Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 26., vasárnap 9:54

Es meg mindig Pep... Nem történt semmi különös...jol van. Inkabb edzek tovabb, ugyis megy az ismétlés a tv-ben a kondiban :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. október 26., vasárnap 9:50

Rakitic-et én nem bántanám. Amikor nekiálltunk cserélni, már szétesett a csapat.
Egyébként azon kívül, hogy LE nagyot hibázott több poszton is, semmi nagyvilági nem történt egyik oldalon sem, még ha sokan próbálnak belelátni egyik v másik csapatba ezt, azt.
Pep után helyreállt a rend. Most már a klasszikus az klasszikus, mint anno, nem arról szól mennyivel nyer a Barca. Az volt a nem normális, a mostani a megszokott. Hol az egyik nyer, hol a másik, függetlenül a formától.
Az egy dolog, hogy a kezdőnk elhibázott volt, mert visszanyúlt a régi játékosokhoz vagy a rossz posztokhoz. Carlo is taktikázta el magát első évében, pedig jóval tapasztaltabban érkezett mint Lucho.
Majd az idő eldönti, tavaszra lehetne ebből a keretből egy ütőképesebb csapatot csinálni. Ehhez persze kellene egy jó Vermaelen, Suarez, Piqué-t, Alves-t elfelejteni, a gyors csapatok ellen pedig kötelezően Mascherano-t játszatni Busquets helyén. Nem a védelemben, ahol meccsenként összehoz egy gólt, tegnap Iniesta-val.
Piqué is felnőtt mellé. Most egy felesleges becsúszással tizit csinált.
Megtette a Real azt a szívességet, hogy a legnagyobb helyzeteit elrontsa, erre mi adunk 2 gólpasszt nekik. Plussz a szöglet v pontrúgás faktor és már ott is a 3 gól.
Ezeket a betegségeinket kellene levetni, de évek óta ugyanúgy kínlódunk vele és láttuk a 2. félidőben mi van, ha ehhez jön Messi és Iniesta fos játéka.
Néha már úgy érzem kellene egy alapos verés, hogy észbe kapjanak az elnökségben, mert a Bayern elleni nem volt elég. Még mindig hisznek olyan játékosokban, akikben már nem kéne feltétlenül és akkor nem vagyunk "emberhátrányban" minden meccsen.
Megkérdezném Lucho-t, mi a fenét vár még Piqué-től, mikor minden meccsen össze-vissza szaladgál és folyamatosan rosszul helyezkedik. Agyrém az ember de stabil kezdő minden edzőnél. Érthetetlen. Amíg ezek a dolgok nem változnak, nem nyerünk semmit. Majd utána.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 26., vasárnap 9:44

Berogzodes.
Kifogás.
Menekülő útvonal.
Magyarázat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. október 26., vasárnap 9:40

Én meg azt nem "értem", hogy miért szajkózzák a barcások, hogy a Real mind kontrázni akart, amikor főleg 3-1 után álltunk be kontrára, ami természetes, hiszen mért akarnál 2 gólos vezetésnél támadni?
Az egy dolog, hogy a harmadik gól kontrából lett, de akkor még nem az volt a jellemző a hozzáállásunkra.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. október 26., vasárnap 8:51

Mindenki azt írja, hogy azért kezdett Xavi, hogy lassítsa a játékot. Ezt nem igazán értem, ha azt mondod Rakiticnek, hogy "lassítsd fiam", akkor ő is meg tudja ezt szerintem csinálni, visszafelé már nem mindig működik, mondjuk Khedirának hiába mondanád, hogy gyorsítsd a játékot :mrgreen: Szegény Rakitic-et sajnáltam, valljuk be remekül játszik idén, alapkezdő, erre az idény eddigi legfontosabb meccsén padon ül. Milyen üzenet ez neki? Nagyon rossz pedagógia LE-től. Matyi hozta azt, amit vártunk tőle ( :mrgreen: ), Suarez nem lesz rossz, de kezdetni nem biztos, hogy jó ötlet volt, bár más kérdés, hogy Pedritotol még féllábon is jobb, nem nagyon van más alternatíva. Nálunk azért jó a helyzet, kiesik Bale, de simán be tudjuk dobni Isco-t, nemsokára Jesé is jön és a szerintem alulértékelt Illarra is bevetésre kész a kisebb meccsekre.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 26., vasárnap 1:08

Hatalmas év a 2014 a madridizmus számára, a bosszú éve... Mindenki megkapta ami járt neki.Játékban is istenkirályok vagyunk de FEJBEN ez a gárda úgy odapörkölt a világnak idén ,hogy jó volt nézni.

-Cristiano aranylabdája megannyi kudarc után csak sikerült, soha nem adta fel és megcsinálta.Ez a siker az egész csapatnak adott szerintem hitet
-A Dortmund a 2013as bl elődöntő miatt lett megbosszúlva
-aztán jött a Bayern a világ legjobb csapata akiket 2 meccsen taszítottunk le a trónról egy megalázó gyalulással MÜNCHENBEN az otthonukban...
-Ugye a Németföldet is megbosszultuk ahol hosszu ideig csak szenvedtünk, idén 3 német csapaton keresztül vezetett az út a 10ikig(ezt meglehetne koronázni egy Berlini bl győzelemmel jövő nyáron...)
-A Barca akiknek idén csak a szomorkodás jutott,a tavaszi bajnoki Classico(ahol tudjuk milyen körülmények között nyertek) után egy Spanyol kupadöntőben majd az a tegnapi Classicuson lettek nagyon simán elverve.
-és akkor ott vannak a matracosok akik a bajnoki címükkel kiléphettek volna az árnyékunkból,de szerencsétlenségükre pont egy bl döntőben az évszászad derby-én kapták a nagy pofont tőlünk, 2013 spanyol kupadöntő megbosszulva és még 50 évre visszataszítva a Real Madrid árnyékába...
-És végül a legnagyobb fék az elmúlt 12 évben, a Decima... A legnehezebb akadály amivel szurkolói pályafutásom során találkoztam, értéke felbecsűlhetetlen főleg azoknak akik ezt a 12 évet végigszurkolták...

Hatalmas év volt és megkaptam amire régóta vágytam, a világ legjobb csapata vagyunk jelenleg 2014 legjobb csapata.Még 1 ilyen év választja el ezt a brigádot attól,hogy korszakos csapatként legyenek emlegetve és elnézve a riválisokat és saját magunkat,nagyon nagy esély van a történelmi tettre...A Chelsea lesz a legnagyobb kihívás a csapatnak jelenleg ők a trónkövetelők és nem szabad megfeledkezni a bayernről sem, a Barca a bajnokságban lesz kemény dió mert a kiscsapatokat verni tudják majd és akár össze is állhatnak tavaszra(bár ahhoz valami nagyonnagy fordulat kell arrafelé)

Csodás év volt 2014...Én már csak annyit szeretnék,hogy a klub vb-t húzzuk be a bajnokikat meg nyeregessük és Cé kapja meg a neki járó 3ik bogyót, ezt szerintem lájtiba félgőzzel el lehet érzni.Aztán Januártól próbáljuk meg a lehetetlen és védjünk címet, ha nem jön össze akkor sincs baj,de ha sikerül... :) :salute: :salute: :salute:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 25., szombat 23:40

GT37 írta::lol: :lol: :lol:
Nemá!!! Hát rosszat fogok álmodni... :|

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. október 25., szombat 23:38

:lol: :lol: :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 25., szombat 23:20

oroszisti írta: Idézném Ivánt , mikor az egyik meccsünk után "szakértett" és Kroos szögletéből gólt fejelt valaki.
A Pocok fejű:-És Kroos ma gólpasszt adott , hiszen xy befejelte a szögletét.
Hegyi Iván:- Már ha a szöglet gólpassznak tekinthető .

:)
Ha azt vesszük, hogy a gólt megelőző passz, akkor gólpassz és jelenleg ez van érvénybe. Pedig a lényegesebb az, hogy helyzetbe hozza-e a társat, de azt a brazil teremtette meg saját magának. Azt viszont továbbra is vallom, hogy szögletet rúgni tudni kell.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 25., szombat 23:12

Mike írta:...és hatot kaptak
Ennyit lőttünk a héten.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 25., szombat 23:10

Mike írta:...és hatot kaptak
...és ha a CR tud passzolni, Cavani meg nem nyomorék, akkor ez a hat kb. 10 :lol:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 25., szombat 23:06

Vincze Ottót nehéz lenne túlszárnyalni, végig T/1-ben nyilatkozott a meccs után. Hatalmas a pali.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. október 25., szombat 23:04

Banán írta:
realistahuni írta:Messi ma tényleg gyenge volt, bár szerintem nem annyira mint amennyire most meglovagolják. 1v1-ek, megindulások voltak, aztán utána a kulcspasszok pontatlanok voltak, illetve nagyon jól oldottuk meg a hatástalanítását.
Neymar...góljánál jól célzott, a védelmünk mondjuk alaposan bennevolt, szépen végignéztük, azon kívűl viszont semmi extra.
Suarez meg néha kapart elől, meg adott egy gólpasszt, viszont ott van minimum 5 kg felesleg, ennél sokkal robbanékonyabb volt még a vb-n is. Remélem nagyon nem is gyorsul be.
nem akarok sem Veled, sem Ivánnal, vagy Ottóval veszekedni, de ez nem volt gólpassz, még csak helyzetben sem volt Neymar, azt ő saját magának csinálta meg, nem kötekedés tényleg, meg tőlem lehet oda számolni, csak nem volt az :)
Idézném Ivánt , mikor az egyik meccsünk után "szakértett" és Kroos szögletéből gólt fejelt valaki.
A Pocok fejű:-És Kroos ma gólpasszt adott , hiszen xy befejelte a szögletét.
Hegyi Iván:- Már ha a szöglet gólpassznak tekinthető .

:)
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. október 25., szombat 23:03

...és hatot kaptak

vagy másra gondoltál? :D
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 25., szombat 23:02

A barca idén két komolyabb csapat ellen játszott csak eddig....psg és real.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 25., szombat 22:33

danianevem írta:Az idei szezon téli és a következő szezon nyári átigazolási időszakából lett eltiltva a csapat.
Engem nem lepne meg, ha véletlenül mégis igazolhatna a Barca a következő nyáron, elvégre télen nehéz BL játékost venni...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 25., szombat 22:32

Télen se hiszem, hogy nagyon tudnak majd kit venni, max olyat aki nem elit és nem indult a BL ben...

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. október 25., szombat 22:30

Az idei szezon téli és a következő szezon nyári átigazolási időszakából lett eltiltva a csapat.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 25., szombat 22:28

Piqué-nek még mindig nem sikerült befejeznie a könyvet

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. október 25., szombat 22:27

Iniesta nagyon eltűnt, hol van már mikor fostam, hogy nála a labda, még a 2-6 és az 5-0-nál.. forgott jobbra-balra, megindult, nem lehetett tőle elvenni, most meg... Messi szintén. Egy ember mellett még ma is elviszi, de pár éve simán megindult és otthagyott 3-4 emberünket. És akkor még lehet keveset mondtam.

Most akkor télen és nyáron tényleg nem igazolhatnak? Mert akkor jövőre, vagy már idén nagy lesz a baj náluk az biztos. Hátul és középpályán főleg. Hiába a Neymar, Messi, Suárez hármas, ha mindhárom pályán van egy nagyobb csapat ellen, akkor szét lesznek futva. És nem mindig fogunk ennyi kontrát elbal...kodni.

Aztán lehet Messi 2 évvel is fiatalabb Ronaldonal, ha egyszer fizikailag a portugál még 35 évesen is bírja a tempót. Márpedig azzal ma sem volt gond, nem is értem miért akart mindent lepasszolni. Még véletlenül sem próbálta meg, pedig lett volna rá lehetősége.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég