Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62871
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 26., vasárnap 15:48

dannen írta:ez mekkora kép :mrgreen:
548x605







Szívesen :Đ :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 26., vasárnap 15:33

Enrique írta: Ne értsd félre, én nagyon kedvelem ezt a fórumot, gondolom az elég bizonyíték, hogy nem kötődöm kifejezetten a csapathoz, mégis itt szeretek olvasgatni, írni, mert a focidrukkereknél tapasztalt buta, köpködő stílus itt van meg legkevésbé.
De ez a topic a kivétel, itt rendszeresen túlzásokba estek szerintem, és ezeknek a megcáfolására tett kísérleteim lehet hogy hangsúlyosabbak, mint az egyéb témájú hozzászólásaim.
De közben látom dzsi már megjegyezte, hogy tegnap más volt a kommentátori felfogás, ennyit vártam csak, hogy lássátok azt is, ha valami nem ellenetek irányul, így már rendben van.
Igazad van nagyjából, de most érted, egy Madriddal kapcsolatos fórum Barca alrésze kényes hely, ezen nem lehet változtatni, ennyi elfogultság a legnagyobb riválissal szemben mindig lesz. Van aki félre tudja ezt tenni, mint pl Csoki (vagy a másik oldalról GT, Palesz) és van aki nem (pl én :mrgreen: )

A kommentátori felfogás meg egy tendencia, vannak kilengések mindkét irányba, de azért frusztráló, mikor évek óta egy irányba húz a szívük és ezt ki is mutatják.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62871
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 26., vasárnap 15:30

Ti sem vagytok a klub, vagy a média belső emberei, nem kell ahhoz semmi extra hogy valaki reálisan, szélsőségektől mentesen lássa a dolgokat, néha úgy érzem ez egy kis szekta itt, akik egyedül a világon tisztán látják az eseményeket, a többi ember pedig tudattalan megvezetett barom, akik ezeknek a semmi embereknek a véleményén csüngenek.
Nem először írod, burkolt formában, hogy idióták vagyunk. Én viszont utoljára, kívül tágasabb. Vagy tartsd magadban ezeket a gondolatokat, vagy oszd meg olyanokkal, akik vevők rá, mondjuk az nso-n vagy eurobarcán. Vagy kerüld ezt a topicot, több Barcás is így csinál.
Aki rendszeresen követi a focit, annak van önnálló véleménye, és nagy valószínűséggel meg sem nézi az ilyen stúdiós beszélgetéseket, meg az nso cikkeit, szerintem amellett hogy jogosan bíráljátok ezeket, baromira túl is dimenzionáljátok a hatásukat. A világ legnépszerűbb csapatáról beszélünk, valahogy akkor ez a kisebbítés nem nagyon jön be.
Most is, szuper játékkal nyertetek, a világ tetején vagytok, de a legfontosabb kiemelni, hogy a vicc tárgya Hegyi Iván miket mondott. Higgyétek már el, hogy a kutyát nem érdekli.
Minket érdekel, jobb lesz, ha beletörődsz és elfogadod.

Norbi tegnap mindkét csapat megoldásainál sikított, nem volt semmi gond.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. október 26., vasárnap 15:28

ziro4vr írta:Miért lett volna a legfontosabb kiemelni? Megemlítettük, ne legyen már tilos. Néha úgy érzem te egy hibakereső android vagy aki felülről felülvizsgálja a fórumot. Nyilván szubjektív vélemények vannak itt, ahogy máshol is. Oda lehet képzelni a szerintemet minden hozzászólás elejére.
Ne értsd félre, én nagyon kedvelem ezt a fórumot, gondolom az elég bizonyíték, hogy nem kötődöm kifejezetten a csapathoz, mégis itt szeretek olvasgatni, írni, mert a focidrukkereknél tapasztalt buta, köpködő stílus itt van meg legkevésbé.
De ez a topic a kivétel, itt rendszeresen túlzásokba estek szerintem, és ezeknek a megcáfolására tett kísérleteim lehet hogy hangsúlyosabbak, mint az egyéb témájú hozzászólásaim.
De közben látom dzsi már megjegyezte, hogy tegnap más volt a kommentátori felfogás, ennyit vártam csak, hogy lássátok azt is, ha valami nem ellenetek irányul, így már rendben van.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. október 26., vasárnap 15:28

Amúgy nem kell annyira kiakadni rajtuk, mert valószínűleg nem szakérthetnek már sokáig

Jövőre jön az MTVA sportcsatornája, akik mindent megfognak tenni, hogy elszedjék a digitől, sporttvtől a legértékesebb közvetítési jogokat
Akkor pedig élvezhetjük majd Bánfit, ahogy megállapítja Messi minden meccsen megdönti az egyéni gólrekordját
Farkas Norbi helyett pedig hallgathatjuk majd a pocokhangú Menczert vagy a fogalmatlan Mezeit

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 26., vasárnap 15:14

Miért lett volna a legfontosabb kiemelni? Megemlítettük, ne legyen már tilos. Néha úgy érzem te egy hibakereső android vagy aki felülről felülvizsgálja a fórumot. Nyilván szubjektív vélemények vannak itt, ahogy máshol is. Oda lehet képzelni a szerintemet minden hozzászólás elejére.
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 26., vasárnap 15:12

Norbi tegnap tényleg igyekezett,visított a góljainknál...kicsit szánalmas volt az előzmények ismeretében amikor Pepé-t ordítva dicséri de legalább próbálkozik,ennél többet ne várjunk egy barcás kommentátortól :D A stúdiót meg imádtam, Ottó valami olyan szintű tudathasadásban vagy skizofréniában szenved,hogy öröm nézni a kis tenyérbemászó képét.Hegyi meg lassan Úgyis kefordul a székről nem sokáig bír már ott görnyedni.A digisekkel semmi baj nincs fiatalos pártatlan jóhunorú brigád.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. október 26., vasárnap 15:08

Géci írta:Ezzel az a baj, hogy nagyon sok valaki simán hisz nekik... Farkas meg tudni illik, hogy barca fan. Lehet most igyekezett, bár nekem ez nem jött le.
Ti sem vagytok a klub, vagy a média belső emberei, nem kell ahhoz semmi extra hogy valaki reálisan, szélsőségektől mentesen lássa a dolgokat, néha úgy érzem ez egy kis szekta itt, akik egyedül a világon tisztán látják az eseményeket, a többi ember pedig tudattalan megvezetett barom, akik ezeknek a semmi embereknek a véleményén csüngenek.
Aki rendszeresen követi a focit, annak van önnálló véleménye, és nagy valószínűséggel meg sem nézi az ilyen stúdiós beszélgetéseket, meg az nso cikkeit, szerintem amellett hogy jogosan bíráljátok ezeket, baromira túl is dimenzionáljátok a hatásukat. A világ legnépszerűbb csapatáról beszélünk, valahogy akkor ez a kisebbítés nem nagyon jön be.
Most is, szuper játékkal nyertetek, a világ tetején vagytok, de a legfontosabb kiemelni, hogy a vicc tárgya Hegyi Iván miket mondott. Higgyétek már el, hogy a kutyát nem érdekli.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 26., vasárnap 15:05

Salec a legkorrektebb, jól átlátja a focit és nem véresen elfogult, pluszba még beszélni is tud, az is ritka. Csak az Özil mániája idegesítő.
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. október 26., vasárnap 15:02

adamzz írta:Hány éve nem nézek már a sport tv-n felvezető ill. félidei műsort.. :lol:
Full felesleges.
A digi sporton mindig nézem akármelyik PL műsort vagy éppen a BL meccsek előtti felvezetőket, vajon miért?
mert kevés Real meccset adnak
Ha ők adták volna a tegnapi meccset Dodóval a stúdióban nem így vélekednél. Ő bizony kiélvezkedte volna a fiatal, sajátnevelés mániáját a Barcelonával

Jobbak ők amúgy, de náluk is van néhány buta és elfogult szakértő

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. október 26., vasárnap 15:02

ziro4vr írta:mert bejön salec hajstílusa és dodó alkoholizmusa?
Salec jó dolgokat mond mindig, emellett nem utálja zsigerből a Realt ami persze,h szimpatikus. :D

Dodó az meg a legnagyobb az old school történeteivel meg a rossz vicceivel. :lol:

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. október 26., vasárnap 15:00

ha már fizettem engedjétek meg, hogy nézhessem is, no meg azt is, hogy egy fórumon kikérjem mások véleményét, elvégre ezért van :) személy szerint azért néztem, mert élvezetet leltem abban, ahogy magyarázkodnak, de ettől függetlenül hiányolhatom a szakmaiságot és a pártatlanságot, egy digin képesek normális érdekes műsorokat csinálni jó összefoglalókkal, pedig aztán ott sincsenek nagy szakemberek, de ezen a csatornán ennek nyomát sem találom, csak azt ahogy a csapatom mezét megtaposta egy dilettáns és ezt a mentalitást látom visszaköszönni a közvetítések során is, de ahogy látom a barcások szerint FN felénk beszélt, ez nekem teljesen meglepő, már komolyan furán érzem magam, hogy én látok bele ebbe a dologba többet, de szerintem folyton felfelé kerekít ha a barcáról van szó és lefelé ha rólunk, a sikonyálásait nem is mondom már, bár a bajnoki döntőről alexis sánchez gólja utáni a kedvencem, akkor tele lett a gatyája :lol: (erről nincs valakinek vidije? :D )

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 26., vasárnap 14:57

adamzz írta:Hány éve nem nézek már a sport tv-n felvezető ill. félidei műsort.. :lol:
Full felesleges.
A digi sporton mindig nézem akármelyik PL műsort vagy éppen a BL meccsek előtti felvezetőket, vajon miért?
mert bejön salec hajstílusa és dodó alkoholizmusa? :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. október 26., vasárnap 14:53

Hány éve nem nézek már a sport tv-n felvezető ill. félidei műsort.. :lol:
Full felesleges.
A digi sporton mindig nézem akármelyik PL műsort vagy éppen a BL meccsek előtti felvezetőket, vajon miért?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 26., vasárnap 14:50

wZoLee7 írta:
Enrique írta:A tegnapi meccsen szerintem, illetve a társaságból többen is szóvá tették, a speaker bőven simogatta a Madridot is, ezzel mondjuk nekem nincs bajom, normális dolog, de nagyon csodálkozom, hogy nektek megint a fordítottja jött le.
Mondjuk a stúdióbeszélgetéseket nem nézem, ahogy szerintem kb senki, de a kommentárra szerintem most nem lehet panaszotok.
Meg egyébként sem igazán értem, hogy egy ekkora győzelem után is miért fontos bújni a meccs utáni beszélgetést, és direkt figyelni, hogy a világon senkit nem érdeklő Hegyi Iván mond-e valamit, amit aztán mártírkodva be lehet írni ide.
egyet értek...ha szar és vállalhatatlan amit mondanak, minek nézitek? a kommentátornak meg sokszor nem az a baja, hogy egyik csapathoz húz, hanem hogy nem tud mit mondani...aztán nagy igyekezetében hatalmas hülyeségeket beszél
attól, hogy nem vesz valaki tudomást egy jelenségről, attól még az létezik. szimplán csak vérlázító, hogy meghívnak 3 fazont egy elemző műsorba, abból kettő barcás:az egyik T/1ben beszél végig a másik pedig csak simán barátaimozza őket. a harmadik, realos pedig el van nyomja. a kommentátorról meg még nem is mondtam semmit
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 26., vasárnap 14:47

Ezzel az a baj, hogy nagyon sok valaki simán hisz nekik... Farkas meg tudni illik, hogy barca fan. Lehet most igyekezett, bár nekem ez nem jött le.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. október 26., vasárnap 14:45

ki meg azt mondja, hogy nincs nagy változás a felállásban, stílusban, az nem tudom mit vár. Nem fog a barca holnaptól beívelésekre játszani, miért is tenné. A stílus maradni fog, alapvetően a passzjátékra fog épülni. Korábban volt egy Messijük, aki képes volt váratlant húzni, most lesz 3 olyan játékosuk elől, aki egyénileg is meg tudja lepni az ellenfelet. Viszont a középpálya meg a védelem...hát nem tudom mit fognak azzal kezdeni. Egyszerűen gyengék egyénileg az emberek.
Stíluson és a rendszeren is lehet változtatni, javítani, valami újat hozni bele. Nem kell rögtön egy túlzó, teljesen más irányú változásra gondolni.
Ahhoz, hogy újra blt és bajnokságokat tudjanak nyerni, mint az utóbbi években kellenek az újítások

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. október 26., vasárnap 14:44

Enrique írta:A tegnapi meccsen szerintem, illetve a társaságból többen is szóvá tették, a speaker bőven simogatta a Madridot is, ezzel mondjuk nekem nincs bajom, normális dolog, de nagyon csodálkozom, hogy nektek megint a fordítottja jött le.
Mondjuk a stúdióbeszélgetéseket nem nézem, ahogy szerintem kb senki, de a kommentárra szerintem most nem lehet panaszotok.
Meg egyébként sem igazán értem, hogy egy ekkora győzelem után is miért fontos bújni a meccs utáni beszélgetést, és direkt figyelni, hogy a világon senkit nem érdeklő Hegyi Iván mond-e valamit, amit aztán mártírkodva be lehet írni ide.
egyet értek...ha szar és vállalhatatlan amit mondanak, minek nézitek? a kommentátornak meg sokszor nem az a baja, hogy egyik csapathoz húz, hanem hogy nem tud mit mondani...aztán nagy igyekezetében hatalmas hülyeségeket beszél

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. október 26., vasárnap 14:39

A tegnapi meccsen szerintem, illetve a társaságból többen is szóvá tették, a speaker bőven simogatta a Madridot is, ezzel mondjuk nekem nincs bajom, normális dolog, de nagyon csodálkozom, hogy nektek megint a fordítottja jött le.
Mondjuk a stúdióbeszélgetéseket nem nézem, ahogy szerintem kb senki, de a kommentárra szerintem most nem lehet panaszotok.
Meg egyébként sem igazán értem, hogy egy ekkora győzelem után is miért fontos bújni a meccs utáni beszélgetést, és direkt figyelni, hogy a világon senkit nem érdeklő Hegyi Iván mond-e valamit, amit aztán mártírkodva be lehet írni ide.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. október 26., vasárnap 14:25

pár dolgot úgy látom máshogy érzékeltem, mint ahogy többen állítják:
1. barca fölény a góljuk után: én ezt személy szerint egyáltalán nem éreztem, úgy vettem észre, hogy volt vagy 4-5 helyzetünk és nekik kb. 1-2, messi és neymar, ergo amiket itt mondogattok azt maximum a stúdió elemzése alapján lehet valóság, a meccsen nem ezt tapasztaltam
2. a barca belement a mi játékunkba: fájna kimondani egyszer, hogy mi uraltuk a játékot? biztos xavival gyors focit akart játszatni LE
3. suarez gólpassz: tényleg hatalmas dolog, hogy az egyik oldalról átrúgta a másikra a labdát, de ez nem volt gólpassz, amire ti gondoltok az a gólt megelőző utolsó passz, NHL-ben számolják, fociban csak a legrosszabb statisztikák dolgozzák fel és azok akik keresnek valami pozitívumot az ő debütálásában, james passza benz gólja előtt, vagy a pool ellen, na az volt a gólpassz
3+1. ez nem ide tartozik, csak jól esik: iván, norbi, ottó, ti kis ostobák elfelejtették, hogy ez nem a barca tv, néha olyan érzésem van, mintha valami politikai háttértartalmú tévéadót néznék :D komolyan, mondjátok meg, akár a barcások is, ha én látom rosszul, de végig csak a barcáról volt szó, az a messi helyzet emlegetés szerintem szánalmas, előtte volt nekünk nagyobb is, nem is egy és akkor a végén is csak a barcáról volt szó, én elhiszem, hogy nagyon szorítottak, és csalódtak de nem ebből a 4 évből kéne kiindulni amikor minden kívánságuk teljesült, szenny csatorna az elfogultságuk miatt. norbi is a végén amikor a barca adogatott a félpályánál ilyeneket mond, hogy a meccs vége csak a barcáról szól, rá 2 percre meg, hogy szétesett a barca játéka. nem értem, hogy ha nekem feltűnik, hogy 3-1-nél feláll 2 sorban a madrid és teljesen megöli a barca játékát, majd még olyan támadásokat is vezet, amikből simán lehetett volna gól, akkor ez miért szólt a barcáról pontosan? :lol: teljesen tanácstalanok voltak, ha még 2 félidőt kapnak, akkor sem lőnek gólt, mindezt úgy, hogy egy nappal kevesebbet pihentünk, nem mindegy, hogy 2 vagy 3 nap, de ezt sem említették meg, Bale hiányát sem említették meg, pedig a végén szétszedtük volna őket ennél jobban is. komolyan a barcás játékosok, szurkolók még sokkal normálisabbak mint ezek a dilettánsok, sok ilyen magyarázkodós napot kívánok még ottónak, ivánnak és norbinak. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 124 regisztrált és 0 vendég