Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 28., szombat 22:10

Gavi is azt mondja, hogy nekik jart a gyozelem.

Erre en csak ezt tudom mondani
https://x.com/MikaelMadridsta/status/17 ... 85496?s=20
https://x.com/Mario___RM/status/1718322 ... 20587?s=20
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 28., szombat 21:33

Barca teljesen jó volt, nem volt minőségi a pad, olyanok voltak max akik félig sérültek voltak meg elfogyott az erőnlét.

52.ben bejött Camavinga, kellett neki egy 10 perc mire felvette a ritmust, addigra pont sikerült is mikor beállt Modric meg Joselu a 63.ban, onnantól meg kb egy kapuzott a Real, helyzete se volt a Barcának utána, be voltak sokszor szorítva.


60. Percig kellett volna rúgniuk még egyet minimum, nem sikerült onnantól meg gatya volt.

Összképet tekintve ez egy X-es meccs volt, Bellingham hozta a különbséget.

Ennyi sérülttel meg foghíjasan szépet játszott a Barca.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. október 28., szombat 21:25

Ugyanmar, mikor nekunk volt olyan meccsunk, hogy minden kijott a kapurol, akkor sem lehetett azt mondani, hogy mi erdemeltuk a gyozelmet, mert a barca volt jo.

Jelenleg annyi a kulonbseg, hogy nekunk van egy szupersztarunk, nekik meg nincs.

Ja es nalunk is volt meg nem adott tizenegyes.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. október 28., szombat 21:24

ferni írta: Azért szintekkel nagyobb tizi volt a mienk mint az övék, kicsit túl van fújva az a Barca tizi.

Átnéztem a sötétoldalra, ha már szóba jött múltkor, ez a 2 komment így egymás után született a Bellingham gól előtt 8-10 perccel a Megy a meccsben :lol:


Ott is van pár Remy na :lol:
Rajta nem kell meglepődni, full elfogult, és csak a pillanatnak meg a hypenak él.

Grat a győzelemhez, én nem láttam a meccset, csak a gólokat, egy egy malac gólt láttam, meg egy world class megmozdulást, azt beverte szépen.

Ahogy olvastam a topicokat, talán az x reálisabb lett volna, de ez a mi bajunk, hogy azt se értük el.

Lewa nyilatkozata meg no comment.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

ELSiete
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. október 28., szombat 21:24

Jude Bellingham to Gavi during the game: "Hey kid, don't kick me again. You've kicked me 4 times in a row."

A goldenfiút inasba tette azért.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 28., szombat 21:20

dzsi91 írta:
realbeckham írta: Jövőre kell/lehet majd tapsolni srácok. Most meg csak bízni, hogy minél tovább megyünk, minden sorozatban. Szívből, meg ha véletlen clutchol valamelyik. Carlot elő kell venni néha azert. Meg kell dorgálni. Vannak faszsagai bőven, meg nekünk is jót tesz, ha kiirjuk magunkbol. De bizni kell benne. Legnagyobb rutinnal rendelkező edzők egyike. Valamelyik kupat elvisszuk majd vele a végén. Abban biztos vagyok.

Nyertuk a clasicot geco!!! Nem számít semmi más.
Xavi, hogy erolkodik. Gyoztes golrol is kb annyit mondot, hogy szerencse. bellingham jokor volt jo helyen. Gondolom a mezőny leglassab embere gundogan elé 2x pattan a labda az a totalis tikitaka és tudatosság eredménye.
Hagyjuk már 10 perc foci elég volt tőlünk a nagy felixek meg gyamalok ellen én ennyit láttam. 4 pont előny és idegenben voltunk barcelonaban sevillaban es az atleticonal. Vergődhetnek de mindent elmond róluk, hogy egy ilyen szar félidővel is megvertük őket.

Carlo meg padlógázzal megy előre eddig hiába szidjátok az öreget valszeg trófeákkal adja majd át alonsonak a kormányt.

13/11 vagy hogy állunk?
14/12
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 28., szombat 21:19

realbeckham írta: Jövőre kell/lehet majd tapsolni srácok. Most meg csak bízni, hogy minél tovább megyünk, minden sorozatban. Szívből, meg ha véletlen clutchol valamelyik. Carlot elő kell venni néha azert. Meg kell dorgálni. Vannak faszsagai bőven, meg nekünk is jót tesz, ha kiirjuk magunkbol. De bizni kell benne. Legnagyobb rutinnal rendelkező edzők egyike. Valamelyik kupat elvisszuk majd vele a végén. Abban biztos vagyok.

Nyertuk a clasicot geco!!! Nem számít semmi más.
Xavi, hogy erolkodik. Gyoztes golrol is kb annyit mondot, hogy szerencse. bellingham jokor volt jo helyen. Gondolom a mezőny leglassab embere gundogan elé 2x pattan a labda az a totalis tikitaka és tudatosság eredménye.
Hagyjuk már 10 perc foci elég volt tőlünk a nagy felixek meg gyamalok ellen én ennyit láttam. 4 pont előny és idegenben voltunk barcelonaban sevillaban es az atleticonal. Vergődhetnek de mindent elmond róluk, hogy egy ilyen szar félidővel is megvertük őket.

Carlo meg padlógázzal megy előre eddig hiába szidjátok az öreget valszeg trófeákkal adja majd át alonsonak a kormányt.

13/11 vagy hogy állunk?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2023. október 28., szombat 21:16

realbeckham írta: Jövőre kell/lehet majd tapsolni srácok. Most meg csak bízni, hogy minél tovább megyünk, minden sorozatban. Szívből, meg ha véletlen clutchol valamelyik. Carlot elő kell venni néha azert. Meg kell dorgálni. Vannak faszsagai bőven, meg nekünk is jót tesz, ha kiirjuk magunkbol. De bizni kell benne. Legnagyobb rutinnal rendelkező edzők egyike. Valamelyik kupat elvisszuk majd vele a végén. Abban biztos vagyok.

Nyertuk a clasicot geco!!! Nem számít semmi más.
Xavi, hogy erolkodik. Gyoztes golrol is kb annyit mondot, hogy szerencse. bellingham jokor volt jo helyen. Gondolom a mezőny leglassab embere gundogan elé 2x pattan a labda az a totalis tikitaka és tudatosság eredménye.
A máktól függetlenül, azert durva, hogy a gól előtt hogy lefutotta a védőket, hátrányból.

ELSiete
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. október 28., szombat 21:15

Lewandowski: "It's an undeserved win for Madrid. They got the three points, but they don't deserve them. The league is very long and we won't give up."

Inkább lettél volna clutch, de hát tudjuk, hogy az nem megy neked.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. október 28., szombat 21:14

Jövőre kell/lehet majd tapsolni srácok. Most meg csak bízni, hogy minél tovább megyünk, minden sorozatban. Szívből, meg ha véletlen clutchol valamelyik. Carlot elő kell venni néha azert. Meg kell dorgálni. Vannak faszsagai bőven, meg nekünk is jót tesz, ha kiirjuk magunkbol. De bizni kell benne. Legnagyobb rutinnal rendelkező edzők egyike. Valamelyik kupat elvisszuk majd vele a végén. Abban biztos vagyok.

Nyertuk a clasicot geco!!! Nem számít semmi más.
Xavi, hogy erolkodik. Gyoztes golrol is kb annyit mondot, hogy szerencse. bellingham jokor volt jo helyen. Gondolom a mezőny leglassab embere gundogan elé 2x pattan a labda az a totalis tikitaka és tudatosság eredménye.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

MarioCirolo
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2023. október 28., szombat 21:09

zoli0415 írta:
Realista24 írta:

A szegyen az, hogy egy El Clasico gyozelmet szegyenkent elsz meg.

A masik meg, az x igazsagos lett volna szerinted, de Xavi szerint nem, ezert bohoc, meg az osszes tobbi is.
Sajnalom, én mem fogok tapsolni annak aminek nem tudok, azért mert Clasico még meg lehet próbálni reálisan látni a tdolgokat és nem hagyni, hogy elvakítson a pillanatnyi öröm amit egyőzelem okoz.
En nagyban osztom amit irsz, de egy klasszikus mindig mas, foleg hogy a barca utobbi idoben elet-halal harckent fogja fel ezeket a meccseket, nekunk pedig ez egy bajnoki a sok kozul. En orulok a gyozelemnek, nem elvitatva hogy az elso felidoben kozunk nem volt a meccshez egy gyenge/hianyos barca ellen. Carlo sokadszorra is megint szar kezdot rakott fel es akkor cserelt amikor mar egett a haz. Megint Jude mentette meg Ancelotti segget es Pintusnak koszonhetoen tudtuk igy ledominalni oket a masodik felidoben.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 28., szombat 21:05

zoli0415 írta:
Realista24 írta:

A szegyen az, hogy egy El Clasico gyozelmet szegyenkent elsz meg.

A masik meg, az x igazsagos lett volna szerinted, de Xavi szerint nem, ezert bohoc, meg az osszes tobbi is.
Sajnalom, én mem fogok tapsolni annak ami nem tetszik, azért mert Clasico még meg lehet próbálni reálisan látni a dolgokat és nem hagyni, hogy elvakítson a pillanatnyi öröm amit egy győzelem okoz.
Az hogy nem tapszolsz valaminek vagy szegyenkent eled meg, eleg tavol all egymastol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 28., szombat 21:05

Azért szintekkel nagyobb tizi volt a mienk mint az övék, kicsit túl van fújva az a Barca tizi.

Átnéztem a sötétoldalra, ha már szóba jött múltkor, ez a 2 komment így egymás után született a Bellingham gól előtt 8-10 perccel a Megy a meccsben :lol:


Ott is van pár Remy na :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2023. október 28., szombat 21:10-kor.

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2023. október 28., szombat 21:02

Realista24 írta:
zoli0415 írta:

Igen, meg rúgtak kapufát, nem kaptak meg egy százas tizenegyest, momentumunk nem volt az első félidőben a barca ifi b ellen, ha mínusz hárommal fordulunk egy szavunk nem lehetett volna. A masodik gólunk nekünk is pont akkora malac volt. Szerintem is x lett volna igazsagos és a két csapat pályára lépő játékosainak minőségét nézve ez rohadt nagy szégyen.
A szegyen az, hogy egy El Clasico gyozelmet szegyenkent elsz meg.

A masik meg, az x igazsagos lett volna szerinted, de Xavi szerint nem, ezert bohoc, meg az osszes tobbi is.
Sajnalom, én mem fogok tapsolni annak ami nem tetszik, azért mert Clasico még meg lehet próbálni reálisan látni a dolgokat és nem hagyni, hogy elvakítson a pillanatnyi öröm amit egy győzelem okoz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 28., szombat 20:55

zoli0415 írta:
Realista24 írta:

Rugtak egy malac golt, volt egy nagy helyzetuk meg, mellette mezonyben jobbak voltak egy darabig, aztan az elso lehetseges pillanatban osszetortek, mi pedig belejuk tudtunk rugni egy ujabbat.

Azt mondja Xavi, hogy meg a dontetlen sem lett volna fair....persze.
Igen, meg rúgtak kapufát, nem kaptak meg egy százas tizenegyest, momentumunk nem volt az első félidőben a barca ifi b ellen, ha mínusz hárommal fordulunk egy szavunk nem lehetett volna. A masodik gólunk nekünk is pont akkora malac volt. Szerintem is x lett volna igazsagos és a két csapat pályára lépő játékosainak minőségét nézve ez rohadt nagy szégyen.
A szegyen az, hogy egy El Clasico gyozelmet szegyenkent elsz meg.

A masik meg, az x igazsagos lett volna szerinted, de Xavi szerint nem, ezert bohoc, meg az osszes tobbi is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2023. október 28., szombat 20:51

Realista24 írta:
chronic írta: Mondjuk most pont nem köpködném Xavit, nagy hülyeséget nem mondott.
Első félidő övék volt simán, második az x volt.

Nyilván a nap végén a 3 pont számít,de fordított helyzetben Carlo is ezt mondta volna.
Rugtak egy malac golt, volt egy nagy helyzetuk meg, mellette mezonyben jobbak voltak egy darabig, aztan az elso lehetseges pillanatban osszetortek, mi pedig belejuk tudtunk rugni egy ujabbat.

Azt mondja Xavi, hogy meg a dontetlen sem lett volna fair....persze.
Igen, meg rúgtak kapufát, nem kaptak meg egy százas tizenegyest, momentumunk nem volt az első félidőben a barca ifi b ellen, ha mínusz hárommal fordulunk egy szavunk nem lehetett volna. A masodik gólunk nekünk is pont akkora malac volt. Szerintem is x lett volna igazsagos és a két csapat pályára lépő játékosainak minőségét nézve ez rohadt nagy szégyen.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. október 28., szombat 20:27

Lewanflopski megmondja, majd ha nem 10 méterre pattan tőle minden labda egy rangadón érdemes lesz rá figyelni.

Xavi kisebbségi komplexusán fenn sem akadok már.
Nem illik.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. október 28., szombat 20:25

Mert társadalmi madridizmus uralkodik
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 28., szombat 20:20

Realista24 írta: Lewandowski: "It's an undeserved win for Madrid. They got the three points, but they don't deserve them. The league is very long and we won't give up."

Másik bohóc.
Pedig ma volt az elso clasico amikor nemakartam belerúgni, higy megint mekkora meccset hozott.

Nemtudom amúgy ez miért jó nekik.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 28., szombat 20:16

Lewandowski: "It's an undeserved win for Madrid. They got the three points, but they don't deserve them. The league is very long and we won't give up."

Másik bohóc.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég