Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. július 18., péntek 11:35

pár napja götzle, klose, schürrle, kroos, mustafi és weidenfeller egy komplett országot, népet gúnyolt ki.
az meg nyilván itt senkit nem érdekelt, mert nem érintett benne senki, ezen múlik a dolog.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 18., péntek 11:24

A színészi teljesítménye már 5 csillagos, le se tagadhatná hogy Barca játékos.

Mindenesetre nagyobb a füstje mint a lángja ennek az esetnek.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 18., péntek 11:24

végig olvastam de úgy sincs több értelme...nem szándékos, vagyis véletlenül csinálta a parkolóban...fogalmazzatok érthetőbben :D a kisbetűs részeknek meg nem tudom mi értelme van, ha már egyszer leírod írd úgy hogy ellehessen olvasni...persze ez csak az én véleményem :)
nincs ezzel semmi gond, de ne akarjátok megmagyarázni amit több millióan láttak...emberetek vagy ennyire hülye, vagy ezzel akart hírnevet szerezni, egyik se túl hízelgő

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 18., péntek 11:13

wZoLee7 írta:
'shutterisland írta:mivel nem szándékos
hogy mi??? véletlenül csinálta? megcsúszott esetleg? :lol:
Így kiragadva tényleg hülyén jön ki, de ha tovább olvastad volna a mondandóját, akkor megértenéd, hogy mire célzott.. (Kivéve ha csak belekötni akartál..)
'shutterisland írta:mivel nem szándékos, nyilvános provokáció volt, csak civil hülyülés egy parkolóban

Nem meccs alatt, vagy egy sajtótájékoztató közepén csinálta ezt, hanem egy parkolóban - vagy hol. Persze az igaz, hogy nem kéne ilyeneket csinálnia, de egy ilyen eldugott helyen sanszos, hogy nem az volt vele a célja, hogy közbotrányt indítson, hanem csak a haverjával viccelődött egyet..

Azokkal a véleményekkel meg egyetértek, hogy nagyon nagy arca van, pedig egyelőre nem csinált sokat. Bízom benne, hogy nem a páváskodásairól fognak szólni mostantól a cikkek, hanem a pályán nyújtott jó teljesítményéről.. De ahhoz be kell tényleg állnia a sorba, és nem olyan szinten önzőznie, mint sokszor tette az Evertonban. Persze néhány szóló belefér, annak még örülne is mindenki - a Barcások közül.. :D Csak neki egyelőre nehezen megy az arany középút megtalálása a passzolás és a cselezgetés közt. De bízom benne, hogy benő majd a feje lágya, és inkább fog a pont általa parodizált Ronaldoéra hasonlítani a karrierje, mint a CR-hez hasonlóan tehetséges, csak hozzáállásban sokkal rosszabb Quaresmáéra.. Szezon elején még a lehetőséget is megkapja szerintem - Neymar ketté van törve, Suárez eltiltott, simán játszhat -, kíváncsian várom, hogy mennyire fog vele élni.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 18., péntek 11:10

Babinho írta:A legviccesebb az dulifuliban, hogy azt a "calma" mozdulatot parodizálja, amit CR akkor mutatott, amikor a barcának felcsatolta a szopóálarcot :ike: :mrgreen:
És tényleg. :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. július 18., péntek 11:01

Szánalmas. Csak ennyi. Nem is szabad többet ezzel foglalkozni. Szerintem tehetséges srác, mondjuk egyszer láttam focizni, amikor beállt csereként az Arsenal ellen az Emiratesben. Megtolta a védője mellett majd bebaszta a hosszúba. Az szép volt. Mást nem tudok róla, de több komolyság és elszántság kell erre a szintre.

Avatar
kredenc
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2014. május 9., péntek 11:17
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kredenc » 2014. július 18., péntek 10:55

Ő csak egy taknyos gyerek,aki jó úton halad,hogy Bojan Krkic legyen. Sokan panaszkodnak a nagy arcára,az önzőségére,amit meccs közben tanúsít, a pályán kívül sem biztos,hogy ez másként van. Idén megmutathatja,hogy be tudja-e húzni fülét-farkát és beállni a sor végére vagy továbbra is annyi szerep jut neki,hogy parodizál egy embert,aki az ő korára már rég alapember volt egy nem gyenge MU-ban.
Én nem húzom fel magam ilyeneken,ő egy gyerek,aki még nem látott eleget. Remélem majd idén meglátja,hogy hol a helye. Kétszer nem passzol és Messi úgy lecseszi,hogy visszavonul.(ha nem,akkor Suarez megzabálja reggelire)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 18., péntek 10:45

'shutterisland írta:mivel nem szándékos
hogy mi??? véletlenül csinálta? megcsúszott esetleg? :lol: ne akard védeni, nagyképű kis nulla...nem láttam az evertonban padot melegíteni, de amíg Jesé a spanyol utánpótlás válogatott vezére volt ő eladta és emberbe vezette az összes labdát...játékban önző nulla
Ramos első dolga lesz hogy akkorát rúg bele, hogy az öltözőig is sírva fog vissza kullogni...semmi bajom nincs egy játékossal mert a barcában játszik, de ha ilyeneket csinál akkor az már nagyon szánalmas

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2014. július 18., péntek 10:35

A legviccesebb az dulifuliban, hogy azt a "calma" mozdulatot parodizálja, amit CR akkor mutatott, amikor a barcának felcsatolta a szopóálarcot :ike: :mrgreen:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. július 18., péntek 10:31

Ki ez a Delefúúú vagy kicsoda?
Már ahogy kiszáll az autóból,akkor látszik hogy egy nagyképű kis köcsög. :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 17., csütörtök 23:37

Az FC Barcelona és a kisebbségi komplexusuk... ''Better Love Story than Twilight''

Én nem okolom őket, nehéz úgy viselkedni mint a legnagyobbak ha nem vagy az.Világ életüket az árnyékunkban töltötték most ettől a pár év sikerességtől sok minden nem változott, annyi viszont igen ,hogy az elvárások velük szemben majdnem akkora lett mint velünk szemben.. és ebbe annyira de annyira belefognak bukni ,hogy szép lesz nézni...


Dulifuli meg nagy butaságot csinált, akkor is ha nem tudta ,hogy kamerázzák, utóljára Mourinho hergelte a Barcásokat, tudjuk mi lett a vége... Ilyen erőviszonyok mellett amik most vannak nem okos dolog hergelni a Real Madrid-ot, csúnya vége is lehet az őszi Classico-n...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 17., csütörtök 23:18

ziro4vr írta:
Géci írta: Shutter nem változik ùgy se... Palesz hozzá képest ég és föld, csak néha gondolkoznia kéne mit ír le :D ...
GT kéne ide, de ő még egy skandináv bázison van, még nincs kész a madridosítása, de már fehérként fog visszatérni :lol:

most azt várom amúgy hogy mátyiőt bejelentség egy húszasért, akkor fogok csak trollkodni
bazmeg tényleg, GT elment bebábozódni és mire ki kell a csúnya gránátvöröskék bábjából szép fehér pillangó lesz :smile:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sastre » 2014. július 17., csütörtök 23:06

Igazából ebből a "parodizáló" esetből is csak az mutatkozik meg, hogy melyik klubnál törődnek inkább a másikkal, melyik klubnál fontosabb, hogy gyűlölni kell a másikat... persze, nagy rivalizálás van, értem én... de azért a fiatal játékosokba inkább az alázatot és a tiszteletet kellene belenevelni, nem az ilyen megnyilvánulásokat...

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 17., csütörtök 23:03

Géci írta:Matyi bekeményített, így könnyen lehet, hogy nem lesz 20milla... :(
10millió + Afellay :agree:
Meg jöjjön mellé Vertonghen is. Meg menjen el Alves, és jöjjön Zabaleta helyette mondjuk. Meg jöjjön Koke. :D Csak ennyit kérek, és minden okés lesz.. :D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 17., csütörtök 23:00

ziro4vr írta:
Géci írta: Shutter nem változik ùgy se... Palesz hozzá képest ég és föld, csak néha gondolkoznia kéne mit ír le :D ...
GT kéne ide, de ő még egy skandináv bázison van, még nincs kész a madridosítása, de már fehérként fog visszatérni :lol:

most azt várom amúgy hogy mátyiőt bejelentség egy húszasért, akkor fogok csak trollkodni
Matyi bekeményített, így könnyen lehet, hogy nem lesz 20milla... :(

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9204
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 17., csütörtök 22:59

Realista24 írta:
ettől függetlenül mivel nem szándékos, nyilvános provokáció volt, csak civil hülyülés egy parkolóban, szerintem poén.
Nem szándékos?
Nem civil, a Barcelona alkalmazottja. Írtál már alá normális munkaszerződést? Akkor tudhatnád, hogy a munkaadód képviseled minden cselekedeteddel, amit munkaidőn kívül eltöltesz.
De neked hiába magyarázom.
Errol pont ez jut eszembe, viszonylag aktualis.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 17., csütörtök 22:51

ettől függetlenül mivel nem szándékos, nyilvános provokáció volt, csak civil hülyülés egy parkolóban, szerintem poén.
Nem szándékos?
Nem civil, a Barcelona alkalmazottja. Írtál már alá normális munkaszerződést? Akkor tudhatnád, hogy a munkaadód képviseled minden cselekedeteddel, amit munkaidőn kívül eltöltesz.
De neked hiába magyarázom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. július 17., csütörtök 22:49

Matyi írta:Igen, mosolygok rajta, - mert vicces - ahogy szerintem a Barcások 90%-a.
De fordítva ti tuti, hogy azt csinálnátok, mint most, csak akkor Jesét szidnátok, hogy milyen rossz fiú volt. :)

Ez meg igaz . Aki itt fel van háborodva az a fórumozók 2%-a. A többiek szerint "arc " lenne .
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 17., csütörtök 22:48

Géci írta: Shutter nem változik ùgy se... Palesz hozzá képest ég és föld, csak néha gondolkoznia kéne mit ír le :D ...
GT kéne ide, de ő még egy skandináv bázison van, még nincs kész a madridosítása, de már fehérként fog visszatérni :lol:

most azt várom amúgy hogy mátyiőt bejelentség egy húszasért, akkor fogok csak trollkodni
Nem illik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. július 17., csütörtök 22:47

én megértem az álláspontotokat, fordított esetben nyilván engem is idegesítene, ha a teszem azt messihez képest még nullkilométeres jesé vagy nacho trollkodna vele. :)
ettől függetlenül mivel nem szándékos, nyilvános provokáció volt, csak civil hülyülés egy parkolóban, szerintem poén.

más : mathieu simán jó lenne, viszont csak olcsóért és kiegészítőnek.
rutinos, jó fejjel, lehetne rá számítani, de szerintem erre a szintre kezdőjátékosként kevés.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég