Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 10., csütörtök 20:13

Itt van leírva, hogy mit csinálhat és mit nem a büntetés miatt. Nagylelkű volt vele a FIFA, megengedték neki, hogy konzolon játsszon azért a haverokkal.. :roll:
Mindjárt megsajnálom, amiért egy idióta.

Mondjuk ezt sem engedném neki:
Play soccer with your kids or friends.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 10., csütörtök 20:10

Mike írta:
Géci írta: Suarezben nagy az étvágy gólszerzés terén
hogy micsoda? :mrgreen:

majd xboxn fifában haraphat, elvileg azt engedik neki :lol:
Végre valaki értékeli a szóviccem :mrgreen:

Xavi elvileg követi Villát a New Yorkba, de ez meg nem biztos, de napokba volt hír róla.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. július 10., csütörtök 20:08

Realista24 írta:Amúgy az most mi, hogy a Fifa elutasította a fellebbezést és maradt az eredeti büntetés, de mégis eligazolhat?
Ezt csak én nem értem?
Nem lehet, hogy ez már a 2. eredeti, azaz a gyengített?

OFF: Mivel most játszottam egy Pokémon játékot, rögtön ez jutott eszembe:
A wild Pepe appears. Suárez used Bite. :lol:

ON: Xavival mi van? Marad?
OFF: Mert ha megy, akkor kéne a Barcába egy középpályás. A klubok közti viszony rendezése érdekében, olcsón (~25 millió euró) átengedhetnénk Khedirát nekik. És akkor közölhetnék az újságok, hogy elcsábították az egyik alapemberünket. :mrgreen:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 10., csütörtök 20:06

MorataMartin írta:Barcás kollégák! Szimpatizálok az Arsenal csapatával is, ezért azt szeretném tőletek kérdezni, hogy Alexis milyen volt középen, mert Wenger annak akarja venni.
Hát abból a szempontból nagyon jó lenne oda, hogy a bemozgásokat eszméletlenül jól érzi, arra sosem lehetett panasz, hogy nem tud helyzetbe kerülni. Itt meg jön a másik fele, hogy habár sokszor helyzetbe kerül, nagyon sokszor hibázik is ezekben a szitukban.. Úgyhogy nem tudom a helyzetkihasználása mennyivel lenne jobb, mint Giroudnak. Középcsatárként szerintem nem lenne a legnyerőbb, de ha lenne rajta kívül egy igazi gólvágó is, és nem tőle várnák el ezt elsősorban, akkor nagyon nagy üzlet lenne/lesz szerintem.
Realista24 írta:Július 16án mutatják be Suarezt.

Alexis pedig átesett az orvosin késő délután elvileg.
Ez már hivatalos? Remélem.. Jó lenne már végre, ha lezárulna ez a saga és koncentrálhatna a vezetőség a védőkre.
Realista24 írta:Amúgy az most mi, hogy a Fifa elutasította a fellebbezést és maradt az eredeti büntetés, de mégis eligazolhat?
Ezt csak én nem értem?
Itt van leírva, hogy mit csinálhat és mit nem a büntetés miatt. Nagylelkű volt vele a FIFA, megengedték neki, hogy konzolon játsszon azért a haverokkal.. :roll:

De amúgy menni fognak a CAS-hoz, hogy enyhítsék a büntetést, és legalább edzeni engedjék..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 10., csütörtök 20:02

Amúgy az most mi, hogy a Fifa elutasította a fellebbezést és maradt az eredeti büntetés, de mégis eligazolhat?
Ezt csak én nem értem?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. július 10., csütörtök 20:01

Géci írta: Suarezben nagy az étvágy gólszerzés terén
hogy micsoda? :mrgreen:

majd xboxn fifában haraphat, elvileg azt engedik neki :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 10., csütörtök 19:54

Július 16án mutatják be Suarezt.

Alexis pedig átesett az orvosin késő délután elvileg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 10., csütörtök 19:53

Ez mi, hogy Kroos a barcába akart menni, meg Suarezt megvették előlünk, meg Isco barca drukker... Ezek 5 éves gyerek szinten vannak, vagy mi? :D :D :D :D

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. július 10., csütörtök 18:38

Ha Aguero elbír a PL-es védőkkel,akkor Alexis is elfog.Wenger meg még akar igazolni egy szélső hátvédet(Debuchy),egy vkp-t(Lars Bender) és egy csatárt.Már szinte az összes topcsatárral szóba hozták a csapatot,de Wenger ezt csak a VB után fogja lerendezni,

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. július 10., csütörtök 18:25

Ez már Premier Liga, de Remy érkezése nem valószínű.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. július 10., csütörtök 18:20

MorataMartin írta:Barcás kollégák! Szimpatizálok az Arsenal csapatával is, ezért azt szeretném tőletek kérdezni, hogy Alexis milyen volt középen, mert Wenger annak akarja venni.
A Barcában nem szokott középen játszani,de olyan fizikuma van,hogy simán megbírkózna a termetesebb középső védőkkel.Amúgy Wenger meg a szélen akarja játszatni.Középre Remy-t nézte ki.

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. július 10., csütörtök 18:18

Barcás kollégák! Szimpatizálok az Arsenal csapatával is, ezért azt szeretném tőletek kérdezni, hogy Alexis milyen volt középen, mert Wenger annak akarja venni.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. július 10., csütörtök 14:15

Ferencváros írta:
hehe írta: 50-55 körül, teljesen reális, tekintve, hogy kb egy kézen meg lehet számolni, hogy hány olyan játékos van, aki hasonlóan ér a labdába és ennyire kreatív.
ha a marketingértéket beleveszem, többet ér, mint pl bale.
És miért ér Bale majdnem kétszer annyit, mint Suárez? :hmmm:
mert fiatalabb és jobb játékos. és nem harapdál embereket.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. július 10., csütörtök 14:08

hehe írta: 50-55 körül, teljesen reális, tekintve, hogy kb egy kézen meg lehet számolni, hogy hány olyan játékos van, aki hasonlóan ér a labdába és ennyire kreatív.
ha a marketingértéket beleveszem, többet ér, mint pl bale.
És miért ér Bale majdnem kétszer annyit, mint Suárez? :hmmm:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 10., csütörtök 13:15

matador írta:
özil ée monnnyuk 25 milliót, bale maximum 60-at, suarez meg vhol a 35 milla köré lehet belőni.
reálisan.
nem kötekedésből, kíváncsiságból: nálad neymar reálisan mennyi? (nálam mondjuk 50 lenne, azzal együtt, hogy jobban idehoztam volna és még mindig így van, mint Balet)
50-55 körül, teljesen reális, tekintve, hogy kb egy kézen meg lehet számolni, hogy hány olyan játékos van, aki hasonlóan ér a labdába és ennyire kreatív.
ha a marketingértéket beleveszem, többet ér, mint pl bale.
Kép
Kép
Kép

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: matador » 2014. július 10., csütörtök 12:56

özil ée monnnyuk 25 milliót, bale maximum 60-at, suarez meg vhol a 35 milla köré lehet belőni.
reálisan.
nem kötekedésből, kíváncsiságból: nálad neymar reálisan mennyi? (nálam mondjuk 50 lenne, azzal együtt, hogy jobban idehoztam volna és még mindig így van, mint Balet)
Sportfilozófia: Roger Federer

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. július 10., csütörtök 12:54

Anthony írta:
numberone1 írta:Meg minket mondanak jatekos temetonek. Az egesz KHOD negyest aron felul fogjuk eladni.
Miért, az egész KHOD világbajnoki döntős. Minőség a köbön!
én itt erőteljesen elkezdtem röhögni egy jó 1 percig, aztán meg sírva fakadtam, mikor felfogtam min is röhögök :lol:

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sander » 2014. július 10., csütörtök 12:32

palesz77 írta:Ezt meg már kérdezni akartam. Ti Bale szezonjával mennyire vagytok elégedettek? Megért ennyi pénzt
A kérdésedet két részre bontanám.. első körben az anyagi dolgokra térnék ki... hogy megért-e ennyi pénzt de egy év után szerintem lehetetlen megmondani. Ha 4-5 évet lehúz majd itt nálunk akkor érdemes lesz érdemben beszélgetni az áráról de addig még annyi minden történhet... Főleg akkor lenne jó ha a klub valami pénzügyi adatot is közölne... elsősorban arra gondolok hogy éves szinten mennyi mezt tudnak eladni vagy mennyi plusz pénzügyi szerződést sikerült megkötni illetve mivel a játékos reklámjogának az 50% a klubot illeti ezért valamit innen is közölhetnének. Viszont a fizuja és a magas vételára miatt szerintem elég nehéz lesz ezt kigazdálkodni de nem lehetetlen. /Ha jól emlékszem volt egy cikk hogy annyi Ronaldo mezt sikerült eladni hogy a vételára visszajött neki de aztán lehet hogy rosszul emlékszem/ Ha lenne egy kiemelkedően jó éve akkor nagyot nőne a marketing értéke is és ezáltal a klubnak is nagyobb profitot hozna. Valamint érdemes még kitérni szerintem arra is hogy ezek a játékosok hány kupát tudnak megnyerni... vagy a BL-ben meddig tudnak elmenni mert ezek is mind plusz pénz a klubnak.
A második körben a pályán mutatott teljesítménye. Ha egy 10-es skálán kellene értékelnem akkor 5,5-re értékelném. Viszont amit nála kiemelnék az az hogy statisztikailag/gól és gólpassz tekintetben/ egész jó évet hozott. Sikerült a jobb oldalra is valami ki színt vinni -persze köszönhetően Carvajalnak is- . Amit viszont kicsit sajnálok az az hogy nagyon sokszor eltűnik. Vannak azért itt olyanok akik jobban értenek a focihoz mint én de én ezt annak betudom hogy a bal oldalunk sokkal jobban van erőltetve mint a jobb. /CR miatt is/ Ettől függetlenül nem volt egy kiemelkedő éve ez a mostani de azért megmutatta néha hogy miért is igazoltuk le... Amennyiben érkezik Kroos nagyon kíváncsi leszek a CR-Bale párosra mert akkor télleg a középpályáról megkapják a támogatást.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2014. július 10., csütörtök 12:12

Géci írta:Nagyon kíváncsi vagyok, hogy LE kiteszi e Messit szélsőnek, Suarezt pedig középre. A másik pedig, hogy ha nem akkor Suarez milyen lesz szélen. Mennyire fog ott is úgy villogni mint a Poolban. :hmmm:
Sztem biztos hogy nem fogja kirakni szélre. Az lenne a legjobb megoldás szerintem ha átállnának arra, hogy 2 csatár elől: Messi-Sua mögöttük meg egy összevissza kötetlenül mozgó neymar. DE remélem nem ismerik fel a szituációt :mrgreen:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 10., csütörtök 12:00

Annak pedig nagyon örülök, hogy Suarez végül minden bizonnyal a katalánoknál köt ki. CR-Bale mellett nem férne meg még egy gólzsák, mint ahogy Messi-Neymar mellett sem fog. Meglepne ha igen.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég