Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 19., szerda 20:53

Realista24 írta: Azt irjak, hogy a Barca hamarosan Shakira uj zenejet fogja reklamozni a Spotify miatt a mezukon (mint Drake-kel is tettek). Ezt az uj albumot pedig a Piquevel valo szakitasuk inspiralta.
https://twitter.com/mpadremanyfont/stat ... SfuiRsEgiA

Beszarsz.

Azért ez az egész amit a mezzel csinálnak, rohadt ciki szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 19., szerda 20:45

Na akkor megint el kell adni egy sor széket a stadionból.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 19., szerda 19:24

Official: Joan Laporta has been fined €150 for his actions after the Clasico.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. október 19., szerda 15:37

Realista24 írta: Azt irjak, hogy a Barca hamarosan Shakira uj zenejet fogja reklamozni a Spotify miatt a mezukon (mint Drake-kel is tettek). Ezt az uj albumot pedig a Piquevel valo szakitasuk inspiralta.
"fiatal voltam és kellett a pénz" :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 19., szerda 15:18

Azt irjak, hogy a Barca hamarosan Shakira uj zenejet fogja reklamozni a Spotify miatt a mezukon (mint Drake-kel is tettek). Ezt az uj albumot pedig a Piquevel valo szakitasuk inspiralta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. október 19., szerda 1:32

realbeckham írta: plusz a vilagon egyedikent plusszos a covid alatt.
+ a Bayern, a tények kedvéért.

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. október 18., kedd 22:32

Addig hajtogatjátok már az EL-t, hogy a végén valahogy továbbjutnak. :D

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. október 18., kedd 20:42

Ma furcsa dolog történt velem. Lehet az aranylabda hatására, de elképzeltem, hogy barcelona szurkoló vagyok.... és nem volt jó érzés. Vajon mit érezhetnek a valódi szurkolók most, illetve az elmúlt években? Amikor a bálványuk mikrofonban esküszik meg az egész világnak, hogy elhozza a BL trófeát, a real madrid meg megcsinalja azt ami soha senkinek nem sikerült eddig, duplázik. Következő szezonban meg megfejelik az amugy jellemtelen játékkal es a taktikailag nulla zidane al megegy BL el, ami ilyen najomenjafaszomba kategoria. De vegre jön a reménysugár. Az arrogáns homoszexualis Ronaldo lép. A goat, a mumus nincs többé. De csak nem jon az eredmeny. Valami nem oké. A madrid szep csendben kinevel, vesz pár fiatalat, megvalik pár regi arctol. Szépen turelmesen elindul valami epitkezes szerű dolog, plusz stadion, plusz a vilagon egyedikent plusszos a covid alatt. Olyan jó öregurasan, amilyen a szar játékuk. Zidane is lepett, szoval lehet remenykedni sokadjara. Ezekkel parhuzamosan szépen lassacskan kibujik a szög a zsákból es a bálvány igazolja sokak gyanúját, miszerint egy pokhendi napoleon komplexusos ripacs, egy kapzsi apával az élen. Az edzok jonnek, mennek, erosodnek a hangok, hogy szar van a palacsintaban. Robban a bomba, annyira, hogy felszinre kerül jopar piszkoskodas, megannyi tartozas, rengeteg zsebpenz és szenny. Az elnökség takarodik, messi takarodik, pique a spanyolokkal sikkaszt, felrekur. Eközben az uefamadrid stabilabb, mint valaha. Igazabol a kassza annyira tele, hogy kifolyik a korrupt perez zsebéből a pénz. Jon a mar sokadik remeny es igeret. Visszater a két legenda. A laporta es xavi együtt, kéz a kézben. Micsoda duo. Ám az eredmény borzalmas, pedig van possession. Nem értem. A nemzetkozi szereples soha nem látott melypontra kerül, europa liga. Nem baj, olyan még ugy sincs, de sajnos azt sem sikerült behuzni Németország egyik, hanem a legnagyobb csapata ellen. Pech.
Akkora pech, hogy a real a 37 eves modriccsal megnyeri az ujabb blt. Bajnokságot. Dinasztia? Korszakos csapat? Faszt . Mázli es bírók. Meg a var. A csaló var.
A foci otlettelen es zavaros, az adósság nő, a megítélése a klubnak csökken. Jon a nyár, jön a mar 47. Ígéret. Laporta végig bazseválja az egész vilagot, az edző vegre megkapja a jatekosokat es az idejét. Az időt....volt rutin, volt felkészülés, volt pénz. Volt óriásplakát, volt pezsgosbuli egy gecikomoly tettel biro meccs után, voltak nagy szavak, fiatal titanok, mint gavi es vegre visszatert az identitas. Korbepasszoljuk a 16 ost megint. Ujra volt arca a csapatnak. Mindent egy lapra. Teljes gazzal elore a bl ert. Annyira, hogy a stadion is gyakorlatilag egy streaming app, ami kápolna szombatonként, de nem számít, egy nyár alatt elintezett mindent a presi.
Az eredmény igy oktober vége felé a következő: az elmúlt 20 év legrosszabb edzője, zsinorban 2x europa liga...baszki, pedig ha tavaly behuzzak, akkor most meglehetett volna a dupla. Golden boy lett gavi, mert camavinga kosarlabdazo, musiala meg serult volt 1 évet. KARIM BENZEMA ARANYLABDA, holott bűnöző.
Pont ide illik az egyik kedvenc idézetem a 88 as Elpusztíthatatlanokbol: "az élet egy ribanc és veled nem kúr"
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2022. október 17., hétfő 21:31

Halfkey írta: Ernesto vagy Fede?
:lol:

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 17., hétfő 20:57

Ernesto vagy Fede?

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2022. október 17., hétfő 20:56

A legdurvább dolog, amit olvastam, hogy Xavinak Valverde miatt nem megy most... :'( Szegény. :lol:

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. október 17., hétfő 19:47

dzsi91 írta: Nso: Felkészült és szenvedélyes edző, ebben mindenki egyetért, viszont a számok egyelőre nem az ő oldalán állnak. 😯


:lol: :lol: :agree: Geci ha kiesnének a masodosztályba akkor is virágnyelven beszélnének róla. Az elmúlt 20 év legrosszabb barsza edzője hivatalosan de hát a számok nem állnak az ő oldalán :(
Annyira kevés hiányzik pedig, hogy ebből a részrehajló szar címből szimplán csak szar cím legyen:
"Szenvedélyes edző, ebben sokan egyetértenek, viszont a számok nem az ő oldalán állnak."

De még így is tök értelmetlen a tömegre hivatkozós tagmondat. Kit érdekel, hogy hanyan értenek egyet valamivel? A cikk írója látja így, és hogy teret adhasson a szubjektivitásának, megpróbálja a tárgyilagosság látszatát kelteni azzal, hogy a "tömeg" mögé bújtatja a véleményét. Ez annyira átlátszó technika.

A legszebb az egészben pedig az, hogy ugyanezek a firkászok próbálták folyamatosan diszkreditálni Zidane eredményeit.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2022. október 17., hétfő 19:29

But we had possesion :lol: :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. október 17., hétfő 19:18

Nso: Felkészült és szenvedélyes edző, ebben mindenki egyetért, viszont a számok egyelőre nem az ő oldalán állnak. 😯


:lol: :lol: :agree: Geci ha kiesnének a masodosztályba akkor is virágnyelven beszélnének róla. Az elmúlt 20 év legrosszabb barsza edzője hivatalosan de hát a számok nem állnak az ő oldalán :(
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. október 17., hétfő 17:47

rikko írta:
Garantálom, hogy ha mindenki egészséges, akkor nem kapunk ki. Vagy maximum nem ilyen marha hibák után.
Arra lett volna sansz, hogy a realnak meg kelljen erőltetnie magát.
ez edzőmeccs volt, lötyögve rúgtak kettőt, és nevetve ölték meg a kp-nkat, akik se előre se hátra nem tudtak segíteni.

kár erről beszélni is, sansztalan volt a csapat.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. október 17., hétfő 16:40

realbeckham írta: Én azt nem tudom megérteni, hogy miert van xavi ott ahol.
Ezt játékosként a sajat szurkolok akartak eltavolitani a klubtol addig a pillanatig, míg ossze nem ert az aranygeneracio korulotte.
Én is emlékszem erre, de ez nem érv, és most tekintsünk el Xavi személyétől egy pillanatra.
Benzema is volt már sokak által elzavarva, Vini is, Tibor is, a "falábú Case" is, mikor Zidane elkezdte beépíteni Fedét, akkor is inkább azt lehetett olvasni, hogy nem szint, minek ide. De Kroos például azért is van itt, mert el lett zavarva, mindamellett hogy jönni is akart. Cét a Juve szurkolók folyamatosan zavarták el. Vannak ilyen esetek. Modric legrosszabb igazolás "díját" pedig inkább nem veszem ide, az szerintem meg lett trollkodva.
Ezzel most nem akarom Xavit egyikőjükhöz sem hasonlítani, az én szememben is túlértékelt, de annyira felesleges szerintem erre hivatkozni.

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. október 17., hétfő 16:27

Garantálom, hogy ha mindenki egészséges, akkor nem kapunk ki. Vagy maximum nem ilyen marha hibák után.
Remélem hogy ezt hiszik Barcelonában is.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2022. október 17., hétfő 16:24

Realista24 írta:
rikko írta:
Garantálom, hogy ha mindenki egészséges, akkor nem kapunk ki. Vagy maximum nem ilyen marha hibák után.

Garantalod? Mire fel? Meg ugy irod, mintha valami B csapat allt volna ki.
Ez az arrogancia jellemzi az egesz katalan brigadot.
Na, közben másnak is szemet szúrt...

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2022. október 17., hétfő 16:23

rikko írta:
csababarca írta:

Ez úgy fog történni, hogy lehet leülteti, de DeJong elkövet egy hibát (amiből Busquets mondjuk meccsenként 4-5t csinál...), aztán a szurkolók mutogatnak hogy hát ezért nem lehet Busquetset kihagyni, blablabla.
Meg Xavi is majd visszarakja az első adandó alkalommal.

Adná az ég, hogy elfelejtenék végre.
Vele együtt Pique , Robi ( bár nem volt gáz) is mehetne. Alba is. Eltűnne a sok negatív ember. Lehetne egy sokkal jobb morális alapra felhúzott csapatunk. De sajnos ez az utóbbi 5-8 évben nem nagyon jött össze.
Garantálom, hogy ha mindenki egészséges, akkor nem kapunk ki. Vagy maximum nem ilyen marha hibák után.
De amit Eric, Busquets művel az megye zs
Garantálod? Jajj, dehogynem. De ezt senki nem fogja már megtudni. Teljesen felesleges a - mi lett volna ha - dolgokba belemenni. Nálunk is hiányzott aki miatt BL-t nyertünk. :D Ez a taktikánk bejött az összes milliárdos csapat ellen, meg a Barca ellen is. Szegénységi bizonyítvány, hogy ti nem tudtok erre reagálni. A tavalyi 4 : 0-án lovagoltok. Nektek élet-halál harc volt, nekünk meg a BL volt a fontos a Chelsea ellen. Le se sz**ták a fiúk. Nevetséges volt az ünneplés, amikor feljöttetek e miatt kB. a 4. helyre. Mintha BL-t nyertetek volna. Laporta is... :( Kaptátok a Boost-ot Xavi miatt, meg az új játékosok miatt. Zidane ilyenkor már hol volt, te jó Isten. Xavi meg a meg nem értett edző, akit nem értenek a játékosok. Meg nem ismerik a pozíciós játékot. :lol: Lewandowski szerintem nem sokáig hoz ilyen számokat, szerintem már tavaszra leereszt ő is. Aubameyang nagyon fog nektek hiányozni. Így bánik Laporta a játékosokkal. Xavi megkapott mindenkit ésszerű kereteken kívül is. Marad az EL valószínűleg. Ez van. Egyszer be kellene látni, ha valami nem úgy megy. Nem mindig valamire fogni. 2 év EL az ciki. Xavi meg a legrosszabb mutatókkal rendelkezik. A 90-es évek végén volt rosszabb mutatója a csapatnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsírosdeszka 2022. október 17., hétfő 16:26-kor.

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. október 17., hétfő 16:20

realbeckham írta: Én azt nem tudom megérteni, hogy miert van xavi ott ahol.
Ezt játékosként a sajat szurkolok akartak eltavolitani a klubtol addig a pillanatig, míg ossze nem ert az aranygeneracio korulotte. Ugyanezt az erthetetlen bizalmat a semmire es delszopast elvezi edzői szerepben is az amugy jatekoskent teljesen kozepszer tipikus spanyol kp s ember, akire edzőként talan a kozepszer is hízelgő. Nem elég az elmult 20 ev legszarabb statja. Nem elég a tanacstalan bamba tekintete. Az ember csak gesztikulal.

Nalunk egy true madridista Solarit is kiraktu k, ha éreztük, hogy valami nem jo. Lett is eredmeny utana. Értem én, hogy a barca szeretett volna egy saját zidane t, aki a csucsra viszi a klubot es volt egy komoly arab tapasztalata es tutorial videoja a tiki takarol a YTon, de baszki. A kokler zsinorban 2. éve viszi őket az uefa kupaba, úgy, hogy most a vilag osszes hitelet felvették, meg eskuvok is vannak a Spotifyban. Beszarok.
Hogyan van ennek munkaja még? Mi az elképzelés? Mi a szar folyik kataliniaban, hogy elturik ezt a szégyent?
Az utóbbi 2 meccsen ütött csak be a kaki (mondjuk a BLben nagyon).
Még van idő. Maradni fog Xavi,.sztem minimum év végéig
Aztán majd meglátjuk mit csinálnak odaát.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 125 regisztrált és 0 vendég