Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2014. december 1., hétfő 20:19

Nagyon sok helyen, nagyon sok bíró lefújja amikor annyit üt az órája (utána fel is falják, ha épp támadás van, de jogos döntést hoz, szóval tök felesleges), ez a pali most ezt nem tette meg, ha megtette volna marad az x, de ezt a meccset már jóval előtte illett volna megnyernie a Valencianak, ha Fegu,Rodri vagy Negro kicsit jobban koncentrálnak, de sajnos ez van. Volt ilyen a világban már elég sok, meg lesz is még.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 1., hétfő 19:44

Elvileg pár másodpercen csúsztak túl(93:04?) az meg tényleg nem számít szerintem. Sajnos ez most így alakult. Majd megverjük őket a Camp Nouban, aztán lesz 5 pont előnyünk, amit elherdálhatunk a Getafe ellen. Vagy Granada stb... :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 1., hétfő 19:41

Amúgy kár is ezen vitázni,a szabály szerint úgy is akkor van vége a meccsnek,mikor a spori lefújja,az a tábla hogy +xy perc,az tájékoztató jellegű,ha előbb,ha később vet véget a meccsnek,akkor sem veszi elő senki...legalább is én így tudom.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. december 1., hétfő 17:59

Foleg bogy az atletico ellen meg volt 2 perc a hosszabbításból a gol után is. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 1., hétfő 16:41

Matyi írta:
Értem. Tehát a 94. percben volt.
Az meg, hogy mikor kezdődött a támadás, lényegtelen.
Ja, lényegtelen, a szabályzatban mégis benne van, hogy a támadást be lehet fejezni.
De gondolom az Elche meg az Atlético ellen nem volt gond.
Mirol beszelsz? Pihenj kicsit
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 1., hétfő 16:25

Matyi írta:
Azért mert Ők buták ott a sötéten és ütnek minket hogy csalók vagyunk nekünk nem kell lemenni a szintjükre.
Olvasd el ezt a mondatot, és utána döntsd el, hogy ki a buta. :)
De te vagy a tökéletes, szent, mindent jól látsz, mi vagyunk csak az elfogultak. :-(
???
Megvédtelek titeket abban hogy teljesen szabályos volt a gólotok,és ezen nincs mit vitázni,erre te engem kóstoglatsz. :lol: :roll:
De jól van,akkor rohadt csalók vagytok,és alig várom a pillanatot amikor kizúgtok a Bl nyolcaddöntőből,mivel a PSG otthon is megveri az akart gyenge,hitvány,lejárt sablon csapatotokat és a következő körben majd az exetek megmutatja hogy milyen az új csapata.. :)

Ha ez jobb,nekem speciel kurva mind1.. :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. december 1., hétfő 16:19

Akkor ezt is megadtad volna, mert szöglet után született a gólunk! :Đ Csak a kis szögletet körbeadtuk, és úgy beívelte Messi, de végülis szöglet után volt.
Egy szóval se mondtam, hogy szabálytalan volt. :) Általánosságban írtam csak, mert nem csak real meg barca meccsen vannak ilyenek. Amúgy én tegnap annyira be voltam b@szva, hogy arra se emlékszem, hogy szöglet volt előtte. :lol: Csak az maradt meg, hogy busquets belövi aztán úgy ünnepelnek, mintha VB döntő győztes gólt szereztek volna.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. december 1., hétfő 16:00

Nyilván nem komolyan írogatják páran, hogy a 94. percben lőtték a gólt, és hogy ez mekkora kamu. Szimplán csak így talán észreveszi pár katalán drukker, hogy mennyire szánalmas volt a műsor, amit a BL döntőben szerzett egyenlítő gól után rendeztek.

Kár ezért a meccsért, bőven benne volt az X, de én nagyon magabiztos vagyok a bajnoksággal kapcsolatban. Régóta nem nyertük meg, tavaly is közel voltunk, szerintem sorban ennyiszer nem fogjuk elkúrni.

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2014. december 1., hétfő 15:57

Azért mert Ők buták ott a sötéten és ütnek minket hogy csalók vagyunk nekünk nem kell lemenni a szintjükre.
Olvasd el ezt a mondatot, és utána döntsd el, hogy ki a buta. :)
De te vagy a tökéletes, szent, mindent jól látsz, mi vagyunk csak az elfogultak. :-(

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. december 1., hétfő 15:55

palesz77 írta:Atletico ellen meg az 5 perces hosszabbítás 3. percében lőtték a gólt.
Igaz hogy Ramos 92:48-nal szerezte a golt, de 3 perc kellett volna legyen a hosszabbitas es nem 5. Azzal a 2 plusz perccel pedig a biro megvaltoztatta a hosszabbitas strukturajat. :lol: :lol: :lol:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. december 1., hétfő 15:52

Matyi írta:Ja, lényegtelen, a szabályzatban mégis benne van, hogy a támadást be lehet fejezni.
De gondolom az Elche meg az Atlético ellen nem volt gond.
Nem azt mondta R24, hogy szabálytalan volt a gól, csak hogy a 94. percben született. Ami igaz is, de ettől még nem volt szabálytalan szerinte se - ha jól értettem. :D

Atletico ellen meg az 5 perces hosszabbítás 3. percében lőtték a gólt.
mathers írta: Az oké, ha mondjuk a 2 perc 50-55 másodpercbe kap a csapat szögletet vagy szabadot azt engedném, mert nyilván nem lehet elvégezni olyan gyorsan.
Akkor ezt is megadtad volna, mert szöglet után született a gólunk! :Đ Csak a kis szögletet körbeadtuk, és úgy beívelte Messi, de végülis szöglet után volt.. :shifty:
Realista24 írta:Ténymegállapítás. De én megállítottam volna. :Đ
Azt gondoltam.. :D

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: volt » 2014. december 1., hétfő 15:52

Szerintem így van jól, ahogy most van. A Barca gólja teljesen rendben volt, én (is) csak azért hoztam fel tegnap a szituációt mivel nagy volt a túloldal szája amikor a BL döntőben a 93. percben kiegyenlítettünk, holott 5 perc volt a ráadás. Meg volt egy bajnoki is amit 93. percben döntött el CR. (Levante elleni, 4 perc hosszabbítás)

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. december 1., hétfő 15:51

egyetértek miróval és csokival.
Szerintem sokaknak az szúrja a szemét, hogy nekünk az Atletico ellen ugyanez volt sőőt még hosszabbításon belül szereztük a gólt és köpködött ránk szinte az összes Barca szurkoló.
gondolom rivális szurkolóként nehéz volt elviselni, hogy a Real megnyerheti a Bl-t, ez meg egy "sima, mezei" spanyol bajnoki volt.
Elche ellen nem tudom
azt én se, de kamu tizenegyes volt, az hótziher :mrgreen:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 1., hétfő 15:50

Ez most ilyen eurobarca szint.
Üssük őket mert 3 mpvel a megengedett után rúgták a gólt.
Nyerjük a meccseket,verjük meg őket,és akkor rugdoshatják a gólokat.
A Valenciának volt 90 perce hogy gólt rúgjon,nem tudott.
Azért mert Ők buták ott a sötéten és ütnek minket hogy csalók vagyunk nekünk nem kell lemenni a szintjükre.
Mindig az károg aki irigy.
Magunkkal kell törődni,és akkor nem lesz baj. :)
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. december 1., hétfő 15:48

Ja, lényegtelen, a szabályzatban mégis benne van, hogy a támadást be lehet fejezni.
De gondolom az Elche meg az Atlético ellen nem volt gond.
Atleticonál még simán a hosszabbításban szereztük a gólt. Elche ellen nem tudom. Egyébként itt a szabállyal is gondok vannak szerintem, mint az lentebb írtam. Engem nem különösebben érdekel, hogy így nyert a barca. Most nem egy csapat nyert már így. Szerintem sokaknak az szúrja a szemét, hogy nekünk az Atletico ellen ugyanez volt sőőt még hosszabbításon belül szereztük a gólt és köpködött ránk szinte az összes Barca szurkoló. Tisztelet a kivételnek. Most meg nálatok, ahol még tényleg hosszabbításon kívül szerzitek a gólt teljesen természetes és semmi probléma nincs vele. :)

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 1., hétfő 15:47

Ja, lényegtelen, a szabályzatban mégis benne van, hogy a támadást be lehet fejezni.
De gondolom az Elche meg az Atlético ellen nem volt gond.
Atletico? Mikor?

Amúgy semmi gond nem volt a barca góüljával, nagyjban támadtak, bőven belefért ez.

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2014. december 1., hétfő 15:42

Értem. Tehát a 94. percben volt.
Az meg, hogy mikor kezdődött a támadás, lényegtelen.
Ja, lényegtelen, a szabályzatban mégis benne van, hogy a támadást be lehet fejezni.
De gondolom az Elche meg az Atlético ellen nem volt gond.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. december 1., hétfő 15:37

Pl ha 3 perc hosszabbítás van és vége akkor abban a pillanatban lefújnám
én ezt csak azért támogatnám, mert a bírók össze-vissza alkalmazzák ezt a szabályt, ami rengeteg feszültséget szül, és így legalább írásba lenne vésve, hogy amint letelt a ráadás, rögtön lefújják a mérkőzést. most meg mi van? vegyünk például egy 3 perces hosszabbítást: egyszer lefújják olyankor, mikor az 1 gólos hátrányban lévő csapat az ellenfél tizenhatosánál van 92:59-nél, máskor pedig 93:40-nél is indíthatnak támadást kirúgásból is akár.

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. december 1., hétfő 15:31

Valóban, akkor született a gól. De nem tudom, le kellett volna állítani a támadást 93:00-nál? Vagy ez szimpla ténymegállapítás volt csak?
Nem azért, mert nyert a barca, de én minden meccset megállítanék. Pl ha 3 perc hosszabbítás van és vége akkor abban a pillanatban lefújnám. És nem érdekelne, hogy most lendületből jönnek a félpályáról vagy valaki éppen cselez a tizenhatosnál és akkor megvárjuk mi lesz belőle. Az oké, ha mondjuk a 2 perc 50-55 másodpercbe kap a csapat szögletet vagy szabadot azt engedném, mert nyilván nem lehet elvégezni olyan gyorsan. De ennyi. Meg szerintem igazából ez is lenne a korrekt. Mert sok csapatnál valamikor, ha már hosszabbítás letelt de az ellenfél támad még megvárja a bíró, hogy mi lesz belőle. Jah meg ha 3 perc hosszabbítás van és abból az egyik csapat 2 percet színészkedik, hogy megbotlott egy fűszálban nem tud felkelni meg ilyenek. Na azokat még előbb is lefújnám. :mrgreen:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. december 1., hétfő 15:26

palesz77 írta:
Realista24 írta:Három perc hosszabbítás, gól a 94-ben.
Uefamadrid.
Valóban, akkor született a gól. De nem tudom, le kellett volna állítani a támadást 93:00-nál? Vagy ez szimpla ténymegállapítás volt csak? :hmmm:
én nem tudom, h lekellett volna-e. én megettem volna. :Đ :Đ (és messit kiállítottam volna! :lol: )

én csak azt tudom, h fele annyi kula megy érte a barcának, mint amit küldtek ránk az atletico ellen. amikor is bőven de bőven a hosszabbításon belül szereztük a gólunkat. most én még nem láttam olyan képeket, ahol a 4. játékvezető fogja a hosszabbítást jelző táblát és az van ráírva, h "amíg a barca gólt nem szerez!" .. és az ilyen finomságok, amiket mi kaptunk. holott a végelszámolásnál ki tudja mennyit fog majd érni az a 2 pont? szóval fontosság tekintetében egyáltalán nem elhanyagolható, még ha nem is bl döntő volt.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég