fel kellene áldozniuk magukat? Különben is, a PSG egy új kihívást biztosított a számomra, és a klub a helyes úton van." - mondta a brazil védő.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 5., szombat 22:23

Hoppá, a legfrissebb hírek szerint 50 gurigát ajánlanak T. Silváért. Van pénz szarásig :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 5., szombat 17:40

dzsi91 írta:Ez a Suarez üzlet gyanús nekem, túl drága és túl nagy baromság lenne még katalánéktól is :hmmm: ...
Akkor lenne értelme ha Messi távozna most nyáron, szóval nem lepődnék meg ha vb után robbanna a bomba, de én inkább jövő nyárra saccolnám Messi eligazolását.

De ha Messi marad ez így sehogy nem lesz jó, ráadásul még a védelem kp sehol sincs... na mind1 jó kínlódást jövőre a barcásoknak :D
Messi idén biztos nem, és szerintem az elkövetkezendő két évben sem fog eligazolni. A 2016-ra már lehet fogadnék.

Közben Vitya nem hagyja annyiban a dolgot a Monacoval. 4 évre szóló, aláírt szerződése van, ennek próbál érvényt szerezni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 5., szombat 17:25

Ez a Suarez üzlet gyanús nekem, túl drága és túl nagy baromság lenne még katalánéktól is :hmmm: ...
Akkor lenne értelme ha Messi távozna most nyáron, szóval nem lepődnék meg ha vb után robbanna a bomba, de én inkább jövő nyárra saccolnám Messi eligazolását.

De ha Messi marad ez így sehogy nem lesz jó, ráadásul még a védelem kp sehol sincs... na mind1 jó kínlódást jövőre a barcásoknak :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 5., szombat 16:13

Neymar serulese

A sportorvos.hu szerint ez a típusú sérülés nem ritka a futballban, sőt, a tornászoknál és a műkorcsolyázóknál is gyakran előfordul. Gyakrabban észlelhető serdülő, mint felnőtt sportolóknál.
Többnyire pihenéssel, fizikoterápiával, gyógytornával kezelhető. Műtét csak akkor indokolt, ha a fájdalmak hosszú (fél–egy év) konzervatív kezelésre sem reagálnak.
A sportoló, jelen esetben Neymar akkor folytathatja a sporttevékenységét, ha tünetmentes, és fájdalommentesen tudja kivitelezni a különféle sportmozgásokat. Az első tesztek szerint legalább négy-hat hetes kihagyás vár a brazilok klasszisára.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. július 5., szombat 15:16

MyStiQ írta:Barcásokat kérdezném, hogy mi a véleményük a Barca vezetőségének ténykedéséről? Nekem úgy tűnik, hogy még mindig ragaszkodnak a tiki-takához, ami már többszörösen is megbukott. Most odaviszik Suarezt, aki előre segítség lehet (nem mondom, hogy lesz, láttunk már rá példát, hogy egy adott duó/trió között nincs meg a kémia ), ugyanakkor a védelem lyukas, és egyelőre a középpálya sem tűnik számomra átjátszhatatlannak.
Én a keretből indulok ki. Középpályán Mascherano-val, Rakitic-el v Rafinha-val nem lesz tili-toli,ez szinte biztos. Elöl Messi mellé Lucho felteszi Neymar-t, értem ezalatt, hogy rangsorban, ehhez jön még Suarez. Ez már nem csak Messi-ről fog szólni, a tiki-taka-hoz meg ő kell és a középpályán Ini,Busquets és Xavi.
Nagy eséllyel direktebb játékot fogunk játszani. Persze nem leszünk egy angol csapat, hogy ívelgessünk, de sokkal gyorsabban fogjuk támadni a kaput, erre Luis Enrique személye a garancia. Pep lassú, megfontolt, jól passzoló játékos volt, aki állva írányított, Lucho egy jolly joker volt, ha jól emlékszem nálunk a kapus és a középhátvéd poszton kívül mindenhol játszott. Ha kellett csatár volt.
Szóval már csak a keret miatt sem fogunk álló háborút vívni. Aztán, hogy ebből mi sül ki, azt senki se tudja. Egy csapat átalakítás mindig lutri. Vagy bejön v nem. De ha ez bejön, akkor nagyot fog szólni. :D


..véleményem szerint legalább fél év kell, mire látni fogjuk mit akar az edző és a csapat, de én jövőre már azzal is megelégszem, ha küzdelmet, harciasságot látok, független attól nyerünk e vmit vagy nem...

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. július 5., szombat 15:14

Realista24 írta:A franciák elleni meccsen miután Matuidi beleszállt, meccs utáni vizsgálatok mutatták ki.
Erről lemaradtam. Na ja az elég durva volt nem is csodálom.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 5., szombat 15:12

chronic írta:
Kerlon írta:de ahogy eltört a nigériai srác lába
? :mrgreen:
A franciák elleni meccsen miután Matuidi beleszállt, meccs utáni vizsgálatok mutatták ki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. július 5., szombat 15:08

Kerlon írta:de ahogy eltört a nigériai srác lába
? :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 5., szombat 14:15

palesz77 írta:
Géci írta: semmi tudatosság nem volt benne... Ilyen a foci
Szerinted nem akarta megtérdelni Neymart? Nehogymár..
Hagyjuk már. Aki focizott komolyabban az tudja, hogy ilyen ütközések folyamatosan benne vannak a játékban. Ráadásul elég kiélezett meccs volt, hogy valaki még jobban hajtson. Nem tudom sajnálni Neymart, mert szerintem itt nyalt vissza a fagyi a sok fetrengéséért, de ahogy eltört a nigériai srác lába és ahogy ő is megsérült az simán benne van a mai fociban. Jön lendületből egy játékos rossz ütemben aztán könnyen meg lehet a baj. Ilyen térdeléses esett is van szinte minden meccsen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 5., szombat 14:01

dulifuli nevét valaki leírná nekem kiejtés szerint? :D
zserárd :mrgreen:

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. július 5., szombat 13:15

palesz77 írta:
Géci írta: semmi tudatosság nem volt benne... Ilyen a foci
Szerinted nem akarta megtérdelni Neymart? Nehogymár..
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 4302_n.jpg

:mrgreen:
But he is a good boy...

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 5., szombat 13:00

csabi* írta:dulifuli nevét valaki leírná nekem kiejtés szerint? :D
Tessék. :D

BBCKPH
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014. június 28., szombat 22:05

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBCKPH » 2014. július 5., szombat 12:50

Ugyanúgy kell kiejteni mint ahogy leírod: Deulofeu


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég