Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2023. február 2., csütörtök 16:55

raul 4 ever írta:
mexes írta: A legnagyobb poén, hogy kurva jó úton lehetnenek anélkül is hogy ennyit költenek. Éhesek és motiváltak a fiatalok... Az hogy egy drága Lewa lövi a gólokat egy output, a fiatal magjuk hajtja ki nekik az eredményt és ez elég a laligaba. A gép is jól dobott de csak annak dob ennyiszer aki tesz is érte. Jól játszanak, a realitás az hogy a BL más kávéház, oda kell pár év amíg a padon is megbízható embered van, megtanult szenvedni és leginkább megtanulsz győzni.

Ezer sebből vérzik a Real? Kifejtened ezt picit? Vagy az is elég ha a City Pool Mu Milan Inter PSG Barcahoz is rendelsz egy seb db mennyiséget. Lehet az arányok után már érteni fogom.
Azért a dráva Lewa is tokkal-vonóval 150-200m?, elvertek egy lehet flop Raphinhara is majdnem 60-at, ott van mindig Damoklész kardja, hogy kit sikerül már csak a b keretbe beregisztrálni ilyen-olyan pénzügyi dolgok miatt.. Hogy ez megéri-e így? Szerintem nem..
Igen, összeraktak egy spanyol szinten erős keretet, van pár jó fiatal (FdJ, Pedri, Araujo, Balde), de rárakták magukat egy (szerintem) nem túl ígéretes pályára.

1000 seb: Mi folyamatosan küzdünk a sérülésekkel, idén jobban, mint tavaly. Hosszabb időre esett ki már Carva és Alaba is a védelemből, most Mendyre nem lehet hetekig-hónapokig számítani, borítékolható továbbra is a mindenféle patchwork védelem, ez nyilván nem előnyös. De előrébb is van baj, a legkisebb, hogy Rodrygo is volt már hetekre sérült, ahogy Tchouaméni is, de pl Benzema hiányát iszonyúan megérezte a csapat.

Szerintem idén a Realt éri/érte több nehézség (de ez csak szerencsétlenség, erről nyilván senki sem tehet), Kounde hiányát ősszel a bajnokságban kibírták, talán most Dembi nagyobb pech ilyen szempontból.
Aha, meg annyi, hogy Araujo sérülése azért picit közrejátszott a BL kiesésben.
Som i Serem!
6oat

4Rv
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2019. január 6., vasárnap 17:20

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 4Rv » 2023. február 2., csütörtök 16:46

csala írta: Teljesen megérdemelten nyertek,főleg a második félidő alapján.Amúgy meg ha megnézitek szinte teljesen onnan végezte el a szabit De Jong ahol történt a szabálytalanság,csak azért tünt elsőre úgy mert Pedri métereket repült előre.Azt gondoltam hogy Dembele kiesésével sokkal gyengébbek lesznek,viszont sokkal szervezettebbek lettek ezáltal.Nem voltak azok a könnyen elszórt labdák amiket a Francia szokott egy két csel után elszórni.A Pedri gyerek meg egy zseni,engem Zidane-ra emlékeztet.Hiába nem gyors,de hatalmas a teknikai tudása és szinte lehetettlen elvenni a labdát tőle szabályosan.Még rengeteg forduló van hátra korai még bajnokot hírdetni.Mind a két csapatnál ugyan az a helyzet,hogy a cserék nem tudnak hozzátenni,inkább sokat elvesznek.
Realista24 írta: Arrol van valami amugy, hogy a 10-15 meterrel a szabalytalansagtol elvegzett szabadrugast, ami golhoz vezetett hogyan lehetett engedni?

Vagy siman valid, hogy onnan rugjuk, ahonnan kedvunk van?
csakhogy képekkel is alátámasszuk csala által írtakat

https://i.imgur.com/iQNJsfH.jpeg

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. február 2., csütörtök 14:49

mexes írta: A legnagyobb poén, hogy kurva jó úton lehetnenek anélkül is hogy ennyit költenek. Éhesek és motiváltak a fiatalok... Az hogy egy drága Lewa lövi a gólokat egy output, a fiatal magjuk hajtja ki nekik az eredményt és ez elég a laligaba. A gép is jól dobott de csak annak dob ennyiszer aki tesz is érte. Jól játszanak, a realitás az hogy a BL más kávéház, oda kell pár év amíg a padon is megbízható embered van, megtanult szenvedni és leginkább megtanulsz győzni.

Ezer sebből vérzik a Real? Kifejtened ezt picit? Vagy az is elég ha a City Pool Mu Milan Inter PSG Barcahoz is rendelsz egy seb db mennyiséget. Lehet az arányok után már érteni fogom.
Azért a dráva Lewa is tokkal-vonóval 150-200m?, elvertek egy lehet flop Raphinhara is majdnem 60-at, ott van mindig Damoklész kardja, hogy kit sikerül már csak a b keretbe beregisztrálni ilyen-olyan pénzügyi dolgok miatt.. Hogy ez megéri-e így? Szerintem nem..
Igen, összeraktak egy spanyol szinten erős keretet, van pár jó fiatal (FdJ, Pedri, Araujo, Balde), de rárakták magukat egy (szerintem) nem túl ígéretes pályára.

1000 seb: Mi folyamatosan küzdünk a sérülésekkel, idén jobban, mint tavaly. Hosszabb időre esett ki már Carva és Alaba is a védelemből, most Mendyre nem lehet hetekig-hónapokig számítani, borítékolható továbbra is a mindenféle patchwork védelem, ez nyilván nem előnyös. De előrébb is van baj, a legkisebb, hogy Rodrygo is volt már hetekre sérült, ahogy Tchouaméni is, de pl Benzema hiányát iszonyúan megérezte a csapat.

Szerintem idén a Realt éri/érte több nehézség (de ez csak szerencsétlenség, erről nyilván senki sem tehet), Kounde hiányát ősszel a bajnokságban kibírták, talán most Dembi nagyobb pech ilyen szempontból.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
mexes
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mexes » 2023. február 2., csütörtök 12:33

raul 4 ever írta:
flori írta:

Egyetértek. Tavasszal lesznek szerintem meglepetések, nagyon régóta kitart ez a formájuk. Ha meg nem, akkor megérdemlik.
Még azt sem mondanám, h megérdemlik. Elköltötték a világ összes pénzét, majd áthelyezték a bulit az eu-ligába, eladták a jövőt és ez arra volt elég, hogy egy 1000 sebből vérző Real elől bezsebeljék a bajnoki címet.

Ennyi lóvé elverése után úgymond ez a minimum talán, h harcban vannak-lesznek a bajnoki címért, amúgy van baj ott rendesen. (de ne is legyenek még bajnokok se :D :D )
A legnagyobb poén, hogy kurva jó úton lehetnenek anélkül is hogy ennyit költenek. Éhesek és motiváltak a fiatalok... Az hogy egy drága Lewa lövi a gólokat egy output, a fiatal magjuk hajtja ki nekik az eredményt és ez elég a laligaba. A gép is jól dobott de csak annak dob ennyiszer aki tesz is érte. Jól játszanak, a realitás az hogy a BL más kávéház, oda kell pár év amíg a padon is megbízható embered van, megtanult szenvedni és leginkább megtanulsz győzni.

Ezer sebből vérzik a Real? Kifejtened ezt picit? Vagy az is elég ha a City Pool Mu Milan Inter PSG Barcahoz is rendelsz egy seb db mennyiséget. Lehet az arányok után már érteni fogom.

csala
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022. december 31., szombat 10:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csala » 2023. február 2., csütörtök 12:32

Teljesen megérdemelten nyertek,főleg a második félidő alapján.Amúgy meg ha megnézitek szinte teljesen onnan végezte el a szabit De Jong ahol történt a szabálytalanság,csak azért tünt elsőre úgy mert Pedri métereket repült előre.Azt gondoltam hogy Dembele kiesésével sokkal gyengébbek lesznek,viszont sokkal szervezettebbek lettek ezáltal.Nem voltak azok a könnyen elszórt labdák amiket a Francia szokott egy két csel után elszórni.A Pedri gyerek meg egy zseni,engem Zidane-ra emlékeztet.Hiába nem gyors,de hatalmas a teknikai tudása és szinte lehetettlen elvenni a labdát tőle szabályosan.Még rengeteg forduló van hátra korai még bajnokot hírdetni.Mind a két csapatnál ugyan az a helyzet,hogy a cserék nem tudnak hozzátenni,inkább sokat elvesznek.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. február 2., csütörtök 12:08

flori írta:
Realista24 írta: Márciusig nem fog fordulni, majd onnan. Calma.
Egyetértek. Tavasszal lesznek szerintem meglepetések, nagyon régóta kitart ez a formájuk. Ha meg nem, akkor megérdemlik.
Még azt sem mondanám, h megérdemlik. Elköltötték a világ összes pénzét, majd áthelyezték a bulit az eu-ligába, eladták a jövőt és ez arra volt elég, hogy egy 1000 sebből vérző Real elől bezsebeljék a bajnoki címet.

Ennyi lóvé elverése után úgymond ez a minimum talán, h harcban vannak-lesznek a bajnoki címért, amúgy van baj ott rendesen. (de ne is legyenek még bajnokok se :D :D )
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. február 2., csütörtök 11:57

Realista24 írta: Arrol van valami amugy, hogy a 10-15 meterrel a szabalytalansagtol elvegzett szabadrugast, ami golhoz vezetett hogyan lehetett engedni?

Vagy siman valid, hogy onnan rugjuk, ahonnan kedvunk van?
mit filozofálsz? :kalapos:
nyilván szabad nekik.

amúgy, ha idén barca lesz a bajnok akkor talán meg is érdemlik. látszik a meccseiken, h éhezik a sikert, mondjuk 2 europaliga tavasz mellett ezt el is hiszem. :mrgreen: beújítottak másfél év alatt vagy 12-14 új játékost. eladták a saját anyjukat előre 20 évre, valami látszata (bajnoki cím?) úgyis lesz, elkerülhetetlen. mint ahogy az is tény, h mi tavaly kimaxoltuk amit lehetett, így annyira nem lesz keserédes a story. jó azért a kupában kiejthetnénk őket :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 2., csütörtök 11:36

Arrol van valami amugy, hogy a 10-15 meterrel a szabalytalansagtol elvegzett szabadrugast, ami golhoz vezetett hogyan lehetett engedni?

Vagy siman valid, hogy onnan rugjuk, ahonnan kedvunk van?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2023. február 2., csütörtök 11:24

Realista24 írta: Márciusig nem fog fordulni, majd onnan. Calma.
Egyetértek. Tavasszal lesznek szerintem meglepetések, nagyon régóta kitart ez a formájuk. Ha meg nem, akkor megérdemlik.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. február 2., csütörtök 7:52

57 pontból 50-et hoztak ez ellen a topligákból csak az Arsenal tudna vetsenyezni.

A farmerligas bayern mínusz 13 ehhez képest (1 fordulóval kevesebbel).

Eléggé lehetetlen küldetésnek tűnik ez a szétsporolt jólvanazúgy keretünknek.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 2., csütörtök 7:38

Márciusig nem fog fordulni, majd onnan. Calma.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. február 1., szerda 22:53

Nem baj, majd a Sevilla pontot rabol. :mrgreen:




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 1., szerda 22:38

Kurva siman bajnokok lesznek.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. február 1., szerda 22:37

Toti írta: Beszarok, h behuzzak ezt is 1-0val
Nem húzzák. :mrgreen: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1342
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. február 1., szerda 22:29

Engem csak az bosszant, hogy ellenük mindent kihagynak, ellenünk meg minden játékos ihletett formában játszik, főleg a kapusok.

Na meg az, hogy a katalánok támadásnál vannak vagy 6an, abból 3man a tizenhatoson belül... :kivagyhe:

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2023. február 1., szerda 22:26

krisz24 írta: Farkas Norbi ma is hozza a formáját. Pedri lőtt 10 méterről izomból kapura és védte a kapus de ő olyan decibellel ordított hogy a lehalkitott tévén is rögtön hallottam. :lol: vicc ez a faszi, hogy nyíltan mekkora barca szurkoló
Pedig pont a kapust méltatta mekkorát védett és hogy, hogy nem tört el a csuklója.. :D
Som i Serem!
6oat

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. február 1., szerda 22:23

Beszarok, h behuzzak ezt is 1-0val
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. február 1., szerda 22:22

És kisegíti őket ez a bot is. :lol: Mennyire nem kapnak ma se gólt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

krisz24
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. február 1., szerda 22:09

Farkas Norbi ma is hozza a formáját. Pedri lőtt 10 méterről izomból kapura és védte a kapus de ő olyan decibellel ordított hogy a lehalkitott tévén is rögtön hallottam. :lol: vicc ez a faszi, hogy nyíltan mekkora barca szurkoló

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2023. február 1., szerda 12:34

'shutterisland írta:
Xavi vs Kroos?
osszessegeben kroos, o mar emlekeim szerint 20 evesen is magas szinten jatszott es sokoldalubb, mint xavi.
mondjuk en kroos-t sokkal kozelebb erzem modric szintjehez, mint ugy altalanossagban a tobbseg.

ezert is mondtam, hogy kinek mit jelent egy szimplan jo, de nem kiemelkedo kozeppalyas.
nekem pl a henderson, rabiot, witsel, toulalan, koke, banega stb fele arcok ugranak be, xavit az eggyel erosebb kalapba tennem.
Ezt alá tudom írni, nekem inkább azzal van bajom, amikor azt mondják, hogy xavi>zidane, modric, bárki.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég