Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 28., csütörtök 15:40

R.M.C.F írta:
Ezen kívül talán Messi falskilences szerepkörének alkalmazása a legnagyobb dobás tőle.
Én is ezt az egy érdemlegest tudom kiemelni tőle......de mintha közben lett volna olyan,hogy Messi akarta ezt hogy ott visszavontabban középen játsszon.

:hmmm:
Ja valami rémlik.Először szélebben játszott,majd cikkeztek róla hogy neki ott nem tetszik...és lőn...:)
dzsi91 írta:A tömeges bíró megrohanás is Guardiola találmánya, legalábbis én olyat még nem láttam előtte... Valamint minden kézmuzdolata és arckifejezése egy oscar díjas drámával is vetélkedhetne. :mrgreen:
De Buszkecc,Alba,vagy Alves alakítása is megért volna 1-2 Oscart... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. augusztus 28., csütörtök 15:33

A tömeges bíró megrohanás is Guardiola találmánya, legalábbis én olyat még nem láttam előtte... Valamint minden kézmuzdolata és arckifejezése egy oscar díjas drámával is vetélkedhetne. :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 28., csütörtök 15:29

Ezen kívül talán Messi falskilences szerepkörének alkalmazása a legnagyobb dobás tőle.
Én is ezt az egy érdemlegest tudom kiemelni tőle......de mintha közben lett volna olyan,hogy Messi akarta ezt hogy ott visszavontabban középen játsszon.

:hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. augusztus 28., csütörtök 14:28

morientes írta:
De bizony látszott a meccseken is,hogy Dinho az előző éjszakát nem az ágyban töltötte...A Rijkaard ére vége felé már többet sétált a pályán mint Messi tavaly.Nem véletlenül vitte el az AC aprópénzért.
Bocs a dupláért,de akkor már megkérdezem,Messit idén miért nem vitte a milan? :lol: Nem kellett? :mrgreen:
Biztos akarták idén,de gondolom olyan ajánlattal kopogtattak Barto ajtaján,hogy:Figyi kölcsönvesszük Messit,de a fizetése háromnegyedét ti álljátok,+ kifizetitek a repjegyét Milánóba,mert arra már nem maradt della. :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 28., csütörtök 14:26

'shutterisland írta:voltak olyan periódusok az elmúlt 5-6 évben, mondhatjuk úgy, hogy szezonok, mikor a mostaninál bőven intenzívebb, látványosabb volt a játékunk még akkor is, ha az is tili-toli volt.

azokban az időkben bőven kompenzálta a csapat, hogy a felfogás miatt általában nem olyan lüktetőek, pörgősek a meccseink.
Kinek-hogy...ha barcelona szurker lennék,nekem is tetszett volna hogy mindig nyerünk.Schumachernél sem volt ezzel bajom,mert a ferkának szurkolok :)
De mivel nem vagyok barca szurker(hál' istennek :mrgreen: ),így azután engem nem kötött le nagyon.De mindig megnéztem a meccset,ha vokt időm,de Messi egy-két zseniális megmozdulásán kívül,unalmas sablon volt az egész...(mármint nekem)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2014. augusztus 28., csütörtök 14:22

Azt azért még tegyük hozzá-szal valljuk be férfiasan-hogy Pep páros lábbal rúgta ki Decoval,és még sorolhatnám hogy kikkel együtt,és még azt sem mondták neki,hogy fiú,gracias,így ahogy te játszottál ebben a csapataban,azon a poszton,se azelőtt,meg azután sem,valószinűleg senki...az szomorú hogy ez maradt meg....kurvázott meg ivott...
Valóban nem volt szép ahogyan megvált tőlük Pep. Szakmailag viszont nagyon jó döntés volt. Pedig Pep-nek nem volt ám valami sok. Ezen kívül talán Messi falskilences szerepkörének alkalmazása a legnagyobb dobás tőle. Több nem nagyon jut eszembe...

Ronaldinho maga választotta azt, hogy a hátsó ajtón oson ki. Nem is akart elköszönni, mert az a búcsúzást jelenti. (Ezt mondta egy nyilatkozatban) Vannak játékosok akik eléggé méltatlanul távoztak a csapatuktól. Ha pédlául jól emlékszem, Morientes-t vagy Salgado-t (nem emlékszem pontosan) telefonon hívták fel, hogy "csá ki vagy rúgva"...

Ronaldinho-nak volt 3 eszeveszett éve amikor olyan dolgokat művel amelyekkel ámulatba ejtett mindenkit. A Barca nélküle nem lenne ott ahol most ebben biztos vagyok. Miatta zarándokoltak a Camp Nou-ba és került ismét reflektorfénybe az amúgy középmezőnyben hánykolódó Barca. Azon, hogy ki volt a valaha volt legnagyobb, ki hagyta a legmélyebb nyomot a labdarúgás történetében, lehetne vitatkozni Pelétől kezdődően Maradonán át Zidane-ig, Ronaldo(R9-ig). De Ronaldinho-nál tehetségesebb, labdazsonglőr szerintem még nem érintett füvet.
Az meg,hogy a Pep éra alatt mennyire játszott nézhető focit a Barca...a 08/09-es csapat Henryvel meg Eto'o-val nagyon is jó és szép focit játszott.Az utána következő évek tikitakája nekem sem tetszett,sőt máig nem tetszik.
Addig volt jó az a taktika ameddig ki nem lett ismerve. Ami hamar meg is történt. Más kérdés, hogy Pep egyszerűen nem képes belátni, hogy változtatni kéne. Azért beszélek jelen időben mert a Bayern-t is ezzel teszi tönkre...

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. augusztus 28., csütörtök 14:16

voltak olyan periódusok az elmúlt 5-6 évben, mondhatjuk úgy, hogy szezonok, mikor a mostaninál bőven intenzívebb, látványosabb volt a játékunk még akkor is, ha az is tili-toli volt.

azokban az időkben bőven kompenzálta a csapat, hogy a felfogás miatt általában nem olyan lüktetőek, pörgősek a meccseink.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 28., csütörtök 14:15

De bizony látszott a meccseken is,hogy Dinho az előző éjszakát nem az ágyban töltötte...A Rijkaard ére vége felé már többet sétált a pályán mint Messi tavaly.Nem véletlenül vitte el az AC aprópénzért.
Bocs a dupláért,de akkor már megkérdezem,Messit idén miért nem vitte a milan? :lol: Nem kellett? :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 28., csütörtök 14:12

A Pep érában meg amíg ment a szekér a mutatott játék szerintem minden volt, csak álmosító nem, de hát ízlések és pofonok..
Kicsit kézilabda feelingje volt...körbepasszolták a tizenhatost,aztán valaki bemozgott,Iniesta bepassz,aztán Messi megoldotta.Mert hogy még az ötösről is visszapasszolták neki.De se egy távoli lövés,sem egy szélről jövő gyors támadás...komolyan mondom Tello üdítően hatott mikor szóhoz jutott olykor...:) Persze,nem volt szükség a játék legtöbb momentumára,elég volt a tilitoli,de ettől még azért unalmas volt.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. augusztus 28., csütörtök 14:07

morientes írta:Meccseken ez nem látszott.Már ameddig játszott.Miatta volt érdemes barca meccset nézni,mert a Pep érában csak altatónak volt jó egy barca mérkőzés...
De bizony látszott a meccseken is,hogy Dinho az előző éjszakát nem az ágyban töltötte...A Rijkaard ére vége felé már többet sétált a pályán mint Messi tavaly.Nem véletlenül vitte el az AC aprópénzért.

Az meg,hogy a Pep éra alatt mennyire játszott nézhető focit a Barca...a 08/09-es csapat Henryvel meg Eto'o-val nagyon is jó és szép focit játszott.Az utána következő évek tikitakája nekem sem tetszett,sőt máig nem tetszik.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. augusztus 28., csütörtök 14:04

morientes írta:Meccseken ez nem látszott.Már ameddig játszott.Miatta volt érdemes barca meccset nézni,mert a Pep érában csak altatónak volt jó egy barca mérkőzés...
Az utolsó évében Dinho olyan szintet hozott kb, mint Messi idén.. Nagyon látszott a játékán a visszaesés, de már a 06/07-es idényben is csak pár meccsen tudta hozni azt, ami miatt annyian beleszerettek előtte. A góllövés jobban ment neki, de a játék többi elemében szinte hónapról-hónapra romlott.

A Pep érában meg amíg ment a szekér a mutatott játék szerintem minden volt, csak álmosító nem, de hát ízlések és pofonok..

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 28., csütörtök 13:57

Enrique írta:Ha jól emlékszem Ronaldinho akkor már két éve ment lefele, és Deco-val együtt sportemberhez méltatlanul viselkedett a pályán kívül is, bulizás, edzésről lógás, nem megfelelő erőállapot, volt ott minden.
Én is nagyon kedveltem, mint mindenki szerintem, de ott akkor nem volt más választása az aktuális edzőnek, mint elküldeni a fenébe őket, nagyon rossz hatással lehettek az öltözőre is.
Meccseken ez nem látszott.Már ameddig játszott.Miatta volt érdemes barca meccset nézni,mert a Pep érában csak altatónak volt jó egy barca mérkőzés...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. augusztus 28., csütörtök 11:19

Ha jól emlékszem Ronaldinho akkor már két éve ment lefele, és Deco-val együtt sportemberhez méltatlanul viselkedett a pályán kívül is, bulizás, edzésről lógás, nem megfelelő erőállapot, volt ott minden.
Én is nagyon kedveltem, mint mindenki szerintem, de ott akkor nem volt más választása az aktuális edzőnek, mint elküldeni a fenébe őket, nagyon rossz hatással lehettek az öltözőre is.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 27., szerda 13:48

na, most miért mondasz ilyeneket pepről. soha nem volt szokása elküldeni azokat, akiket nem tudott kedve szerint a tornasorba rakni vagy akik esetleg egyéniségek voltak/tekintéllyel rendelkeztek rajta kívül és mondjuk fel mertek szólalni egyszer is... R10, Deco, Eto'o, Ibra...
Nem erről van szó "Z" értsd már meg....Egyszerűen nem voltak elég jó játékosok...





. :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. augusztus 27., szerda 13:42

Realista24 írta:Ha megy Alves, a móka továbbra is Barcelonában marad:
http://instagram.com/p/sGMva8He_5/?utm_ ... modal=true
:mrgreen: :mrgreen:
Ez mi ez? :lol:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. augusztus 27., szerda 13:41

Arról van hihető számadat, hogy amíg Song a Barcában "focizott" (padot melegített), addig hány meccset és percet egy-egy évben? Illetve mennyi ideig volt sérült, ha sérült volt egy szezonban.

Nem emlékszem sok meccsre ahol kezdő lett volna. Pedig szinte mindig megnézem hogy állnak fel.

Előre is köszi az infót. Nekem se kedvem, se időm nincs ezek után böngészni. Viszont aki megteszi, az leírhatná a forrás, mert az később még jól jöhet másnak is. :-*

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 27., szerda 13:40

morientes írta:
Ronaldinhonál meg sajnos a magánéleti dolgok komoly hatással voltak a sportolói karrierjére. A környezetváltás ideig-óráig jót tett neki, de sosem tért már vissza az igazi R10.
Azt azért még tegyük hozzá-szal valljuk be férfiasan-hogy Pep páros lábbal rúgta ki Decoval,és még sorolhatnám hogy kikkel együtt,és még azt sem mondták neki,hogy fiú,gracias,így ahogy te játszottál ebben a csapataban,azon a poszton,se azelőtt,meg azután sem,valószinűleg senki...az szomorú hogy ez maradt meg....kurvázott meg ivott...
na, most miért mondasz ilyeneket pepről. soha nem volt szokása elküldeni azokat, akiket nem tudott kedve szerint a tornasorba rakni vagy akik esetleg egyéniségek voltak/tekintéllyel rendelkeztek rajta kívül és mondjuk fel mertek szólalni egyszer is... R10, Deco, Eto'o, Ibra...
Nem illik.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. augusztus 27., szerda 13:39

Realista24 írta:Ha megy Alves, a móka továbbra is Barcelonában marad:
http://instagram.com/p/sGMva8He_5/?utm_ ... modal=true
:mrgreen: :mrgreen:
Azért még nincs Jesé szintjén,de jól halad. :lol:

hehe meg olyankor nincs itt amikor kéne.Kiváncsi vagyok mit gondol erről a Douglas gyerekről.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 27., szerda 13:35

Ronaldinhonál meg sajnos a magánéleti dolgok komoly hatással voltak a sportolói karrierjére. A környezetváltás ideig-óráig jót tett neki, de sosem tért már vissza az igazi R10.
Azt azért még tegyük hozzá-szal valljuk be férfiasan-hogy Pep páros lábbal rúgta ki Decoval,és még sorolhatnám hogy kikkel együtt,és még azt sem mondták neki,hogy fiú,gracias,így ahogy te játszottál ebben a csapataban,azon a poszton,se azelőtt,meg azután sem,valószinűleg senki...az szomorú hogy ez maradt meg....kurvázott meg ivott...
Nem létezik.....még olyan barcás hír nem volt amiből ne hoztál volna ki valami jót ......
Biztos gépjármű ügynök.....vagy politikus... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 27., szerda 11:36

'shutterisland írta:hát ettől a douglas gyerektől semmit nem várok, egyelőre érthetetlen, mit látnak benne.
egyelőre oleguer 2.0-át vizionálok.

songon meg lehet gúnyolódni, de azokban az években tényleg az egyik legjobb négerkápé volt.
aki látta az arsenalban abban az évben, annak nem kell megmagyarázni, tanár volt, és még itt (vagyis még a régi oldalon) is sokan szívesen látták volna a realban.
lehet, hogy csak egy kifutott időszak volt, általános dolog az ilyen, hogy valakinek van 1-2 kiemelkedőbb éve, amit aztán nem tud megismételni, de aktuálisan tényleg a legjobbak közé volt sorolható.
sajnos nem kapott busquets miatt elég lehetőséget, kissé eltűnt, közben befutottak új arcok, mint például pogba, szóval ma már nem feltétlen elit.

ő most annak az "áldozata", hogy jöttek középhátvédek, így valószínűleg mascherano vkp lesz.
busquets pedig ugye érinthetetlen.

Nem létezik.....még olyan barcás hír nem volt amiből ne hoztál volna ki valami jót ......

Song? vele semmi baj,egy jó kp-ás, a gúny azoknak szól akik topnak nevezték,és amikor a barca megvette,itt réééttak hogy most *********. Messze van ő a topjátékosoktól. Jó kategória,semmivel sem több. Bárki bármit halandzsázik.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég