Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. március 11., kedd 18:07

Banana Joe :mrgreen: ; a legfrissebb hírek szerint a Barca elkezdett takarítani Neymar és az apja után; a katalánok célja egyezségre jutni az ügyészséggel (ennek első lépése volt a megkésett tejelés 13,5 milla értékben az adóhatóság felé) megelőzve ezzel a Neymar család ellen irányuló esetleges eljárásokat, szankciókat, büntetéseket is e tekintetben; amennyiben az ügyvédeik sikerrel járnak, a katalán klubbal, mint jogi személlyel szemben adócsalás ügyében az eljárást is lezárná a Legfelsőbb Bíróság, persze az ítélet ettől függetlenül ott virítana feketén-fehéren, miszerint bűnösök voltak :shifty:. Mindez persze nem érinti a Rosell és bandája (Spo.), valamint a brazil hatóságok előtt folyó eljárásokat Neymar papával szemben (Santos + DIS részéről), mivel azok ettől függetlenül továbbra is folytatódnak! Mindenesetre az El País szerint az egyezségi kísérlet keretében a Barca vezetés elismerte az adóbűncselekmény elkövetésének tényét és katonás tejelés, illetve a kellő díjfizetés (büntetés) ellenében lehetőség szerint szeretne elkerülni egy hosszan tartó, számukra kellemetlen tárgyalássorozatot! :-* Ennyit arról, hogy minden f@sza, legális volt
Szerintem itt max a legelvakultabb barca drukkerek hitték azt, hogy legális volt.

De ez a szitu megint nem tetszik nekem. Ez már megint a színtiszta mosdatás. Ott van ugye Hoeness. Jön bevall mindent, egy csomó tárgyalása lesz, befizet egy rakat zsét, majd könnyen lehet, hogy pár évre börtönbe vonul. Na most a Barcánál mi lesz? Semmi. Szépen lezárják a kis sztorit, tejelnek, mint a jóllakott csorda, de nem megy senki börtönbe, nem lesznek egyéb szankciók. Pedig ezt több ember, több érdekcsoport követte el, nem tudom, hogy kimeríti-e a szervezetbűnözés fogalmát (szerintem nem, de azért arra hajaz a dolog), ez elég komoly bűncselekmény volt a maga nemében, és pár millás bírság meg egy papíron létező "bűnösök" bélyeg igazából semmi nagy következményt nem von maga után. Félreértés ne essék, én nem a Barca első osztályból kizárását akarom, de valami szankciót csak kapjon már maga a klub is a pénzbírságon kívül, mert ez így vicc kategória. Rosellt csukják le, vagy kapjon felfüggesztettet, vagy tiltsák el a hasonló feladatvállalástól (Neymar papát dettó), mert ebben a formában az a tény, hogy bűnösök az semmit nem jelent. Gyakorlatilag ott tartunk ezzel, hogy Neymar kicsit áron felül érkezett, meg belebukott egy unszimpatikus elnök, de igazából még így is a Barca járt jól, mert legalább övék Neymar. Egy olyan büntetés kellene, amit Neymar érkezése nem homályosítana el. Na az lenne igazságos. Persze tudom, hogy a jog megköti az ügyészek kezét, de azért mégis csak lehetne valamit kezdeni.

A legigazságosabb az lenne, hogy Neymar átigazolását érvénytelenítenék, de ez ugye már csak emberi jogok miatt sem lehetséges.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. március 11., kedd 17:10

Assault66 írta:Sziasztok!

Tudjátok az elmúlt pár évben nagyon sokat mérgelődtem és siránkoztam a csapatunk teljesítménye miatt, de mindig mellettük voltam. Nagyon nehéz évek voltak középiskola koli, fősuli koli... Mindenki "ős" Barcelona szurkoló volt. Elég sokszor éreztem azt, hogy beleverem a fejüket egy Dinho korszakot megelőző időszakot bemutató kis írásba :vivo: Vegül ez elmaradt sajnos, de ami a legjobban fájt az az, hogy ők állították, hogy a Real a sátán mert játékosokat vesz, míg a Barcelona kineveli a világ legjobbjait... De most, most eljött az én időm! Bombaformában a keret és végre eljött az idő, hogy ők nem mernek a szemembe nézni amikor rájönnek, hogy hoppá igazolni kell. Hol vannak a saját nevelésű sztárok most? Igazolni? a Barcának? Ugyan már :lol: :lol: :lol: És először évek óta nyugodt vagyok. Mind a Bl meccsek alatt mind pedig a közelgő Barca elleni meccs miatt... Nem félek már :shifty: :shifty: :shifty:
Én kifejezetten örülök így utólag, hogy végignézhettem a Real Madrid mélyrepülését...14 éve vagyok Madrid szurkoló végignéztem ahogy a világ legjobb klubjából egy pofozógépet csináltak, láttam 5-0ás 4-0ás 6-2es megalázásokat, de úgy érzem ettől csak sokkal erősebben kötődtem a csapathoz, megtanultam ,hogy a foci nem csak a trófeákról szól meg a számokról, a dortmund elleni utolsó 10perc a mai napig számomra akkora energia bomba , hogy ezt el sem tudom mondani, akkor is ha nem jött össze végül.Örömömben majdnem bőgtem, egy kibekkelt kupadöntő láttán stb...Már régóta nem a focinak szurkolok, hanem a Real Madridnak, ha ez párosul szép focival nem bánom, de ha csúszva mászva rugdosódva győzünk akkor is ugyanolyan boldog vagyok.Úgy érzem ezekre a dolgokra szurkolói lélektan szempontjából szükség van,hogy majd ha eljön az aranykor akkor minél jobban megbecsüljem/megbecsüljük...Egyszerűen elkerülhetetlen dolgok ezek, hogy megtanuld, hogy valami nem csak fekete és fehér...Most a Barca szurkolókon lehet leginkább érezni, hogy ki mióta tart ki csapata mellett, aki mostanában csatlakozott azt az öngyilkosság kerülgeti, aki átélte az UEFA kupás korszakot az tapsol egyet ennek a kornak és a jövőbe tekint.

Ezeket a "kineveljük az aranylabdásokat" szlogeneket, meg tényleg csak az nyalta be aki most csatlakozott a labdarúgás vérkeringéséhez, sose volt így és nem is lesz, összejöttek most a dolgok Barcelonában, ahogy összejött 2szer Madridban, összejött az Ajaxban , Milánoban stb...Nem kell velük foglalkozni, én ilyenkor mindig teszek egy körkérdést nekik "imádott" klubjukról amin általában a többség elhasal, olyankor nagy lesz a csend ,hogy egy ReálMargitos többet tud a Barcáról mint ők...De egyébként sem kell soha mások véleményével foglalkozni, meg kell hallgatni az érveit ha meggyőzőek akkor egyetértesz, ha meg csak üres fecsegés legyen boldog ,hogy ő most megmondta a frankót.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 11., kedd 12:44

Neymar ügyével kapcsolatban van valami fejlemény? Nagyon csendesednek a dolgok, nem érdekel a büntetés csak az ára legyen hivatalos.
Banana Joe :mrgreen: ; a legfrissebb hírek szerint a Barca elkezdett takarítani Neymar és az apja után; a katalánok célja egyezségre jutni az ügyészséggel (ennek első lépése volt a megkésett tejelés 13,5 milla értékben az adóhatóság felé) megelőzve ezzel a Neymar család ellen irányuló esetleges eljárásokat, szankciókat, büntetéseket is e tekintetben; amennyiben az ügyvédeik sikerrel járnak, a katalán klubbal, mint jogi személlyel szemben adócsalás ügyében az eljárást is lezárná a Legfelsőbb Bíróság, persze az ítélet ettől függetlenül ott virítana feketén-fehéren, miszerint bűnösök voltak :shifty:. Mindez persze nem érinti a Rosell és bandája (Spo.), valamint a brazil hatóságok előtt folyó eljárásokat Neymar papával szemben (Santos + DIS részéről), mivel azok ettől függetlenül továbbra is folytatódnak! Mindenesetre az El País szerint az egyezségi kísérlet keretében a Barca vezetés elismerte az adóbűncselekmény elkövetésének tényét és katonás tejelés, illetve a kellő díjfizetés (büntetés) ellenében lehetőség szerint szeretne elkerülni egy hosszan tartó, számukra kellemetlen tárgyalássorozatot! :-* Ennyit arról, hogy minden f@sza, legális volt. :smile:
Kiss Ádám volt már? :mrgreen:
Óriási a tag. :lol:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Assault66
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 1:45
Kedvenc játékosaid: Lampard, Ronaldo, Hierro, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Assault66 » 2014. március 11., kedd 11:34

Sziasztok!

Tudjátok az elmúlt pár évben nagyon sokat mérgelődtem és siránkoztam a csapatunk teljesítménye miatt, de mindig mellettük voltam. Nagyon nehéz évek voltak középiskola koli, fősuli koli... Mindenki "ős" Barcelona szurkoló volt. Elég sokszor éreztem azt, hogy beleverem a fejüket egy Dinho korszakot megelőző időszakot bemutató kis írásba :vivo: Vegül ez elmaradt sajnos, de ami a legjobban fájt az az, hogy ők állították, hogy a Real a sátán mert játékosokat vesz, míg a Barcelona kineveli a világ legjobbjait... De most, most eljött az én időm! Bombaformában a keret és végre eljött az idő, hogy ők nem mernek a szemembe nézni amikor rájönnek, hogy hoppá igazolni kell. Hol vannak a saját nevelésű sztárok most? Igazolni? a Barcának? Ugyan már :lol: :lol: :lol: És először évek óta nyugodt vagyok. Mind a Bl meccsek alatt mind pedig a közelgő Barca elleni meccs miatt... Nem félek már :shifty: :shifty: :shifty:
Iker Casillas
Salgado-Hierro-Ramos-Carlos
Lampard-Modric
Bale-Zidane-CR
Ronaldo

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. március 11., kedd 10:09

Kiss Ádám volt már? :mrgreen:

:salute: :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. március 10., hétfő 13:05

Egyetértek, az a korszak amit most temetnek már 2012-ben véget ért amikor bajnokok lettünk...Az ,hogy csak most realizálódott az emberekben köszönhető a mítosznak is amit maguk körül kialakítottak, részben nekünk is a tavalyi évünk miatt stb stb...Tavalyi barca is ilyen erőt képviselt kb szerintem(legalábbis nem sokkal erősebbet), csak akkor Messi formában volt és mindig befoltozta gyorsan a problémákat a góljaival...A vezetőségük reagált rosszul, most szerintem óriási szarban vannak mert nincs keret a frissítésre, megújúlásra...nyáron max egy khv+Ter stegen és pár ifjonc fér bele, egyszerűen nem fér bele nekik hogy kirakják a kerékkötőket (Xavi és társai)...és akkor még az edző kérdésről nem is beszéltünk+botrányok a klub körül...van itt minden kéremszépen :D

Szóval itt az ajtó ablak ziccer ,hogy helyre állítsuk a világ rendjét, ha elbénázzuk meg is érdemeljük.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 10., hétfő 12:26

Igazából én sokkal előbbre predesztináltam ezt a szétesést. Én már azon megvoltam lepődve, hogy a 2011-2012-es szezonra nem értetek el erre a szintre. Ez így elég hosszú regnálás volt, más hasonló csapatok 1-2 év alatt szétestek a nagy sikerek után, ti meg 5 évig húztátok a szétesést, még akkor is, ha tavaly már nagyon nem stimmelt sok minden.
Én meg azt mondom, hogy a 2011/2012-es szezonban az elbukott bajnoksággal, a Chelsea elleni kieséssel és Guardiola távozásával (a spanyol Kupával a zsebben) már akkor vége volt annak a korszaknak! :hmmm: Csak a Mou féle Madridtól kaptak még egy ajándék évet spanyol fronton, akik szó szerint tökön szúrták, rúgták magukat egy "öngóllal" ... :ike:
..és legyünk őszinték, a tavalyi Tito féle bénázás is annak köszönhette a bajnoki címet, hogy a Mou féle Real már ősszel darabjaira hullott...De azt a bajnokságot az erőviszonyok alapján a Real Madridnak kellett volna nyerni.
Kb.; a tavalyi Barca már csak a híresen jó kezdésének és a szezon első felének köszönhetően húzhatta be a 2013-as bajnoki serleget! Olyan előnyt adtunk nekik tavaly pár hét alatt, ahonnan már képtelenség volt visszajönni és ami bőven kitartott a szezon végéig; dühítő az az igazság! :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 10., hétfő 1:16

kifejtenéd?
-->
Kerlon!
Xavi a tegnapi meccs után a pálya minőségét kritizálta. :D Csak érzi a törődést kicsit :mrgreen:
+ várd meg míg az oldal betölti a twittelők képeit, magukért beszélnek! :mrgreen:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. március 10., hétfő 0:13

kiki. írta:de én a helyetekbe még nem ünnepelném ezt a triplázást.
Ünnepli itt valaki a triplázást? :roll:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. március 10., hétfő 0:09

kiki. írta:
dzsi91 írta:De rég vártam már ezt :mrgreen:

két barcás veszekszik egy madridista fórumon mert a csapatuk egy nagy szar :D

felbecsülhetetlen. :D
Pont ezt akarom mondani, hogy nem olyan szar a helyzet, mint ahogy sokan látják. Majd május végén lehet értékelni, de én a helyetekbe még nem ünnepelném ezt a triplázást. Főleg hogy nem olyan rég még sírtatok Ancelotti miatt.

Valószinüleg bajnokok már nem leszünk, de egy kupa + BL győzelem szezonnal nagyon boldog lennék. Bár a BL-el kapcsolatba néha az az érzésem, hogy itt mindenkinek addig tartanak majd az álmok, ameddig össze nem kerülnek a Bayernnel.
Én nem ünneplek semmit és én soha egy percig nem kérdőjeleztem meg Ancelottit...

Egyszerűen csak mint minden jóérzésű madridistát örömmel tölt el Xavi értetlen tekintetét nézni hétről hétre :D

A triplázás még nagyon messze van, de az irány az jó.

A Bayern legyőzhetetlen mítosza meg mármár Barcelonai magasságokban van...A barcánál is ez volt a kulcs,hogy mindenki összeszarta magát, aztán előbb utóbb csak Kiderült ,hogy mint mindenki verhetőek, jó lenne a bajorokkal nem ugyanebbe a hibába esni. :roll:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 10., hétfő 0:07

Valószinüleg bajnokok már nem leszünk, de egy kupa + BL győzelem szezonnal nagyon boldog lennék. Bár a BL-el kapcsolatba néha az az érzésem, hogy itt mindenkinek addig tartanak majd az álmok, ameddig össze nem kerülnek a Bayernnel.
Bajnokságra még mindig több sanszotok lehet, mint a BL-re. Bár a City még meglesz. A Bayern meg...jók, nagyon jók, de a Bundesliga ne csapjon be senkit. Egy City ellen sikerült otthon kikapniuk, az Arsenal ellen kellett a piros meg Özil, nem annyira sima az, mint amennyire tűnik.
Pont ezt akarom mondani, hogy nem olyan szar a helyzet, mint ahogy sokan látják
Pedig pont olyan szar. No nem a helyezés miatt, a 4 pont még behozható, álltok a kupákban, de a játék, a hozzáállás...na az nem passzol. Ilyen mentalitással mocsok nagy mák kell egy kupához.

Persze minden relatív, attól függ, hogy mit értesz szar helyzeten :D


Triplázást meg nem ünneplünk, azért még sokat kell tenni.

kiki.
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014. január 28., kedd 17:00
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiki. » 2014. március 9., vasárnap 23:50

dzsi91 írta:De rég vártam már ezt :mrgreen:

két barcás veszekszik egy madridista fórumon mert a csapatuk egy nagy szar :D

felbecsülhetetlen. :D
Pont ezt akarom mondani, hogy nem olyan szar a helyzet, mint ahogy sokan látják. Majd május végén lehet értékelni, de én a helyetekbe még nem ünnepelném ezt a triplázást. Főleg hogy nem olyan rég még sírtatok Ancelotti miatt.

Valószinüleg bajnokok már nem leszünk, de egy kupa + BL győzelem szezonnal nagyon boldog lennék. Bár a BL-el kapcsolatba néha az az érzésem, hogy itt mindenkinek addig tartanak majd az álmok, ameddig össze nem kerülnek a Bayernnel.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. március 9., vasárnap 23:46

dzsi91 írta:De rég vártam már ezt :mrgreen:

két barcás veszekszik egy madridista fórumon mert a csapatuk egy nagy szar :D

felbecsülhetetlen. :D

max vita,nem veszekedés. (eddig :D) meg azért a nagy szar is kis túlzás, fogalmazzunk úgy,hogy nem mennek jól a dolgaink :)

Géci, ha eladjuk Messit mondjuk 200ért ezt még úgy is necces kihozni...gyerek kicsit megvadult :mrgreen: Amúgy hasonlít a Pesben alkalmazott csatársoromra, csak nálam még Messi is játszik,eggyel visszább,mögöttük Pogba-Gündogan :D
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. március 9., vasárnap 23:42

Géci írta:Azért felétek is van sok fifa párti :D

Stegen
Azpiliqueta, Hummels, Piqué(Bartra), Alba
Busquets(Vidal), Iniesta(Rafinha), Cesc
Neymar, Agüero, Hazard(Sánchez)
Egy ilyen kezdőt szívesen elnéznék jövőre.

Alig álmodott nagyot :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Messit meg eladták a PSG-nek? :D De amúgy tényleg fifa az egész ilyen... Hazard meg Neymar ütik egymást, Busquets meg Vidal posztja köszönőviszonyban sincsenek... :lol: Azpillicueta meg szerintem csak azért ilyen jó, mert a bunker Chelsea alapja a védekezés, ergo egy egész széltében játszó, domináló Barcába kevés lenne szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. március 9., vasárnap 23:39

De rég vártam már ezt :mrgreen:

két barcás veszekszik egy madridista fórumon mert a csapatuk egy nagy szar :D

felbecsülhetetlen. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. március 9., vasárnap 23:32

kiki. írta:sorfalnál
szép emlékek :iszunk:
Kép

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 9., vasárnap 23:29

Azért felétek is van sok fifa párti :D

Stegen
Azpiliqueta, Hummels, Piqué(Bartra), Alba
Busquets(Vidal), Iniesta(Rafinha), Cesc
Neymar, Agüero, Hazard(Sánchez)
Egy ilyen kezdőt szívesen elnéznék jövőre.

Alig álmodott nagyot :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. március 9., vasárnap 23:23

kiki. írta:csaba: Nagyon irritál már, hogy úgy sírsz egész évbe, mint egy kurva. Azt hazudtad, hogy 17 éve vagy Barca szurkoló, de egy olyan évet, ahol március elején van 4 pont hátrányunk, kupadöntősök vagyunk, megnyertük a szuperkupát és a BL-be is lehet, hogy kettös győzelemmel jutunk tovább a végső esélyes City ellen. (Itt azért járójelbe hozzáteszem, hogy szeretnéd elodázni a sörmeghívásodat, mert ennyire tudod tartani a szavad). Te öregem, nemhogy 17 éve, de még 6 éve se vagy Barcás. Mert ha egy ilyen évbe így viselkedsz, akkor a sorfalnál vagy a Getafe elleni 4-0-nál már fejbelőted volna magad.

2 éve sírok már,mert akkor kezdtek végérvényesen látszódni a problémák.
Az,hogy hány éve drukkolok a csapatnak azt lehet jobban tudom nálad :)
City mint végső esélyes? : :D :roll:
Bocs,de tojok arra,hogy 4 pont a hátrány, meg hogy kupadöntőt játszunk. Vezethetnék 4 ponttal, akkor is gyatra a játék,és alkalmatlanok játszanak a csapatban,engem ez bánt nem más.

kösz a véleményedet egyébként, igazán kulturáltan fogalmaztad meg,így tovább :)

(Getafe után volt is baja a kezemnek...miután belevertem a falba)
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

kiki.
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014. január 28., kedd 17:00
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiki. » 2014. március 9., vasárnap 23:17

csaba: Nagyon irritál már, hogy úgy sírsz egész évbe, mint egy kurva. Azt hazudtad, hogy 17 éve vagy Barca szurkoló, de egy olyan évet, ahol március elején van 4 pont hátrányunk, kupadöntősök vagyunk, megnyertük a szuperkupát és a BL-be is lehet, hogy kettös győzelemmel jutunk tovább a végső esélyes City ellen. (Itt azért járójelbe hozzáteszem, hogy szeretnéd elodázni a sörmeghívásodat, mert ennyire tudod tartani a szavad). Te öregem, nemhogy 17 éve, de még 6 éve se vagy Barcás. Mert ha egy ilyen évbe így viselkedsz, akkor a sorfalnál vagy a Getafe elleni 4-0-nál már fejbelőted volna magad.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 9., vasárnap 23:13

torjack írta:Onnantól kezdve meg a jövőre nézve azzal jártok a legjobban, ha minél nagyobb lesz a tasli...Talán akkor a vezetőiteknek is leesik a tantusz. Egy bajnoki bronz, egy elvesztett kupadöntő, meg egy BL-kudarc a nyolcaddöntőben elég kijózanító lenne :mrgreen:
Ugyan már, annyi lenne, hogy nem csak Tellót adnánk el a nyáron, hanem Songot is. :lol: :mrgreen:

De egyébként igazad van, éppen emiatt nem is fogom annyira sajnálni, ha bukunk minden fronton, mint egyébként sajnálnám.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 219 regisztrált és 0 vendég