Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 5., vasárnap 15:38

ericco írta:úgy látszik, bieber futattja az európai élsportólókat az usaban :D
Csak hasonló az ízlésük Barbekjúval.
Nem illik.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. június 5., vasárnap 15:27

úgy látszik, bieber futattja az európai élsportólókat az usaban :D
Merci Zizou!

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. június 5., vasárnap 12:51

de neymart mért danialves oltozteti? :lol: :fpalm:
Kép

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. június 5., vasárnap 11:13

én mondtam... :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. június 5., vasárnap 10:53

hehe írta:
ziro4vr írta: Barbika is biztos ott van a közelben. :lol:
hamiltonnal a szájában. :mrgreen:
https://twitter.com/LewisHamilton/statu ... 2783351808
:lol:

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. június 4., szombat 13:36

Las Palmastól azt a Lemos gyereket írják elég régóta, hogy érkezik hozzátok, szvsz ő is lesz a befutó a végén.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. június 4., szombat 13:30

M1Ö írta:De most akkor nem értem, hogy mi van? Ezt hogy érted? Júliusig nincs az FFP miatt, vagy alapból? Mert ha utóbbi akkor elég komoly bajban vagytok. Erről jut eszembe még egy plusz kérdés. Neymar szerződésével mi lesz? Mert ha tovább szórakozik, akkor oda is jó pár millát félre kell tenni.
Júliustól lesz. Az ő szerződése is akkor lesz aláírva, Busié is, mindenkié. Ebben a "financial year"-ben már nem fogunk költeni elvileg - Romának meg még ebben kéne a pénz, ezért nem logikus a Pjanic hír. Következőben most úgy néz ki, hogy 60 millió+eladási pénzek lesznek, de új szponzor esetében - ami lassan meg kell, hogy legyen - ez még növekedni fog elvileg.
M1Ö írta:Tudom, hogy ott gyengébb, de ha csak azért van, hogy Iniesta pihenhessen pár meccsen, akkor felesleges megtartani. ... Rafinha meg eszembe sem jutott. Én nem feltétlen számolnék vele, annyit sérült szerencsétlen.
Alapból elhozni se kellett volna, de már mindegy. El kéne még most adni, amíg lehet, de az nem vall ránk, főleg nem Luchora. Így majd jó nagy anyagi bukta is lesz szerintem, de cáfoljon rám, örülnék.

Rafinha meg jó alapozással még elérhet valamit, de most tényleg nagyon rosszul jött vissza a sérüléséből.. :/
gólvonal írta:Szerk.: Megvan...Samuel Umtiti...Életemben nem hallottam róla...Mit tud?
Ilyet. :D Amúgy kh, és balhátvédet is tud játszani. Nagyon adná magát emiatt, elvileg fel is kerestük már a Lyont, csak az nem igaz, hogy már 1 lépésre a Barcától. De logikus lenne elhozni - mindezt úgy mondom, hogy én se tudok róla többet.
M1Ö írta:Ja tényleg, ott a Denis srác. Vele jól jártatok. Mondjuk Suareznek még így sincs cseréje. Ahogy nekünk, nektek is kéne egy csere center.
Jaja, kéne. De még Denis se tuti, lehet használja az eszét, és elmegy inkább olyan helyre, ahol játszik is eleget.. :lol: Sajnálnám, mert én Ini helyett nagyon el tudnám képzelni a kisebb meccsekre, de érthető lenne, ha inkább fejlődni szeretne.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. június 4., szombat 13:22

két balbekk és nulla jobb :coffee: :coffee:

ggbb
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. június 4., szombat 13:18

ESM: nem teljes az MSN; CR sincs ott a szezon csapatában

De Messi ott van. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: MIRE? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. június 4., szombat 13:17

M1Ö írta:
gólvonal írta:Mi az az Umiti?
Most komolyan, ne már... A kákán is csomót keresel? Elírtam, Palesz vágta, hogy kiről van szó, de valakinek oda kell szúrjon... :agree: :lol:
A baj, hogy én tényleg nem tudom mi az, vagy ki az.

Szerk.: Megvan...Samuel Umtiti...Életemben nem hallottam róla...Mit tud?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gólvonal 2016. június 4., szombat 13:19-kor.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. június 4., szombat 13:09

palesz77 írta:Megéri, nem éri, nincs pénz rá..
De most akkor nem értem, hogy mi van? Ezt hogy érted? Júliusig nincs az FFP miatt, vagy alapból? Mert ha utóbbi akkor elég komoly bajban vagytok. Erről jut eszembe még egy plusz kérdés. Neymar szerződésével mi lesz? Mert ha tovább szórakozik, akkor oda is jó pár millát félre kell tenni.
palesz77 írta: Arda meg csak ne legyen az MSN cseréje, mert James is lehetne szélső hátvéd akkor, simán lefutná még ő is.
Tudom, hogy ott gyengébb, de ha csak azért van, hogy Iniesta pihenhessen pár meccsen, akkor felesleges megtartani. Rakiticet nem tudta pótolni, akárhányszor beszállt a helyére, átjáró ház lett a k.pályátok. Rafinha meg eszembe sem jutott. Én nem feltétlen számolnék vele, annyit sérült szerencsétlen.
palesz77 írta:Támadó csere kéne, aki lehet tőlem már Noito is, Denis is, csak olyan ember legyen, akit használ Lucho.
Ja tényleg, ott a Denis srác. Vele jól jártatok. Mondjuk Suareznek még így sincs cseréje. Ahogy nekünk, nektek is kéne egy csere center.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 4., szombat 13:05

Ardatol emlékszek egy szep kotenyre meg a sírásra mikor pályára lépett. Ennyi.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 4., szombat 12:58

Hát Arda lehet hogy csúnyán lehúzta magát a wc-n. Abban az AtMa-ban nagyon ment, aztán lehet ő is visszatér majd mint Luis.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. június 4., szombat 12:56

palesz77 írta:
morientes írta:Na ez a foci.Sose senkivel nem mehetsz biztosra.Rola senki se hitte hogy ekkora fail lesz.Az lett.
Hát amúgy arra én se számítottam, hogy pont a mezőnymunkájával lesznek gondjaim.. :lol:
Èrted...nèha megnèzem a csapatod,de nem emlèkszem hogy bármikor becserèlte LE,nem hogy hozzá tudott volna tenni vmi pluszt,de mèg a szintet se èrte el nagyon...ami engem amugy meglep.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. június 4., szombat 12:51

morientes írta:Na ez a foci.Sose senkivel nem mehetsz biztosra.Rola senki se hitte hogy ekkora fail lesz.Az lett.
Hát amúgy arra én se számítottam, hogy pont a mezőnymunkájával lesznek gondjaim.. :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. június 4., szombat 12:46

jobb lehet Ardánál nálunk,
Na ez a foci.Sose senkivel nem mehetsz biztosra.Rola senki se hitte hogy ekkora fail lesz.Az lett.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. június 4., szombat 12:42

M1Ö írta:A felett elsiklottam, az nem nekem szólt. :mrgreen: De Ő annyit megérne nektek szerintem. Lenne helye és akkor lenne cseréje Neymarnak és Messinek is Arda személyében. Pjanic meg játszhatna Ini és Rakitic helyett is.
Bár előre még így is kéne ember szerintem, de legalább középen és hátul meg lennétek. Persze ha Mascherano marad.
Megéri, nem éri, nincs pénz rá.. :D Arda meg csak ne legyen az MSN cseréje, mert James is lehetne szélső hátvéd akkor, simán lefutná még ő is. Középpályára bőven jók lehetnek a fiataljaink is, Rafinha ha nem kezd el 2 hetente lesérülni, simán jobb lehet Ardánál nálunk, mert ő passzol a rendszerbe, ellenben a törökkel. Támadó csere kéne, aki lehet tőlem már Noito is, Denis is, csak olyan ember legyen, akit használ Lucho.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. június 4., szombat 12:32

gólvonal írta:Mi az az Umiti?
Most komolyan, ne már... A kákán is csomót keresel? Elírtam, Palesz vágta, hogy kiről van szó, de valakinek oda kell szúrjon... :agree: :lol:
palesz77 írta:Pjanicról olvasd előbb amit írok..
A felett elsiklottam, az nem nekem szólt. :mrgreen: De Ő annyit megérne nektek szerintem. Lenne helye és akkor lenne cseréje Neymarnak és Messinek is Arda személyében. Pjanic meg játszhatna Ini és Rakitic helyett is.
Bár előre még így is kéne ember szerintem, de legalább középen és hátul meg lennétek. Persze ha Mascherano marad.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. június 4., szombat 12:22

M1Ö írta:Igen, csak akkor kell vegyetek egy jobb hátvédet és még így is 2 kezdőt kell pótoljon SR. Samper ha marad is, akkor ugyanez. Lenne mit foltozni rendesen. Most olvasom Pjanic-ot. Elvileg leteszitek érte a 38 milliós kivásárlási árát. Umiti mennyibe fájna? Nem bánnám, ha másra már nem jutna pénz. :mrgreen:
Ha kezdő lesz SR jobbhátvédként, akkor tényleg kell ember vkp-nak, de ha csak beugrós, akkor felesleges. Évi 15-20 meccset ha játszana mindkét poszton, nem mondanám túlterhelésnek. Vidal távozása esetén kell jobbhátvéd csak.

Pjanicról olvasd előbb amit írok.. :D

Umtiti meg 20-ba fájna, de nem igaz az se most azt írják. Igazából Júli 1 előtt ha 20 vagy több milliós igazolásról van szó, és "bármelyik percben bejelenthetik", akkor azt lehet is kacsaként kezelni szerintem.. Legalábbis a józan ész ezt diktálja. Csak ugye addig is el kell adni a lapokat..

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. június 4., szombat 12:10

M1Ö írta:
palesz77 írta:Busit SR tudja pótolni ha kell, egész jól is, nála jobb csere oda nem kell.
Igen, csak akkor kell vegyetek egy jobb hátvédet és még így is 2 kezdőt kell pótoljon SR. Samper ha marad is, akkor ugyanez. Lenne mit foltozni rendesen. Most olvasom Pjanic-ot. Elvileg leteszitek érte a 38 milliós kivásárlási árát. Umiti mennyibe fájna? Nem bánnám, ha másra már nem jutna pénz. :mrgreen:
Mi az az Umiti? :ozil: :kivagyhe: :x :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 208 regisztrált és 0 vendég