Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. július 4., péntek 18:05

Ramallets írta:Amennyiben Luis Nazario da Limára gondolsz, jogos a megjegyzésed. Amennyiben a portugál transzszexuálisra, úgy nem. :D A zseléfiúnak évek óta nem volt kiemelkedő mérkőzése. Láthattuk, mit művelt a VB-n is. Egy értelmes mozzanata nem volt. azonkívül, hogy minden félidőben más frizurát kreált magának a csoportkörben. :)
Ezért a hsz-ért megérte regisztrálni?

Suárez meg abban az esetben jöjjön,ha Messi ki lesz téve a szélre.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. július 4., péntek 18:05

hehe írta:meg kell nézni, hogy zlatan milyen játékos volt és mennyire vitte, hány gólt lőtt és hogyan abban az időben, amikor még nem öregedtek ki a régiek.

Abban teljes mértékig egyetértek veled, hogy maga a foci színvonala nagyot esett sajnos. :agree:
De szerintem Zlatan, akárcsak Pato képességeiket tekintve top.
Az egyik így, míg a másik úgy baszta el magát

Amennyiben a portugál transzszexuálisra, úgy nem. :D A zseléfiúnak évek óta nem volt kiemelkedő mérkőzése. Láthattuk, mit művelt a VB-n is. Egy értelmes mozzanata nem volt. azonkívül, hogy minden félidőben más frizurát kreált magának a csoportkörben.
Hol az irónia "smiley" :roll: :hmmm:
ZIDANE

Ramallets
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. július 4., péntek 17:28

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ramallets » 2014. július 4., péntek 18:03

hehe írta:de most ne haragudjatok már, úgy írnak itt páran egy suarezről, aki évekig egy ajaxból is alig tudott kinőni, mintha ronaldo második eljövetele lenne :lol: :lol:
Amennyiben Luis Nazario da Limára gondolsz, jogos a megjegyzésed. Amennyiben a portugál transzszexuálisra, úgy nem. :D A zseléfiúnak évek óta nem volt kiemelkedő mérkőzése. Láthattuk, mit művelt a VB-n is. Egy értelmes mozzanata nem volt. azonkívül, hogy minden félidőben más frizurát kreált magának a csoportkörben. :)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 4., péntek 17:58

Na es Pato? :lol:
ő futballban ott van képességek terén, de ugye az egyéb dolgokban nem.

sztem ne nézzük hülyének egymást.
Kép
Kép
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 4., péntek 17:56

palesz77 írta:
h3x0r írta:...
Értem, akkor a körbeudvarolgatás fázisban van egyelőre a dolog.. Reális esélyt ti láttok rá, hogy már idén megveszitek? Vagy ha megy is hozzátok, akkor sanszos, hogy csak jövőre?

Én amúgy már írtam, hogy nem vagyok annyira oda érte, ügyes gyerek, csak nagyon pontatlan, meg fejben gyenge egyelőre. De ha ezeket kinövi, akkor tényleg nagyon jó játékos válhat belőle..
Par hete azt irtam, hogy az idei nyarunk is olyan lesz mint a tavalyi. Akkor nagyon kevesen hittek azt, hogy Isco es Bale is nalunk fog kikotni. Biztosra mentunk, tehat leigazoltuk Iscot, majd egesz nyaron ment a harc a Tottenham-el Bale-ert, akit az utolso pillanatban sikerult megszerezni. Egy ekkora igazolasnal mindig van aldozat, ezert Ozil tavozott. (pl CR - Robben, Kaka - Sneijder, Ibra - Eto)

Iden is ugyan ezt varom, leigazulunk egy biztos kozeppalyast, Kroost, elvegezzuk az egyeb igazolasokat es az utolso percig harcolunk Pogba-ert. Ha nem sikerul leigazolni, nincs semmi gond, igyis jo a keret. Ha sikerul leigazolni, akkor jon egy szokasos aldozat, Di Maria. (Wenger bacsi biztos szamit mar ra :mrgreen: )

hehe írta:
Vagy akkor mondj már nekem olyan csatárt a mai fociban, aki anno is jó játékosnak számított volna.. Falcao és Benzema esetleg?
nincs.
etóó kiöregedésével nincs már olyan csatár, aki megüti a szintet. és ő sem volt a legszűkebb elit, ha a történelmet nézem...
Na es Pato? :lol:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 4., péntek 17:56

meg kell nézni, hogy zlatan milyen játékos volt és mennyire vitte, hány gólt lőtt és hogyan abban az időben, amikor még nem öregedtek ki a régiek.
Kép
Kép
Kép

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. július 4., péntek 17:51

hehe írta:
Vagy akkor mondj már nekem olyan csatárt a mai fociban, aki anno is jó játékosnak számított volna.. Falcao és Benzema esetleg?
nincs.
etóó kiöregedésével nincs már olyan csatár, aki megüti a szintet. és ő sem volt a legszűkebb elit, ha a történelmet nézem...
Azért ne mond már, hogy Ibra képességeket tekintve nem lenne egy jó játékos bármelyik focikorszakban.... :roll:



Vagy egy jó Hiugááín :lol:
ZIDANE

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 4., péntek 17:45

Vagy akkor mondj már nekem olyan csatárt a mai fociban, aki anno is jó játékosnak számított volna.. Falcao és Benzema esetleg?
nincs.
etóó kiöregedésével nincs már olyan csatár, aki megüti a szintet. és ő sem volt a legszűkebb elit, ha a történelmet nézem...
Kép
Kép
Kép

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 4., péntek 17:42

hehe írta: az ilyen játékosok a bresciába, meg sevillába, deporba, newcastle-be meg hasonló középcsapatokba mentek szarérhúgyér 15 évvel ezelőtt. :lol:

vigyétek, a tietek lehet
Azért ezt te se gondolhatod komolyan. :ozil: Vagy akkor mondj már nekem olyan csatárt a mai fociban, aki anno is jó játékosnak számított volna.. Falcao és Benzema esetleg? :mrgreen:
h3x0r írta:...
Értem, akkor a körbeudvarolgatás fázisban van egyelőre a dolog.. Reális esélyt ti láttok rá, hogy már idén megveszitek? Vagy ha megy is hozzátok, akkor sanszos, hogy csak jövőre?

Én amúgy már írtam, hogy nem vagyok annyira oda érte, ügyes gyerek, csak nagyon pontatlan, meg fejben gyenge egyelőre. De ha ezeket kinövi, akkor tényleg nagyon jó játékos válhat belőle..

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 4., péntek 17:30

palesz77 írta:Amúgy annyit olvasok itt a fórumon Pogbáról. Ő csak ilyen fórumkívánság, vagy van rá reális esélyetek is, hogy elhozzátok?
Egyreszrol forumkivansag, de azert voltak rola hirek is:

“Nagyon örülök a Real Madrid sikerének, remélem egy napon én is megnyerem a Bajnokok Ligáját” – mondta a Juventus középpályása, Pogba. Forrás: Madridom.hu

Benzema: “Pogba egy fiatal játékos, aki egy erős csapatban játszik. Meccsről-meccsre jobb lesz, és magasabb szintre tör. Szeretném ha a Real Madridba jönne és csapattársak lehetnénk.” Forrás: Madridom.hu

“Pogba lehet, hogy elhagyja a Juventust, annak ellenére, hogy a hírek nem ezt támasztják alá. Meg vagyok győződve arról, hogy a Real Madrid két játékost is hajlandó átengedni érte. Coentrao és Di María olyan játékosok, akik képesek megteremteni a különbséget. Ez az ami a Juventusnak fontos” – nyilatkozta Giulio Biasin, Fifa ügynök. Forrás: Madridom.hu

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 4., péntek 17:28

Barcelonában pont azt ölnék meg nála, amiben kurva jó. Chelseaben tudtam volna elképzelni, vagy maradna ott a Liverpoolban.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 4., péntek 17:26

de most ne haragudjatok már, úgy írnak itt páran egy suarezről, aki évekig egy ajaxból is alig tudott kinőni, mintha ronaldo második eljövetele lenne :lol: :lol:

2 dologban világklasszis, erőszakosságban és kapuérzékben.
de könyörgöm a foci ennél jóval többről szól:
indulósebesség, robbanékonyság, végsebesség, erő, egyensúly, stb ez a fizikum része. technikai tudás, labdaérzék, gondolkodás, kombinációs készség, kreativitás, cselezőkészség, ez a labda része. ezekben jóindulattal is erős közepes az ember, az eye-test meg kiveri az emberek szemét, hihetetlen, hogy hogyan lehet ennyire benyelni vmit.
a cavani-costa-falcao-torres kategória, akik mindenben kb erős közepesek, néhány dologban átlag felettiek, de ez hol ér már 90 milliót? :lol:
az ilyen játékosok a bresciába, meg sevillába, deporba, newcastle-be meg hasonló középcsapatokba mentek szarérhúgyér 15 évvel ezelőtt. :lol:

vigyétek, a tietek lehet
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehe 2014. július 4., péntek 17:27-kor.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Demes » 2014. július 4., péntek 17:15

wZoLee7 írta:A Poolban idén nem voltak balhéi, tehát képes fejben egyben maradni, és ha ez sikerül neki akkor a Barca nagyon erős lehet.
Hát persze, ha sikerül fejben megmaradnia akkor nyilván mindenki szivesen látná.
Csak ugyebár az első harapás után is gondolták ezt az emberek, hogy na nem lesz több.
Aztán a második után is, mégis lett egy harmadik. Lehet reménykedni hogy nem fog megint elszállni de senki nem tudja igazából.

Amúgy szerintem jó erősítés is lehet Suarez, lehet feltudja hajtani a többieket, de amíg nem teszik rendbe a védelmet addig tökmindegy mekkora játékosok vannak fennt.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 4., péntek 17:14

azért 1 fecske nem csinál nyarat...tavaly még Neymarról írták sokan ugyan ezt

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 4., péntek 17:06

Majd kimegy az udvarra és ketté harapja a gyümölcs fákat, edzésnek jó lesz :lol:
Egyébként az a baj ezzel az átigazolással, hogy Suarez bitang jó játékos, és nyomni fog ezerrel hogy megmutassa ezt. A Poolban idén nem voltak balhéi, tehát képes fejben egyben maradni, és ha ez sikerül neki akkor a Barca nagyon erős lehet.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 4., péntek 17:00

Goal.com most hozott le egy cikket hogx NEM edzhet suarez. Csak atigazolhato de edzeni sem edzhet 4 honapig
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 4., péntek 16:21

h3x0r írta: Nem az a gond, hogy most sokat igazoltok, mert mindenki mas is ezt csinalja. Hanem ez:
Ja, mondjuk ezt megértem, hogy sokaknak nem tetszett, de ezzel én se tudok azonosulni teljesen Barcásként. Az tényleg jó dolog, hogy Messi saját nevelésként ekkora sikereket ért el, de ettől nem leszünk felsőbbrendűek szerintem.. És ezért volt hülyeség ezeket a szövegeket ennyire nyomatni, mert várható volt, hogy ez nem lesz mindig így..

Amúgy annyit olvasok itt a fórumon Pogbáról. Ő csak ilyen fórumkívánság, vagy van rá reális esélyetek is, hogy elhozzátok?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 4., péntek 16:13

palesz77 írta:Igazából azt kéne észrevenni szerintem - most jól megfogom mondani a tutit :mrgreen: -, hogy az összes élcsapat nagyjából ugyan azokat a köröket futja le átigazolási ügyekben.. Van, amikor nem kell sokat igazolni, mert jó a csapat, aztán lecseng a siker éra, és akkor komolyabb átalakítások kellenek. Nekünk pár éve volt olyan a csapat, hogy nem kellett sok igazolás, csak pár lyukat befoltozni, nektek akkor kellett mélyen a zsebbe nyúlni, hogy újra visszatérjetek a helyes útra. Most pont fordított a helyzet, nektek van nagyon jó keretetek, amin alig lehet javítani. Örüljetek is neki - én is ezt tenném, ha Real drukker lennék -, de nem lesz ez mindig így.. Egy 5-10 év múlva, lehet, hogy megint nektek kell egy nyáron hozni 5-6 kezdőembert.. Úgyhogy emiatt fikázni a másikat.. :hmmm: Hát nem tudom. 4-5 éve ugyan ezt csináltátok ti is, de akkor ez nem volt gáz? És félre ne értsetek, ez a Barca drukkerek részéről is ugyanúgy zavar, nálunk sem értem, hogy mi értelme van annak, hogy a Realt fikázza a fél fórum, amikor drágán igazoltok valakit.. Persze igazából a ti dolgotok, lehet utálni a Barcát, csak sose értettem, hogy mi értelme van ennek a nagy utálkozásnak a két tábor közt.. :hmmm: (Igaz ez a Barcadrukkerekre is..)

A 'Mes que un club' szlogennek meg semmi köze az igazolgatásokhoz, meg az UNICEF-hez, csak manapság elkezdte valaki rosszul használni a szlogent, és sajtó meg rákapott..

Na hát ez jó rövidre sikeredett, remélem azért senkit nem sértettem meg vele, csak gondoltam leírom a véleményem a dologról.. :)
Nem az a gond, hogy most sokat igazoltok, mert mindenki mas is ezt csinalja. Hanem ez:

Kód:

Joan Laporta általában két ügyben szólal meg a sajtóban... Egyrészt hogy "odapiszkálhasson" a Realnak, másrészt a katalán identitás érdekében. Nos, legutóbb az elõbbi esetrõl beszélhetünk, Messi Aranylabdája kapcsán ugyanis ismét "odavágott" egyet Florentino Pereznek...
- Természetesen nem akarom kritizálni a Real játékospolitikáját - így Laporta -, de kétségtelen, hogy mi nem felvásároljuk az aranylabdásokat, hanem kineveljük õket. Messi trófeája az utánpótlásnevelõ-központunk, a Masia dicsérete is, az õ munkájukat ismeri el...
(2009. december 10)

Ezek utan volt az, hogy eveken keresztul szinte minden heten talalkoztunk azzal a szoveggel hogy a Barca kineveli az aranylabdasokat, mig a Real megveszi oket. Real meccs kozben is hanyszor elmondtak, mint ahogy a meccsek utani cikkekben folyamatosan lehetett olvasni. A sok szurkolorol nem is beszelve, akik ugy mondtak, mintha az eletuk mulott volna rajta.

OFF: telefonon kezdtem el olvasni a topikot, lentrol mentem felfele. Mondjuk ugy, hogy beletelt par percbe mig az elejere ertem :lol:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 4., péntek 16:07

Realista24 írta:Na, harmadik kapusotok is lett hivatalosan.
Jordi Masip aláírt az első csapathoz. Ő nem lett volna elég a német mögé?
Ez az ügy számomra is rejtély.. Azt se tudom, hogy Masipnak ez miért jó? Egy percet nem fog védeni, az szinte 100%. A helyében 24 évesen nem vállaltam volna be a 3. számú kapusságot, még akkor sem, ha adott esetben valamivel jobban keresnék. De hát ő tudja..

A Bravo ügyet meg LE-én és Zubiékon kívül szerintem senki nem érti.. 12 milliót kiszórtunk az ablakon. Sőt, még sanszos, hogy rosszul jövünk majd ki belőle, mert egy ilyen "2 első számú kapus" dologból nehéz jól kijönni - gondolom nektek nem kell magyarázni a dolgot..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 4., péntek 15:56

Na, harmadik kapusotok is lett hivatalosan.
Jordi Masip aláírt az első csapathoz. Ő nem lett volna elég a német mögé?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég