Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. június 8., hétfő 15:37

nmate írta:Szerintem senki nem írta, hogy játsszon itt. Legalábbis én nem. Aki meg nem látja a tehetségét, azon nem tudok segíteni.
Nah álljon meg a menet!
Ez megint milyen hozzászólás?

Normálisan kértem, mert nem látom, hogy hova kéne Pogba. Erre jön megint az hogy ki mondta én nem?!
Aztán odaböfögve hogy aki nem látja a tehetséget az nem tudsz segíteni. Én meg leírtam, hogy látom hogy tehetséges, de nem leginkább azt látom, hogy a média jelenleg (remélem most a kulcsszó átmegy már) túltolja.

De majd évek múlva elválik, hogy ígéret marad, vagy be is váltja. Ráadásul tényleg nem látom a helyét a csapatban (és ez nem neked szól Máté, csak végre valaki már felvilágosíthatna hogy hol játszatná a Realban ha hozná, és milyen rendszerben)
dannen írta:
sentry írta:Az is sokat elmond, hogy Juvés haverom örülne(!) ha elmenne, főleg ennyi pénzért, amiből még erősebbé tehetnék a keretet.
mit mond el? itt is van aki cr-t elküldené, hogy erősítse a keretet, akkor az is sokat elmond cr-ről? hagyjuk már.
Gratulálok! Ez is csak egy odab_szodd komment.

Juve-s haverom 17 éves szurkol a Juvénak, nem egy divat fan, f_szom tudja hány meccsen volt kint, akkor is szorított mikor a másodosztályban nyomultak. Inkább neki hiszem el az igazat, mint akik ide bebasszák indoklás nélkül hogy Pogba kell.

Ő nekem kifejtette, hogy Pogba nem jó nagy meccseken, csak elveszi a lehetőséget és vele Vidal és a középpálya is gyengébb. Emellett elismeri, és ő is nagy tehetségnek tartja, de mondta hogy 50ért már eladná, mert szerinte annyiból simán pótolnák, mert a Juve évek óta figyeli, hogy ha elmegy kivel tudnák pótolni.


DE még mindig várok egy értelmes, normális magyarázatot arra aki Pogbát midnenáron hozná ide, hogy miért kell nekünk (és az hogy tehetséges, én is látom, ez kurvára nem érv! mert egy játékosnak be kell illeszkedni egy csapatba és Pogba nincs CR szinten és lehet sosem lesz, hogy rá építsenek egy klubot, meg az ő lehetséges, feltételezett tudására, amit lehet soha nem ér el - f_sz tudja milyen okból, de bármikor közbeszólhat bármi) Milyen rendszerben és milyen posztin játszatná Pogbát?

(Bocs ha nyers voltam srácok, de k_rvára értetlenek páran, és nem értem a flegma odahány válaszokat elfogadni, mert ez nem érvelés, nem indok amiket írtatok!)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 8., hétfő 15:36

Az kemény ha önszántából inkább a mu-be megy

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 8., hétfő 15:35

dannen írta:
GT37 írta:Egyébként ziro, ha erre jársz, akkor van számodra egy jó hírem: az Onda Cero egyik viszonylag megbízható embere szerint nem fogjuk elhozni Gündogant.
állítólag megy a manu-ba.
Oda fog menni. Lassan talán a barcások is megértik. Bár még én se értem igazán... :lol:
Nem illik.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. június 8., hétfő 15:34

Amúgy elmagyarázná nekem valaki, hogy miért kell még jobban belerúgni a földön fekvőbe Pique-éknek? Tény, hogy az utóbbi 10 év katalánékról szól és hogy rövid időn belül sikerült két történelmi csapatot is felépíteniük, de hogy most mindenhol ezt kell hallanom, hogy Messi és a Barcelona a futball történelem legjobbjai, az nekem már kicsit sok...főleg, hogy ideregisztrálgatnak emberek, hogy alpári stílusban beolvassanak nekünk és még jobban belénk rúgjanak ez már nagyon gáz...nagyon remélem, hogy jövőre a pályán képesek leszünk visszavágni...

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. június 8., hétfő 15:23

Aleix eddigi állomáshelyei

Örülök a srácnak nagyon, okos igazolás lehet. Gyorsnak, nagy munkabírásúnak tűnik, aki játékintelligencia és rövidpasszos játék terén sem teljesen elveszett, bár Alves szintjét ezen a téren (egyelőre?) nem éri el. Engem játékstílus tekintetében inkább Albára emlékeztet, mint Alvesre, ami csak azért érdekes, mert Grimaldo, akit remélhetőleg felhozunk a nyáron, Alveshez áll közelebb... Szóval ha valamikor ők ketten majd egyszerre lépnek pályára a védelem két szélén, akkor az Alves-Alba pároshoz képest megcserélődhet a két szerepkör, és a baloson játszhat majd az a szélsőhátvéd, aki jobb játékszervező.

Annak mondjuk nem örülök, hogy így Vidal januárig nem játszhat tétmeccsen, bár valahol jelzi a klub iránti elkötelezettségét, hogy így sem mondott le a transzferről. Remélem, Alvest végül maradásra bírjuk, az Alves-Adriano-Alba-Grimaldo négyessel simán ki lehetne húzni januárig, aztán akkor bejöhet a képbe Aleix is.

Egyébként ziro, ha erre jársz, akkor van számodra egy jó hírem: az Onda Cero egyik viszonylag megbízható embere szerint nem fogjuk elhozni Gündogant. :-( Persze ez nem lenne meglepő, nem hinném, hogy ő is bevállalná azt, hogy januárig csak az edzéseken vesz részt. Vidal más, ő valószínűleg érzelmileg erősebben kötődik a Barçához, ráadásul neki ez egy kivételesen nagy kiugrási lehetőség, míg Gündogant már egy ideje körberajongják a topcsapatok, szóval ő válogathat kedvére. Sok indok nem szól mellettünk.

PS: Amúgy ezzel a mezzel még mindig nem vagyok kibékülve, Vidalon sem nézett ki túl jól. :D

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. június 8., hétfő 15:16

Nahát srácok visszajöttem a két napos ünneplésből.. :mrgreen: Nagyjából végig olvasva a kommenteket azt hiszem semmi fontosról nem maradtam le és örülök, hogy meg tudtam állni a kommentelést ezen a hétvégén. Viszont én is sajnálom, hogy elárasztották az oldalt fosibácsiék. Valamit ki kéne találni arra hogy ezeket ki lehessen eredményesebben dobni, lehetőleg végleg.

Nem írok a meccsről, mert minek, viszont felmerült Vidal igazolása ami nekem speciel kérdőjel. Végig követtem a Sevilla meccseit az EL-ben (egy-két csoport meccset kivéve) és attól függetlenül, hogy jó játékosnak tartom nem örülök a leigazolásának. Mondják, hogy barca nevelés meg jobb lesz, mint Alves..ez vicc :) Ráadásul elsősorban nem jobb bekk. Támadásban még úgy ahogy, de védekezésben szerintem bőven nem fogja Dani szintjét hozni. Sajnos nem látok benne potenciált, főleg egy fél év kihagyás után...Legjobb lenne ha Alves inkább maradna a s*ggén és megelégedne a minimálbérével.

Morata: nem semmi a srác, nagy madridista és a döntőben is ő küzdött talán a legjobban Juve részről. Bár a nyilatkozatai alapján nem akar visszatérni de én - ha tényleg elmegy Chicarito - visszahoznám. Tudom itt sokan nem értenek ezzel egyet de lehet megérdemelne még egy esélyt, a pénz meg úgyse akadály. Hozná magával azt a lelkesedést ami kell plusz jobb játékos is lett.
Som i Serem!
6oat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 8., hétfő 15:15

Mert mit mondott volna? :D Full sablon benyalós szövegeket lőtte el, mondhatta volna azt is, hogy mindig is a Barca volt a legnagyobb álma, kb ugyan annyi értelme lett volna - bár lehet el is lőtte.
De mi az indok arra, hogy hazatért? De komolyan? Utóbbival semmi gondom nem lenne, de ez, hogy hazatért....értem én, hogy katalán területen született, de ez így pöppet vicces az előzmények tükrében.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 8., hétfő 15:13

Realista24 írta:Aleix Vidal a bemutatásán: "Hazatértem" :lol: :lol:
Mert mit mondott volna? :D Full sablon benyalós szövegeket lőtte el, mondhatta volna azt is, hogy mindig is a Barca volt a legnagyobb álma, kb ugyan annyi értelme lett volna - bár lehet el is lőtte.
ziro4vr írta:Tuti hogy ezért vették meg. Beszarás. :lol:
Hát, én őszintén kétlem, inkább azért hoztuk szerintem, mert támadásban elég erős, mellé meg védekezni is egész jól tud. Alves helyett meg pont hasonló ember kell, mivel Messi szeret bekalandozni középre, addig meg üres lenne a jobboldal, ha nem ilyen szélső futkosna ott. Persze lehet, hogy az is közrejátszott, hogy katalán, de inkább a pályán nyújtott teljesítménye miatt jön, én legalábbis naivan úgy gondolom.. :lol:

Amúgy arc a gyerek. :lol:
Vidal: "I've been playing several games at right back this season and we didn't lose any."

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. június 8., hétfő 15:06

Realista24 írta:Aleix Vidal a bemutatásán: "Hazatértem" :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nézd vissza a reggel háromnegyed8 körül beírt hsz-emet ebben a topicban.
összeszarom magam.
így legyen ötösöm a lotton.

inkább bemásolom:
úgy, h előtte meg a barcelonában volt.
és igazából majd így le lehet adni, h "hazatért". :coffee:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 8., hétfő 15:03

BBeno írta:2005-06 ban mit csinalt egy evig?
Nem tudom, wikipediat másoltam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 8., hétfő 15:02

Tuti hogy ezért vették meg. Beszarás. :lol:

Annyira érzem, hogy jönni fog megint ez a fajta barca-kultusz...szép időszak lesz.
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. június 8., hétfő 15:02

2005-06 ban mit csinalt egy evig?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 8., hétfő 15:00

Aleix Vidal a bemutatásán: "Hazatértem" :lol: :lol:
Youth career
2000–2001 Barcelona
2001–2002 FC Cambrils
2002–2005 Real Madrid
2003–2004 → Gimnàstic (loan)
2006–2007 Reus
2007–2008 Espanyol
2007–2008 → CF Damm (loan)
:lol: :lol:
18+4 millió volt az ára.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2015. június 8., hétfő 14:57

Realista24 írta:
mahitoo(Henke) írta:
"Szarházi kutyák". :coffee:
Ezt kire értetted, kinek szántad?
Csak idéztem, és a másik fiatalember értette megint a kollektív katalán csürhére, gondolom csapatostól, szurkolóstól. Ha ilyen megnyilvánulásaim lennének, nem nagyon kattognék azon, hogy egy játékos bunkó, vagy nem.

R.M.C.F., te meg légyszíves hagyd már ezeket a dolgokat. Emberi jellem? Ennyiből? Mert írtam egy hülyeséget? Főleg mivel Piqué tényleg minket húzott le vele jobban? Én sosem jöttem ide parasztkodni, sőt legtöbbször még a gratulációmat is kifejeztem, ha nyertetek valamit.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. június 8., hétfő 14:05

sok real drukker meg karim sőt cé távozásának is örülne.
amúgy én se hoznám pogbát
Kép

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. június 8., hétfő 14:04

Pique amúgy mit küldött le megint fullkreténbe?
Lemaradtam a hírről...
ZIDANE

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 8., hétfő 14:03

Szerintem senki nem írta, hogy játsszon itt. Legalábbis én nem. Aki meg nem látja a tehetségét, azon nem tudok segíteni.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. június 8., hétfő 13:52

Valaki elmagyarázhatná már végre, hogy mit látnak anynira k_rva jónak Pogbában, hogy mindenáron nálunk kell hogy játsszon. Az az érv, hogy mert mi vagyunk a Real és itt játszanak a legjobb játékosok... az inkább kíméljen meg.

Kérek egy felállást vagy felállásokat is a jelenlegi kerettel és hogy milyen szerepet, feladatkört szánnának a francia séróbárónak.

Én látom Pogbában a potenciált, meg hogy ügyes lehet, de hogy jelenleg meg se közelíti a teljesítménye az árát.
Az is sokat elmond, hogy Juvés haverom örülne(!) ha elmenne, főleg ennyi pénzért, amiből még erősebbé tehetnék a keretet.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 8., hétfő 13:49

Ez nem igaz. Szerintem Vidal ára is eset tavalyhoz képest vagy 20 milliót. Most volt egy jó szezonja Pogbának, amikor alapember lett, ha nem fejlődik, akkor szerintem esni fog az ára, mert nem lesz ekkora újdonság és nem fog ennyire róla szólni minden.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 8., hétfő 13:46

Ja, igen elolvastam.
De amúgy én továbbra sem értem, ilyen játékos kincs, ha már 80-at ajánlanak érte kérnék 100-at, aztán ha nem viszik kit érdekel. Évről évre jobb, az ára nem fog lejjebb menni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 131 regisztrált és 0 vendég