Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. november 4., kedd 12:34

Ilyen Khedirának is volt.. Mou korszakban olyan játék volt, ami illett rá.. (vagy mondjuk úgy, elbírta a csapat).. Mégis mindenki szidta, és tudjuk miért.. Semmiben sem más pedig sem most, sem akkor..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sastre » 2014. november 4., kedd 12:34

Ha érvényben marad az ítélet, és nem igazolhat a Barcelona se télen, se nyáron, akkor elég érdekes helyzet lesz náluk. Xavi megy, Pedro sincs megelégedve a helyzetével, Alvessel se tudni, hogy mi lesz... Létszámban sem lennének meg, kénytelenek lesznek az akadémiához nyúlni, elég erősen... Érdekes szezon lenne a kövi, ha csak az akadémiáról frissen felhozott fiatalokat tudnák becserélni.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2833
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. november 4., kedd 12:32

Banán írta:
RealRaúl77 írta:Buszkecc olyan mint nálunk Khedira.. Senki sem érti, miért van ott, ahol..
mégis éveken keresztül hallgathattad, hogy világklasszis az ember, eléggé megváltozott itt, de főként ott pár ember véleménye 2 rossz meccs után :)
én mindig is utáltam szegényt :mrgreen:
Kép

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. november 4., kedd 12:29

palesz77 írta: Azért ezzel vitatkoznék, én komálom Busit, nem akkora szerencsétlen ő, mint azt sokan gondolják itt.
nem szerencsétlen, csak büdös neki a meló. Az ember szerintem lehozza úgy a második szezonját, hogy nem kellett kimosni a mezét,mert nem izzad meg. Alibizik,kivonja magát, stb...lusta.

Xavi nem hiszem hogy megy télen, sőt kizárt. Nyáron viszont esélyes hogy lép.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 4., kedd 12:24

Realista24 írta:Már a télen akarnák, mert náluk márciusban kezdődik a szezon. 1 milliárdos fizut ajánlanak, szép summa, igaz yenben. :mrgreen:
Akkor így kétlem, hogy menni fog. Nálunk se hiszem, hogy rosszabbul keres, azt meg már kijelentették többször is, hogy marad egész szezonban.
RealRaúl77 írta:Buszkecc olyan mint nálunk Khedira.. Senki sem érti, miért van ott, ahol..

Azért ezzel vitatkoznék, én komálom Busit, nem akkora szerencsétlen ő, mint azt sokan gondolják itt. Csak a mostani rendszerünkbe nem passzol, nincs hozzá kellő fizikuma. Erre a középpályára Masch jobban illene. (Vagy lehet inkább úgy kéne mondani, hogy a 09-12 közötti csapatba illet az ő játéka, a többi focihoz meg kevés fizikálisan vkp-nak.)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 4., kedd 12:21

Shutter a legnagyobb védőügyvédje, ez nekem elég is :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. november 4., kedd 12:17

RealRaúl77 írta:Buszkecc olyan mint nálunk Khedira.. Senki sem érti, miért van ott, ahol..
mégis éveken keresztül hallgathattad, hogy világklasszis az ember, eléggé megváltozott itt, de főként ott pár ember véleménye 2 rossz meccs után :)

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. november 4., kedd 12:16

Buszkecc olyan mint nálunk Khedira.. Senki sem érti, miért van ott, ahol..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 4., kedd 12:14

Már a télen akarnák, mert náluk márciusban kezdődik a szezon. 1 milliárdos fizut ajánlanak, szép summa, igaz yenben. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 4., kedd 12:12

csababarca írta:Na mindegy, remélem LE lesz bátor, és a padra teszi, Masch meg a kezdőbe. Akkor talán Rakiticnak sem kéne csak védekezni 2 ember helyett,hanem elég lenne csak a jobbosra kisegítenie.
Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy Rakitic játéka akkor lenne a legjobb, ha senki helyett nem kéne pluszban védekeznie. Amikor Montoya mellett játszott, az volt az eddigi "legtámadószelleműbb" meccse - statok alapján legalábbis. Persze ez lehet véletlen, de őszintén kétlem..

Abban amúgy egyetértek veled, hogy Masch lehetne vkp, én is megnézném huzamosabb ideig milyen a Rakitic-Masch-Ini középpálya - bár a kisfőnök a védelemből nagyon hiányozna sajnos az a vicc.
h3x0r írta:egy bravo - alba, matyi, bartra, montoya - mascherano, iniesta, rakitic - neymar, messi, suarez kezdovel elorebb lennetek
Valahogy így igen. Verma és MAtS mondjuk jobb lenne még oda, csak a Belga folyton sérült ugye.. Bravoval meg nincs bajom, csak a Németnek nagyobb jövője lehet, szimplán ezért nyomatnám őt inkább.
Realista24 írta:FC Tokyo évi 7 millát ajánl Xavi királynak, hogy odaigazoljon.
Már a télen, vagy csak nyáron?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 4., kedd 12:10

FC Tokyo évi 7 millát ajánl Xavi királynak, hogy odaigazoljon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. november 4., kedd 11:17

Toti írta: én már nemtudom mióta mondogatom, h busquets semmi extra.
de komolyan kérdezem. a barcásoktól. mit látnak benne, h ennyire beton és kirobbanthatatlan? nem mondom, h khedira szint (khm.. :mrgreen: ) de nem akkora eresztés ő.
én semmit.
Ezt komolyan mondom,már amikor odakerült a frászt kapott el,hogy miatta padozik egy Touré. Aki azóta még feljebb lépett szinteket,de már akkor is szinte átjátszhatatlan volt. Busquets a tipikus példája annak,ami miatt kezd bedőlni a rendszer nálunk, egy közepes tudású játékos,aki jókor volt jóhelyen, haszonélvezője lett ennek a barcának. A komplett csapatvédekezés jó volt a Pep-érában, Iniesta-Xavi durván extrát hoztak, így felhúzták Busi teljesítményét is. Viszont rajta látszik talán leginkább az,hogy ahogy ez a két ember megy kifelé,így róla kiderül mit is ér valójában ebben a fociban. Semmit,szinte. Nem védekezik,nem csúszik be, lassú, körülményes, kockázatot nem vállal.
Attól meg különösebben a falra tudok mászni,amikor valaki Xavi utódját látja benne,és hogy feljebb kéne tolni egy sorral. Hogyne, Piqué meg vkp nem?

Na mindegy, remélem LE lesz bátor, és a padra teszi, Masch meg a kezdőbe. Akkor talán Rakiticnak sem kéne csak védekezni 2 ember helyett,hanem elég lenne csak a jobbosra kisegítenie.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. november 4., kedd 11:11

soadroli írta:
Anthony írta:Az biztos, hogy Masch megmutatta a vb-n, hogy eléggé világklasszis szinten tud vkp-t játszani, de a Barcánál tolják khv-nak ezerrel :lol:
Ne is mondd, ezt a szerencsétlent Busquetset kell néznem minden meccsen :-@ :D
én már nemtudom mióta mondogatom, h busquets semmi extra.
de komolyan kérdezem. a barcásoktól. mit látnak benne, h ennyire beton és kirobbanthatatlan? nem mondom, h khedira szint (khm.. :mrgreen: ) de nem akkora eresztés ő.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2833
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. november 4., kedd 10:48

Anthony írta:Az biztos, hogy Masch megmutatta a vb-n, hogy eléggé világklasszis szinten tud vkp-t játszani, de a Barcánál tolják khv-nak ezerrel :lol:
Ne is mondd, ezt a szerencsétlent Busquetset kell néznem minden meccsen :-@ :D
Kép

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. november 4., kedd 10:25

Az biztos, hogy Masch megmutatta a vb-n, hogy eléggé világklasszis szinten tud vkp-t játszani, de a Barcánál tolják khv-nak ezerrel :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. november 4., kedd 8:28

palesz77 írta:Amúgy egyetértek, lenne ebben is fantázia amit te leírtál, de igazából a mostani keretünkben is több fantázia van, mint amennyit kihoz belőle Lucho. Úgyhogy én már azzal elégedett lennék, ha a jelenleg rendelkezésére álló játékosállományt úgy használná LE, hogy mindenki a legjobbját tudja nyújtani - nem kell nekem sok. :D
egy bravo - alba, matyi, bartra, montoya - mascherano, iniesta, rakitic - neymar, messi, suarez kezdovel elorebb lennetek

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 4., kedd 0:26

Kerlon írta: Illetve Alves és Cuadrado szerintem eleget tudna melózni a jobb oldalt, hogy védekezésben is elegek legyenek.
Melózni eleget tudnának az biztos, de Alves már nem üti meg a szintet, mindegy, hogy ki játszik előtte.. Azért írtam csak.

Amúgy egyetértek, lenne ebben is fantázia amit te leírtál, de igazából a mostani keretünkben is több fantázia van, mint amennyit kihoz belőle Lucho. Úgyhogy én már azzal elégedett lennék, ha a jelenleg rendelkezésére álló játékosállományt úgy használná LE, hogy mindenki a legjobbját tudja nyújtani - nem kell nekem sok. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 4., kedd 0:00

Nyilván Iniesta szélsőséges a bal oldalon egy 442-ben, de a taktika és a felállás az csak megye 1-3-ig ugyan az, utána már van különbség. Illetve Alves és Cuadrado szerintem eleget tudna melózni a jobb oldalt, hogy védekezésben is elegek legyenek. Messi-Neymar meg kötetlenül mozoghatna, Iniesta meg középre húzódva Albanak területet nyitni és támogatni Messiéket. Persze nem biztos, hogy működne, de szerintem lenne benne lehetőség. Vagy védekezésben 442, támadásban 433, úgy meg evidensek a pozíciók és nem egy középcsatár a jobb szélső(tudom ezen a Suárez pozíción lehet vitatkozni).
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 3., hétfő 23:55

Kerlon írta:Amúgy meg nem Suárezt kellett volna megvenni 80ért, hanem egy védőt 40ért meg Cuadradot 40ért, aztán 442
--------------------Bravo
FákiAlves---Védő-------jelenlegi védő------Jessica
Cuadrado--------Mascherano---Rakitic-----Iniesta
--------------Messi-----------------Neymar
Mondjuk ez annyiban nem lenne jó, hogy:
1: Alves :D
2: Ini nem lenne olyan jó a balszélen ilyen posztban
3: Messi amennyit csatárba van mostanában Neymar kb egyedül gyötrődne 3-4 védő közt..

A Jessican meg jót röhögtem. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 3., hétfő 23:44

csababarca írta:
Kerlon írta:Amúgy meg nem Suárezt kellett volna megvenni 80ért, hanem egy védőt 40ért meg Cuadradot 40ért, aztán 442
--------------------Bravo
FákiAlves---Védő-------jelenlegi védő------Jessica
Cuadrado--------Mascherano---Rakitic-----Iniesta
--------------Messi-----------------Neymar

áá, ez logikus lett volna, és akár még eredményes is,hát kinek lett volna ez érdeke?
Egyébként akár Reus is jöhetett volna, 40nél többe ő sem került volna talán, 4-4-2ben is lehetett volna használni,stb...
Hát igen, Reus 442-ben és 433-ban is játszhatott volna, reméljük, hogy soha nem lesz unszimpatikus egy igazolás miatt, bár gyanús, hogy a Bayern lecsap rá :| :sly:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég