Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 26., hétfő 17:35

Ronaldo is mikor volt a csúcson minden szempontból (egyén, csapat), 27-29 évesen?
17-21 :coffee: :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. június 26., hétfő 17:19

ANDS írta:
Ettől független, hogy a puding, versenyhelyzetet nélkülöző francia bajnokságban tölti a legjobb éveit. Cr7 az MU-ban játszott, Sir Alex Ferguson keze alatt, a PL-ben.
Lehet, a levezetés szó helyett a lötyögnek a megfelelő.
A legjobb évei még csak most jönnek.
Ronaldo is mikor volt a csúcson minden szempontból (egyén, csapat), 27-29 évesen?

Ha idén se jön, meg utána se, hanem majd 28-30 évesen hagyja ott Párizst, akkor igazat adok.
Most a legjobb idő neki a váltásra, a Realnál megüresedett a pozíció (mármint a vezér pozi), ez is számíthatott nála, pl.

De nem akarok vitatkozni, nem is erre vonatkozott az alap hsz-em, hanem arra, hogy ha idén jön, ha jövőre, az egy tökéletes házasságnak néz ki.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 26., hétfő 16:50

ANDS írta:
csababarca írta:

Szerintem meg MBappét az isten is real mezbe teremtette, .....

Vinicius is jó játékos, de nem MBappé szintű, szerintem ez tény.

.....
Mbappe 2017 óta PSG mezben játszik (6 éve?).

Vini és Mbappe tudása között lehet, hogy nagy a különbség.
De amíg Vini mindent megtesz a Real Madridért, addig Mbappe csak dumál.

Ha a világ egyik legjobb focistája, akkor mi a fészkes fenét keres a PSG-ben?
Ott, ahol a világsztárok (Messi, Neymar, Ramos) már csak levezetnek?
Kész focistakent jön el onnan, Vini meg itt lett kész focista.
A végeredmény ugyanaz, nem hinnem hogy van kivetnivaló, szimpátia a PSG irányába ide vagy oda.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. június 26., hétfő 16:48

ANDS írta:


Ha a világ egyik legjobb focistája, akkor mi a fészkes fenét keres a PSG-ben?
Ott, ahol a világsztárok (Messi, Neymar, Ramos) már csak levezetnek?
Pénzt?
Csak tippelek.
De az se túl elrugaszkodott, hogy a pénz mellett mondjuk a francia főváros és Franciaország kirakatcsapatában játszani motiválta.

Semmivel sincs elkésve továbbra sem.
Cé is pont 24 éves volt azt hiszem, amikor hozzátok igazolt.

Azért az is elég nagy túlzás, hogy levezetnek ott az emberek. Neymar pl nem levezetni ment oda, Donnarumma sem, Hakimi sem, meg még egy csomóan nem.
Az megint más kérdés, hogy a párizsi csapatépítés ha lehet ennek nevezni elég gáz.

Amikor MBappé felveszi a fehér mezt, ugyanúgy meg fogja hálálni, és belét kihajtja majd a pályán.
Ahogy pl Alaba is teszi, pedig elég későn csatlakozott, de Kroos is 24 évesen jött, és szívét-lelkét kiteszi a pályára.
Ebben nem látok értelmezhető összefüggést a gondolat között.
Akkor kell bizonyítania amíg itt van.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. június 26., hétfő 16:41

Franck Kessié nyaralás alatt egyszerre Bayernes mezben és Realos rövidnadrágban :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. június 26., hétfő 14:06

Ott nem neymarral, hanem messivel volt gondja, hogy a nyakara hoztak a kecsket...
ennek ellenere is jo volt koztuk a kemia, sok golpasszt es golpassz erteku labdat kapott messitol, jol kavartak ott egyutt, igy en bappe iranyabol ezt az osszeferhetetlensegi dolgot kevesbe kepzelnem el a realnal, viniciusrol meg majd kiderul.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 26., hétfő 13:42

csababarca írta: Szerintem meg MBappét az isten is real mezbe teremtette, nagyon passzolni fog hozzátok.
Nem tudom elképzelni, hogy a játékával (is) ne vívná ki kb 1-2 hónap alatt a vezér szerepet.
Francia válogatottnak is már a legnagyobb vezére volt a vb-n, pedig még mindig fiatal.

De itt szinte biztos, hogy azonnal fossa majd a gólokat, gólpasszokat, és butít majd a LaLigában nagyon komoly szinten.
Vinicius is jó játékos, de nem MBappé szintű, szerintem ez tény.
Ugyanígy látom én is. :salute:
Itt kell játsznia végre, én egyáltalán nem félnék hogy nagy lesz rá a Real meze.. kurva jó játékos, mindenhol bizonyított már, klubszinten és válogatottban is. Már 18 évesen hátán vitte a Monaco-t a BL-ben, aztán rá 1 évre a válogatottat is. Jó nyilván nem egyedül, de hatalmas szerepe volt a VB címben. Most az őszi VB-n is abszolút vezére volt a válogatottnak. Nagyon nagyon kell ide a kiscsávó.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. június 26., hétfő 13:34

kiserik írta: Egyébként azt sem lehet készpénznek venni, hogy ha jön, akkor a francia lesz itt az alfa és az omega. Főleg akkor, ha majd ő alanyi jogon akar a kiskakas lenni. Sokakat megnyomott már ennek a meznek a súlya.
Szerintem meg MBappét az isten is real mezbe teremtette, nagyon passzolni fog hozzátok.
Nem tudom elképzelni, hogy a játékával (is) ne vívná ki kb 1-2 hónap alatt a vezér szerepet.
Francia válogatottnak is már a legnagyobb vezére volt a vb-n, pedig még mindig fiatal.

De itt szinte biztos, hogy azonnal fossa majd a gólokat, gólpasszokat, és butít majd a LaLigában nagyon komoly szinten.
Vinicius is jó játékos, de nem MBappé szintű, szerintem ez tény.

Szerintem működhetnek együtt jól, itt fejben dől majd el a kérdés a brazilnál, mennyire tudja elviselni. Mert ha idejön MBappé, akkor kb soha nem fog Vini elsőszámú opció lenni semmiben. Ezt kell tudnia majd kezelni.

Nekünk Gündogan jól jön, mondjuk legjobb az lett volna ha 5 évvel ezelőtt már érkezik, nem pedig kvázi levezetni. De így is erősítés persze.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13113
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 26., hétfő 12:58

kiserik írta: Egyébként azt sem lehet készpénznek venni, hogy ha jön, akkor a francia lesz itt az alfa és az omega. Főleg akkor, ha majd ő alanyi jogon akar a kiskakas lenni. Sokakat megnyomott már ennek a meznek a súlya.
Szerintem a francia annyira sok dologban elit, hogy azt Vini nem tudná tartani. Viszont ha tudnak együtt játszani akkor az ellenfelek kezdhetnek izzadni. Most lehet nagyot túlzok, de szerintem egy Vini-MBappe-Rodrygo hármas a világ legjobbja is lehetne már az első évükben.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. június 26., hétfő 12:47

Egyébként azt sem lehet készpénznek venni, hogy ha jön, akkor a francia lesz itt az alfa és az omega. Főleg akkor, ha majd ő alanyi jogon akar a kiskakas lenni. Sokakat megnyomott már ennek a meznek a súlya.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 26., hétfő 12:37

miro. írta: Mbappe tudott Neymarr is jatszani tudtommal,illetve azert az elejen nem is volt rossz a kapcsolatuk,aztan ahogy kezdett bebukni a projekt,lehetett hallani hogy valami baj van kozottuk.(?)

Nem lesz szerintem ezzel gond.
Vininek is szuksege van valakire. Jo,tudom Joselu.. :mrgreen:
Ott nem neymarral, hanem messivel volt gondja, hogy a nyakara hoztak a kecsket...
thereisonly1ronaldo

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 26., hétfő 12:27

Mbappe tudott Neymarr is jatszani tudtommal,illetve azert az elejen nem is volt rossz a kapcsolatuk,aztan ahogy kezdett bebukni a projekt,lehetett hallani hogy valami baj van kozottuk.(?)

Nem lesz szerintem ezzel gond.
Vininek is szuksege van valakire. Jo,tudom Joselu.. :mrgreen:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. június 26., hétfő 12:25

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta: o meg egy szar szerzodest se tud a nikeval, nemhogy elso szamu ember legyen a sportagaban...
Marmint ki? Vini? Ezt nem ertem. A 10 eves szerzodsuk most jart le, Adidas es Puma is vinne Vinit. Most a Nike probalja emelni a tetet, hogy maradjon.

De lehet lemaradtam valamirol.
Dehogy jart le. 13-ban kotottek egy 10 eves szerzodest, amit 18-ban ujabb 10 evvel meghosszabitottak 2028-ig. Majd miutan berobbant nalunk is, rajott, hogy ennel tobbet is kaphatnanak, Neymar es a Puma elkezdtek elcsabitani, ezert most februarban Vini csapata egyoldaluan felbontotta a szerzodest. A Nike beperelte, nyertek is a birosagon, kozben Vini elkezdett regebbi Nike cipoket hordani, nem posztolt roluk, nem vett reszt esemenyeket. De elvileg megegyeztek, valamelyik nap posztolt is egy kepet 15 Nike feliratos zacskoval, gondolom tele cipovel meg ruhaval.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. június 26., hétfő 12:12

Realista24 írta:
wZoLee7 írta:

Én meg kifejezetten nem kedvelem a hisztijei és a viselkedése miatt, de szerintem Vini pont nem az a kategória aki utálná bármelyik társát mert az sikeresebb. Szereti ezt a csapatot és tudja, hogy egyedül nem lehet nyerni ahhoz bizony kellenek a társak. Persze ezt előre senki sem tudhatja, simán lehetnek ellentétek, viszont inkább tartom valószínűnek, hogy beáll a sorba és dolgozik.
Itt - kis tulzassal elve - akkora tamogatasra lenne szuksege egyiknek vagy masiknak, mint amit Karim aladolgozott CR-nek.

Ezt egyikben sem latom.
En sokkal inkabb egy Ozil - Ronaldo fele kapcsolatot kepzelek el. Vagy mint a 21/22-es szezonban, amikor Vininek 20 assistja volt, abbol 15 Benzemanak ment. Persze attol meg lehet, hogy 3-4 szezon utan Vini azt mondja, mint anno Neymar, hogy o akar lenni a csapaton belul az alfahim es 150+ millioert tavozik. De addig mindkettejuk erdeke, hogy jol mukodjenek a palyan.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 26., hétfő 12:09

hehetheoriginal írta: o meg egy szar szerzodest se tud a nikeval, nemhogy elso szamu ember legyen a sportagaban...
Marmint ki? Vini? Ezt nem ertem. A 10 eves szerzodsuk most jart le, Adidas es Puma is vinne Vinit. Most a Nike probalja emelni a tetet, hogy maradjon.

De lehet lemaradtam valamirol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 26., hétfő 12:05

Jogos, de nem volt meg nala nagyobb kaliber, hasonlo koru, pozicioju, jatekstilusu jatekos a csapatban, szoval ezert en nem tudom megitelni egyelore mi lenne.
Plusz biztos jo erzes nezni, hogy ot hatterbe teszik, mert papi az uj kedvenc, nike reklamarc meg no limit penz, o meg egy szar szerzodest se tud a nikeval, nemhogy elso szamu ember legyen a sportagaban...
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 26., hétfő 12:00

wZoLee7 írta:
BlancoMark írta: Sokan beleesnek egy csapdaba Vinivel kapcsolatban. Meg pedig, hogy a hisztiei miatt nem latjatok objektiven, hogy milyen jatekos (ese ember) o valojaban.

Azok alapjan amit eddig lattam tole, egy igazi csapatjatekos, akinek mindig a csapat az elso. Csuszik-maszik, sosem volt neki budos a munka. Ahogy lattam Benzema Aranylabdajanal is vegtelenul orult a nagy teso sikereinek.

Semmilyen eddigi megnyilvanulasa nem tamasztja azt ala, hogy majd elpattan az agya, ha mondjuk lesz nala egy sikeresebb Mbappe a csapatban es az egyeni elismeresek hajszolasat a csapattal elert sikerek fele helyezne.

Ha ezt egy Barcas forumon olvasom meg sem lepodok, de ez a felesleges szajtepes a sajat jatekosunkkal kapcsolatban zavaro. Ertem en, hogy nem szimpatikus, de azert olyasmiktol ne feljunk elore aminek semmilyen alapot nem szolgaltatott soha Vini.
Én meg kifejezetten nem kedvelem a hisztijei és a viselkedése miatt, de szerintem Vini pont nem az a kategória aki utálná bármelyik társát mert az sikeresebb. Szereti ezt a csapatot és tudja, hogy egyedül nem lehet nyerni ahhoz bizony kellenek a társak. Persze ezt előre senki sem tudhatja, simán lehetnek ellentétek, viszont inkább tartom valószínűnek, hogy beáll a sorba és dolgozik.
Itt - kis tulzassal elve - akkora tamogatasra lenne szuksege egyiknek vagy masiknak, mint amit Karim aladolgozott CR-nek.

Ezt egyikben sem latom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13113
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 26., hétfő 11:46

BlancoMark írta: Sokan beleesnek egy csapdaba Vinivel kapcsolatban. Meg pedig, hogy a hisztiei miatt nem latjatok objektiven, hogy milyen jatekos (ese ember) o valojaban.

Azok alapjan amit eddig lattam tole, egy igazi csapatjatekos, akinek mindig a csapat az elso. Csuszik-maszik, sosem volt neki budos a munka. Ahogy lattam Benzema Aranylabdajanal is vegtelenul orult a nagy teso sikereinek.

Semmilyen eddigi megnyilvanulasa nem tamasztja azt ala, hogy majd elpattan az agya, ha mondjuk lesz nala egy sikeresebb Mbappe a csapatban es az egyeni elismeresek hajszolasat a csapattal elert sikerek fele helyezne.

Ha ezt egy Barcas forumon olvasom meg sem lepodok, de ez a felesleges szajtepes a sajat jatekosunkkal kapcsolatban zavaro. Ertem en, hogy nem szimpatikus, de azert olyasmiktol ne feljunk elore aminek semmilyen alapot nem szolgaltatott soha Vini.
Én meg kifejezetten nem kedvelem a hisztijei és a viselkedése miatt, de szerintem Vini pont nem az a kategória aki utálná bármelyik társát mert az sikeresebb. Szereti ezt a csapatot és tudja, hogy egyedül nem lehet nyerni ahhoz bizony kellenek a társak. Persze ezt előre senki sem tudhatja, simán lehetnek ellentétek, viszont inkább tartom valószínűnek, hogy beáll a sorba és dolgozik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11193
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. június 26., hétfő 11:44

BlancoMark írta: Azok alapjan amit eddig lattam tole, egy igazi csapatjatekos, akinek mindig a csapat az elso. Csuszik-maszik, sosem volt neki budos a munka. Ahogy lattam Benzema Aranylabdajanal is vegtelenul orult a nagy teso sikereinek.
Teljesen más a két szitu. Benzema előbb volt itt, élő legenda. Bappé úgy érkezik, hogy vini az alfa és azt a pozíciót veszi majd el tőle csak a neve miatt. Teljesítményben nem biztos de marketingben fix.

Nyilván egy 18-20 éves gyereknek nem derogál a csapat aktuális legendájának alájátszani vagy örülni neki.

Vini lassan balondor érett korba lép és bappé érkezésével ezek a fajta álmok atomjaira hullanak majd szerintem. És lehet akármilyen jólelkű csapatjátékos ez bárkit zavarna szerintem. Ő nem úgy tekint magára mint egy másodhegedűs nem is úgy lett nevelve amióta idejött abba az irányba terelték, hogy amikor kimennek az öregek ő lesz az alfa. Most kimentek az öregek és hoznak a nyakára egy szupersztárt. Meglátjuk majd hogy kezeli ezt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. június 26., hétfő 11:37

BlancoMark írta: Sokan beleesnek egy csapdaba Vinivel kapcsolatban. Meg pedig, hogy a hisztiei miatt nem latjatok objektiven, hogy milyen jatekos (ese ember) o valojaban.

Azok alapjan amit eddig lattam tole, egy igazi csapatjatekos, akinek mindig a csapat az elso. Csuszik-maszik, sosem volt neki budos a munka. Ahogy lattam Benzema Aranylabdajanal is vegtelenul orult a nagy teso sikereinek.

Semmilyen eddigi megnyilvanulasa nem tamasztja azt ala, hogy majd elpattan az agya, ha mondjuk lesz nala egy sikeresebb Mbappe a csapatban es az egyeni elismeresek hajszolasat a csapattal elert sikerek fele helyezne.

Ha ezt egy Barcas forumon olvasom meg sem lepodok, de ez a felesleges szajtepes a sajat jatekosunkkal kapcsolatban zavaro. Ertem en, hogy nem szimpatikus, de azert olyasmiktol ne feljunk elore aminek semmilyen alapot nem szolgaltatott soha Vini.

Szerintem ez nem szimpátia kérdése, én kedvelem Vinit de simán elképzelhetőnek tartom, hogy hosszú távon nem férnek meg egymás mellett Mbappe-val. Részemről annyival egészíteném ki hehe és dzsi írását, hogy ez ugyanúgy probléma lehet Mbappe részéről is. Ez kicsit a "két dudás egy csárdában" tipikus esete.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 126 regisztrált és 0 vendég