Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. augusztus 15., szombat 17:56

babaking írta: Öltöző állítólag Xavit akarja. Nem tudom, hogy Xavi jó döntés lenne-e. De rég rossz ha az öltöző választ edzőt. Akkor kB semmi nem változik. Főleg, hogy haver és pláne nem áll neki takarítani
a vezetőségnél számíásba se jött, mivel januárban elutasította őket. bartó a poch, henry, allegri vonalon mozog. remélem xavi lesz mégis. megy a haverok közé.

a barca az évek alatt szépen berakta magát a 22-es csapdájába. messit nem küldhetik el, mert akkor évekig stabil 3-4. helyezett csapat lesznek. viszont a csapatot se frissíthetik, ahogy kéne, mert messi a góré és övé az utolsó szó. very nice. nagyon tetszik a helyzet. ráadásul a covid is rájátszik a dologra, így még az észnélküli vásárlás is ki van zárva.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. augusztus 15., szombat 17:19

babaking írta: Öltöző állítólag Xavit akarja. Nem tudom, hogy Xavi jó döntés lenne-e. De rég rossz ha az öltöző választ edzőt. Akkor kB semmi nem változik. Főleg, hogy haver és pláne nem áll neki takarítani
imádnám ha megkapnák Xavit, először ugye nyilatkozta, hogy szívesen vállalná majd ha kész lesz, de akkor annak újra kezdésnek kell lennie, a nulláról akarja csinálni, nem rég meg már készen állt szóval maradnának a haverok és mehetne a szenvedés tovább

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. augusztus 15., szombat 16:29

Öltöző állítólag Xavit akarja. Nem tudom, hogy Xavi jó döntés lenne-e. De rég rossz ha az öltöző választ edzőt. Akkor kB semmi nem változik. Főleg, hogy haver és pláne nem áll neki takarítani
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. augusztus 15., szombat 12:30

Kercsó írta:
szerintem ideje lenne nektek is pálcát törni fölötte... folyamat beleszarik a rendszerbe. tegnap este is megmutatta, hogy mekkora vezér.
nehéz összehasonlítani őt Lajossal meg a többi léhűtővel, mert úgy alakult (részben miatta), hogy jelenlegi csapatból kiveszed, akkor EL-ért küzdenénk a ligában.

senki nem menti fel, mert tegnap is becsődölt, de úgy általánosságban mióta visszajött a csapat a covidból, full dekoncentráltan focizott, egy két meccstől/periódustól eltekintve.

amit én mondok, hogy el lehet őt takarítani, de annak akkor van értelme, ha ezt követi a többi régi motoros kicsapása is, és a vezetőség lemondása is.
akkor azt mondom oké, szükséges.

de attól várni a csodát, hogy őt kitesszük, és akkor freedom, megtáltosodnak a 4-5 éve csellengők, az hülyeség.

az, hogy TS többet passzolt meg a csapatról mond el mindent. évek óta a félpályáról lövik haza neki a labdát, aztán ugatnak vele, ha felrúgja, és eladja. no komment. Busquets a nagy mestere aki a 16osról presszió alatt inkább hazateszi neki, és mossa kezeit, ő sikereset passzolt, majd Ts oldja meg.
Nulla felelősséget vállal a csapat nagy része a pályán, van TS meg Messi, és akkor majd oldják már meg ők a dolgot, őket úgyse veszi elő senki ha hibáznak. ez a lúzer mentalitásból adódik.

egy szó mint száz, full rebuild kellene, teljes vezetőség lemondás, játékosok kiírtása a csapatból , mert ez a fertő közeg, ahol nem tudnak beilleszkedni ígéretes játékosok, nem fenntartható.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. augusztus 15., szombat 12:26

Kercsó írta:
csababarca írta: sokkal nagyobb rákfene ezen játékosok folyamatos játszatása (Messi miatt), mint maga Messi, aki még mindig hozza magát, és bár gyengül, de még mindig olyan szinten focizik sokszor, ahogy a fenti játékosok a prime éveikben sem tudtak.
szerintem ideje lenne nektek is pálcát törni fölötte... folyamat beleszarik a rendszerbe. tegnap este is megmutatta, hogy mekkora vezér. (félidei hangulat az öltözőben)

terStegen többet passzolt, mint ő. :)

ezért Cé az én szememben mindig előtte. a portugál ha egyéb nem, agyvérzést kapott volna és 45 perces hisztirohamot. magyarán kapart volna az utolsó percig.
Ez mekkora kép :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. augusztus 15., szombat 12:23

csababarca írta: sokkal nagyobb rákfene ezen játékosok folyamatos játszatása (Messi miatt), mint maga Messi, aki még mindig hozza magát, és bár gyengül, de még mindig olyan szinten focizik sokszor, ahogy a fenti játékosok a prime éveikben sem tudtak.
szerintem ideje lenne nektek is pálcát törni fölötte... folyamat beleszarik a rendszerbe. tegnap este is megmutatta, hogy mekkora vezér. (félidei hangulat az öltözőben)

terStegen többet passzolt, mint ő. :)

ezért Cé az én szememben mindig előtte. a portugál ha egyéb nem, agyvérzést kapott volna és 45 perces hisztirohamot. magyarán kapart volna az utolsó percig.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. augusztus 15., szombat 12:18

M1Ö írta:
RealAsensio írta:Ez az egyetlen megoldas a problemakra
Ja, aztán a maradék kiöregedő keret meg pislogna, mint hal a szatyorba, hogy hú basszus, baj van a meccsen... hol van Messi? Szóval értitek. Oké, probléma, hogy ekkora szerepe van, de basszus még mindig egy baszott klasszis. Lenne benne még pár év, ha lenne körülötte csapat. Barca szurkoló ként nem őt akarnám kidobni, hanem csinálni mögé egy normális k.pályát meg egy normális taktikát. Szerintem ha őt elveszítenék csak még gyorsabban süllyednének a teljes megsemmisülésbe. Én szvsz alig várom már, hogy ne legyen :kalapos:
Ha messi nincs a maradékot gyorsan kilehet pakolni ha másnem legalább a kezdőből. Itt senki nem azt mondja,hogy ha messi lép minden jólesz,egy hosszú kinkeserves időszak mire teljesen kicserélődik minden de vele kell kezdeni mert túl sok ember mozdíthatatlan miatta.

Ez már jobb nem lesz szerintem most kéne szétbombázni mindent mert lassan elkezdik majd megérezni a csiliárdokat is amit elköltöttek a semmire.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. augusztus 15., szombat 12:16

Ahhoz, ogy Messivel műödjön bármi, egy egész csapatot kellene áldozni rá, ez már senkinek sem érné meg, remélem megcsinálják. Kell a kp-ra gyorsaság, erő, olyan játékosok akik Messi helyett melóznak. Messit a szélre tenni semmi értelme, lassul, csak abból tud megélni hogy mélyről indul és húzódik be középre, tehát kellene 2 jó szélső. Egyszerűen nekik túl sokat kellene igazolni és mindenki tudja h szükségük van rá szóval lehet felverni az árakat. Megszívták.

Avatar
Kera
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kera » 2020. augusztus 15., szombat 12:15

M1Ö írta:
RealAsensio írta:Ez az egyetlen megoldas a problemakra
Ja, aztán a maradék kiöregedő keret meg pislogna, mint hal a szatyorba, hogy hú basszus, baj van a meccsen... hol van Messi? Szóval értitek. Oké, probléma, hogy ekkora szerepe van, de basszus még mindig egy baszott klasszis. Lenne benne még pár év, ha lenne körülötte csapat. Barca szurkoló ként nem őt akarnám kidobni, hanem csinálni mögé egy normális k.pályát meg egy normális taktikát. Szerintem ha őt elveszítenék csak még gyorsabban süllyednének a teljes megsemmisülésbe. Én szvsz alig várom már, hogy ne legyen :kalapos:
Amikor utoljára Messi nélkül játszottak, látszott, hogy csapatként működnek, és csak 5-0-ra vertek el minket... :ozil: Akkor mindenki istenítette őket, hogy micsoda csapat, de amikor már mindenkinek Messinek kell passzolnia, valahogy mindenkiből bundás 2 szintű játékos "válik". Szerintem Messibe fognak belezuhanni, mint egy önmagába roskadó neutroncsillag. :hmmm: :kalapos:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. augusztus 15., szombat 12:02

RealAsensio írta:Ez az egyetlen megoldas a problemakra
Ja, aztán a maradék kiöregedő keret meg pislogna, mint hal a szatyorba, hogy hú basszus, baj van a meccsen... hol van Messi? Szóval értitek. Oké, probléma, hogy ekkora szerepe van, de basszus még mindig egy baszott klasszis. Lenne benne még pár év, ha lenne körülötte csapat. Barca szurkoló ként nem őt akarnám kidobni, hanem csinálni mögé egy normális k.pályát meg egy normális taktikát. Szerintem ha őt elveszítenék csak még gyorsabban süllyednének a teljes megsemmisülésbe. Én szvsz alig várom már, hogy ne legyen :kalapos:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. augusztus 15., szombat 10:48

Az öreg Messis mém a legjobb :))
Nem tudok linket, NSO cikkben láttam, de keressétek meg.

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2020. augusztus 15., szombat 10:37

Tegnap estére elnis felejtettem, h meccs van. (Ez a BL nekem nagyon lájt..)
Haverral borozgattunk a teraszon mikor éjfélkor olvasom mi van. :lol:
Mondom biztos beütött a pia, szal hagyjuk ezt.
Reggel még mindig 8-2 és tényleg annyi. :lol:

Szeptemberben indul a liga.
Hazard - Jovic 2ős szedje össze magát, jön Odegaard,
És újra simán meglehet a liga.
Ez fontos, mert mi is mélyen vagyunk, de ha vannak sikerek, akkor nyugi van és építjük be évek alatt az új arcokat. 2-3 év és a BLért mehetünk megint.

Ott a problem meg Messi.
És az is Messi, hogy még versenyképesek. Nagy ellentmondás ez.
Egy határozott jó döntés kell.
De ez remélem nem történik meg a kövi 3-4 évben.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. augusztus 15., szombat 10:33

Szerintem ma már nem adnának 150-et Messiért. Pep sem vak, látja, hogy nulla intenzitással játszik a meccseken. Ha le is igazolnák, olyan státuszt kellene kapnia a csapaton belül, ami a többi játékosnak szúrná a szemét. A legjobb az lenne, ha visszavonulna és nem sötétítené be még jobban az utolsó éveinek emlékeit.

Ez a helyzet erősen hajaz a 2004-2006 Madridra. Megvolt a bitang erős mag, akik BL-t nyertek, világklasszis nevekkel, de egyszerűen nem ment a játék a komoly meccseken, mert a védelem és a középpálya egy baromi nagy lyuk volt.
Amint jött egy pragmatikus edző, aki rátenyerelt az asztalra és mindent a védekezés kiépítésére tett fel, jött is kettő bajnoki cím. Most Zidane is felismerte, hogy a domináló csapat magja már megkorosodott, ezért meg lett szervezve a védekezés és jött is a liga.

A Barcanal kellene egy új elnök és egy edző, akire nem zúdítják rá a Cruyff-i hagyatékot. Azok az idők elmúltak, hogy plug&play módszerrel beilleszthessenek 19 éves srácokat ugyanabba a rendszerbe.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. augusztus 15., szombat 10:29

RealAsensio írta: Messit el kéne adniuk. Ez az egyetlen megoldas a problemakra, felszabadul egy vagon penz, ami a fizeteset illeti, plusz kapnanak erte 150-200 millio eurot, biztos vagyok benne, hogy Pep vagy a parizsi sejk megprobalna. Ennek a ket csapatnak van annyi (magan) tokeje.
Ha Messi elmenne, elindulhatna az atalakulas, es jelentos penz allna rendelkezesre a bizniszbol. Ehhez persze fel kene aldozni az argentint, de mas megoldas nincs.
Tudod, alapesetben egyet is értek.
De ha nem lesz elnökválasztás most, akkor teljesen mindegy.

150-200 milliókat tapsolgatnak el szemrebbenés és bármiféle eredmény nélkül, nem ezen múlik.
Az egésznek akkor lenne haszna, ha Messi azt mondaná mint anno Xavi vagy Iniesta, hogy köszi elég volt, léptem.
És akkor hátha a koloncok (Alba, Rakitic, Piqué, Lajos, főleg Busquets) is lelépnének.
sokkal nagyobb rákfene ezen játékosok folyamatos játszatása (Messi miatt), mint maga Messi, aki még mindig hozza magát, és bár gyengül, de még mindig olyan szinten focizik sokszor, ahogy a fenti játékosok a prime éveikben sem tudtak.

A lényeg, hogy hiába adják el Messit, az csak egy kis lépés, de ha nem követik további személyi döntések, akkor totál felesleges lépés.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. augusztus 15., szombat 10:18

Messit el kéne adniuk. Ez az egyetlen megoldas a problemakra, felszabadul egy vagon penz, ami a fizeteset illeti, plusz kapnanak erte 150-200 millio eurot, biztos vagyok benne, hogy Pep vagy a parizsi sejk megprobalna. Ennek a ket csapatnak van annyi (magan) tokeje.
Ha Messi elmenne, elindulhatna az atalakulas, es jelentos penz allna rendelkezesre a bizniszbol. Ehhez persze fel kene aldozni az argentint, de mas megoldas nincs.
:goat:

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. augusztus 15., szombat 10:06

Még nagyon régen olvastam egy viccesnek szánt idézetet, ami megmaradt bennem:
"Arsenal szurkolónak lenni olyan, mint részt venni egy emberkísérletben, ahol azt tesztelik, mennyi ideig tud egy ember a csapatának szurkolni, mielőtt megölné magát"

Ezt most kicsit magaménak érzem :D
Mondom ezt úgy, hogy nekem Róma volt az igazi sokk, A Liverpooli zakóra számítottam, a tegnapira is, csak azt hittem ilyen 4-5 lesz max közte. Az első félidőn inkább röhögtem, aztán beütött a bor és jött a melankólia.

Jöhet bármilyen edző, kitalálhat bármilyen taktikát, a 2 jómadár (Busi, Robi) 2 labdát elad az első 15 percben és onnantól vége. Lehet csak a naivitás beszél belőlem, de az elején még helyzetünk is volt, és szerintem ez a 442 még működhetett is volna, összeszorított seggel védekezünk, aztán felnyomjuk Messiéknek, azért hagyott hátul területet a Bayern bőven.
Csak ahhoz kellett volna egy olyan kp, aki nem nyugdíjasan mozog (Busi -> Rakitic), meg egy csatár aki tud labdát vezetni, futni, stb (Suarez -> Griezmann, az Atleticoban valami ilyesmit azért már csinált).
De a haveroknak kell játszani... Itt is leírtuk csababarca-val, ha Busquets kezd, nincs is értelme reménykedni. Elképesztően kevés már a pali, páros lábbal rugdosnám át a Vissel Kobe-ba, ott még talán beveszik. Roberto-t is viheti Pep nyugodtan. Meg az egész öreg tengely mehet a francba.

Kíváncsi leszek a nagy változtatásokra, amiket Barto úr belengetett, se pénz, se idő nincs most csapatot építeni, nem is most kéne elkezdeni, hanem már 2-3 éve el kellett volna...
A mai kezdőcsapat egy az egybe (talán Vidal kivételével) itt lesz jövőre is, erre fogadni mernék.
Semedo-nak vannak kérői, neki ha van egy kis esze, akkor lelép.

És tényleg az az érdekes, hogy a világ összes pénzét elvertük, és egyre nagyobb BL zakók jönnek, emellett már szépen lassan a kupa és a bajnokság se jön össze.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. augusztus 15., szombat 9:06

Amíg messi ott van nem fog elindulni semmi. És hálistennek eszük ágában sincs messitől szabadulni.

Hiába messi a legjobbjuk,az egész átbillent egészségtelen kategóriába. Az új játékosok el vannak nyomva. Oké hogy grízmann egy kókler meg dembele meg coutinho meg sokan de egyszerűen olyan hangulatba csöppennek bele,hogy jöttek messivel játszani. Messi nem lenne azért egy átlagos jó teljesítményt hoznának. Kb nincs már klub csak messi és a haverok.

Lehet mutogatni az edzőkre a vezetőségre de ilyen zakókat sorozatosan ezen a szinten nem engedhet magának meg egy játékos sem. Ezek meg évről évre lenyomják aztán a következő szezonban megint megcsinálják egy másik edzővel. Messi buszkecc piké suarez. Őket azonnal elkéne távolítani,hozni egy edzőt akinek semmi köze az egész barsza miliőhöz és elkezdeni az évszámnak megfelelő keretet kialakítani és olyan futballt játszani.

Hálistennek barszelonaban mindenki hülye és várnak Xavira meg neymarra. :agree: :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Zorro
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. július 6., vasárnap 17:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zorro » 2020. augusztus 15., szombat 8:40

poronty írta: https://www.youtube.com/watch?v=15kFw7EmKGs

Ezt az örökzöldet még itt hagyom.
Az eredmenyen tul, annak meg jobban orulok, hogy a mi 5-ből 4-ünk igy meg jobban faj nekik :lol: :lol: :lol:

6-nal alig vartak, hogy vege legyen, de a nemetek csak nem alltak le :lol: Szerencsejuk van, hogy nem volt komolyabb hosszabitas, mert akkor nem 8 lenne :lol: :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=qhX06B58O7M
Így kell történelmet írni. Rajongóknak a szívébe, gyűlőködöknek az agyába égett bele.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. augusztus 15., szombat 8:23

Elköltöttek fél milliárd eurót és szarabbak, mint 3 éve. :mrgreen:

Bár mi is nagy bevásárlást tartottunk tavaly, de legalább nálunk pár mellé nyúlás mellett volt az egésznek koncepciója.

Messinek amúgy leáldozott, komoly tempó, komoly pressing vagy komoly védekezésnél már semmit se ér kis túlzással. Persze még lehetne belőle mondjuk jó tkp, aki hátrébbról indul, de azzal a munkamorállal, ami neki van ott is besül.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

p.csabi1
Hozzászólások: 2226
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. augusztus 15., szombat 8:03

Ebben a csapatban annyi játékost kellene kicserélni hogy a jelenlegi körülmények között ez legalább 2 év.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 239 regisztrált és 0 vendég