Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 8., szerda 22:40

'shutterisland írta:az első pár méteren igen, de egyébként nem gyors játékos.
egyébként te is múlt időben beszélsz róla, szóval ha koke, ha nem, kell majd lassan neki is az utódja.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!isco. :mrgreen:

A kpán az a döntő szempont,az a fránya első pár méter,ott nem kell kell lóversenyezned. Utód persze kell,csak nehogy azt higgye bárki is,hogy majd hipp hopp pótolva lesz.

Múlt idő. Igen. Mert egyre kevesebb ő is. Már nem lesz a régi,ahogy xavi sem...és ez lesz messi is idővel. Ez egy ilyen móka. Ezek 3an nagy mulattatók voltak,de az idő rajtuk is fogott......az csak clint eastwoodon nem fogott.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. október 8., szerda 22:35

az első pár méteren igen, de egyébként nem gyors játékos.
egyébként te is múlt időben beszélsz róla, szóval ha koke, ha nem, kell majd lassan neki is az utódja.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!isco. :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 8., szerda 22:12

'shutterisland írta:lehet, hogy a szó szoros értelmében véve koke nem lesz iniesta magasságaiban, mint futballista, de ez nem jelenti azt, hogy ne lehetne majd olyan hasznos ha mondjuk pár év múlva őt hozzuk andrés helyett.

iniesta nem gyors, nem erős, nem munkagép, nincsenek távoli bombái, csak hát a magas játékintelligenciával és technikai képzettséggel ezt bőven kompenzálta.
ellenben azért lassan ő is megy kifele, és ahogy a foci egyre jobban a fizikumra, sebességre alapul, úgy ezzel párhuzamosan még nehezebb dolga lesz.

Iniesta rendkívül gyors volt,az indulósebességében,és ehhez társult a kitűnő ütemérzéke amivel eltudott indítani egy egyvsegyet.....kokét összehasonlítani vele,kb olyan,mint a fehér cápát a csukához,mindkettő végül is harap....mindkettő ragadozó....csak ugye na.....némi költői különbséggel.
Iniesta egy művész volt,aki nem csak fújta a hangszert hanem dalokat csikart ki belőle,koke egy jó húsban lévő,vidéki par***sztgyerek,aki hajt,erőszakos és egy számára megfelelő koncepcióban dolgozott az elmúlt években.
A barca ha arra megy rá(felesleges mert nem fog menni) hogy újra olyan sikeres legyen mint 2006-2011 között,akkor koke rossz út,ha az akar lenni a barca ami mindig is volt 100 éven át,akkor lehet nem rossz bolt....de akkor majd 20 évente esik le egy bl.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. október 8., szerda 21:43

lehet, hogy a szó szoros értelmében véve koke nem lesz iniesta magasságaiban, mint futballista, de ez nem jelenti azt, hogy ne lehetne majd olyan hasznos ha mondjuk pár év múlva őt hozzuk andrés helyett.

iniesta nem gyors, nem erős, nem munkagép, nincsenek távoli bombái, csak hát a magas játékintelligenciával és technikai képzettséggel ezt bőven kompenzálta.
ellenben azért lassan ő is megy kifele, és ahogy a foci egyre jobban a fizikumra, sebességre alapul, úgy ezzel párhuzamosan még nehezebb dolga lesz.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. október 8., szerda 21:27

GT37 írta:...
Szinte minden szavát nagyon adom, de engem annyira nem zavar, ha még nem jönnek össze az utolsó passzai. A meglátásai többnyire jók és szerintem az ő korában ez a lényeg. A technikai dolgokon meg a fizikumán kell majd még javítani, aztán majd meglátjuk.
R.M.C.F írta:Ha 3 lába nő,akkor sem fogja még megközelíteni sem Iniesta szintjét.....menjen csak,az AM-ban még kitűnhet néha a rakkolása,de egy topcsapatban nem lesz húzóember.
Távol álljon tőlem, hogy bármilyen párhuzamot vonjak vele és Iniestával, csak nyáron még arról szólt a fáma, hogy jön 60 millióért, gondolom hosszú távon Andrés helyére akarták volna beépíteni. Koke meg ugye lenyilatkozta, nem hagyná el az Atléticot egy rivális hívására.
R.M.C.F írta:Halilovicot nem ismerem,az az aki úgy néz ki mint a steiner kristóf?
:lol: Inkább Messi szőkében, de most elültetted a bogarat a fülemben. :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 8., szerda 21:13

danianevem írta:Áh, csak Iniesta posztjára pályázik, már most el kezdett lobbizni a kis ravasz, hogy 2016-ban majd rá essen a választás. Mondjuk gyorsabb volt a pálfordulása, mint vártam, mert nyáron még mondogatta, hogy nem akar kicseszni az Atléticóval meg Simeonéval :lol:

Én amúgy addigra Halilovicsot várom oda, már ha nem üt be nála a krach és továbbra is folyamatosan fejlődik.

Ha 3 lába nő,akkor sem fogja még megközelíteni sem Iniesta szintjét.....menjen csak,az AM-ban még kitűnhet néha a rakkolása,de egy topcsapatban nem lesz húzóember.


Halilovicot nem ismerem,az az aki úgy néz ki mint a steiner kristóf?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. október 8., szerda 21:07

danianevem írta:Én amúgy addigra Halilovicsot várom oda, már ha nem üt be nála a krach és továbbra is folyamatosan fejlődik.
Ő egyébként tetszik egyelőre a B-ben, szinte minden mozdulatán, labdaérintésén látszik, hogy nem mindennapi képességekkel lett megáldva, és vannak olyan ritmusváltásai, megindulásai, amelyek kicsit Iniestára emlékeztetik az embert. Mondjuk van még hova fejlődnie, az utolsó passzok gyakran pontatlanok a részéről, illetve hajlamos 10-15 percekre szinte teljesen eltűnni, kivonni magát a játékból. Viszont az tetszik még benne, hogy elég rendesen visszajár védekezni. A hozzáállással szerintem nincs probléma.

A Koke-nyilatkozattal meg nem kell sokat foglalkozni, szerintem is csak be akarja magát játszani hozzánk, bár most itt van Rakitic, Iniesta utódjának (rossz belegondolni, hogy belátható időn belül ő is szögre fogja akasztani a stoplist...) pedig én inkább egy olyan típusú játékost tudnék elképzelni, mint Denis vagy Halilovic.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 8., szerda 18:59

Realista24 írta:A katalán sajtó megint odateszi magát azért. Akárhogyan is kutakodom a memóriámban, nem emlékszem olyanra, hogy a Marca vagy az AS ennyire szánalmas lett volna.

Az az egész foci-katalánosdi,kamudumák,ferdítések,nyilatkozatok..mind mind....csak a szokásos,olcsó piti emberek játszótere.
A csapatot meg tisztelni kell,a maga szintjén,remek csapat,akik sok mindent megnyertek már....de nem real madrid szint.

Igy a madrid örök céltábla a bárgyú,kretén alakoknak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 8., szerda 18:53

Úgy látszik a spanyol médiának és szövetségnek már nagyon hiányoznak azok a jóféle Mourinho-s el classico-k... Végre kicsit lenyugodtak a kedélyek erre megcsinálják a balhét ezekkel a cikkekkel meg Messi bernabeubéli megkoronázásával... Ezért írtam nekem aztán nem hiányoznának ezek, irány a katalán liga. Egyébként őfelsége king Leo ha tényleg annyira jó ember akkor köszöni szépen de nem kér ünnepséget a bernabeuban... :roll:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. október 8., szerda 16:47

dannen írta:koke: "Cristiano Ronaldo is an athlete, but Messi is God" :lol: :lol: :lol: :lol:
Adom,hogy csak próbál helyezkedni. Nem kell ezekkel foglalkozni.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. október 8., szerda 16:40

Áh, csak Iniesta posztjára pályázik, már most el kezdett lobbizni a kis ravasz, hogy 2016-ban majd rá essen a választás. Mondjuk gyorsabb volt a pálfordulása, mint vártam, mert nyáron még mondogatta, hogy nem akar kicseszni az Atléticóval meg Simeonéval :lol:

Én amúgy addigra Halilovicsot várom oda, már ha nem üt be nála a krach és továbbra is folyamatosan fejlődik.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 8., szerda 16:29

dannen írta:koke: "Cristiano Ronaldo is an athlete, but Messi is God" :lol: :lol: :lol: :lol:
Előbb olvastam én is. Szimpatikus, elnézegetném nálunk a Castilla-ban.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. október 8., szerda 14:04

pedig már vártam a további adagot :(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 8., szerda 13:35

Banán írta:
Realista24 írta:A katalán sajtó megint odateszi magát azért. Akárhogyan is kutakodom a memóriámban, nem emlékszem olyanra, hogy a Marca vagy az AS ennyire szánalmas lett volna.
mit követtek el megint?
Még most reagálok a reggeli híremre :lol:
A katalán Sport támadást indított a Real Madrid csillaga, Cristiano Ronaldo ellen. A Sport újságírói szerint ugyanis a győzelemhez nem elég, ha valaki csak gólokat rúg. Úgy látszik a katalán újságírók időközben elfelejtették, hogy a Real Madrid a Király Kupa mellett – amit pont a Barcelona ellen szereztek meg – a Tizedik Bajnokok Ligája győzelmét is megszerezte. Ahogy közeledik az Aranylabda, úgy egyre több ilyennel találkozhatunk majd.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. október 8., szerda 13:34

Realista24 írta:A katalán sajtó megint odateszi magát azért. Akárhogyan is kutakodom a memóriámban, nem emlékszem olyanra, hogy a Marca vagy az AS ennyire szánalmas lett volna.
mit követtek el megint?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 8., szerda 13:28

A katalán sajtó megint odateszi magát azért. Akárhogyan is kutakodom a memóriámban, nem emlékszem olyanra, hogy a Marca vagy az AS ennyire szánalmas lett volna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. október 8., szerda 10:32

Felőlem mehetnek!
Most komolyan.
Biztos nem fognak beleegyezni abba ha lesz függetlenedés,hogy kivételt tegyenek velük.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. október 7., kedd 21:48

Olvasgatva az előrejelzéseket, hipotéziseket, azért a Barça szemszögéből nagyon kockázatos lenne a katalán függetlenedés. Ha így a spanyol ligából is kikerülnek a katalán csapatok, a francia bajnokság pedig nem veszi át őket, akkor a külön katalán ligában való részvétel elég egyértelműen a Barça gyors és komoly gyengüléséhez vezethet, nem is beszélve arról a problémáról, ami a katalán játékosokat érintené válogatott-ügyben (lásd Press hsz-ét lejjebb, amiért ezúton is jár a köszönet!!!)... Persze utóbbi megoldható lenne az EU-csatlakozással, csak egyrészt ez tudomásom szerint nem éppen egy rövid folyamat, másrészt pedig kérdés, hogy egyáltalán akarnak-e majd a katalánok csatlakozni az EU-hoz.

Ezzel kapcsolatban találtam egy cikket, igaz, hogy tavaly szeptemberi, de talán azóta nem változtak sokat ezek a dolgok (ha igen, akkor nem szóltam). Íme: http://euobserver.com/opinion/121565

Ezen kívül pedig Spanyolországnak sem tenne jót Katalónia leválása, sőt... Másfelől egyébként teljesen érthető a katalánok azon vágya, hogy hazájuk végre független legyen, elvégre saját kultúrájuk, irodalmuk, nyelvük van, ami megkülönbözteti őket a többi spanyol régiótól. Szóval nehéz kérdés ez, és nyilván lehetetlen innen, a képernyő mögül akár csak nagyjából is átlátni ezt az egész helyzetet, azt azért szerintem meg lehet állapítani, hogy itt sajnos nincs olyan döntés, amivel mindenki jól járna.

Szigorúan a Barça szempontjából szvsz jobb lenne, ha Katalónia Spanyolország része maradna. Persze benne van a pakliban az is, hogy függetlenedik Katalónia, de a katalán csapatok valamilyen úton-módon mégiscsak a spanyol bajnoki rendszer részei maradhatnak, azonban nem tudom, erre mennyi esély lenne... :-(

Reméljük a legjobbakat, na.

Más: Valdés közel a Liverpoolhoz, már olyanokat is lehet olvasni, hogy konkrétan megvan az egyezség a játékos és a vörösök között.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. október 7., kedd 21:21

Hegyi haját füstöli el , ezért is egyre kopaszabb az a drága ember . :lol: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 7., kedd 21:13

Banán írta:de a PSG - Barca meccset egy legyintéssel elintézte, "csak egy meccs a sok közül" :lol:
Az a baj, hogy még egy Elche ellen is szarul játszik.. :lol: Én nem tudom mit szed Farkas Norbi, de abból a cuccból én is kérek! :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 243 regisztrált és 0 vendég