Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. november 27., csütörtök 18:32

http://www.goal.com/en/news/12/spain/20 ... ID=HP_BN_1
idén vermaalen már nem nagyon lép majd pályára.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 27., csütörtök 12:24

Ebbe van valami, DE amint átlépnek itt egy bizonyos határt az emberek máris megy a warn. Itt nem látsz gnómozást, és társait. Ha valaki leírja, akkor azonnal kb pirossal van javítva egy warnal kísérve. Ez így normális. Ott állandóan azzal vannak mágáldva, hogy RMFC itt a megmondóember és mindenki más őt követi. Ez egy részről tùlzás, de amikor vele is elszalad a ló, ő is ugyan ùgy megkapja a pihenőt. A másik meg annyira hülyeséget írna akkor nem lenne bemásolva egy-egy hsz-e azzal megspékelve, hogy hozzá teszi a gyerek, hogy van benne igazság. A fő probléma az, hogy az eb-n sokan 2009 óta néznek focit, és ez látszik is...

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2014. november 27., csütörtök 11:28

Géci írta:..
Sajnos ugyebár minden szentnek maga felé húz a keze, pro és kontra mind a 2 oldalon lehet találni olyat aki csak azt élvezi, hogy fikázza a rivális csapatot.. Sajnos sokan pedig akkora birkák, hogy még bólogatnak is ezen, megmondom őszintén Barca drukkerként, szívesen olvasgatok és írogatok itt, de azért itt is van az a pillanat amikor feleslegesnek érzem a hozzászólást, mert előjönnek a közgazdászok, és a mindenhez értő Fifa manageresek... olyankor égnek áll a szőr a hátamon, de legalább amikor írok, értelmes válaszokat tudok kapni. :)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 27., csütörtök 10:46

palesz77 írta:
Realista24 írta:Palesz. En azt vettem észre, hogy keves értelmes ír a Barca vs Realba. Mast meg nem olvasok ott.
Ez mondjuk igaz, de ez igazából szerintem azért van, mert nálunk nem írogatnak annyian a Reallal kapcsolatban, mint itt a Barcaról - amit én kicsit sajnálok is. Az EB-n csak a Real cikizésére szolgál kb az a topic, meg néhány meccsetek alatt születik pár komment, de ennyi kb. A fórum többi részében viszont nem csak azok írogatnak, akik a Barca vs Real topicba..
Talán tavasszal regeltem, azzal az indokkal, hogy normális hangnemben, meggondoltam hozzászolva, próbálok fórumozni ott, mert nekem fáj néha, hogy mit ír le ott 1-2 madridista... Most így belegondolva nem tavasszal, de ez most mind1... Ment is a dolog. Nem mentem bele a buliba amikor próbáltak provokálni. Pedig azért volt kivel vitázni. Leonnal se volt, baj, mert őt meg eleve nem vettem komolyan, és ùgy eleve más volt... Majd jött a Blatter féle CR fikázás, és feljött a témába egy CR nyilatkozat ami talán most RMFC aláírása, és a jött a sok barcás, hogy mekkora marhaság blablabla... Erre be mertem annyit írni, hogy "Van benne azért igazság" . Jöttek ugyabár az ellenérvek, de mondom oké nem írok, ùgy sincs értelme. Másnap nézem, hogy kivágtak véglegessel. Teszem hozzá nem egy barcás írt rám, hogy jót tesz a fórumnak, hogy van értelmes madridista. Erre kiraktak, de az ilyen RaùlGonzalez vagy mi a gyerek neve nyomja a fejfájdító faszságot, személyeskedik, és nem teszik ki. Azon viszont csodálkoznak, hogy romlik a szinvonal. Hát, de ha egyszer a normális fórumozót elzavarják mit várnak maguktól!? Érdekes, hogy a normálisabb barcás aki ott van az nagy százalékban itt aktívabb. Ez nekik nem esik le, hogy ennek oka van? :hmmm:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. november 26., szerda 19:47

Én is át-átnézek oda alkalmanként. Szerintem nincsenek olyan hatalmas különbségek a szurkolótáborok között. Mindkét oldalon vannak elvakult drukkerek, igaz én úgy érzem ez jóval nagyobb szám az eb-n, persze lehet, hogy csak mint madridista mondom ezt.
Viszont szerintem a moderálás ég és föld. Pár hete olvastam ott egy olyan kommentet, mi szerint itt Messi halálát kívánják, folyamatosan gnómozzák és hasonlók. Ez hatalmas bullshit. Itt az ilyen jellegű beszólások büntetve vannak, emlékszem, hogy nem egyszer rájuk lett szólva az illetőkre(figyelmeztetéssel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, de gondolom az is került kiosztásra, lévén megszűntek ezen jelzők használata), és szerintem az itteni Real vs Barcában is azért többnyire kultúrált keretek között folyik az eszmecsere, persze egy-egy alkalommal azért elszabadulnak az indulatok, de hát csak rivális szurkolókról van szó. Na, az ottani hasonló topikról mindent el lehet mondani, csak ezt nem.
Persze, a moderátorok is emberek, így utálhatják a rivális csapatot, adott kedvencük nagy ellenfelét(ez így is van rendjén), de amíg a túloldalon egy-két moderátornak a hátrányból fakadó frusztráltsága miatt az a legnagyobb szórakozása, hogy Ronaldo büntetőit számolgatja illetve már betegesen sokszor beírja, hogy "már megint kapott egy tizenegyest", addig fölösleges összehasonlítani a 2 oldal fórum részlegét. Szerintem nálunk inkább elfogadottak a "külsősök", mint ott. Gondolom az sem véletlen, hogy az ottani felhasználók nagyobb része fórumozik itt, mint fordítva.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 26., szerda 19:47

Az EB-n csak a Real cikizésére szolgál kb az a topic
Na, nálunk az ilyet idióta trollnak hívjuk, és tesszük a zárkába. Mondjuk eleve, a Labdarúgás Foci a Barçán kívül kategóriában van, mikor először kerestem, nem is találtam :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 26., szerda 19:40

Realista24 írta:Palesz. En azt vettem észre, hogy keves értelmes ír a Barca vs Realba. Mast meg nem olvasok ott.
Ez mondjuk igaz, de ez igazából szerintem azért van, mert nálunk nem írogatnak annyian a Reallal kapcsolatban, mint itt a Barcaról - amit én kicsit sajnálok is. Az EB-n csak a Real cikizésére szolgál kb az a topic, meg néhány meccsetek alatt születik pár komment, de ennyi kb. A fórum többi részében viszont nem csak azok írogatnak, akik a Barca vs Real topicba..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 26., szerda 19:34

Palesz. En azt vettem észre, hogy keves értelmes ír a Barca vs Realba. Mast meg nem olvasok ott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 26., szerda 19:30

R.M.C.F írta:Az sem véletlen,az a közösség ezt "igényli"......ilyenek.
Igen, mert nálunk mindenki Leonak adná az aranylabdát, és csak a Realt fújjuk odaát folyamatosan.. Véletlenül sem csak a fórum egy része olyan, mint amit Mathers bemásolt.
GT37 írta:Engem amúgy ettől függetlenül nem zavar, ha idézgetnek eurobarçáról, csak annak nem látom értelmét, hogy valaki átmegy oda olvasgatni, talál egy elég radikálisan elfogult írást, bemásolja ide, és megpróbálja úgy beállítani, mintha ez kollektíven az ottani társaság véleménye lenne, miközben azért vannak bőséggel olyanok is, akik képesek szinte teljesen objektíven megítélni az adott szituációt.
Ezzel meg teljesen egyetértek, sokan úgy csinálnak itt, mintha az összes Barcadrukkert azonosítani lehetne pl Leonnal, pedig nagyon nem..

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 26., szerda 19:23

Amit ott megengednek a usereknek, az több, mint elszomorító.

Az sem véletlen,az a közösség ezt "igényli"......ilyenek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 26., szerda 17:28

Én tudom mi van ott. Egyesek szöveget nem tudnak értelmezni és utána te vagy a hülye, ha próbálod megértetni vele, hogy miről írtál.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 26., szerda 17:23

Kerlon írta:Kíváncsi lennék, ha egyszer úgy nyernénk ellenük, mint ők a Bernabeuban tavaly Messi mester3-asával.
Kerlon, ennek a rétegnek tökmindegy, hogy hogyan nyerünk és mennyivel...ha 8-0-ra nyernénk a Camp Nouban, akkor másnap találnának indokot, amin "poénkodhatnak".
Mondjuk nem csodálkozom, hogy mik mennek ott, és néhány embernek innen elkattan az agya, ha olvasgat odaát. Amit ott megengednek a usereknek, az több, mint elszomorító.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 26., szerda 17:19

Kíváncsi lennék, ha egyszer úgy nyernénk ellenük, mint ők a Bernabeuban tavaly Messi mester3-asával.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. november 26., szerda 17:00

Realista24 írta:Az viszont feltűnt, hogy nagyon hegyezik páran arra, hogy Cé hány büntetőnél jár
Olvastam én is ezeket a hsz-eket. Mihez kezdenének ezek ha komoly téttel bíró ellenfújást kapnának? Jaj,meg hogy most már fújni se mernek nekik a bírók. Hát ez ám a következtetés. :lol:
Két-három hetente én is átnézek de csak szigorúan a helyemen(realvsbarca topic)-ban olvasgatok. De egyesek még regisztrálna madridosként, na azt nem értem. Fölösleges, pár objektív arcnál nincs ott több.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 26., szerda 16:46

Engem amúgy ettől függetlenül nem zavar, ha idézgetnek eurobarçáról, csak annak nem látom értelmét, hogy valaki átmegy oda olvasgatni, talál egy elég radikálisan elfogult írást, bemásolja ide, és megpróbálja úgy beállítani, mintha ez kollektíven az ottani társaság véleménye lenne, miközben azért vannak bőséggel olyanok is, akik képesek szinte teljesen objektíven megítélni az adott szituációt.
Erről van szó.
Egyébként az elmúlt napokban én is voltam ott olvasgatni mégsem linkelem az idióta véleményeket, mert akkor ez lenne a legolvasottabb topic. Az viszont feltűnt, hogy nagyon hegyezik páran arra, hogy Cé hány büntetőnél jár, ráadásul visca el barca alias francois még azt is hiszi magáról, hogy vicces. Bár az "értelmesebb" réteg röhög rajta, szóval van az a szint, amit megtalál a "poénjaival".
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. november 26., szerda 16:41

Zsombor írta:Szerintem R24 leírta párszor, hogy baromi unalmas, hogy átmész, elolvasod, aztán másolod és hangosan röhögsz itt rajta.
Engem amúgy ettől függetlenül nem zavar, ha idézgetnek eurobarçáról, csak annak nem látom értelmét, hogy valaki átmegy oda olvasgatni, talál egy elég radikálisan elfogult írást, bemásolja ide, és megpróbálja úgy beállítani, mintha ez kollektíven az ottani társaság véleménye lenne, miközben azért vannak bőséggel olyanok is, akik képesek szinte teljesen objektíven megítélni az adott szituációt.

Az aranylabda meg úgyis Ronaldóé lesz, felesleges ezen agyalni, legalábbis szerintem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 26., szerda 16:33

mathers írta:Na átnéztem a másik oldalra, mert kíváncsi voltam miket írnak Messiről. :mrgreen:

"Lionel Messi jelenleg a Primera División, a Bajnokok Ligája/BEK, a Barcelona és az el Clásicók történetének legeredményesebb játékosa (27 évesen). Mind a négy gólrekordot egy-egy mesterhármassal javította meg. És ezeket mind idén tette! HA nem egy német kapja az aranylabdát akkor neki adják és nem nem érdekel,hogy a Ronaldo milyen formában volt tavasszal meg,hogy most ősszel ipari mennyiségben rúgja a tiziket! "

végem van :lol:
Regisztrálj oda, aztán ott véleményezd. Nincs itt aki írta, nem tud rá reagálni, minket meg nem érdekel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. november 26., szerda 16:30

Szerintem R24 leírta párszor, hogy baromi unalmas, hogy átmész, elolvasod, aztán másolod és hangosan röhögsz itt rajta.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsombor 2014. november 26., szerda 16:31-kor.

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 26., szerda 16:25

Na átnéztem a másik oldalra, mert kíváncsi voltam miket írnak Messiről. :mrgreen:

"Lionel Messi jelenleg a Primera División, a Bajnokok Ligája/BEK, a Barcelona és az el Clásicók történetének legeredményesebb játékosa (27 évesen). Mind a négy gólrekordot egy-egy mesterhármassal javította meg. És ezeket mind idén tette! HA nem egy német kapja az aranylabdát akkor neki adják és nem nem érdekel,hogy a Ronaldo milyen formában volt tavasszal meg,hogy most ősszel ipari mennyiségben rúgja a tiziket! "

végem van :lol:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. november 26., szerda 13:15

'shutterisland írta:10 milláért be lehetett kockáztatni
Úgy, hogy nem a te pénzed biztos.. de mégis csak 10 millió euróról beszélünk :roll:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég