Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. május 31., szombat 10:26

Koke spanyolo.-on belül nem fog klubot váltani szerintem...ha igen az se érdekel. Kreatív embernek ott van Modric, nekünk egy komoly fizikumú harcosabb játékos kell, egy olyan aki Yaya fiatalabb kiadásban (én az eredetit is elfogadnám de soha nem jönne ide)

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. május 30., péntek 18:12

morientes írta:
tucsoki írta:Koke szerintem egy percre sem merült fel nálunk, a miértje egyszerű: az Atletico nem fog velünk üzletelni (továbbra sem...).
A barcanal merült föl a neve nem a realnal...
Csak megelőztem a "mi miért nem startolunk rá egy fiatal tehetséges spanyol kp-ra" kérdéseket. Tudod, valakit mindig fel kell sztárolni (Vidal majd majd-majd..., Pogba, a következő lehetne Koke).

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 30., péntek 17:58

tucsoki írta:Koke szerintem egy percre sem merült fel nálunk, a miértje egyszerű: az Atletico nem fog velünk üzletelni (továbbra sem...).
A barcanal merült föl a neve nem a realnal...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. május 30., péntek 17:52

Koke szerintem egy percre sem merült fel nálunk, a miértje egyszerű: az Atletico nem fog velünk üzletelni (továbbra sem...).

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 30., péntek 17:47

A Barca elvileg 60 millióval fog az Atleticonál kopogtatni Kokeert. Remélem nem megy oda. :D
Menjen csak.Annyit amúgy sem ér,érdekes Thiago Alcantara nem kellett,most meg kell Koke 60-ér...( tom h nem igazán ugyan az a poszt,na de azért na...)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Press » 2014. május 30., péntek 16:42

R.M.C.F írta:
Kerlon írta:A Barca elvileg 60 millióval fog az Atleticonál kopogtatni Kokeert. Remélem nem megy oda. :D

egyet szeretnék kérni....de komolyan, lesznek itt átigazolási pletykák,és ha a barca bárkit is le akar igazolni,azt ne sztároljuk fel,ne copjuk le,ne legyen egyből top játékos a posztján.


Köszönöm.. :D :D :salute:
Pedig Sagna és Mascherano a legjobbak. Kár, hogy egyik sem játszik a saját posztján. (Sagna meg sehol :lol: )



:mrgreen:
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. május 30., péntek 13:46

"Atlético is my home, I feel good here. It's an honour big clubs want to sign me, but I'm very happy at Atlético."
Koke. Ős-atléticós, nem fogja otthagyni őket.

Szeretem amúgy a játékát, de nem igazán lenne szükségünk rá szerintem, legfeljebb akkor, ha Fabregast eladjuk, de remélem, ez nem fog megtörténni. Alapesetben a középpályával szvsz nincsenek nagy gondok, egyéni szinten biztosan nem, egyedül a csapatszintű védekezést és a letámadást kell jobban megszervezni. Ha mégis veszünk valakit ide, az inkább egy Yaya-Vidal-Pogba-jellegű játékos legyen, mint egy Koke-Kroos-Gündogan-féle.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2014. május 30., péntek 13:17

Biztosan mindenkinel volt mar olyan erzes, hogy ez egy tokeletes nap. Mikor a tojast szabalyos kerek formaban sikerul beleutni a serpenyobe, vagy a fogkremet ugy nyomod ra a kefre, mint a reklamban. Mikor erzed, hogy ez a te napod, minden sikerul, minden klappol. Az Atletinek nem ilyen Napja volt. Az Atletinek ilyen Éve volt. Csapat es egyeni szinten is. Hatalmas karorvendo vigyor lesz az arcomon, mikor egy fabregast elengednek a MUba, a helyere meg egy Koket hoznak pl...... ezek csak pketykak ugyan, melyekbol rengeteg lesz meg, de hajra.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. május 30., péntek 13:03

Azert veszelyes most az Atletibol igazolni, mert mindenki nagyon tul lesz ertekelve. Idei szezonban messze tulszarnyaltak eredmenyekben a kepessegeiket, alapvetoen ha csak a tudasukat nezzuk nem kellett volna se BL dontot jatszaniuk, se bajnoknak lenniuk. Ez kizarolag azert volt mert egyreszt Simeone nagyon jo taktikat valasztott amit ugyesen ra tudott eroltetni az osszes jatekosara, es jol motivalta oket, masreszt mert MINDEN osszejott nekik, es a BL dontot leszamitva tenyleg minden ugy alakult hogy az nekik jo legyen. Az ilyen nagyon ritka, es kb nekik megint nem lesz megegy ilyen szezon vagy 40 evig. Csapat szinten is elegge tulleptek onmagukon, de egyenileg ez meginkabb igaz. Jol mukodott a rendszer amibe bele voltak illesztve a Koke-k meg Gabi-k meg tokomtudja kik, es MESSZE felulmultak teljesitmenyben a valos tudasukat.

Ilyenkor szokott az lenni hogy jon egy Liverpool vagy Arsenal vagy MU vagy Barce vagy akarki aki leigazolja a jatekost aztan a negyedet nem hozza annak amit az adott szezonban az elozo csapataban letett. De nekem mindegy, vigyek csak Koket 60 millioert.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2014. május 30., péntek 12:41

En kifejezetten orulnek neki, ha Koke ott kotne ki. Plane, ha akar 60 milkot is kinyomnanak erte. Kovezzen meg a forum, de en Koket nem sokra tartom. Nem latm benne, hogy nagy osztogato, szervezo lenne. Lassunak is tarom, illetve inkabb ugy mondm, hogy semmivel sem gyorsabb, mozgekonyabb egy 20as evei elejen jaro Koke, mint egy 42 eves Xavi. Ott van Fabregas, használják ki. Ne fals9 -nek, Xavit meg passzoljak le a New Yorkhoz. Vak vagyok? Komolyan, aggodom amiatt, hogy a kissebseghez tartozom es az atlagot latom benne....Valamiert ruhellem azt a hypeot, ami ezt a Gabi, Koke, Tiago KP 3ast korbeveszi manapsag.

Masfel eve isszak Thiago Alc. elengedese miatt a fost. Nem baj. Inni is fogjak meg jo par evig.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. május 30., péntek 12:37

R.M.C.F írta:
Kerlon írta:A Barca elvileg 60 millióval fog az Atleticonál kopogtatni Kokeert. Remélem nem megy oda. :D

egyet szeretnék kérni....de komolyan, lesznek itt átigazolási pletykák,és ha a barca bárkit is le akar igazolni,azt ne sztároljuk fel,ne copjuk le,ne legyen egyből top játékos a posztján.


Köszönöm.. :D :D :salute:

Nem hiszem el , ha a barca lecsap Kokéra... Mi meg Pogbák után szaladgálunk. Gratulálok Perez :(










:mrgreen:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 30., péntek 12:23

Kerlon írta:A Barca elvileg 60 millióval fog az Atleticonál kopogtatni Kokeert. Remélem nem megy oda. :D

egyet szeretnék kérni....de komolyan, lesznek itt átigazolási pletykák,és ha a barca bárkit is le akar igazolni,azt ne sztároljuk fel,ne copjuk le,ne legyen egyből top játékos a posztján.


Köszönöm.. :D :D :salute:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 30., péntek 12:06

Kerlon írta:A Barca elvileg 60 millióval fog az Atleticonál kopogtatni Kokeert. Remélem nem megy oda. :D
elmeletileg ennyi a kivasarlasi ara. legalabb a vedelmet addig se rakjak rendbe :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 30., péntek 12:00

A Barca elvileg 60 millióval fog az Atleticonál kopogtatni Kokeert. Remélem nem megy oda. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 30., péntek 11:58

hehe írta:
csak érted, mi köze az egészhez? meg kit érdekel a véleménye pláne a real madridról és a döntőről?
egyáltalán meg sem kellene szólalni, de ha meg megszólal akkor legalább ne szúrkálódjon 10ből 9szer.
:lol:
szted magától odament egy blikkhez vagy egy netes újsághoz és kibaszta az ajtót, hogy márpedig ő most elmondja a véleményét? :lol:
olvasd már tovább. odaírtam ezt is.
Toti írta:érted, gondolom nem az volt, h úgy kel fel reggel, h na nekem most nyilatkozni van kedvem.. nyílván megkérdezték, de akkor mondja azt, h semmi közöm hozzá, v vmi. én ezt várom.
úgyh ennyi. :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 30., péntek 11:42

csak érted, mi köze az egészhez? meg kit érdekel a véleménye pláne a real madridról és a döntőről?
egyáltalán meg sem kellene szólalni, de ha meg megszólal akkor legalább ne szúrkálódjon 10ből 9szer.
:lol:
szted magától odament egy blikkhez vagy egy netes újsághoz és kibaszta az ajtót, hogy márpedig ő most elmondja a véleményét? :lol:

amúgymeg féligmeddig igaza van, tény, hogy most a real madrid a legerősebb csapat, főként a mentális gátak felszakadása miatt, de nem kérdés, hogy jövőre mindenki mindent bele fog adni, hogy ne legyen címvédés a béellben.
nem sokkal marad el mögöttünk a bájern, csak pepperóni nem túl jó edző, aki egy rendszert, stílust ismer csak.
Kép
Kép
Kép

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 30., péntek 11:26

GT37 írta:
Toti írta:ez a cruyff mekkora egy szerencsétlen.
én pont telibeszarom, h milyen és mekkora focista volt.
de ez a nyilatkozata már megint mennyire szánalmas már. egyszerűen bicskanyitogató az egész.
Milyen nyilatkozatról van szó? Lemaradtam róla, úgy tűnik.
"A Real Madrid nem panaszkodhat a szerencséjére. Egy mérkőzés alapján nem lehet megmondani, hogy ki Európa legjobbja. A Bayern nagyon jó játékkal nyert meccseket, de a bajnoki cím után kiengedtek, a Real Madrid viszont 200%-on pörgött. Ennyi történt, semmi több."

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 30., péntek 11:23

ferni írta:
Toti írta:ez a cruyff mekkora egy szerencsétlen.
én pont telibeszarom, h milyen és mekkora focista volt.
de ez a nyilatkozata már megint mennyire szánalmas már. egyszerűen bicskanyitogató az egész.
mit vártál tőle, de most komolyan? :lol:
én az égvilágon semmit nem várok tőle.
csak érted, mi köze az egészhez? meg kit érdekel a véleménye pláne a real madridról és a döntőről?
egyáltalán meg sem kellene szólalni, de ha meg megszólal akkor legalább ne szúrkálódjon 10ből 9szer.

érted, gondolom nem az volt, h úgy kel fel reggel, h na nekem most nyilatkozni van kedvem.. nyílván megkérdezték, de akkor mondja azt, h semmi közöm hozzá, v vmi. én ezt várom.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. május 30., péntek 11:18

Toti írta:ez a cruyff mekkora egy szerencsétlen.
én pont telibeszarom, h milyen és mekkora focista volt.
de ez a nyilatkozata már megint mennyire szánalmas már. egyszerűen bicskanyitogató az egész.
mit vártál tőle, de most komolyan? :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 30., péntek 11:00

morientes írta: Én csípem,abban a barcaban még ő akart úgy-ahogy....az kicsit visszás hogy dobálja magát,de ez bele van nevelve,nem tud vele mit kezdeni.De attól még jó futballista.Hogy aztán lesz egyszer legenda,azt majd eldönti a jövő...
Sok fejlődést abból amit láttam,nem produkált,de vannak jelek,habár ebből a barcabol nehéz kitűnni,mikor egy deka koncepcio sincs ma ott...de az akarat megvan,az látszik.
oké, akar, hajt..de ez ne legyen már akkora dolog :D még jó hogy akar, ez a minimum..egy lusta dög Messi mellett pláne kitűnik. valamilyen szinten sajnálom a srácot, nem lehet könnyű az argentín mellett, de aztán tol egy kamuesést, leáll bohóckodni a félpályánál, meg eszembe jutnak a szerződtetésének körülményei és elmúlik a sajnálat
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég