Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. október 19., vasárnap 19:09

dzsi91 írta:Mikor nyertünk őszi Classico-t utóljára? mert én amire emlékszek akkor még R9 és Robi Carlos góljaival nyertünk a Nou Campban idegenben :lol: Épp itt az ideje :D
A Baptista bomba a Nou Campban volt az utolsó őszi kellemes emlék.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 19., vasárnap 19:07

Mikor nyertünk őszi Classico-t utóljára? mert én amire emlékszek akkor még R9 és Robi Carlos góljaival nyertünk a Nou Campban idegenben :lol: Épp itt az ideje :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. október 19., vasárnap 19:04

Ez egy Klasszikus lesz...nem a statisztikák játszanak...nem lehet előre jósolni, hogy milyen forgatókönyv lesz majd...pillanatnyi forma, napi lelkiállapot, szerencse és a bírók is szerepet fognak játszani...én személy szerint félek a meccstől...a barca általában jól szokott meccselni ellenünk...szinte mindig felszívják magukat...
Sok gólos adok-kapok-ot várok...én személy szerint ha X lenne a meccs, akkor sem fakadnék sírva...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. október 19., vasárnap 18:29

hát eddig carlo mérlege a barca/atletico párossal szemben förtelmes, a főleg a bajnokságban, ahol még talán győzelmünk sincs. itt az ideje már villantani.

mondjuk igaz, hogy a legutóbbi barca elleni meccset úgy fújta el a bíró ahogy nem szégyelte.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 19., vasárnap 17:54

GT37 írta:
miro írta:Kroos egy szar
Csak kíváncsiságból, te hol olvastál ilyet Barça-drukkerektől az nso-n, angol trollfocin és sporthíradón kívül? Mert szerintem a legtöbben elismerjük a németet, és örültünk volna, ha hozzánk igazol nyáron. :hmmm:
Eurobarcán.

Géci írta:Egy Clásicónak sose lehet úgy nekimenni, hogy itt most alázás lesz... Ezekhez az alázásokhoz némi szerencse is kell, meg a jatékosok formája, de egy rangadóra aki nem tudja magát felszivni az tehet is egy szivességet... Én csak annyit kérek, hogy nyerjünk. Az már csak a cseresznye lenne a tortán, ha több góllal. Ahogy Carló papa mondaná :)
De most érzem hogy az lesz! :D
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 19., vasárnap 17:39

Egy Clásicónak sose lehet úgy nekimenni, hogy itt most alázás lesz... Ezekhez az alázásokhoz némi szerencse is kell, meg a jatékosok formája, de egy rangadóra aki nem tudja magát felszivni az tehet is egy szivességet... Én csak annyit kérek, hogy nyerjünk. Az már csak a cseresznye lenne a tortán, ha több góllal. Ahogy Carló papa mondaná :)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. október 19., vasárnap 17:31

miro írta:Kroos egy szar
Csak kíváncsiságból, te hol olvastál ilyet Barça-drukkerektől az nso-n, angol trollfocin és sporthíradón kívül? Mert szerintem a legtöbben elismerjük a németet, és örültünk volna, ha hozzánk igazol nyáron. :hmmm:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. október 19., vasárnap 17:30

Én meg annak örülök, hogy mindenki ilyen tükörsima alázást vár.
Aztán majd nehogy koppanjatok, sose volt még ilyen.
(ötnull) :roll:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 19., vasárnap 17:23

Annyira örülök hogy ha már nyert a Barka,ezt kapott góllal tették meg,mert olyan szép lesz így elverni őket.. :lol: :lol:
Kurva biztos vagyok benne hogy sikerülni fog,gálázunk jövőhétvégén,és akkor a helyére kerül jó sok dolog.
( Penaldo,Kroos egy szar,bezzeg Rakitic stbstbstb..)
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. október 19., vasárnap 15:47

nem rossz sztori. egyre szimpatikusabb ez a neymar család. már ha lehet.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 19., vasárnap 15:00

Ez a 0 kapott gól egyébként megsüvegelendő, nehéz ügy ez még akkor is ha kis csapatokkal tolják de nagyon nagy lesz így a kontraszt,könnyen megzavarodhat a védelmük,hogy eddig minden szép és jó volt aztán ellenünk kétlem,hogy megússzák 2 bekapott gól alatt(persze ők is fognak nekünk lőni)... Én győzelmet várok de nem dőlök a kardomba vereség esetén se,valahogy úgy érzem LE kevés még ehhez a szinthez ezt a PSG ellen bizonyította, viszont valamiért ennek a Barca generációnak a DNS-ében van a Madrid legyőzése formától független akár bírókkal akár azok nélkül.Ha én lennék Ancelotti óvatos lennék, Ha úgy állunk ki mint a Bayern ellen simán akár több góllal is nyerhetünk, át kell adni a területet ,hagy labdázzanak...Ha most megint belemegyünk egy adok kapokba akkor bármi lehet, nyerhetünk is és ki is kaphatunk, remélem Ancelotti tutira megy.

Megérzésem,hogy Hámesz(én látom a srácban a 80 millát,kicsit lassú de nagyon érti ezt a játékot) és Cé(akkora formában van,hogy képtelenség,hogy ez a Barca védelem tartani tudja) lesznek a nyerő emberek és Bale és Benzema akiknek fel kell nőni a feladathoz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. október 19., vasárnap 14:47

Shawn Michaels -->Sweet Chin Music
:lol: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 19., vasárnap 14:33

https://www.facebook.com/video.php?v=10 ... =2&theater :lol: :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. október 19., vasárnap 13:19

Neymarra nagyon figyelni kell majd. El kapta a fonalat a válogatottban és a Barcában is kezdi megmutatni, miért vették meg 30+15+15+30+30 :mrgreen: millió euróért:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. október 19., vasárnap 12:59

palesz77 írta:
Drake írta:Valamelyik sportoldalon láttam még ilyet:Bravo---Alves-Bartra-Piké-Matyi---Busi-Xavi-Rakitic---Neymar-Messi-Iniesta

Suárez meg szerintem a padon se lesz.
Ezt annyiban megváltoztatnám, hogy Xavi helyett Maschot raknám be, akkor szinte tökéletes lenne a kezdő jelenleg.
Egyetértek, talán ez most a legjobb kezdő, amit ki tudnánk állítani. Egyedül attól félnék ez esetben, hogy Bale (ha kezd) tízből tízszer simán lefutná Mathieu-t. Alba alapvetően jóval gyorsabb, mint a francia, ebből a szempontból ő jobb választás lenne. Viszont Mathieu mellett szól a magassága (szögleteknél így a három magas hátvéd nagy veszélyt jelenthet a pontrúgásokat nem annyira kedvelő Casillas számára), és az, hogy nem járkál fel olyan gyakran a támadásokkal, mint Alba, így nem lennének talán akkora gondok abból, ha Alves megint folyamatosan az ellenfél térfelén ragadna egy-egy labdavesztés után.

Bárhogy is lesz, a lényeg, hogy ne kezdjen Pedro. :D

Abban szinte biztos vagyok, hogy a Realnál a Kroos - Modric - James - Bale - Benzema - Ronaldo hatos fog kezdeni, hacsak Isco tegnapi kiváló teljesítménye nem győzte meg Ancelottit... De nem hiszem, hogy pont egy klasszikuson bontaná meg a gálahatost. Szerintem a Pep-érában kialakult félelem már eltűnt a játékosok és Carlo részéről is (ennek talán utolsó jele Ramos védekező középpályásként való játszatása volt), bátrabb, kezdeményezőbb játékot várok most a részükről.

Egyébként borítékolható a sima Barça-siker, mivel...
The last time Barcelona went to the Bernabéu with 4 points lead over Madrid, they won 6-2.
:| :lol:

Könnyen előfordulhat, hogy ezúttal is hasonló mennyiségű gólt láthatunk majd, de meglepődnék, ha az eloszlás is ilyesmi lenne. Alapvetően a Madridot esélyesebbnek tartom, de ha Ronaldót valahogy vissza tudjuk fogni, a Messi - Neymar páros jó napot fog ki, és Iniesta is többet nyújt, mint az utóbbi pár meccsén, akkor lehet keresnivalónk. (Suárezt nem veszem ide, szerintem maximum 15-20 percet fog kapni csereként, nem gondolom, hogy kezdeni fog.)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. október 19., vasárnap 12:53

Tényleg győzni kell nincs mese. Nem lenézésképp de ilyen védelem ellen nálam 2-3 gól alapelvárás. Tavaly is megvoltak a helyzetek, de mellette rengeteget bénáztunk és gyakorlatilag a második félidőben minden a barcának kedvezett. Idén nem akarok ilyent. Védelem olyan legyen mint a bayern ellen oda-vissza, Bale pedig remélhetőleg megkapta a pofont azzal, hogy tegnap nem játszott illetve az utóbbi pár meccsen lecserélték. Szükség van rá, támadásnál, védekezésnél egyaránt, elég volt a sétálásokból, ideje felébredni.
Eleget vártunk mostmár, megvolt a türelem, az utóbbi pár meccsen már jól is ment a csapat, Carlo ezt nem toszhatod el!
Love football, hate antifa.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. október 19., vasárnap 12:42

palesz77 írta:
tibi18 írta:De ha már így belementünk, akkor leírom mit várok, bár ez itt off: Iker - Dani - Pepe - Ramos - Marcelo - Kroos - Modric - Isco - Ronaldo - Benzema - James.
Szerintem is ez lenne talán jelenleg a legerősebb kezdőtök, de van egy olyan érzésem, hogy Isco helyett Bale fog játszani, és a szokásos 4-3-3 lesz majd nálatok. Remélhetőleg ez megint egy félidő mínusz lesz nektek, mint tavaly ősszel.. :D
Szerintem a 4-4-2-ben van benne az, hogy egy félidő mínusz. Mivel így nem játszott sokat a csapat, míg a 4-3-3-ban már 1 éve nyomják, illetve ebben a szezonban is a meccsek nagy részén. Barca ellen meg Cé is védekezik, plusz szerintem Bale is visszavontabban lesz majd, mint általában. Szóval lehet, hogy 4-4-2 lesz walesivel a jobb szélen és elől Cé+Benz. Ha rajtam múlna, akkor a James-Modric-Kroos-Isco-Cé ötös tuti játszana, Bale vagy Benz lenne a hatodik. Talán azért lenne jobb Benz, mert csereként Bale sebessége jól jöhet, ha fel kell pörögni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 19., vasárnap 12:38

Drake írta:Nálunk meg szerintem ez lesz:Bravo---Alves-Matyi-Piké-Alba---Busi-Rakitic-Ini---Neymar-Messi-Pedro

Valamelyik sportoldalon láttam még ilyet:Bravo---Alves-Bartra-Piké-Matyi---Busi-Xavi-Rakitic---Neymar-Messi-Iniesta

Suárez meg szerintem a padon se lesz.
Miért ne lenne? Múltkor Uruguay színeiben is játszott... Kétlem, hogy ne rakná a keretbe se.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 19., vasárnap 12:36

Drake írta:Valamelyik sportoldalon láttam még ilyet:Bravo---Alves-Bartra-Piké-Matyi---Busi-Xavi-Rakitic---Neymar-Messi-Iniesta

Suárez meg szerintem a padon se lesz.
Ezt annyiban megváltoztatnám, hogy Xavi helyett Maschot raknám be, akkor szinte tökéletes lenne a kezdő jelenleg. Kivéve Alvest, de most már ezen a meccsen azt akarom, hogy kezdjen, szopassák be 20-szor, kapjunk róla 3 gólt - de 4-et rúgjunk :D -, és végre kerüljön ki a kezdőből.

Suárez meg szerintem a padon ott lesz, meglincselnék Luchot kb, ha nem tenné legalább oda. De én még a kezdőt se tartom lehetetlennek.
tibi18 írta:De ha már így belementünk, akkor leírom mit várok, bár ez itt off: Iker - Dani - Pepe - Ramos - Marcelo - Kroos - Modric - Isco - Ronaldo - Benzema - James.
Szerintem is ez lenne talán jelenleg a legerősebb kezdőtök, de van egy olyan érzésem, hogy Isco helyett Bale fog játszani, és a szokásos 4-3-3 lesz majd nálatok. Remélhetőleg ez megint egy félidő mínusz lesz nektek, mint tavaly ősszel.. :D

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. október 19., vasárnap 12:30

Nálunk meg szerintem ez lesz:Bravo---Alves-Matyi-Piké-Alba---Busi-Rakitic-Ini---Neymar-Messi-Pedro

Valamelyik sportoldalon láttam még ilyet:Bravo---Alves-Bartra-Piké-Matyi---Busi-Xavi-Rakitic---Neymar-Messi-Iniesta

Suárez meg szerintem a padon se lesz.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 182 regisztrált és 0 vendég