Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 1., szerda 17:28

A fizetések általában havonta voltak esedékesek, 40 és 50 ezer euró közötti összegek formájában, kivéve az évadok végén, amikor időnként ennek a kétszeresét vagy háromszorosát kapta meg Negreira. A klub könyvelésében „műszaki audiovizuális tanácsadás” megjegyzés szerepel az összegek mellett. 2015 júniusában 100 569.15 eurót fizetett a Barcelona a „spanyol csapatok nemzetközi mérkőzéseinek rögzítéséért”.
Szóval mikor extrán jól fújtak a sporik abban a szezonban, akkor többet kaptak, járt az évvégi prémium.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 1., szerda 8:12

Mester77 írta:
Még új neki a frissen leszállt golyók helyzete
Hat ezen hangosan felrohogtem. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mexes » 2023. március 1., szerda 8:08

Mester77 írta:
Még új neki a frissen leszállt golyók helyzete
Első intim gyanta. Szúr az még.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2023. március 1., szerda 7:40

Kellene már egy jó Casemiro vagy Pepe, hogy megnevelje egy kicsit...
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2023. március 1., szerda 6:13

Még új neki a frissen leszállt golyók helyzete
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 28., kedd 22:48

amúgy őt sztem olyan 3, 3 és fél perc alatt kiehetne állíttatni ha rájátszanánk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. február 28., kedd 22:31

Nálam a sárga lapjánál bizonyosodott be, hogy ez a gyerek beteg. Mármint fejben. Amikor csapkodott a levegőbe az a fej nagyon para volt. Látszott a szemein, hogy lement a roló és mentálisan nincs minden rendben.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Buitre » 2023. február 28., kedd 22:19

mészkéunklub gavinho gesztusa az Almería szurkolók felé

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. február 28., kedd 7:08

attesz írta: Én meg még olyat írtam, egy esetleges vereség után biztos ki lesz találva a narratíva.
Erre már több nappal a párharc előtt elkezdi az egyik, hogy a klubnak jó lenne ha nem kellene döntőzni. :lol:
Még jó, hogy leírtam, hogy mit gondolok. Erre az "egyik" kiforgatta úgy, ahogy neki kedve telt. Nem a semmiért tesznek ki téged innen két hetente. Tiszteletem a moderátornak. Ennek a hangnemnek itt szerintem sincs helye.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

attesz
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2023. január 15., vasárnap 14:45

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: attesz » 2023. február 27., hétfő 22:53

Én meg még olyat írtam, egy esetleges vereség után biztos ki lesz találva a narratíva.
Erre már több nappal a párharc előtt elkezdi az egyik, hogy a klubnak jó lenne ha nem kellene döntőzni. :lol:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. február 27., hétfő 20:00

Halfkey írta: Azért ki ne hozzuk már hogy az lenne nekünk a jó, ha nem döntőzünk.
A feltételes mód annak szólt, hogy nem könyveltem el azt, hogy a döntőben vagyunk. Egyébként természetesen a CdR megnyerése tökéletes lenne és új erőre kapna a csapat attól, főleg ha még akkor a BL-ben is partyban lennénk.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. február 27., hétfő 19:16

R. Carlos írta:
Faust írta: Azert az hozzatartozik a harom fronthoz, hogy ez az elodonto, ergo egyetlen meccs az egyik “front” maradeka, arrol nem is beszelve, hogy papiron gyengebb ellenfellel, akarmelyikunk jut is tovabb. Szoval ha esetleg kicsapjuk oket, minket sem faraszt sokkal tovabb a cdr.
Én azt értem, de egy döntőre mindig fel kell pörögni, ami nagy erőket mozgat meg és rengeteg energiát felemészt, még akkor is, ha csak egy helyi kupáról van szó egy papíron gyengébb ellenféllel szemben. A szezon végén pedig már minden egyes plusz meccs számítani fog és érezni lehet majd a lábakban azt. Ezért szerintem ha sokkal tovább nem is fáraszt, de eléggé leszívna minket az a döntő.
Azért ki ne hozzuk már hogy az lenne nekünk a jó, ha nem döntőzünk.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Buitre » 2023. február 27., hétfő 19:09

Realista24 írta: Barca - Valencia marcius 5.
mondjuk ezt nem értem miért lenne húzós nekik, OK hogy ég a Valencia segge, és hétvégén 1-0 -ra verték a Sociedadot, de előtte 4 bajnokin kikaptak

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 27., hétfő 18:41

Jo, hat erre meg azt tudom mondani, hogy egy Real Madridnal ne okozzon mar ez problemat, nem a Bilbao vagyunk. De ertem, mirol beszelsz. De tokmindegy szerintem mert ugyis kiesunk. :kalapos:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. február 27., hétfő 18:39

Faust írta: Azert az hozzatartozik a harom fronthoz, hogy ez az elodonto, ergo egyetlen meccs az egyik “front” maradeka, arrol nem is beszelve, hogy papiron gyengebb ellenfellel, akarmelyikunk jut is tovabb. Szoval ha esetleg kicsapjuk oket, minket sem faraszt sokkal tovabb a cdr.
Én azt értem, de egy döntőre mindig fel kell pörögni, ami nagy erőket mozgat meg és rengeteg energiát felemészt, még akkor is, ha csak egy helyi kupáról van szó egy papíron gyengébb ellenféllel szemben. A szezon végén pedig már minden egyes plusz meccs számítani fog és érezni lehet majd a lábakban azt. Ezért szerintem ha sokkal tovább nem is fáraszt, de eléggé leszívna minket az a döntő.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 27., hétfő 17:54

R. Carlos írta: Minden csapatnál eljön a mélypont, nálunk ez januárban volt, majd hullámzás jött, nekik most érkezik el. A kérdés az, hogy meddig tart. Nyilván nekik az EL-ből kizúgás most nagy pofon volt és ezek után akadozik a gépezet. Az a kérdés, hogy mikor sikerül a fejekben rendet tenni. A mák faktor is elállhatna végre mellőlük, az is igaz.

A CdR-ből kiejtéssel végképp zavar alakulna ki ott. Az a baj, hogy az nem csütörtökön fog eldőlni. Ezért -ha csak nem gyaluljuk földbe őket a héten- nem sok esélyt látok arra, hogy kizökkentsük őket annyira, hogy ezt a bajnokságot elengedjék.

Ezen felül míg mi 3 fronton küzdünk, nekik már csak ez a kettő maradt. Ha a kupából is kizúgnak, akkor teljes erővel a bajnokság megszerzése lesz a cél, onnantól pedig még nehezebb lesz behozni őket.
Azert az hozzatartozik a harom fronthoz, hogy ez az elodonto, ergo egyetlen meccs az egyik “front” maradeka, arrol nem is beszelve, hogy papiron gyengebb ellenfellel, akarmelyikunk jut is tovabb. Szoval ha esetleg kicsapjuk oket, minket sem faraszt sokkal tovabb a cdr.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. február 27., hétfő 17:51

Minden csapatnál eljön a mélypont, nálunk ez januárban volt, majd hullámzás jött, nekik most érkezik el. A kérdés az, hogy meddig tart. Nyilván nekik az EL-ből kizúgás most nagy pofon volt és ezek után akadozik a gépezet. Az a kérdés, hogy mikor sikerül a fejekben rendet tenni. A mák faktor is elállhatna végre mellőlük, az is igaz.

A CdR-ből kiejtéssel végképp zavar alakulna ki ott. Az a baj, hogy az nem csütörtökön fog eldőlni. Ezért -ha csak nem gyaluljuk földbe őket a héten- nem sok esélyt látok arra, hogy kizökkentsük őket annyira, hogy ezt a bajnokságot elengedjék.

Ezen felül míg mi 3 fronton küzdünk, nekik már csak ez a kettő maradt. Ha a kupából is kizúgnak, akkor teljes erővel a bajnokság megszerzése lesz a cél, onnantól pedig még nehezebb lesz behozni őket.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. február 27., hétfő 15:53

Faust írta: Hat hogy fu most menni kell, mint az allat, kozben lotyogunk ellenuk mar nem is tudom szamolni, hany eve, csak parszor eleg volt az is ellenuk. Utoljara kb Mourinho alatt lattam, hogy ugy mentek ki a palyara a sracok hogy most komolyan is veszik.
Amugy igen, ez rank regota nem jellemzo.

Mintha hatranybol ebrednenk csak fel, illetve ha mar szorul a hurok. Keptelenek vagyunk neki menni es foldbe dongooni az ellenfelet az elso perctol kezdve es egesz meccsen dominalni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2023. február 27., hétfő 15:23

Pad'em írta: Se Lewa, se Pedri, se Dembélé csütörtökön.



Ma legalábbis ezt mondják :mrgreen:
Ilyenek után szokott náluk mindegyik kezdeni. :lol:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. február 27., hétfő 15:11

Túlterhelést (overload) és huzit és olvasni. Kicsi rá az esély hogy lesz, bár láttunk már csodát. Hiába van pocsék formában inkább ne játsszon, nehogy pont ellenünk szedje össze magát :mrgreen:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég