Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. április 22., szombat 14:00

Én azt ilvastam, hogy Firmino az Interbe megy.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. április 22., szombat 11:46

Nekem csak az a kérdésem, hogy ezt mégis hogyan tudják megtenni? Mármint nem a szabadigazolható játékosok megszerzését, hanem pl. ekkora éves fizuval ellátni őket. Értem én, hogy Messi 25 millió nettó fizuval menne, ami amúgy vagy 39 millió bruttóba és ez harmadannyi mint régen volt, de elvileg ezt akkor sem kellene bírnia a kasszájuknak ha csőd közelébe vannak és ennyire korlátozza őket a szövetség. Ja és még ez csak egy játékos, mert a többi free-agent is nagy pénzt kér szerintem, mivel általában ezek nagy pénzekért igazolhatóak. Ezt egyáltalán lehet nekik? Mert az a sanda gyanúm, hogy nem, itt valamit megint sunyiznak a háttérben a pénzügyekkel, hogy ez tisztának látszódva menjen. Nem vagyok benne biztos, hogy ez nem fog kibukni, amikor mindent górcső alá vesznek a pénzügyi átvizsgálásuk során.

Kicsit más, így a heti híreket olvasva... Laporta ugye mondta azt, amit. Nyilván neki mosdatni kell a csapatot és minden lehetséges módon támadni minket, amiért nem maradtunk meg mellettük. Teszem hozzá, szerintem az összes spanyol csapat a fejüket követeli és igazságszolgáltatást akar az ügyükben, ráadásul az UEFA is vizsgálódik, valamint más európai csapatok is elítélik ezt, amit tettek. Nem értem miért csak a mi csapatunk van támadva?

A másik. Elvileg Laporta 2021-től elnök ismét, előtte 2003 és 2010 között volt az. Tegyük fel, hogy az ő elnöksége alatt, tisztán játszottak ez oké. 2003 előtt és 2010-2021 között is vannak dokumentumok, amiket átvizsgált és beadtak, bemutattak. De ugye Rosell meg Bartomeu illetve Gaspart is, már sokszor bizonyították, hogy nem tiszta játékot játszanak. Nyilván a Barcelona megtett mindent azért, hogy bizonyítsák azt, hogy ártatlanok és ezt akarták prezentálni. Mégis valamilyen módon vádat emeltek az ex-elnökök ellen, ami azt jelenti, hogy a nyomozás eredményre vezetett és bíróság elé fogják vinni az ügyet. (Gondolom az ügyészek is a mi embereink. :mrgreen: ).Szóval valamit nem mondhatott el Laporta ezen a két órás sajtótájékoztatón. Nagyon sántít ez a dolog nekem. Szerintem nem fognak tudni tovább garázdálkodni így, hamarosan borulni fog a bili és a Juventushoz hasonló helyzetbe kerülhetnek. (Tudom visszakapták a pontokat, de az ügynek még nincs vége.)
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. április 22., szombat 10:19

ferni írta: Nem tehetnek róla, hogy megkapták a Unitedet… :'(
Az más kérdés, hogy a spanyol 13. Helyezettnek sikerült 5-2re megcsapni a Unitedet :lol: :lol: :lol:
a mu tud azzal védekezni, hogy igazabol ők szereztek 5 gólt :D
thereisonly1ronaldo

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. április 22., szombat 10:15

Nem tehetnek róla, hogy megkapták a Unitedet… :'(
Az más kérdés, hogy a spanyol 13. Helyezettnek sikerült 5-2re megcsapni a Unitedet :lol: :lol: :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. április 22., szombat 10:10

Durva azért, hogy 2 év alatt 4 európai kupa kiesés után (ez fixen rekord lehet :lol: ), meg a most burjánzó botrány + pénzügyi szarok után valaki oda akar igazolni esetleg. :lol:

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. április 22., szombat 9:50

Szereznek ingyen egy csomó embert, hatalmas fizuval, amit nem fizetnek, majd eladják őket. Olyan ez, mint amikor Fifában bezsákoltad a free agenteket és eladtad, h legyen pénzed a jobbakra :D

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. április 22., szombat 9:45

Minden evben le fognak igazolni egy marek b-c kategorias embert? Ez a terv? Szegeny Xavi azt sem tudja merre van elore.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. április 22., szombat 9:26

gutihaz14 írta: [Mail online] Roberto Firmino has agreed a deal to join Barcelona when his Liverpool contract comes to an end in summer

remélem azért regisztrálni nem engedik majd
Biztos szereznek még vagy 7embert ingyen mi meg 2t 200milkáért :lol:

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. április 22., szombat 9:11

[Mail online] Roberto Firmino has agreed a deal to join Barcelona when his Liverpool contract comes to an end in summer

remélem azért regisztrálni nem engedik majd
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. április 20., csütörtök 11:26

Babinho írta: Előbb utóbb a zsákutca végére érnek, nem lehet ezt húzni. Amit most ők csinálnak az nem a kiút a válságból, főleg ha az utolsó centeket is Messibe fektetik.
El fognak süllyedni :coffee:
Ahogy korábban is írtam, ez a jelenlegi vezetésüket nem érdekli. Annyi a cél, hogy ne velük bukjanak el. Eladnak amit csak lehet, a szar felett maradnak éppen annyira, hogy még levegőt kapjanak és majd a következő elnökség átveszi az egészet és el is süllyednek. Mondjuk ahogy kinéz ez az egész nem fognak eljutni addig sem.
Hosszútávon tényleg az mentené meg Őket, ha eladnák majdnem az összes játékosukat akiért értelmes összeg jönne, vagy magas a fizetése. Összedobni egy keretet az utánpótlásból, benyelni pár év szívást ami alatt a bajnokságban és kupában még lehetnek erősek azért egy jó koncenpcióval és elkezdeni pozitív irányba terelni a pénzügyeket. Nyilván az elején a bl felejtős, de kitudja, lehet odaérnek. A nevük megvan, okosan fellehet ezt építeni elég gyorsan is. Itt a bökkenő az lehet amiről nem tudunk, mennyi is a valós tartozásuk

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. április 20., csütörtök 10:37

Halfkey írta:
Realista24 írta:

Azt írják hogy hónapok óta dolgoznak további 24% eladásán a Barca Studiosbol.
Tavalyi átigazolási szezon után mintha miattuk lett volna olyan új szabály hogy ezeket az eladásokat nem lehet többé elkönyvelni ide számító bevételnek, nem?

En is ugy emlekszem.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. április 20., csütörtök 9:31

Realista24 írta:
Anthony írta: Majd eladják a gombfoci szakosztály képi és videó jogait 1000 évre és hopsz megint beesik 200 milla.
Azt írják hogy hónapok óta dolgoznak további 24% eladásán a Barca Studiosbol.
Tavalyi átigazolási szezon után mintha miattuk lett volna olyan új szabály hogy ezeket az eladásokat nem lehet többé elkönyvelni ide számító bevételnek, nem?

csala
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022. december 31., szombat 10:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csala » 2023. április 20., csütörtök 8:58

Olyan hírek is terjengenek hogy állítólag Tebas lehet hogy lazít a liga szabályain.Nem tudom hogy mi igaz belőle,valaki biztos tájékozottabb.Elvileg Mbappé meg Messi sem tudna csatlakozni a ligához a jelenlegi helyzetben.A másik meg az hogy úgy emlékszem a tavaly nyári akció után Tebas hozott egy szabálymódosítást hogy ezekből a jog eladásokból nem igazolhat a Barcelona.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. április 20., csütörtök 8:42

Előbb utóbb a zsákutca végére érnek, nem lehet ezt húzni. Amit most ők csinálnak az nem a kiút a válságból, főleg ha az utolsó centeket is Messibe fektetik.
El fognak süllyedni :coffee:

csala
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022. december 31., szombat 10:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csala » 2023. április 20., csütörtök 8:41

Nagyon jó meglátás,pontosan ez a terv Messi megszerzésére.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. április 20., csütörtök 8:39

Anthony írta: Majd eladják a gombfoci szakosztály képi és videó jogait 1000 évre és hopsz megint beesik 200 milla.
Azt írják hogy hónapok óta dolgoznak további 24% eladásán a Barca Studiosbol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. április 20., csütörtök 8:16

Majd eladják a gombfoci szakosztály képi és videó jogait 1000 évre és hopsz megint beesik 200 milla.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. április 20., csütörtök 8:15

Azt írják hogy hiába rendezi nagyjabol a fizetési dolgokat a Barca, legalábbis papíron, 200 milliós veszteséggel számolnak.

Ez azt jelenti hogy legalább ennyi pénzre lenne meg pluszban szükségük, ahhoz hogy új igazolások és regisztrációk egyáltalán felmerulhessenek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. április 19., szerda 15:28

4Rv írta:
Realista24 írta: Egyebkent mar vege is, ugy volt, hogy bemutat dokumentumokat, bizonyitekokat, amik az artatlansagukat bizonyitjak.
Nyilvan egyet sem mutatott be :lol:
nemrég ért véget a két órás sajtótáéjékoztató. nyilván csak szemléltetésnek voltak ott a dobozok, de nem is a sajtónak kell bemutatni a dokumentumokat, hanem a megfelelő szerveknek.
A mai LaLiga gyülesen sem sikerült semmit bizonyitania :-(
Tebas elmondta, hogy Laporta semmit az egvilagon nem tisztazott, es azt is, hogy a klubok egyetertenek abban, hogy ezek a kifizetesek nem normalisak, es em csak Negreirat, hanem a fiaval valo kapcsolatot is ki kell vizsgalni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. április 19., szerda 14:59

Ma volt valami közgyüles a ligaval, minden klub ott volt.
Laporta vedte a Barcat, minden klub kerdeseket tett fel a panaszok mellett. Egyedul a Real kepviseloi maradtak a hatterben.

JAS-nak nem köszönt, vagy legyünk pontosak, mert nem voltunk ott, mondjuk ugy, nem üdvözöltek egymast.

A klubok kepviseloi (Angel Gil vagy Del Nido) pl. azt serelmeztek, hogy a Barca lejartja a spanyol klubokat Europaban. Ezt az egeszet nem Tebas vagy a liga miatt kell kivizsgalni, hanem az összes spanyol klub erdekeben.

Es nekimentek, amiert azt mondta, hogy ez normalis, hiszen minden klub ezt csinalja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 238 regisztrált és 0 vendég