Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. május 2., szombat 17:47

0-8 :lol:

Szép volt Cordoba. Irány a másodosztály. :lol:

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. május 2., szombat 17:47

Neymar elengedte Messi-t, amikor látta, hogy jön, nem előtte előle. Ő meg átadta cserébe a 11-est. Ennyi történt.
Este Ronaldo játéka lesz érdekes. Eddig is görcsös volt, most ezzel még oda is szúrtak neki egyet.

Amúgy Neymar elég gyenge. Cserébe az uru feljavult kőkeményen. De talán a brazil is visszatér a téli formájához.
Ja, és most a minden összejön szisztéma elég keményen érvényesül. Alves gólpasszt se látni gyakran erre már kettő van, aztán szöglet gól szintén.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anyaka 2015. május 2., szombat 17:48-kor.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27365
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 2., szombat 17:46

Az a makkos 8. gól. :lol: Jól van már...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. május 2., szombat 17:43

Szaki89 írta:
6:0-nál 11-es a barcának... :agree:
és neymar lövi, nyugi :D
Kép

Szaki89
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Szaki89 » 2015. május 2., szombat 17:43

Toti írta:ez a 2. messi gólt láttátok?
cé mit kapna érte? teatyaúúúristen. :lol: :lol:

menne ám a szalagcím meg a köcsögösködés, h "cr inkább ellövi a saját csapattársa elől, stb.." "önző, arrogáns, stb.."

na jó, idén több barca meccset nem nézek.

így is megkapta ezeket a jelzőket mikor Arbeloa gólt lőtt helyette :(

6:0-nál 11-es a barcának... :agree:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 2., szombat 17:40

ez a 2. messi gólt láttátok?
cé mit kapna érte? teatyaúúúristen. :lol: :lol:

menne ám a szalagcím meg a köcsögösködés, h "cr inkább ellövi a saját csapattársa elől, stb.." "önző, arrogáns, stb.."

na jó, idén több barca meccset nem nézek.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2015. május 2., szombat 17:35

Toti írta:én nem kívánom, de gondolom majd akkor kap észbe, ha egyikük lesérül.
A francokat, nem fog itt senki lesérülni. Ezek így végig tudnák tolni mind a 60 meccset. Nem tudom mi van ott, de egész évbe 1 komoly sérültjük nem volt (ha jól emlékszem).

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 2., szombat 17:31

pátkán írta:mióta nem mer cserélni az első hármasból? a múltkori Neymar sértődés óta?
sztem két oka van.
egyik az amit írsz, neymar és messi is sértődött már be.
másik ok, sztem totál egyértelmű, direkt azért nem cseréli le őket, h lőjjenek minél több gólt, mármint h a média még tovább szopkodja őket, h az MSN MÁR 5431 gólnál ját együtt, hagyja őket ilyen meccsen is, hnap este már 6510 gól a hármas együtt.. stb.. ennyi az oka, nagyítja őket.

én nem kívánom, de gondolom majd akkor kap észbe, ha egyikük lesérül.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pátkán » 2015. május 2., szombat 17:25

mióta nem mer cserélni az első hármasból? a múltkori Neymar sértődés óta?
joabulicsak

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 2., szombat 14:41

A napokban Ander Herrerát is szóba hozták velünk az említetteken kívül. Nekem mondjuk egyikük sem kéne, esetleg Silva az, akit el tudnék nézegetni itt, már amennyiben elfogadja, hogy nem lehet egyértelmű alapkezdő, talán a szélen és a középpályán is tudna játszani néha-néha.
Gondolom ki tudnátok neki tolni a két kilót hetente fontban :D
De ha már Silva,Lucas lehet eladó lesz nem sokára :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. május 2., szombat 12:22

Agent of Juventus player Paul Pogba (22) was in Barcelona for talks this week. Pogba wants to join. Barcelona offered Juventus 70M. [sport]

Barça want Verratti and could pay 50M. PSG not willing to sell. Luis Enrique likes him and sees him as Xavi's successor. [@le_parisien]


A transfer ban ellenére sem lesz unalmas nyarunk, úgy tűnik. :lol:
Realista24 írta:Mata meg Rooney ügynöke felkereste a Barcát, hogy vegyék meg a két játékost, de nem kell a Barcának. Silvát viszont megvennék 25-30 millió euróért a Citytől.
Kovacic is képben van.
A napokban Ander Herrerát is szóba hozták velünk az említetteken kívül. Nekem mondjuk egyikük sem kéne, esetleg Silva az, akit el tudnék nézegetni itt, már amennyiben elfogadja, hogy nem lehet egyértelmű alapkezdő, talán a szélen és a középpályán is tudna játszani néha-néha.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. május 2., szombat 10:54

miro írta:
Realista24 írta:Silvát viszont megvennék 25-30 millió euróért a Citytől.
Silvát ennyiért én is megvenném,Bale helyén szerintem parádés lenne.Nagyon csípem.
Egy Nasri-féle zsoldos, inkább menjen a Barcába mint hozzánk. Mellesleg valószínűtlen, tavaly hosszabbította meg 5 évvel a szerződését, heti 200 ezer fontért...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 2., szombat 10:42

Szerintem ilyen szinteken már kell az ilyen fajta "egoizmus" is, ha nem ez lebegne előttük, akkor mégis mi? Szerintem elég motiváló erejű dolog.
Persze,de ha a mieink mondanának hasonlót mondjuk,akkor már hörögne a hungarokatalán garnitúra,hogy mit képzel az a sok nagyképű seggfej... :roll:
miro írta:
Realista24 írta:Silvát viszont megvennék 25-30 millió euróért a Citytől.
Silvát ennyiért én is megvenném,Bale helyén szerintem parádés lenne.Nagyon csípem.
A valenciaba nagyon ment neki,de sztm a citybe évről-évre esik vissza.Kezdőnek sztm nem elég,padra meg nem igen jönne...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro » 2015. május 2., szombat 9:43

Realista24 írta:Silvát viszont megvennék 25-30 millió euróért a Citytől.
Silvát ennyiért én is megvenném,Bale helyén szerintem parádés lenne.Nagyon csípem.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 2., szombat 9:03


Mondjuk rengetegen védtétek a balfasz vezetőségeteket az utolsó pillanatokig is amíg nem borúlt teljesen a bili.Ezt csak azért írom mert attól,hogy nem csípjűk a Barcát még láthatjuk jól vagy jobban a dolgaitokat,mert a vezetőségnél láttuk.Igazunk lett.
Igen, ez nem szimpla utálat,hanem az ember segge ökölbe szorul ha állandóan hazudoznak. Persze legkönnyebb az ha rávágom,hogy ibra nem mond igazat,pedig inkább ő mint az azóta sokszor megbukott őszintétlen barca.

Amikor vettek játékosakat,alexist,fabregast pl, az egyik elnök,a másik manager is nyilatkozott,hogy nem annyi a vételár mint amit a barca közzétesz. Akkor is az volt hogy biztos ők hazudnak.
:D mindenki hazudik.....kivéve .... :D :D

Ezeket az árakat is azért kamuzták lejjebb,mert a barca nevel,nem költ annyit,és azt a látszatot akarták kelteni, hogy ők különböznek,nem egy real madrid.
De ezek hála isten összeborult bilik mára már....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. május 2., szombat 8:25

3.14sty írta:Mikor az Ibra-s könyvről beszéltek, akkor pontosan melyikről? Mert most már engem is érdekelne, mivel egyre több barcas vesz körül és nyomatják az "okosságot".

Előre is kössz a választ
nem hiszem, hogy zlatan akkora agytröszt lenne, hogy fossa a könyveket :lol:
bár ma már bárki írhat bármit :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

3.14sty
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. augusztus 5., hétfő 12:24
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Xabi Alonso, Roberto Carlos, Iker Casillas
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 3.14sty » 2015. május 2., szombat 8:24

Mikor az Ibra-s könyvről beszéltek, akkor pontosan melyikről? Mert most már engem is érdekelne, mivel egyre több barcas vesz körül és nyomatják az "okosságot".

Lehet még egyáltalán kapni valahol?

Előre is kössz a választ
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 3.14sty 2015. május 2., szombat 8:28-kor.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 2., szombat 2:27

lesliejr írta:De tudom, itt inkább Ibra könyve az etalon, mert ő írt olyat, ami kedves egy madridi fülnek. :)
Mourinho,Ibra,Cé,VanGaal és még lehetne sorolni. Miért utálják őket sokan?


Mert öszinték, az őszinteség sokaknak visszatetsző.

Nem azért hiszünk nekik mert ezt jó hallani,hanem mert ők akkor is kimondják az igazat ha abból problémájuk származik.Míg nálatok tudjuk,hogy lassan a Hardly fiúk sem tudják megoldani az átigazolási rejtélyeket,adózási ügyeket stb...

De nem is kell ehhez nagy nyomozás, Zlatan egy öszinte pali,minimális emberismerettel ezt észrelehet venni.Szinezni biztos szinez a story-n mint mindenki de,hogy nem hazudik abban biztos vagyok.

Mondjuk rengetegen védtétek a balfasz vezetőségeteket az utolsó pillanatokig is amíg nem borúlt teljesen a bili.Ezt csak azért írom mert attól,hogy nem csípjűk a Barcát még láthatjuk jól vagy jobban a dolgaitokat,mert a vezetőségnél láttuk.Igazunk lett.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 1., péntek 21:08

lesliejr írta:Graham könyve Pep csapatáról szól, azokról az évekről. Szerintem ott megállja a helyét a "világ legjobb csapata" cím. Nem a valaha volt, nem a történelem legjobbja, stb. De tudom, itt inkább Ibra könyve az etalon, mert ő írt olyat, ami kedves egy madridi fülnek. :)

Az a cím alapjáraton egy túlzás,és nem mutatja a korszakot,általánosságot mutat. Ránézel a címre,elolvasod......... :agree:

Szóval,ibra könyve,mint már írtam is,amikor megjelent,perceken belül csaptam rá,eleinte úgy volt,nem lesz magyar verzió,igy tervem szerint megvettem volna és lefordíttatom. :D

Hogy miért tettem volna? Mert büdös volt a sajt már elég régóta,ellenben a média egy általam soha sem látott durva hazugságokon alapuló imidzset tolt a pofámba,amit kiváltképpen nem bírok,legyen ez bármi,tök mindegy hogy fidesz,barca,fekete sereg vagy a barátok közt a téma. Tudni akartam azt,hogy amit gondolok,amit logikáztam,összeraktam,az mennyire "állhat"......
Elmondom:
Amikor elolvastam,visszafordítottam az elejére hogy megnézzem tényleg ibra írta-e,nem én. :lol: :lol: annyira egy nyelvet beszéltünk a barcával kapcsolatosan. Hogy ő hazudik e,én meg nem látok elég korrekten,ez benne van.....de szerintem meg a média(a barca kifelé erre hajazó és etető taktikáját) felölelvén injekciózta be a népet a hazugságokat.
Akkor már utáltak itt elegen hogy a barcával kapcsolatosan miket írok,mindennek elmondtak........majd idővel,olvasgattam,egyre többen ugyanazt írták,majd szépen lassan évek alatt,sok minden kiderült,kinyíltak a szemek és lőn......hoppá.....hát erről beszéltünk évekkel már korábban. Ez persze hogy sokaknak basszta a csőrét.Meg is értem.
Szóval ibra.....alapvetően ugyanazt írta amit jómagam már korábban is számtalanszor leírtam a barcával vagy pep-el kapcsolatosan. CSak azért vettem meg a könyvét,hogy lássam,mekkora rész az amiben jól láttam,és mekkora az amiben nem láttam jól ezeket a dolgokat.
Ibra tökéletes őszinteséggel ír,aki olvasta tudja,lehet őt sértődöttnek nevezni,de nem hiszem hogy ő kimutatna,vagy egyáltalán érez e emberi sértődést :lol: ahhoz túl nagy az arc. De a könyv őszinte,és egyszerű. Mint maga a szerző.

Én nem tudom ki mit gondol,de amiket leírt,köztük nem szimpla véleményeket,hanem konkrét rámutató sztorikat,ha az nem lett volna igaz,akkor azt nem cáfolja meg bárki is? Vagy leírja,és ha összefutnak később valahol és rákérdeznek hogy Te ibra,miért hazudtál? persze......valószínű nem hazudott. Csak annyi éven át etették be a barca a minőség,az igazság,a becs,a példa....stb hazugságokat,hogy ennek ellenkezője kizárólag hazugság lehet. Persze.
Mi realosok meg pont forditva vagyunk.......nálunk meg annyi hazudozás volt a rossz dolgokról,negativ megítélés,hogy egy pozitiv nem is hír és nem is hihető :D :D :D


Guardiolat pedig nem elismerni, mikor egy szétesett, szinte a béka segge alatt lévő csapatot átvéve első szezonjában az elitbe emelt szerintem elég dőreség. Pláne, hogy nem sztárigazolásokkal tette.

Nem is lehet szó arról,hogy pepet nem tartuk jó edzőnek,de már bocsánat,azokban az években a világ valaha élt legjobbjának mutatták és etették be,ezen azért mi had akadjunk már ki.
Amit példának hoztál,az meg egy eléggé maga felé fordított mellény,mert hogy az a barca nem szétesett barca volt. Az a barca már éveken át top csapat volt,de abban az évben a vezér,R10 megbuggyant,és nekiállt bomlasztani,bulizni,csajozni.....a csapat széthúzott,ez egy pillanatnyi probléma volt,attól még az top csapat volt....jött pep,kivágta a két bomlasztót,a csapat meg nekiállt koncentráltan,katonai rendben focizni.
Pep guardiolának vannak nagy erényei,mint a szenvedélye,és a töretlen hite a módszerében,ez meg elismerendő.....de a sikereit,inkább a szerencsés helyezkedés,mintsem a tudása hozta meg a számára.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 1., péntek 11:26

Mata meg Rooney ügynöke felkereste a Barcát, hogy vegyék meg a két játékost, de nem kell a Barcának. Silvát viszont megvennék 25-30 millió euróért a Citytől.
Kovacic is képben van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég