Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 9., szerda 21:08

Már várom, hogy kivágják ezt a vezetőséget, vagyis az előző maradványát. Jöjjön Laporta, az ezelőtt is elfogadható volt, most se lesz vele gond.
Milyen real drukker az aki annak örül ha ez a vezetőség távozik? :D :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. július 9., szerda 21:00

Géci írta:.

Nyúlják le a pénzeket, azért vannak ezek a nagyon értelmes eladások, vásárlások. Gondolom zsebbe meg kapják a többit. Sanchez talán 40 körül jött, kevesebbért meg elmegy, pedig rosszabb nem lett, inkább jobb, és idősnek se mondható.
Már várom, hogy kivágják ezt a vezetőséget, vagyis az előző maradványát. Jöjjön Laporta, az ezelőtt is elfogadható volt, most se lesz vele gond.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. július 9., szerda 20:52

palesz77 írta:Akkor fogom elsírni magam, ha többért fogjátok eladni Khedirát, mint mi Fabregast.. :fpalm: (És nagy eséllyel így lesz..)
az elődöntő hőséről beszélsz. az ember, aki megette Brazíliát. :lol: :lol: :lol:
Perez elétol egy szerződést 2020-ig, aztán mindenki nézhet.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 9., szerda 20:51

palesz77 írta:A fórum fele nálunk még Sánchez után sír, és gyűlöli előre Suárezt pont emiatt..
Szoktam olvasgatni az ottani véleményeket (szeretem tisztában lenni azzal, hogy mi folyik a másik oldalon :D ) és érdekes odaát mostanság a hangulat. Mintha közelegne a világvége. Szerintem azért nem lesznek ott annyira nagy bajok még jövőre, de már lesznek jelei annak, hogy rossz irányt megy a klub. Szerintem :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 9., szerda 20:50

Ki? Hol? A fórum fele nálunk még Sánchez után sír, és gyűlöli előre Suárezt pont emiatt..
Nem fórumozók, hanem újság.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 9., szerda 20:37

Realista24 írta:Katalánéknál már azzal dicsekednek, hogy Suarzet ellopták a Real elől...ahogy Neymart is.
És még büszkék is rá :lol: :lol:
Ki? Hol? A fórum fele nálunk még Sánchez után sír, és gyűlöli előre Suárezt pont emiatt..
Géci írta:Sanchez már az orvosin van. Még ma hivatalos lehet az ő távozása, és Suarez érkezése is. Tello egyre közelebb a Portohoz, de ilyen 8 milla körüli összegről irnak + eladták Dos Santost 2milláért a Villarealnak. Azért az, hogy mi 22-ért eladjuk Moratát a Juvénak, ők meg 8-10-ért Tellot a Portonak azért nem semmi :Đ
Ez amúgy hihetetlen, Perez adhatna gyorstalpalót Bartoéknak üzletkötésből.. Akkor fogom elsírni magam, ha többért fogjátok eladni Khedirát, mint mi Fabregast.. :fpalm: (És nagy eséllyel így lesz..)
tucsoki írta:Nincs olyan csapat amely ne járna jól vele. Nemrég beszéltük egy katalán ismerőssel, hogy erősen alulértékelt játékos, ilyen Jesús Navas féle futóbolondoktól százszor többet ér. Persze nem egy CR-Bale kategória, de Messi (később Neymar) árnyékában nem tudott szintet lépni. Lehet tévedek, de nagy király lesz belőle.
Ezzel tökéletesen egyetértek. Ha nem lenne Messi nálunk is nagy karriert futhatott volna be, de hát ugye.. Mindenesetre az Arsenal jól fog járni vele, szerintem a Pl egyik legjobbja lesz rövid idő alatt.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. július 9., szerda 20:37

Géci írta:Sanchez már az orvosin van. Még ma hivatalos lehet az ő távozása, és Suarez érkezése is. Tello egyre közelebb a Portohoz, de ilyen 8 milla körüli összegről irnak + eladták Dos Santost 2milláért a Villarealnak. Azért az, hogy mi 22-ért eladjuk Moratát a Juvénak, ők meg 8-10-ért Tellot a Portonak azért nem semmi :Đ
én a Tello-Porta viszonylatban kölcsönről hallottam. még jobb üzlet lenne a Barcának :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 9., szerda 20:27

Sanchez már az orvosin van. Még ma hivatalos lehet az ő távozása, és Suarez érkezése is. Tello egyre közelebb a Portohoz, de ilyen 8 milla körüli összegről irnak + eladták Dos Santost 2milláért a Villarealnak. Azért az, hogy mi 22-ért eladjuk Moratát a Juvénak, ők meg 8-10-ért Tellot a Portonak azért nem semmi :Đ

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 9., szerda 20:23

ferni írta:
Realista24 írta:Katalánéknál már azzal dicsekednek, hogy Suarzet ellopták a Real elől...ahogy Neymart is.
És még büszkék is rá :lol: :lol:
Mondjuk abban biztos vagyok, hogy ha a Real igazán akarta volna Suarezt ide jött volna és nem a Barcába.
Ezt én tudom, csak ők nem :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. július 9., szerda 20:22

Realista24 írta:Katalánéknál már azzal dicsekednek, hogy Suarzet ellopták a Real elől...ahogy Neymart is.
És még büszkék is rá :lol: :lol:
Mondjuk abban biztos vagyok, hogy ha a Real igazán akarta volna Suarezt ide jött volna és nem a Barcába.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 9., szerda 20:16

ikarus93 írta:Sanchez ha tényleg elmegy az Arsenalba kiváncsi leszek rá, mire lesz képes. szerintem nagy potenciál van benne, csak elsősorban Messi miatt nem tudott kibontakozni a Barcába, annak idején lehet jobban járt volna ha minket választ. :Đ
Ha sikerül beilleszkednie a Premier Leauges környezetbe + elkerülik a sérülések akkor nagyon szép dolgokat fogunk tőle látni a PL-be.
Nincs olyan csapat amely ne járna jól vele. Nemrég beszéltük egy katalán ismerőssel, hogy erősen alulértékelt játékos, ilyen Jesús Navas féle futóbolondoktól százszor többet ér. Persze nem egy CR-Bale kategória, de Messi (később Neymar) árnyékában nem tudott szintet lépni. Lehet tévedek, de nagy király lesz belőle.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 9., szerda 20:10

Realista24 írta:Katalánéknál már azzal dicsekednek, hogy Suarzet ellopták a Real elől...ahogy Neymart is.
És még büszkék is rá :lol: :lol:
Ehez csak mocsok hsz-ét tudom hozzáfűzni :mrgreen:

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hph ... 6381_n.jpg

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 9., szerda 19:56

Katalánéknál már azzal dicsekednek, hogy Suarzet ellopták a Real elől...ahogy Neymart is.
És még büszkék is rá :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. július 9., szerda 16:31

Sanchez ha tényleg elmegy az Arsenalba kiváncsi leszek rá, mire lesz képes. szerintem nagy potenciál van benne, csak elsősorban Messi miatt nem tudott kibontakozni a Barcába, annak idején lehet jobban járt volna ha minket választ. :Đ
Ha sikerül beilleszkednie a Premier Leauges környezetbe + elkerülik a sérülések akkor nagyon szép dolgokat fogunk tőle látni a PL-be.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 9., szerda 8:37

BojanKiki írta:https://www.youtube.com/watch?v=ij-n7SPoNIc

Valaki lefordítaná miről beszélnek? Nem semmi videó :hmmm:
Szerintem oldalt tévesztettél. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BojanKiki
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014. július 8., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. július 9., szerda 4:42

https://www.youtube.com/watch?v=ij-n7SPoNIc

Valaki lefordítaná miről beszélnek? Nem semmi videó :hmmm:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 8., kedd 21:03

ikarus93 írta:Nem csak a Xavi-Iniesta-Messi hármas miatt nyerte magát szét a Barca az elmúlt évekbe.
Ott volt egy Busquets aki legalább annyira fontos láncszeme volt annak a Barcának mint Iniesta. + Puyol aki tényleg összefogta a csapatot. Nem értem mért mindig ezt a 3-ast hozzák fel csak.
Amúgy meg Messit simán eladnám a Barca vezetői helyébe, abból a pénzből atom csapatot lehetne összerakni katalánéknál.

Nem is arra céloztam, hogy ha ők csak 3an mennek ki a pályára,akkor is nyernek. A többi is fontos volt,mint a többi csapat többi tagjai,akik tesznek hozzá a sikerekhez és a győzelmekhez,de a különbség,ez a 3as volt.Na meg puyol szíve.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. július 8., kedd 20:57

Nem csak a Xavi-Iniesta-Messi hármas miatt nyerte magát szét a Barca az elmúlt évekbe.
Ott volt egy Busquets aki legalább annyira fontos láncszeme volt annak a Barcának mint Iniesta. + Puyol aki tényleg összefogta a csapatot. Nem értem mért mindig ezt a 3-ast hozzák fel csak.
Amúgy meg Messit simán eladnám a Barca vezetői helyébe, abból a pénzből atom csapatot lehetne összerakni katalánéknál.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. július 8., kedd 20:50

Anis írta:
palesz77 írta:Ha kifizetünk érte ennyit.. :fpalm: Örülnék, ha nálunk kötne ki - végre egy középcsatár -, de azért van egy határ. Euróban esetleg..
Ha CR, Bale megért amennyit megért, akkor Suarez is ennyi a mai világban mivel focitudásra a legjobbak egyike (még ha gyagyás is).
Infláció van. Nem feltétlen ér többet ez a 70 millió, mint pár évvel ezelőtt egy 50, vagy 60. 2020-ra már eljönnek a 100 felettiek is, főleg, ha egyszer Messivel valaki piacot akar robbantani, amire jövőre jó esély lehetne, legalábbis egy ésszerűen gondolkozó világban eladnák, ha az ideit produkálná megint...
Bár most elvileg kiteszik újra a baloldalra. Kíváncsi leszek rá.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 8., kedd 19:50


Hmmm..igaza volt urbán flórinak,én is azt vallom amit ő.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég