Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 8., szerda 22:04

Géci írta:Most ő arra gondol(szerintem), hogy a védők a 16oson csak álltak és nézték ahogy elsétál és lő, és senki se lépett ki rá. Mind1 szépen eltekerte... :)
Az azért gondolom megvan,ahogy eltolta egy ritmusváltással a gyerek talpa alatt előtte...
Ha teszem azt Isco csinálja,törölgethetném a kijelzőt...ezzel csak azt akarom mondani hogy legyünk következetesek néha...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 8., szerda 21:07

"Xavi a futball nagymestere,professzora" :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 8., szerda 21:05

Nekem ez a suarez annyira úgynézki mint aki nem érzi jól magát.Még a jó megoldásai is tiszta erőlködésnek tűnnek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 8., szerda 20:48

Most ő arra gondol(szerintem), hogy a védők a 16oson csak álltak és nézték ahogy elsétál és lő, és senki se lépett ki rá. Mind1 szépen eltekerte... :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 8., szerda 20:46

Drake írta:
hamesz írta: De azt nem tudom miért nem lehet támadni Messit ott vannak körülötte az emberek de csak nézik :lol: .
Ezt úgy szeretem...Lehet,hogy a tévéből lassúnak tűnnek a "tologatásai" de élőben szinte lehetetlen lekövetni a testcseleit.Az 180-190-es védők amíg áthelyezik a testúlyukat addig Messi 4-et tol rajta.

Abban nem tudok vitatkozni,hogy messi az alacsony súlypontja,a szűk labdatartása és a robbanékony megindulásai miatt nehezen levédekezhető,az viszont baromira szemet szúró,hogy nem igazán erőszakosan,taktikusan fogják,sokszor teljesen szabadon kap labdát,távol vannak tőle a védők amikor megkap egy átadást,nem is igazán veri az ellenfelet a víz hogy semlegesítsék.....eléggé hagyják játszani,legalábbis nekem ez jön le. Láttam sok extra klasszist már életem során,de azokat úgy fogták,mint lajcsi a trobitát.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2015. április 8., szerda 20:41

hamesz írta: De azt nem tudom miért nem lehet támadni Messit ott vannak körülötte az emberek de csak nézik :lol: .
Ezt úgy szeretem...Lehet,hogy a tévéből lassúnak tűnnek a "tologatásai" de élőben szinte lehetetlen lekövetni a testcseleit.Az 180-190-es védők amíg áthelyezik a testúlyukat addig Messi 4-et tol rajta.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. április 8., szerda 20:36

Na eddig bírta az Almeria... Mondjuk ez is nagy szó... De azt nem tudom miért nem lehet támadni Messit ott vannak körülötte az emberek de csak nézik :lol: ha nem lenne harmatgyenge ez a barca most akkor már rég több lenne közte.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. április 8., szerda 15:28

Xavi 2016ig van szerződve, de nagyon úgy néz ki, hogy nyáron távozik. Állítólag Enrique külön kérésére maradt erre az idényre, mert már nyáron le akart lépni. De vállalta, hogy beugrós lesz. Az az igazság, hogy ha beáll 20-30 percekre még mindig sokat hoz a csapatnak. Kezdőként már nem annyira jó. Lelassult és így 35 évesen már gondolom a könyökén jön ki a foci. Levezetni akar, pénzt keresni, nem naponta 110%on edzeni, ami teljesen érthető.
Viszont ha az kell, hogy megnyugodjon a csapat, a kapkodásból labdatartás, okos játék legyen, akkor csereként iszonyat jól jön. Még mindig jó helyen van nála a labda. Rátekeredik igen, ezt a csapatot inkább lassítja (főleg ha kezdő), túlságosan is megfontolt, de látszik rajta mekkora esze van/volt a játékhoz. Mivel nyáron nem tudunk igazolni, biztos vagyok benne, hogy a háttérben győzködik, vállaljon még 1 évet és én is nyugodtabb lennék, ha maradna. Akkor is, ha egész évben csak ül a padon.
De tudod, hogy ott van ha kell. Aztán 2016-ban jöhet a helyére Koke. :)
Katarban vszínű több pénzt kapna, de foci az ott nincs. Amcsiknál meg még mindig nagy sztár lenne. Tanulhatnának tőle nem is keveset.
Sajnálhatjuk, hogy az ő ideje is lejárt. Egy újabb legenda távozik. Nem mostanában lesz ilyen tehetségünk, az egyszer biztos. Iniesta lesz a következő, úgy 2-3 év múlva. Aztán Messi és Busquest és szépen el is fogyott az arany generációnk.
De hála Lucho-nak, nem azt a körbeadogatós, kézilabda játékot nyomatja a csapattal. Szépen lassan átálltunk más játékra így a hiányuk nem érződik majd annyira. Mert ha ő is Pep-et akarta volna majmolni, mint szegény Tito vagy Martino, akkor most nagy xarban lennénk. Kereshetnénk az új Xavi-kat meg Iniesta-kat. Így csak top középpályások kellenek helyettük a jó focihoz.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 8., szerda 11:48

wZoLee7 írta:
Kerlon írta:Nem úgy szól inkább a tilalom, hogy nem regisztrálhatnak új játékost?
De...én örülnék a legjobban ha Xavi még 2-3 évig katalánéknál játszana :mrgreen:
Hát nem hiszem hogy még annyit fog,de ha mondjuk ámerikába igazol,hazatérhet kölcsönbe ha szünetel az MLS :D
Bár quatar lesz az,a new yorkba nem biztos hogy beférne :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. április 8., szerda 10:58

Kerlon írta:Nem úgy szól inkább a tilalom, hogy nem regisztrálhatnak új játékost?
De...én örülnék a legjobban ha Xavi még 2-3 évig katalánéknál játszana :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 8., szerda 10:43

Nem úgy szól inkább a tilalom, hogy nem regisztrálhatnak új játékost?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. április 8., szerda 10:32

az szerződéshosszabbítás nem számít igazolásnak. akit lehet megtartanak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. április 8., szerda 10:32

Realista24 írta:A Barca szeretné egy évvel, 2016-ig meghosszabbítani Xavi szerződését.
Ezt amúgy megtehetik a tilalom ellenére? Valaki képben van?
A mostani szerződése is addig szól. Van benne egy egyéves meghosszabbítási opció. Én egyébként azt olvastam, hogy csak év végéig marad, aztán megy Katarba vagy New Yorkba.

A szerződéshosszabbítás is igazolásnak számítana?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 8., szerda 10:24

A Barca szeretné egy évvel, 2016-ig meghosszabbítani Xavi szerződését.
Ezt amúgy megtehetik a tilalom ellenére? Valaki képben van?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2639
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: cart » 2015. április 7., kedd 17:44

Lehet, hogy nem véletlenül szoktatja Guardiola Alabával a középső védő posztot?
:mrgreen:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. április 7., kedd 17:29

az meg van mikor özilt állították ki mert valamit mondott elvileg a sporinak? szerintem spanyolul nem tudott özil tehát németül leanyázta és kapta a pirosat.

https://www.youtube.com/watch?v=rqgoVhc8a-I
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 7., kedd 16:54

Anyaka írta:
Szörnyű krva anyázott dühében, mert elrontott valamit. Elítélendő. Tíz miatyánk, meg négy üdvözlégy.
a bírónak nyomatta, amivel nincs is gond, csak cé egy pöcsmarkolásért jöttek a hírek, h lehet elmeszelik 2 meccsre, meg szankció, meg ilyenek.

tudom, h anyáznak, én is azt csinálnám, meg 10ből 10játékos.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 7., kedd 16:08

wxyz írta:Lehet Badstubert és Altintopot
Na az lehet. :lol:

Nem azt mondom én se, hogy Boateng szűk elit, de az utánuk következő szint eleje fele található.
Nem illik.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. április 7., kedd 16:05

Szörnyű krva anyázott dühében, mert elrontott valamit. Elítélendő. Tíz miatyánk, meg négy üdvözlégy.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 7., kedd 15:59

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Szerintem annyira nem jó a gyerek. Egyszerűen nincs nyomás a Bayern védelmen, viszont a komolyabb meccseken volt problémájuk rendesen... A német válogatottban dettó.
Csak haragszol rá amiért mindig leszedi kedvenc csatárodat, Huntelaart a pályáról. :mrgreen: :lol:
csak alulértékeltnek találom, nem kedvencem
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 113 regisztrált és 0 vendég