Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 24., hétfő 11:03

http://www.defensacentral.com/userfiles ... cuadro.jpg
Ha már a gólok a téma.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 23., vasárnap 22:13

A fb témához meg annyit, hogy ismerek olyan srácot, aki mindkettejüket likeolta, pedig egyiküket se szereti.. :lol:
Sehol se vagy. Én olyat ismerek, aki lájkolta mindkettőt, de nem tud róla. :lol:

Avatar
Gleany
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2014. szeptember 14., vasárnap 18:57
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Neymar
Kedvenc csapatod: FC Barcelona
Tartózkodási hely: Nagyalföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Gleany » 2014. november 23., vasárnap 22:11

és már addig süllyedtetek, hogy a facebook like-on veszekedtek.... :salute: :lol: szánalom :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 23., vasárnap 21:39

'shutterisland írta:
Na nem akarok vitát, csak szerintem ne a külsőségek felé tereljük az összehasonlítást.
szerintem abban a világban, ami a facebookra vonatkozik, inkább az én állításom a helyt álló, mutatja ezt neymar irreális 50 millió facebook lájkja is.
jampi gyerek, áj szecsi pegu, odavannak érte a csajok.

de ezen nem fogunk összeveszni.
Van igazság persze abban, amit mondasz, ugyanakkor elég szomorú is.

Mondjuk hogy miért Piqué nője a legnépszerűbb ott azt nem tudom pl, de ez már igen off :lol:
Nem illik.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 23., vasárnap 21:38

Tudom, hogy nem szeretik sokan itt Neymart - azok ezt meg se nyissák szerintem -, de ami szép az szép.. Ezek miatt a megmozdulásai miatt imádom a játékát, benne van a Joga Bonito a gyerek vérében! :D
ziro4vr írta:Messi meg megelégedett azzal, amivel született ((((( meg amit a bogyók adtak))))).
Ilyen bogyót én is kérek akkor, egy NB1 szintig csak eljuttatnának ennyi tehetséggel is.. :Đ
ikarus93 írta:Felesleges itt vitázni,ki a jobb vagy rosszabb. Mind a 2 egy állat. Csak míg az egyik már kicsit alulmotivált lett köszönhetően annak, hogy kb mindent megnyert 2-szer,
addig a másik olyan aki semmivel se elégszik meg és mindig több kell neki.(Jó spekuláns lenne CR :mrgreen: )
Tökéletesen leírtad a véleményem kettejükről. :agree:

A fb témához meg annyit, hogy ismerek olyan srácot, aki mindkettejüket likeolta, pedig egyiküket se szereti.. :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. november 23., vasárnap 21:35

Na nem akarok vitát, csak szerintem ne a külsőségek felé tereljük az összehasonlítást.
szerintem abban a világban, ami a facebookra vonatkozik, inkább az én állításom a helyt álló, mutatja ezt neymar irreális 50 millió facebook lájkja is.
jampi gyerek, áj szecsi pegu, odavannak érte a csajok.

de ezen nem fogunk összeveszni.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 23., vasárnap 21:25

a fészbúk lajkok kb annyira mutatnak valós képet mintha kecskéket kérdeznének arról, hogy melyik a jobb

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 23., vasárnap 21:23

'shutterisland írta: ronaldo jóképű, szín izom, igazi divatikon, a tinilányok odavannak érte, minden 3. srác az ő haját majmolja és annyira jó pali akar lenni, mint ő.
messi alacsony, nincs is kigyúrva, nem is túl sármos, ráadásul kobold fülei is vannak.
szerintem a facebook lájkok világában inkább ez okozza a különbséget.
jah, meg az, hogy ronaldo egy másik topcsapat szurkolóival is megkedveltette magát, mivel ott is játszott.
Vagy csak szimplán Ronaldo sokkal jobb motivációs példakép, aki példát mutat a hozzáállásával, fanatizmusával, folyamatos fejlődésre való törekvésével. Messi meg megelégedett azzal, amivel született ((((( meg amit a bogyók adtak))))).

Na nem akarok vitát, csak szerintem ne a külsőségek felé tereljük az összehasonlítást.
Nem illik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. november 23., vasárnap 21:20

Nem tudom mi lenne erre a legreprezentatívabb mutató, de ha abból indulunk ki, hogy a legnagyobb közösségi oldalon Messi neve mellett 75 millió ember van, CR-nél 102, akkor talán állíthatjuk hogy a portugál "népszerűbb", de mivel ez a szám nem közvélemény kutatás vagy valami, csak egy szimpla kattintás, ezért nem lehet komolyan venni.
ronaldo jóképű, szín izom, igazi divatikon, a tinilányok odavannak érte, minden 3. srác az ő haját majmolja és annyira jó pali akar lenni, mint ő.
messi alacsony, nincs is kigyúrva, nem is túl sármos, ráadásul kobold fülei is vannak.
szerintem a facebook lájkok világában inkább ez okozza a különbséget.

jah, meg az, hogy ronaldo egy másik topcsapat szurkolóival is megkedveltette magát, mivel ott is játszott.
összeszedne egy jó pár millió új lájkolót messi is a mostani mellé, ha most elmenne a bayernhez vagy egy másik népszerű csapathoz.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 23., vasárnap 21:05

földet rá :lol:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. november 23., vasárnap 20:15

dzsi91 írta: deustchland überalles :lol: :lol:
Mikor ezt elolvastam leestem a székről :lol:
CR-Messi kettőshöz meg, hogy hozzászoljak.

Felesleges itt vitázni,ki a jobb vagy rosszabb. Mind a 2 egy állat. Csak míg az egyik már kicsit alulmotivált lett köszönhetően annak, hogy kb mindent megnyert 2-szer,
addig a másik olyan aki semmivel se elégszik meg és mindig több kell neki.(Jó spekuláns lenne CR :mrgreen: )
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. november 23., vasárnap 19:52

A szombati volt a 27. mesterhármasa a Barcában, ebből húszat szerzett a bajnokságban, négyet a BL-ben, kettőt a Király-kupában és egyet a spanyol Szuperkupában. Messi 206 gólt szerzett a jobbik, azaz a bal lábával, 38-at jobbal, 8-at fejjel, és 1-et kézzel. Neki még azt is lehet.

origo :lol: :lol: :lol: :lol: neki lehet :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. november 23., vasárnap 18:16

http://www.goal.com/en/news/12/spain/20 ... ID=HP_HN_2
:DDDDDDDDDDDDDDD :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 23., vasárnap 17:22

Az meg hogy kinek az érdeke? Ki a fene tudná,ezek megfoghatatlan dolgok,nincsenek mögötte direkt mechanizmusok,vagy csak részben......alakul,a népnek mindig is kellett a jó fiú rossz fiú love sztori,a ketté szakadás teszi izgalmassá,érdekessé,vitathatóvá.....ezzel lehet eladni a sajtót,ez van a címlapon,ez kell a népnek,kenyér és cirkusz.
Tömören,ez a lényeg.Ezt magam is megfogalmaztam már egy két társaságban.Kiegészítés képpen még csak annyit,hogy az a jó fiú,olykor mégsem olyan jó,(most nem térek ki,hogy miért,de sorolhatnám)azt akkor sem hajlandóak észrevenni az emberek.Miért?Mert akkor összeomlana az a kép,akkor nem lenne oke a puzzle...huh még belegondolni is rémes...micsoda trauma lenne az...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 23., vasárnap 15:41

gyenge jellemű emberek, akiknek nincs saját véleményük pedig be is nyelték.

Ez jó. :D :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 23., vasárnap 15:21

Nem kell ebben szándékosságot keresni.Ziccer volt.CR a szupersztár hajzselével meg szinészkedéssel, visszatetsző gesztusokkal egy raklap pénzért átigazol a Real Madridba amelyik arról híres ,hogy sokat költ.

A másik oldalon meg összejött egy aranygeneráció saját nevelésekből és egy kis Argentin lurkóval horomonzavarokkal, aki rendkívül szerény és csendes.Ezt inkább természetes kiválasztódásnak nevezném, a média meg ráharapott, a gyenge jellemű emberek, akiknek nincs saját véleményük pedig be is nyelték.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 23., vasárnap 15:13

mert olyan jo fiu... :ozil: :roll:

...és ez kb igazolja is az állitásomat.

Az meg hogy kinek az érdeke? Ki a fene tudná,ezek megfoghatatlan dolgok,nincsenek mögötte direkt mechanizmusok,vagy csak részben......alakul,a népnek mindig is kellett a jó fiú rossz fiú love sztori,a ketté szakadás teszi izgalmassá,érdekessé,vitathatóvá.....ezzel lehet eladni a sajtót,ez van a címlapon,ez kell a népnek,kenyér és cirkusz.

Az el indítója meg talán maguk a klubok,a real az örök rossz.....a barca a kisemmizett,az örök jó.....ott is ebből élnek a drukkerek.
Ronaldo is tett azért hogy az unszimpatikus oldalra sorolják,de az hogy a realba került akik eleve azok,még rátett....egy neymar is legalább annyira unszimpatikus bohóc mint anno cr.....de a barca vette,igy nem céltábla annyira....ha hozzánk jött volna,rá merem tenni marhám és házam hogy nem lenne fele ennyire sem színezve.......menne a rossz cselekedetei utáni állandó mutogatás,gúny.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 23., vasárnap 15:05

R.M.C.F írta:.....
A kerdes kinek a szandekaban allt, Messit es CR-t ilyeneknek beallitani.....mert a media is csak egy eszkoz, vkinek v vkiknek ezt kezben kellett tartania....es itt mar nem csak a katalan sajtorol beszelunk. Most eltudjatok kepzelni, h Perez sem egy kis ember, de ebben a kampanyban meg os is tehetetlen volt.

Sosem fogom elfelejteni amikor megkerdeztek Egervarit, h miert szavazott Messire.....mert olyan jo fiu... :ozil: :roll:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 23., vasárnap 14:47

Ezekkel a félelmetes statokkal amit ez a két pali hoz, amellet ,hogy én is csak lesek azért még megvárnék egy 10-20 évet.Könnyen lehet,hogy a labdarúgás felgyorsulásának és a Barca-Real hatalomátvételnek köszönhetőek ezek a számok, mindamellet ,hogy világ klasszisokról van szó persze.

Egyáltalán nem lennék meglepve,ha a jövőben is találkoznánk pár játékossal akik képesek ezeket a statokat hozni, akkor azért kicsit átértékelelődik majd ez az óriási hype ami most őket övezi és a bestever kategóriába helyezi.Persze ők a statisztikáktól függetlenül is "Hall of Fame",csak nem vagyok róla meggyőződve,hogy mondjuk R9 nem termelne-e ugyanilyen ütemben, egy olyan Realban vagy Barcában ami ennyire kiemelkedik, és egy olyan Fociban ami ennyire felgyorsult...

+azért ha megnézzük az elmúlt 5-6 évet, szinte megszokott lett,hogy a Real vagy a Barca 4-5-6 vagy akár 7-8 góllal is hazaküldi ellenfeleit...voltak régen is gálák de azért nem ilyen gyakran és nem ekkora különbésgekkel.

Óriási ez a 2 figura,zseniálisak,de csak a félelmetes mutatóikkal még megvárok 1-2 generációt, könnyen lehet hogy a mai labdarúgásban ez egy ilyen kiemelkedő képességű játékosnak alap...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. november 23., vasárnap 14:34

Hát én nem tudom. Amikor elkezdtem nézni a focit (2000-es évek elején), akkor Owen és Ronaldo volt a kedvencem a csatárok közül, majd később Sevcsenko, Henry és Eto'o vették át a helyüket. Rá pár évre meg jött CR és Messi, akik gyakorlatilag a futballtörténelem addigi csatárainak 99%-át majdhogynem nevetség tárgyává tették/teszik, úgy és annyi rekordot döntenek, amennyit talán az elmúlt 20 évben hozott össze nem egy játékos, hanem az érintett generációk egésze.

Amit ki akarok hozni belőle: nem értem, nem is fogom megérteni a "ki a jobb Messi vagy CR" témát, én csak örülök, hogy van két eszméletlen zseni, aki egymást motiválva egyre nagyobb és nagyobb eredményeket érnek, egyre magasabbra helyezik azt a bizonyos lécet. Az "all time best" kérdésben meg nálam nincs, nem is lesz egyértelmű győztes, elvégre hogyan lehetne összehasonlítani Pelét akár Maradonával, akár Zidanenal, vagy akár Vieiraval (akinek szintén nagyon bírtam a játékát).


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 159 regisztrált és 0 vendég