Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. május 27., kedd 11:20

Persze irom iden is. Sőt ha jól tudom otthon még a tavalyi meg van. Egyébként nem egy nagy melo az elején elvesz egy kis időt de utána a nyár vége fele csak ismétlődnek a nevek.
Tavaly elott 66 név volt és csak modric jött. De az a táblázat már nincs meg. :)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 27., kedd 11:09

Csabi írta:könnyűek voltak az ellenfelek? az olasz bajnok, a német bajnok, a spanyol bajnok és a tavalyi másik bl döntős (plusz a tavalyi török bajnok). :lol: :lol: :lol:
És nem tudod megmagyarázni egyeseknek annyira elvakult az utálatuk... :coffee:
Mind1... Jövőre kapunk egy bitang csoportot, meg az összes topp klubbot ellenünk fogják sorsolni ameddig lehet, de mi akkor is címet fogunk védeni! A hírek szerint jövőre ez az egyik kitűzött fő célja a klubnak! Nyáron, ha jól igazolunk meg tudjuk csinálni! B-)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. május 27., kedd 11:07

A Cszka, Apoel évben mondhatták volna, hogy könnyűek az ellenfelek, bár ott is találkozott a csapat a Bayernnel, a döntőben meg Chelsea jött volna... Viszont ebben az évben nem lehet könnyűnek nevezni, főleg, hogy minden oldalon ment, hogy rég volt ennyire erős a BL mezőny. Ezt biztonyítja, hogy a 8 között a Manu volt a leggyengébb csapat.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4228
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. május 27., kedd 11:05

Na,ha már meglettem szólítva igen szép módon,akkor reagálok.
Mondjuk amikor leköpedékeznek,csak mert más a véleményem,akkor nehéz higgadtnak maradni.
Szóval, amiket írtam,azokat a meccs hevében írtam,"otthon", nem jöttem ide senkit hergelni, napokig, direkt, nem akartam vitába keveredni, mert nem akartam teleírni ezt a fórumot az öröm pillanataiban.
Igazából az zavart,hogy elennünk 3 meccsen is ki tudták védekezni, pedig mi is nyomtunk (nem úgy mint Ti,de magunkhoz képest mentünk előre a bajnokin is,meg a bl-meccseken is, főleg az idei magunkhoz képest), nekünk nem sikerült,nektek igen, ez az ami igazán rosszul esett, hogy az egyetlen veszélyforrásra nem tudtak koncentrálni.

Leírtam tegnap is, vasárnap is, Ramosnak óriási respect, kegyetlen a pali, mint ahogy dícsérettel illettem Modricot is, Di Mariat is,mert szerintem ez a három ember volt a fő letéteményese a szombati diadalnak, Marceloval kiegészítve.
Szóval dicséret is elhangzott, persze azt nem kell észrevenni. Meg Carlot is méltatom,mert nagyon jól összerakta ezt a realt, és piszok jól tudott meccselni a BL-ben egész tavasszal.

Igen,utálom a realt, ezt sosem tagadtam le,és ellenetek drukkoltam a döntőben, még akkor is ha az atletico játéka távol áll tőlem. De úgy voltam vele,ha már eddig szétölték a focit,akkor még egyszer csinálják már meg.
Szóval bocs attól,akit rosszul érintett a felindulásból megírt hozzászólásom, nem ellenetek irányult,csak dühös voltam, főleg magunkra,meg az atleticora is.
De nem hiszem,hogy kétszínű vagyok, ahogy dzsi írta, mert nem szoktam itt nyalni,aztán visszamenni az eb-re, ott meg szidni Titeket. Maximum ide nem írom be a véleményemet egy két dologról,mert nem szeretek konfliktusba keveredni, feleslegesnek érzem,hogy itt térítsek. Szóval a kétszínűség nem a műfajom, aki ismer az tudja, a realos haverjaimnak elmondtam a véleményemet a meccsről, elfogadták, még ha nem is értettünk egyet egymással.
Úgyhogy ez a kétszínűzést,meg köpedékedést nem érzem jogosnak, attól mert valaki más véleményen van, még nem rongy.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 27., kedd 11:03

könnyűek voltak az ellenfelek? az olasz bajnok, a német bajnok, a spanyol bajnok és a tavalyi másik bl döntős (plusz a tavalyi török bajnok). :lol: :lol: :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 27., kedd 11:00

Géci írta:A másik, hogy itt van egy A4-es lapnyi BL rekord amit idén megdöntöttünk, de még ezek után is nekünk kell magyarázkodni... :roll: Van aki azt írja, hogy gyengék voltak az ellenfelek. Most őszintén!? Az Atleticonak nehéz volt a csoportja, vagy az olasz 10. Milan, vagy a barca ami ellen idén csak 6x játszottak!? :x
A legnagyobb poen, hogy en mar bayern (!!!) szurkoloktol is olvastam olyat, hogy konnyu volt a sorsolasunk a BL-ben, mert gyenge csapatokat kaptunk. Vegulis igaza van.. Az egyiknek guritottunk is egy 5-ost :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 27., kedd 10:51

Anthony írta:Hagyjuk is...az utolsó atleticos csere önmagában 2,5 percig tartott..de ez nem zavar senkitse..mondjuk engem sem zavar a sok vinnyogás..a meccs addig tart, amíg a bíró le nem fújta!
A másik, hogy itt van egy A4-es lapnyi BL rekord amit idén megdöntöttünk, de még ezek után is nekünk kell magyarázkodni... :roll: Van aki azt írja, hogy gyengék voltak az ellenfelek. Most őszintén!? Az Atleticonak nehéz volt a csoportja, vagy az olasz 10. Milan, vagy a barca ami ellen idén csak 6x játszottak!? :x

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. május 27., kedd 10:36

h3x0r írta:
Csabi írta:a katalán média fullosan pörög. napi szinten jönnek az új nevek. marquinhoz, benetia, immobile, keylor navas. a mai: llorente, rakitic. :mrgreen:
valaki elkezdhetne irni ezeket a neveket egy excel tablazatba :mrgreen:
(Réj, hol vagy? :shifty: )
Tavaly és tavalyelőtt nálunk Galacticos csinálta. Remélem idén is ráér ilyenekre. Én örülnék! :mrgreen:
Látod ezt fiatal barátom? :D
Könyörög a fórum érted! :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. május 27., kedd 10:33

Hagyjuk is...az utolsó atleticos csere önmagában 2,5 percig tartott..de ez nem zavar senkitse..mondjuk engem sem zavar a sok vinnyogás..a meccs addig tart, amíg a bíró le nem fújta!

Vigyék Llorentét :lol:
Sajnos Luizról lemaradtak, Marquinhosnak nem örülnék azért ha odamenne, de Benatiának sem.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 27., kedd 10:31

Csabi írta:a katalán média fullosan pörög. napi szinten jönnek az új nevek. marquinhoz, benetia, immobile, keylor navas. a mai: llorente, rakitic. :mrgreen:
valaki elkezdhetne irni ezeket a neveket egy excel tablazatba :mrgreen:
(Réj, hol vagy? :shifty: )

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 27., kedd 10:22

a katalán média fullosan pörög. napi szinten jönnek az új nevek. marquinhoz, benetia, immobile, keylor navas. a mai: llorente, rakitic. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 27., kedd 9:26

Csabi írta:
cselszi drukker lennék
broááá....belegondoltam. :mrgreen:
lázadna a szép foci ellen :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 27., kedd 9:16

cselszi drukker lennék
broááá....belegondoltam. :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 27., kedd 9:13

Realista24 írta:Hosszabbítás témához:
Chelsea - FC Barcelona 1-1
A Barcelona kiesésre állt a rendes játékidőben, majd Överbreö felmutatta a HÉT perc hosszabbítást, majd Iniesta a 93. percben megszerezte a döntőt érő találatot.
:coffee:
öregbrö nem csak azt mutatta fel, hanem a középső ujját is a cselszinek :lol:

ballakk ahogy üldözi, priceless :lol:
(cselszi drukker lennék, biztos tört volna valami akkor este :hmmm: )
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 27., kedd 9:09

Hosszabbítás témához:
Chelsea - FC Barcelona 1-1
A Barcelona kiesésre állt a rendes játékidőben, majd Överbreö felmutatta a HÉT perc hosszabbítást, majd Iniesta a 93. percben megszerezte a döntőt érő találatot.
:coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 27., kedd 7:57

Kacsáztak már rengeteg árban,úgyhogy fenntartással kell kezelni ezeket náluk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. május 27., kedd 7:15

Én a Barcelonának már nem hiszek.
Neymar árát is huszonvalamennyinek mondták tavaly ilyenkor...

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. május 27., kedd 2:26

A legnagyobb horvát tehetség,a horvátok Messije,a csiszolatlan gyémánt 2 egész 2 millió euróért a Barcelonáé.

Miközben Madridban,ha egy senkiházi brazil noname játékosért jelentkezünk be,10-20-30 millió ojró. Na menjenek a picsába. :lol: Ez már szánalmasan röhejes...
:goat:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 27., kedd 2:23

Csababarca vagy kiaz, csak olyan mint a csapata, kétszínű, egy nagy kamu,kifele a szépet a jót ,otthon meg a Real-os Voodoo babák...

Az a durva ,hogy akkora kést döftek szombat este a srácok az ilyen jellemtelen "szurkolók" szívébe, akkora fájdalom ez most nekik, az ő csapatuk soha nem lenne ilyenre képes, ilyen mentális erő csak a legnagyobbaknál van...ott vagy űrfoci van vagy semmi, az idei szurkolói magatartásuk tökéletesen bizonyítja,hogy mennyire nem tanította őket semmire a Barca csak a nyáladzásra amikor képesek Mourinho-nak szorítani ,majd a Mourinho 2.0ás Simeonénak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: volt » 2014. május 27., kedd 1:59

csababarca( :shutup: ) remélem olvasod, csak szeretnék tőled kérdezni valamit.
Ha a Real a szánalmas banda, akkor te magadat minek érzed?? Én valami köpedéknek érezném magamat a helyedben. na peace.
Puding írta:Inista is a hosszabbításban rúgta a gólt a Chelsea ellen nem? A barca szurkolók igen gyorsan felejtenek
Hát te normális vagy? :Đ Az űrfoci volt, szégyen lett volna ha nem ők mennek tovább, RIP foci meg hasonlók. Fejben erősek voltak az a lényeg, csodálatra méltó :mrgreen:
Sierra írta:Poénból beleolvastam az Atlético magyar szurkolói oldal fórumába. Jókat nevettem.

Egyik ember azt írja felháborító az 5 perces hosszabbítás -ezt figyeljétek: 1 vagy 2 perc (!!!) érthető lett volna, de 5?! Nem is volt annyi sérülés meg álló játék
Hát azért 2 lett volna reális mert 3. percben jött a gól, ha a 4. percben jön a gól akkor már szerintük a 3 perc is reális lett volna.


Más,
olyanokat írni ,h a bíró nyerte meg a meccset azok után ,h teljesen jól vezette a mérkőzést több mint szánalmas. Nem is tudtam róla ,h a bíró fejelte a gólt. Ha már 92 percig tudtak védekezni, akkor már azt a 3 percet is ki kellett volna húzniuk(szerencsére nem sikerült) mivel a végéig kell küzdeni egy meccsen. A bíró meg ,h nyerte volna meg a meccset bacca meg. Rátett 5 percet, de fogalma sem lehetett róla ,h pont most fog jönni a gól. Ha letelt volna az 5 perc és nincs gól akkor vége és senki egy kur :cens: a szót nem szólt volna a hosszabbításról. Margóra írnám ,hogy ha jól tudom akkor a Leverkusen elleni döntőn is 7 perc volt a ráadás.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég