Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 21., kedd 21:04

Enrique írta:Szépen belövöldözi a ziccereit, ebben sokat lépett előre idén, tavaly még rendre eltöketlenkedte.

Fekve nem egyszerű gólt rúgni.... :x :x
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. október 21., kedd 21:02

Szépen belövöldözi a ziccereit, ebben sokat lépett előre idén, tavaly még rendre eltöketlenkedte.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 21., kedd 21:01

Eltudom képzelni hogy pl egy EB-n ha esetleg ronaldo gólt lő,egy alaptag ilyen bu***ns örömbe fog,azt mennyire néznék totálisan retardáltnak. :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. október 21., kedd 20:54

néééjmáááááááááááár golászó!!! :mrgreen: :sziv: :salute: :iszunk: :cheers: :happy: :zoldsalas:
Kép
Kép
Kép

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. október 21., kedd 20:35

ziro4vr írta:Ja értem. Szerintem minél előbb szabadulnotok kéne tőle, már nagyon kifelé megy, lemarad, fent marad, pontatlan, mindezt elég magas fizetésért. Mondjuk izé...maradjon csak :mrgreen:
A probléma az, hogy nem igazán van helyette más opció. Nyáron hozni kellett volna legalább egy klasszist oda, már csak a korából adódóan is. Illetve jött Douglas. :coffee:

Montoya és Bartra már évek óta várakoznak, és várakoznak. Talán egyszer kapnak választ arra, hogy lehet-e jövőjük a Barcában. A mostani utánpótlásból én csak Patricot ismerem, hát ő nem opció.
GT ezen a téren nagyon otthonosan mozog, szóval Godswill ezek szerint lehet a jövő embere.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 21., kedd 20:31

Ja értem. Szerintem minél előbb szabadulnotok kéne tőle, már nagyon kifelé megy, lemarad, fent marad, pontatlan, mindezt elég magas fizetésért. Mondjuk izé...maradjon csak :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. október 21., kedd 20:27

ziro4vr írta:Alves tudtommal jövőre mindenképpen távozik Angliába. :hmmm:
Igen, voltak ilyen hírek is, aztán cáfolták is őket. Igazából annyi mindent lehet olvasni, hogy kezdek lassan elveszni az információáradatban. Elvileg ugyebár 2015 nyarán lejár a szerződése, de felröppentek olyan pletykák, hogy van egy plusz (opciós) év a kontraktusban, erről aztán megkérdezték Zubit, akinek a válasza nem volt épp egyértelmű. Ráadásul az elmúlt hetekben olyanokról is cikkeztek, hogy hosszabbítani akarunk vele...

A manchesteri előszerződéses dolgot a Daily Express hozta le, tudtommal nem egy kifejezetten megbízható lapról van szó, de én lennék a legboldogabb, ha igazuk lenne.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 21., kedd 20:26

morientes írta:
ziro4vr írta:Alves tudtommal jövőre mindenképpen távozik Angliába. :hmmm:
Én úgytom hogy már a machesteré...
Ezekről semmi hivatalos nincs, szóval bármi lehet.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. október 21., kedd 20:24

ziro4vr írta:Alves tudtommal jövőre mindenképpen távozik Angliába. :hmmm:
Én úgytom hogy már a machesteré...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 21., kedd 20:22

Alves tudtommal jövőre mindenképpen távozik Angliába. :hmmm:
Nem illik.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. október 21., kedd 20:15

ziro4vr írta:Azért ez a Douglas sem lehet valami istenáldotta tehetség..márpedig vagy neki, vagy Montoyanak mutatnia kell valamit, mert Alves ugye lelép.
Korábban egyszer nem láttam még játszani, de akkora szám nem lehet, mert még a Sao Paulo-drukkerek is röhögtek rajtunk, hogy ilyen sokat fizetünk érte (4 millió euróról van szó). :lol:

Egyébként attól félek, hogy úgy akarjuk megoldani ezt a jobbhátvéd-dolgot, hogy Alvessel hosszabbítunk 2016 júniusáig, rosszabb esetben opcióval a 2016-2017-es szezonra, és a Montoya - Douglas páros egyik tagját eladjuk, a másik marad, egyértelműen második számú jobbhátvédnek... Aztán Alves távozása után vagy veszünk egy jobbhátvédet, vagy felhozunk egy fiatalt (a kameruni Godswill remélhetőleg egy-két éven belül készen fog állni).

Montoya legalább egy ilyen meccsen befért volna a kezdőbe, de mindegy... Legfeljebb Alves romokban fog heverni majd tavasszal. :lol:

Egyébként Samper cimborám ott van a padon, örülnék, ha kapna 20-25 percet a végén. :agree:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11198
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 21., kedd 20:03

nmate írta:Pedig beférne Montoya, ez az Ajax nem nagy falat, erre kirakja LE a gálakezdőt. Ő tudja.
csúnyán mutatna 1 hét alatt 2 zakó :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 21., kedd 20:00

Pedig beférne Montoya, ez az Ajax nem nagy falat, erre kirakja LE a gálakezdőt. Ő tudja.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. október 21., kedd 19:51

GT37 írta:Akkor Montoyának szerintem búcsút is inthetünk. Most is csak a padon csücsül.

Ter Stegen - Alves, Piqué, Bartra, Alba - Rakitic, Mascherano, Iniesta - Pedro, Messi, Neymar.

A kezdő jobbhátvédek az eddigi idei tétmeccseken: Alves, Alves, Montoya, Alves, Alves, Douglas, Alves, Alves, Alves, Alves, Alves. :|
Tud valamit a brazil. Minden esetre ennek örülök. Bár nem hinném, hogy játékhiányosan Montoya jobbat tolna.



Carvajal > Montoya. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 21., kedd 19:50

Azért ez a Douglas sem lehet valami istenáldotta tehetség..márpedig vagy neki, vagy Montoyanak mutatnia kell valamit, mert Alves ugye lelép. Pedrot meg addig kell játszatnotok, amíg nincs a vámpír, utána aranyeret fog kapni a sok kispadon ücsörgéstől.
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11198
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 21., kedd 19:50

GT37 írta:Akkor Montoyának szerintem búcsút is inthetünk. Most is csak a padon csücsül.

Ter Stegen - Alves, Piqué, Bartra, Alba - Rakitic, Mascherano, Iniesta - Pedro, Messi, Neymar.

A kezdő jobbhátvédek az eddigi idei tétmeccseken: Alves, Alves, Montoya, Alves, Alves, Douglas, Alves, Alves, Alves, Alves, Alves. :|
Ezekszerint Mascherano vkp lesz szombaton? Hétvégén is ott tolta.Kár érte remek kh volt.... :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. október 21., kedd 19:47

Akkor Montoyának szerintem búcsút is inthetünk. Most is csak a padon csücsül.

Ter Stegen - Alves, Piqué, Bartra, Alba - Rakitic, Mascherano, Iniesta - Pedro, Messi, Neymar.

A kezdő jobbhátvédek az eddigi idei tétmeccseken: Alves, Alves, Montoya, Alves, Alves, Douglas, Alves, Alves, Alves, Alves, Alves. :|

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 21., kedd 19:45

palesz77 írta:
Realista24 írta:A klub védelmébe vette Piquét...
:fpalm: Remélem ez csak a médiának szólt, és Lucho azért kiteszi a csapatból.. Ha nem, az rohadt gáz lesz.
Maszkokat elő! :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11198
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 21., kedd 18:53

lesliejr írta:Nem mindenki. Ezt épp azért írtam, mert vki azon fanyalgott, hogy Messi a múltja miatt most már játszhat szarul is, akkor is ki lesz nyalva a segge mert rekordokat fog döntögetni. Csak telefonról pötyögök és nem tudom bemásolni, hogy mire reagálok.
Én voltam, nem fanyalogtam, hanem tényszerűen közöltem, hogy Messinek most már bőven elég eltotyogni, lőni pár gólt,hogy aranylabda esélyes legyen, mert hopp megdönt egy rekordot és máris megint ő a legjobb.Ezzel nem vitattam,hogy régen mit ért el és ennek köszönhetőek a mostani rekordok, de ezek miatt a rekordok miatt majd jön az ,hogy ő JELENLEG a legjobb pedig már 2-3 éve nem az.Ez csak egy megállapítás volt,hogy akármit csinál az ilyenek miatt ott lesz az aranylabda top 3ban akkor is ha gyenge volt idén(vagy inkább voltak jobbak).
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. október 21., kedd 18:37

Nem mindenki. Ezt épp azért írtam, mert vki azon fanyalgott, hogy Messi a múltja miatt most már játszhat szarul is, akkor is ki lesz nyalva a segge mert rekordokat fog döntögetni. Csak telefonról pötyögök és nem tudom bemásolni, hogy mire reagálok.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 251 regisztrált és 0 vendég