Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 12:06

hehetheoriginal írta: egy jó bájernről. akik végiggyalogolnak a bajnokságon általában.
ugyanigy kellene nekünk is csapkodni a kicsiket spanyolban.
barca mikor dominált? ezt tényleg megkérdezed? :lol:
ne az elmúlt másfél év burkában éljünk már.... :coffee:

rendkivuli humoros, hogy probálod megmagyarázni a full száraz tényeket:
sok éve szar erőlködés a támadójátékunk és nehezen győzünk általában kiscsapatok ellen. sőt, többször vesztünk pontot.
vagy akkor most saját magadnak mondasz ellent? másik topikban elfogadod, hogy ez a keret erre képes, most meg az a baj, hogy más is ezt mondja, és hogy pont ez a baj, hogy nincsenek könnyű laza meccseink és győzelmeink? :coffee:
A full szaraz teny ott kezdodik, hogy szerinted "evtizedek" kellenek, hogy lojunk 3-4 golt. Ezt megcafoltam, es ezert gellert adtal az egesz beszelgetesnek. Ez szaraz teny.

A Bayern lehet, hogy vegiggyalogol a bajnoksagban (amit amugy semmire nem tartasz ugye) de neked örömfoci kell. Azt csinalnak? Hat semmibe gyalaztad altalaban oket (es minden mas csapatot is, ami nem a brazil valogatott vagy az R9 fele Barcelona) is Musiala meg Davies kivetelevel.

En elfogadom a keretet es mindazt, amit adnak. A tema nem ez volt, hanem amit feljebb irtam.
Kozben pedig te nem fogod fel es sirsz reggeltol estig, hogy miert nem rugunk 5 golt eg hatot minden meccsen, bezzeg a Barca. De nem bezzeg Barcaztal meg bezzeg Bayerneztel, amikor taknyosra szopattuk Europat. Elobbi kozel egy evtizede nem tenyezo, utobbit meg legtobbszor mi ejtettuk ki.

De megsugom, jovo nyarig ez a keret marad, ugyhogy lehet erre az evre az eurobarcara kene regisztralnod vagy a citym.hu-ra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 20., szerda 11:59

egy jó bájernről. akik végiggyalogolnak a bajnokságon általában.
ugyanigy kellene nekünk is csapkodni a kicsiket spanyolban.
barca mikor dominált? ezt tényleg megkérdezed? :lol:
ne az elmúlt másfél év burkában éljünk már....a full anomália/mák beellgyőzelmünkkel :coffee:

rendkivuli humoros, hogy probálod megmagyarázni a full száraz tényeket:
sok éve szar erőlködés a támadójátékunk és nehezen győzünk általában kiscsapatok ellen. sőt, többször vesztünk pontot.
vagy akkor most saját magadnak mondasz ellent? másik topikban elfogadod, hogy ez a keret erre képes, most meg az a baj, hogy más is ezt mondja, és hogy pont ez a baj, hogy nincsenek könnyű laza meccseink és győzelmeink? :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 11:42

hehetheoriginal írta:
ez a jogabonito mánia meg mar full gyurcsányozás szintet ut meg.
tehát egy jó báyern, mostani city vagy barca szintű domináns játékot boomerség elvárni egy real madridtól, hogy jól megszórjuk a kiscsapatokat és kijöjjön a tudásbeli különbség.

megsúgom, megoldható még manapság is.
csak normális játékosok kellenek hozzá.

de persze lehet azt is, amit ti csináltok, hogy beletörődtök, és elfogadjátok, hogy ez van, ez a szint.
Milyen jo Bayernrol beszelsz? Meg felhozod a City-t, akire amugy kopkodsz, a Barca meg mikor dominalt? A legutolso ket meccsen?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 20., szerda 11:37

ez a jogabonito mánia meg mar full gyurcsányozás szintet ut meg.
tehát egy jó báyern, mostani city vagy barca szintű domináns játékot boomerség elvárni egy real madridtól, hogy jól megszórjuk a kiscsapatokat és kijöjjön a tudásbeli különbség.

megsúgom, megoldható még manapság is.
csak normális játékosok kellenek hozzá.

de persze lehet azt is, amit ti csináltok, hogy beletörődtök, és elfogadjátok, hogy ez van, ez a szint.
thereisonly1ronaldo

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: filatáska » 2023. szeptember 20., szerda 11:27

hehetheoriginal írta: ja és nem iszom soha. nincs bizonyítékotok rá :mrgreen:
Azt hittem a kommentjeid a bizonyítékok, de így még szomorúbb a helyzet. :lol:

ram8nes
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2023. július 20., csütörtök 13:20
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ram8nes » 2023. szeptember 20., szerda 11:22

mindig lehetne jobban/szebben jatszani (bar nekem az is szep tud lenni, amikor gyors kontrakbol szopatjuk az ellent), de szerintem a keret minosegehez, korahoz, skillsettjéhez, körülményekhez stbhez merve a jo oreg Zizuféle U passzolgatás volt, ami konkretan meltatlan volt a Real Madridhoz.

Ancelottinal nem a golzaporos meccsek a jellemzok, cserebe rengeteg mas skillje van, ami a csapat elonyere valik es (talan!) egy-ket edzot leszamitva tobbet buknank hosszutavon, mint amennyit nyernenk a jelentektelen ötnullás meccseinkkel.

persze vissza lehet sirni a 15-20-30evvel ezelotti focit, csak semmi ertelme, mert nem pusztán edző vagy játékstílus kérdése, hogy miert nem porgeti a faszan a labdat mindenki.

ez a jogabonito mánia meg mar full gyurcsányozás szintet ut meg. mindent egy regi, a jelenbe adaptálhatatlan és ezáltal teljesen súlytalan álomvilággal teszünk kontrasztba.
R24 is, en is, meg mindenki mas orulne, ha minel szebb, faszabb es egyszerre eredmenyesebb focit latnank egyszerre, csak van annyi eszunk, nyitottsagunk es kompromisszumkeszsegunk, hogy felfogjuk, hogy ez nem igy mukodik jelenleg :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 10:52

hehetheoriginal írta:
Mi addig nyerunk 1-2 kupat.
nem nyersz te semmit, a morzsás foteledből :lol: :kalapos:
De elfogadom, hogy neked nagyobb orom es boldogsag nezni egy Barca - noname csapat 5-0-as meccset
ki ferdít ugye megint :lol:
Nezd el nekem, hogy nem szajbaragosan irtam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 20., szerda 10:50

Mi addig nyerunk 1-2 kupat.
nem nyersz te semmit, a morzsás foteledből :lol: :kalapos:
De elfogadom, hogy neked nagyobb orom es boldogsag nezni egy Barca - noname csapat 5-0-as meccset
ki ferdít ugye megint :lol:



ja és nem iszom soha. nincs bizonyítékotok rá :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. szeptember 20., szerda 10:52-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 10:49

hehetheoriginal írta: megint, hogy ki hány trófeát nyert :lol: szép dolgok azok. leszarom, ha nézhetetlen a foci, 2 óra szenvedés minden meccs :coffee:
nézőként jobb szeretem, ha szórakoztat a meccs, és nem halomnyi balfasz erőlködik milliárdokért.
Akkor tudnam miert ittad magad seggreszegre minden BL cimunk utan es jottel sirvarohogni a Barcan, amikor egy evben ketszer estek ki Europabol. :ike:

De elfogadom, hogy neked nagyobb orom es boldogsag nezni egy Barca - noname csapat 5-0-as meccset, mint nekem egy BL elodontoben elert 2-0-at egy magas szinten jegyzett csapat ellen, ahol mondjuk vedekezik is az ellenfel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. szeptember 20., szerda 10:45

hehetheoriginal írta: megint, hogy ki hány trófeát nyert :lol: szép dolgok azok. leszarom, ha nézhetetlen a foci, 2 óra szenvedés minden meccs :coffee:
nézőként jobb szeretem, ha szórakoztat a meccs, és nem halomnyi balfasz erőlködik milliárdokért.
Nezz Arsenal meccset, komolyan. Jot tenne neked.

Mi addig nyerunk 1-2 kupat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 20., szerda 10:43

megint, hogy ki hány trófeát nyert :lol: szép dolgok azok. leszarom, ha nézhetetlen a foci, 2 óra szenvedés minden meccs :coffee:
nézőként jobb szeretem, ha szórakoztat a meccs, és nem halomnyi balfasz erőlködik milliárdokért.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 10:40

Az a jó hogy megint mellébeszélsz, mert az eredeti téma nem ez volt. De ügyesen kanyarodsz el.

De kanyarodjunk tovább, ki hány BLt nyert az elmúlt 10 évben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 20., szerda 10:35

Nincs itt ideg draga baratom, egyszeruen csak fassagot irtal.
nana ne barátozz :lol: :mrgreen:
egyszerűen lehet bizonyitani, valaki, akinek van ideje es energiája, keresse vissza, hogy az elmúlt mondjuk 5 évben hányszor nyert a barca es hanyszor a madrid 3 vagy 4 gólos különbséggel.
aztán rövidre is zárhatjuk.
én a meccsek képéről beszélek, én állandóan nyögvenyelős, izomszagú erőlködést látok tőlünk, 1-1 góllal nyerve a meccseket max
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 10:31

hehetheoriginal írta: érzem, ahogy gyűlik az ideg, felesleges, chill bro
akkor még egyszer. :lol: :kalapos:
kiszedted a pool meccset, az 1 db meccs volt, a kivétel, ami erősíti a szabályt. én meg konstans, stabil baszó domináns támadójátékról beszélek, ahol különösebb erőlködés es szenvedés nélkül basszuk szét a spanyol kiscsapatokat például rendre.
sok éve nincs nálunk ilyen produktum, vitatkozhatsz ezzel, de a keret, a tények, a statok is ezt mutatják.


pl ma domináns focival kellene egy 4-est guritani a berlinnek, ezt várnám el - amig végig nem nézek a kereten...
Nincs itt ideg draga baratom, egyszeruen csak fassagot irtal. De akkor a masik pelda, a Barcanak negyet rugtunk, ami lehetett volna meg tobb is.

A kicsik ellen meg az a jellemzo, hogy nem nagyon porgunk, a Barca igen, ennek ellenere a tobbseget nyerjuk. A nagy meccseken ott vagyunk a Barca meg nem, de cserebe a Barca nem is nyeri a nagy meccseket altalaban.

+a Barca formaidozitese teljesen mas, mint a Reale. Ilyenkor mi szenvedunk, ok lubickolnak.

Lehet valasztani, hogy ki melyiket preferalja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 20., szerda 10:25

érzem, ahogy gyűlik az ideg, felesleges, chill bro
akkor még egyszer. :lol: :kalapos:
kiszedted a pool meccset, az 1 db meccs volt, a kivétel, ami erősíti a szabályt. én meg konstans, stabil baszó domináns támadójátékról beszélek, ahol különösebb erőlködés es szenvedés nélkül basszuk szét a spanyol kiscsapatokat például rendre.
sok éve nincs nálunk ilyen produktum, vitatkozhatsz ezzel, de a keret, a tények, a statok is ezt mutatják.


pl ma domináns focival kellene egy 4-est guritani a berlinnek, ezt várnám el - amig végig nem nézek a kereten...
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 10:09

hehetheoriginal írta: ott vannak a tények, mindenki látja a meccseket.
ez a barca lett a bajnok tavaly.
nekünk van egy joselunk támadóba. :coffee:
Ez a teny, ezt irtad, erre reagaltam, de magyarazd meg es kezdj el teljesen masrol beszelni, ahogy szoktad.
hehetheoriginal írta:
hany evet kell varni, hogy mi egyaltalan 3-4 gólokat rugjunk, nemhogy 5-öt :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 20., szerda 10:08

ott vannak a tények, mindenki látja a meccseket.
ez a barca lett a bajnok tavaly.
nekünk van egy joselunk támadóba. :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 10:05

hehetheoriginal írta: ne menj még, nincs kedvem dolgozni. :coffee: :mrgreen:
a barca többször vert el minket nagy gólkülönbséggel, mint mi őket.
kiszedtél egy liverpool elleni meccset, aminél saját maguk balfaszsaga lett a vesztük.
antwerpent meg hétvégén a a betist összesen egy 10 db góllal küldték zuhanyozni.
mi mikor nyertünk utoljára stabil kérdést nem tűrő domináns támadójátékkal?
hány éve volt az? akkor is általában kontrákból rugdossuk/rugdostuk a gólokat, nem domináns, labdajáratós űrfocival, mikor konkrétan lefocizzuk az ellenfelet. (mint amit mi pl a citytol kaptunk tavasszal....)
nyilván túlzások, végletek ezek, csak szeretném már látni, hogy jól ledominálunk vmi csapatot, ha már real madrid cimer van a mezen.
de ezzel a jelenlegi kerettel es felhozatallal nem lesz semmi ilyen.
Kiszedtem baszod, mert azt irtad, hogy hany evet kell varni arra, hogy 3-4 golt rugjunk? Megint atmentel egy olyan hataron, ami tavol all a realitastol, es erre a vonatra meg fel is ulnek sokan, mert a siras es irigykedes mindig is nagyon nepszeru volt a madridistak koreben.

Egyszeru a keplet, azon csesztem fel magam, hogy megint hulyesegeket irsz, majd nyilvan a "tudod, hogy gondoltam" meg a "nem ugy ertettem" frazisokkal.

Föleg, hogy a Barcat taknyosra szopattak az elmult 8 evben Europaban, de nyilvan most, hogy kikaptunk a Citytol, ez nem szamit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 20., szerda 10:01

ne menj még, nincs kedvem dolgozni. :coffee: :mrgreen:
a barca többször vert el minket nagy gólkülönbséggel, mint mi őket.
kiszedtél egy liverpool elleni meccset, aminél saját maguk balfaszsaga lett a vesztük.
antwerpent meg hétvégén a a betist összesen egy 10 db góllal küldték zuhanyozni.
mi mikor nyertünk utoljára stabil kérdést nem tűrő domináns támadójátékkal?
hány éve volt az? akkor is általában kontrákból rugdossuk/rugdostuk a gólokat, nem domináns, labdajáratós űrfocival, mikor konkrétan lefocizzuk az ellenfelet. (mint amit mi pl a citytol kaptunk tavasszal....)
nyilván túlzások, végletek ezek, csak szeretném már látni, hogy jól ledominálunk vmi csapatot, ha már real madrid cimer van a mezen.
de ezzel a jelenlegi kerettel es felhozatallal nem lesz semmi ilyen.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 9:55

hehetheoriginal írta: valladolid nem csapat, liverpool saját magát verte el, a barca meg általában nekünk szokott 4-5-öket rugdosni, nem mi nekik :smile: :kalapos:

de sztem erted mire gondolok, csak nem akarod bevallani magadnak.
néha kijön a lépés, kapunk hozzá segítséget is bőven az ellenféltől, évente 1-szer beleszalad vmi ellenfél a leütésesbe.
de amugy se firepower, se konstans, stabil, baszó támadójáték nincs, ahol érezné a néző, hogy bármikor jöhet a gól, mert annyira potens és veszélyes, agilis a támadójátékunk.
Szoval, ha mi rugunk ötöt egy Liverpoolnak vagy Barcanak, az kevesebbet er, mint amikor a Barca rug ötöt egy Antwerpennek.
Illetve, ha mi kapunk negyet a Barcatol, akkor csoves szar Real, ha a Barca kap tolunk negyet, akkor az kevesebbet er, mint forditva.

Kiszalltam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég