Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 27., hétfő 14:28

"Tiszteletlenség, ami Neymar átigazolási ügyéből kerekedett. A Real Madrid is rengeteg átigazolási ügyben érdekelt, mégsem ismertették egyetlen szerződés részleteit sem – vélekedett Alves.
:coffee: :salute:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 27., hétfő 14:21

Egy darab Yaya? Nézd is néha a City meccseit.
Nézem Kerlon,nézem,de Fernandinho nekem bem hozza azt amit doneckban lehozott,csodálkozom is hogy megemlíted,semmivel sem tesz hozzá többet mint Ramires a chelsea-ben,akit te egy közepes kp-nak tartasz... :)
Nem véletlen hogy Paulinhot preferálja a bajszos,nem fentebbi kettőt...persze nyilván máshogy látjuk,azért szép a foci...:)
Ezért gondolom,hogy a kp-n illetve elől fog eldőlni a dolog,a védelem kb egyforma,azt hiszem.Abban egyet értek hogy nagyon kiegyensúlyozott mérkőzés lesz,de Messivel,Neymaral erősebbnek érzem a barcat egy lehelletnyivel..aztán elválik majd.

Shutter:Inkább azt mondom hogy te tartod gólgépnek Ronaldot,nem én...azért is írtam azt amit...:)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 27., hétfő 14:09

morientes írta:
ha messi csak egy gólgép lenne, és a góljain kívül nem tenne ennyit a játékhoz, akkor talán néha elgondolkozna az ember, hogy jobb nélküle a csapat, de így meg sem fordul a fejemben.
Laza kis odapiszka Ronaldonak,de ezen már nem lepődök meg.Gondolva itt a "gólgép" megjelölésnek... :roll: persze lehet hogy ez csak afféle paranoia részemről.... :hmmm:
nem is jutott eszembe a luzitán, mialatt írtam a posztot, mert most csak messiről volt szó, és arról, hogy nélküle, vagy vele jobb e a támadójáték.
erre céloztam, amikor azt írtam, hogy ha messi csak egy gólgép lenne, akkor...

de akkor ezek szerint ronaldora ismertél belőle, tehát csak egy gólgépnek tartod. :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 27., hétfő 14:07

Azt mondjuk sajnálom, hogy Neymar pont most sérült le, lett volna pár hetük Messivel, hogy egymásra hangolódjanak, és a lehető legtökéletesebb összhangban lépjenek pályára a City ellen. Mert ott nagyon kelleni fog egy baromi jó formában lévő Messi-Ney páros. (h3x0r: Neymart elvileg összedrótozzák a City elleni odavágóra.)

Én nem gondolom, hogy simán továbbmennénk, ahogy azt sem, hogy a City lazán kiejt minket, szerintem hihetetlenül kiélezett párharc lesz, nem tartom elképzelhetetlennek, hogy idegenben lőtt több góllal fog továbbjutni az egyik csapat... Úgyhogy tényleg mindent bele kell adni majd az Etihadban, hatalmas fegyvertény lenne győzelemmel távozni Manchesterből.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 27., hétfő 14:06

morientes írta:
ha messi csak egy gólgép lenne, és a góljain kívül nem tenne ennyit a játékhoz, akkor talán néha elgondolkozna az ember, hogy jobb nélküle a csapat, de így meg sem fordul a fejemben.
Laza kis odapiszka Ronaldonak,de ezen már nem lepődök meg.Gondolva itt a "gólgép" megjelölésnek... :roll: persze lehet hogy ez csak afféle paranoia részemről.... :hmmm:

Ami meg a city-barca BL meccset illeti,én már leírtam hogy a barcat látom esélyesebbnek,egy kicsivel,a camp nou-ba mindenképp,manchesterben meg nem hiszem hogy ne rúgnának gólt,és aztán meg eldugják a lasztit...Messi és Neymar,(gondolom addig felépül),teremtheti meg a különbséget,1 db Yaya középen sztm kevés lehet,a Negredo-Kun duo meg nem olyan jó még,mint a Messi-Neymar...
Az viszont talán a city felé döntheti el,hogy Tata nem olyan rutinos europaban mint Pelle...
Egy darab Yaya? Nézd is néha a City meccseit. Fernandinho meg Yaya szerintem megeszi a Barcanál Iniestát és Xavit. Agüero meg úgy is Busquetsen lesz csatárba meg Negredo elég gyors Mascherano és Piqué ellen, illetve elég jó felépítésű is, hogy megtartsa a labdákat. Azon se lepődnék meg, ha Pellen a Camp Nouban bedobna még egy embert a kp-ra és levenné Negredot. A City védelem meg szerintem sokkal jobb, mint a Barcáé... Még Demichelissel is. Maximálisan azt érzem, hogy ez a legkiegyenlítettebb csata a 16 között, de én inkább a Cityre fogadnék.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 27., hétfő 14:02

morientes írta:Messi és Neymar,(gondolom addig felépül),teremtheti meg a különbséget,1 db Yaya középen sztm kevés lehet,a Negredo-Kun duo meg nem olyan jó még,mint a Messi-Neymar...
Volt mar olyan, hogy Messi es Neymar egyutt jatszottak is mindketten jok voltak? Egyebkent nem tudja valaki mikorra epul fel a brazil?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 27., hétfő 14:00

ha messi csak egy gólgép lenne, és a góljain kívül nem tenne ennyit a játékhoz, akkor talán néha elgondolkozna az ember, hogy jobb nélküle a csapat, de így meg sem fordul a fejemben.
Laza kis odapiszka Ronaldonak,de ezen már nem lepődök meg.Gondolva itt a "gólgép" megjelölésnek... :roll: persze lehet hogy ez csak afféle paranoia részemről.... :hmmm:

Ami meg a city-barca BL meccset illeti,én már leírtam hogy a barcat látom esélyesebbnek,egy kicsivel,a camp nou-ba mindenképp,manchesterben meg nem hiszem hogy ne rúgnának gólt,és aztán meg eldugják a lasztit...Messi és Neymar,(gondolom addig felépül),teremtheti meg a különbséget,1 db Yaya középen sztm kevés lehet,a Negredo-Kun duo meg nem olyan jó még,mint a Messi-Neymar...
Az viszont talán a city felé döntheti el,hogy Tata nem olyan rutinos europaban mint Pelle...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. január 27., hétfő 13:50

tubatibi írta:Sokan megfognak itt lepődni, hogy a City ki fog zúgni simán. :)
Én nem érzem annyira simának. Ha otthon sikerülne 2 vel nyerniük, akkor szerintem meglehet a továbbjutás, főleg, hogy a beíveléseknél, szögleteknél mostanság nagyon gyatra a védelme a Barcának, és City meg tele van jól fejelő játékosokkal. Én egy dologban vagyok úgymond biztos, hogy gólokban nem lesz hiány egyik mérkőzésen sem, de főleg a Etihadban.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. január 27., hétfő 13:46

Géci írta:
tubatibi írta:Sokan megfognak itt lepődni, hogy a City ki fog zúgni simán. :) Nem olyan nagy szám az a city szvsz, a barca simán megy tovább. :)
Nem vagyok egy nagy szerencsejátékos, de ezt biztos meg fogom tenni nagyobb összeggel, mert szerintem meg a City otthon meg fogja őket csapkodni. Barcelonában nem számítok nagy különbségre, sőt lehet ott nyer is a barca, de otthon a City tuti menni fog mint a güzü. Régen voltam valamiben ennyire biztos, de lehet így fogok nagyot koppanni... :lol:
City be lesz szarva szerintem. Mi mit csináltunk a Classicon , ha támadunk rendesen , akkor nyerünk. Ugyanaz lesz a City ellen is , a visszavágón meg már cseszhetik ...

Ami pozitívum lehet, hogy Pellegrini ismeri őket. És ami Classiconcon is fel vállalta a játékot , ahol 1-0ra kaptunk ki . Meglátjuk , nem tudom mi lesz . A barcát mondom , és lehet nem is baj ha tovább mennek , továbbra is 3 fronton kéne harcolniuk ...
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 27., hétfő 13:19

Nekem csak az volt az érdekes, hogy amikor az argentin nem volt pályán brillíroztak a srácok, ha lehet így mondani (bár ehhez az is hozzá tartozik, hogy akkor volt Neymar, most meg nincs...). Mióta meg megint ott az argentin kicsit gyengültek támadásban. Pontatlanok, kapkodnak és ez szokatlan. Persze lehet idő kérdés csak, és Messi újra a régi lesz, de ez most így szokatlan.
valóban, de nem játszottunk annyi meccset messi nélkül, hogy ebből bármilyen következtetést le lehessen vonni.
pedro és alexis amúgy is elég rapszodikus teljesítményt nyújtanak.

illetve azért amit a kollega írt, hogy a neymar-messi duó a sérülések miatt gyakorlatilag szerintem egy kezünkön megszámolható lenne, hány teljes meccset tolt együtt végig, ez még mindig egy hatalmas kérdőjel marad.

2 hét és BL, és City-hez ezzel a formával nem éppen jó kimenni...
ezzel a formával felmossa velünk a padlót a city, otthon biztos, de lehet, hogy a nou camp-ban is elvernek.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 27., hétfő 13:18

tubatibi írta:Sokan megfognak itt lepődni, hogy a City ki fog zúgni simán. :) Nem olyan nagy szám az a city szvsz, a barca simán megy tovább. :)
Nem vagyok egy nagy szerencsejátékos, de ezt biztos meg fogom tenni nagyobb összeggel, mert szerintem meg a City otthon meg fogja őket csapkodni. Barcelonában nem számítok nagy különbségre, sőt lehet ott nyer is a barca, de otthon a City tuti menni fog mint a güzü. Régen voltam valamiben ennyire biztos, de lehet így fogok nagyot koppanni... :lol:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 27., hétfő 13:15

Én is a barcára tippelek. Jobbak, bár a city elég sokat fejlődött,elől is és kp.án(touré) erősek....de hátul néha nem az igazaik,plusz idegenben nem megy annyira nekik.
De a lényeg a tétmeccsen van,ez egy igazi tétmeccs,kiélezett helyzet,amit a barca jobban és higgadtabban fog tudni megoldani.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. január 27., hétfő 13:12

Sokan megfognak itt lepődni, hogy a City ki fog zúgni simán. :) Nem olyan nagy szám az a city szvsz, a barca simán megy tovább. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 27., hétfő 13:09

'shutterisland írta:viszont messi játszatása nem csak abból áll, hogy legyen kire játszani, meg "legyen kinek visszapasszolni a gólvonalról is", messi kiszolgálóként is rendkívül jól funkcionál.
ezt most nem azért mondom, mert ezen a héten 4 gólpasszt osztott ki, hanem általánosságban.
az utóbbi 3 idényben nagyjából 80 gólpasszt is kiosztott a barcában.
akkor józan paraszti ésszel ki lehet számolni, hogy hányszor is hozza helyzetbe, ziccerbe a csapattársait, ha ilyen gyatra helyzetkihasználás mellett, amit rajta kívül produkál a csapat, összejött ennyi.
Ez így is van és nem is tagadom. Nekem csak az volt az érdekes, hogy amikor az argentin nem volt pályán brillíroztak a srácok, ha lehet így mondani (bár ehhez az is hozzá tartozik, hogy akkor volt Neymar, most meg nincs...). Mióta meg megint ott az argentin kicsit gyengültek támadásban. Pontatlanok, kapkodnak és ez szokatlan. Persze lehet idő kérdés csak, és Messi újra a régi lesz, de ez most így szokatlan. Ez már csak azért is rossz ómen, mert 2 hét és BL, és City-hez ezzel a formával nem éppen jó kimenni...

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. január 27., hétfő 13:08

Géci írta:
Nem kell kiforgatni a szavam... Nézd vissza azokat a meccseket amikor Messi nem volt a pályán meg nézd vissza a tegnapit. Lehet, hogy szimpla véletlen, de akkor nagyobb százalékban voltak eredményesek, főleg Pedro és Alexis.
Ezt nem vitatom el, de nem feltétlen Messi hibája.
Mert tegnap is duplázhatott volna mindkettő, de saját hibájukból nem tették.

Egyébként nyilván kevesebb terük marad a játékosoknak, ha fent van Messi, mivel ő az első számú ember. Nálatok is volt ilyen érzése tavaly az embernek,mikor Ronaldo nem volt,hogy a többiek odatették magukat,és jobban játszottak. Ez azzal jár,hogy ezek a játékosok sokkal dominánsabbak a társaknál,minden tekintetben.

Mindegy, nem vita, de Messi nélkül meg lennénk lőve hosszú távon, az biztos, ez a január amúgy is pocsék, Messivel is,de nélküle még nagyobb bajok lennének.
Neymarral egyébként alig játszott együtt, jó lenne megnézni,mire képesek huzamosabb ideig együtt.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 27., hétfő 13:01

tény, hogy mikor játszik messi, ő a "célember", és ennek megvannak a hátrányai is.
hiszen ha neki nem megy vagy ki tudják kapcsolni valamelyest, szarban vagyunk.
nagyjából pont ezért jött neymar, hogy legyen más is, aki meg tudja teremteni a különbséget a pályán.

viszont messi játszatása nem csak abból áll, hogy legyen kire játszani, meg "legyen kinek visszapasszolni a gólvonalról is", messi kiszolgálóként is rendkívül jól funkcionál.
ezt most nem azért mondom, mert ezen a héten 4 gólpasszt osztott ki, hanem általánosságban.
az utóbbi 3 idényben nagyjából 80 gólpasszt is kiosztott a barcában.
akkor józan paraszti ésszel megvan, hogy mennyiszer is hozza helyzetbe, ziccerbe a csapattársait, ha ilyen gyatra helyzetkihasználás mellett, amit rajta kívül produkál a csapat, összejött ennyi.

ha messi csak egy gólgép lenne, és a góljain kívül nem tenne ennyit a játékhoz, akkor talán néha elgondolkozna az ember, hogy jobb nélküle a csapat, de így meg sem fordul a fejemben.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 27., hétfő 12:54

csababarca írta:Jah,Messi miatt csúszott el gólhelyzetben Pedro, meg rúgott kapufát ziccerben Alexis...
Utáljuk Messit meg minden,ez tök divat, de azért nem kell elfogultnak lenni.
Hétközben pl hazajöttünk volna egy X-el a kupában ha nincs Messi pl.
Nyilván más a játék amikor ő fent van, és nyilván keresnék labdával, de egyrészt nem tudják odarúgni neki, pl Alvesnek megint nem volt egy darab értékelhető beadása sem, pedig helye volt, másrészt nem olyan drasztikus ez,mint tavaly sok esetben.
Nem kell kiforgatni a szavam... Nézd vissza azokat a meccseket amikor Messi nem volt a pályán meg nézd vissza a tegnapit. Lehet, hogy szimpla véletlen, de akkor nagyobb százalékban voltak eredményesek, főleg Pedro és Alexis.


Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. január 27., hétfő 12:39

Géci írta: A kiemelt rész a lényeg igazából ami ott bukik meg, hogy ezek a gólerős emberek akkor rúgnak inkább gólt amikor Messi nincs, de amikor az argentin a pályán van teljesen más a szitu... Mernék fogadni, hogy ha nincs Messi többet lőttek volna mint három ennek a rém gyenge Malagának ami ha így halad majd küzdhet a kiesés ellen... :roll:
Jah,Messi miatt csúszott el gólhelyzetben Pedro, meg rúgott kapufát ziccerben Alexis...
Utáljuk Messit meg minden,ez tök divat, de azért nem kell elfogultnak lenni.
Hétközben pl hazajöttünk volna egy X-el a kupában ha nincs Messi pl.
Nyilván más a játék amikor ő fent van, és nyilván keresnék labdával, de egyrészt nem tudják odarúgni neki, pl Alvesnek megint nem volt egy darab értékelhető beadása sem, pedig helye volt, másrészt nem olyan drasztikus ez,mint tavaly sok esetben.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 27., hétfő 12:24

wZoLee7 írta:CR-nek is volt pár meccse mikor semmi sem akart összejönni...jó a barcának, hogy mások is tudnak gólt rúgni, plussz Neymar most nincs is, majd beindul Messi is.
Ma a bíró volt a leggyengébb, mindkét oldalra tévedett olyanokat...
A kiemelt rész a lényeg igazából ami ott bukik meg, hogy ezek a gólerős emberek akkor rúgnak inkább gólt amikor Messi nincs, de amikor az argentin a pályán van teljesen más a szitu... Mernék fogadni, hogy ha nincs Messi többet lőttek volna mint három ennek a rém gyenge Malagának ami ha így halad majd küzdhet a kiesés ellen... :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 228 regisztrált és 0 vendég