Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 30., csütörtök 20:46

Kerlon írta:jó, de ha elbuktuk volna, akkor szerinted meg Casillas bukta volna el... :) A lényeg, hogy nem Bale volt ott a kulcs.
RMFC pont arról beszél, hogy értelmetlennek találja leszűkíteni 1-1 játékosra az érdemet, vagy gyenge teljesítményt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 30., csütörtök 20:44

jó, de ha elbuktuk volna, akkor szerinted meg Casillas bukta volna el... :) A lényeg, hogy nem Bale volt ott a kulcs.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 30., csütörtök 20:22

Kerlon írta:A döntőt Ramos nyerte meg, onnét meg törvényszerűen szétziláltuk őket. Úgy meg törtek attól a góltól, mintha kegyelem döfés lett volna. Ráadásul Bale ott sem a nagyszerű játékával tűnt ki, mert nagyon rossz százalékban használta ki a lehetőségeit, amit nem fér bele.

Szerintem meg a real madrid nyerte meg,nem ramos.....az egész sorozatban a real volt a legjobb,mégpedig azokkal akik a pályára léptek,a majdnem mindenki által lenézett és ostobázott dimaria,a buta ramos, vak és rossz pepe,a csak futóbolond bale,a középszerű coentrao,az öreg és lassú xabi....stb...stb.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 30., csütörtök 20:03

hamár Pool.... na pont azt kéne játszania a Barcanak is, mint amit tavaly Suarezék...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 30., csütörtök 19:38

Épp ezt kerestem, köszi! :D Ha a pálya első harmadát nézitek, akkor látszik, hogy a kapuhoz közelítve egyre több folt van középen is, nem maradt ott a szélen végig, mint Sánchez anno, akit mintha odaragasztottak volna vonalhoz. Védekezésben a szélen van, de ez várható volt alapból is - ezért is vannak ott a nagyobb foltok, mert nem mi támadtunk sokat sajnos -, de támadásban kb csak az ideje felét töltötte ott. Szerintem a Poolban sem volt sokkal másabb ez amúgy, de ha valaki tudna egy hőtérképet mutatni - olyat amikor Sturridge és Sterling is lehetőleg játszott - azt megköszönném. :)

Ez meg kicsit off, de nem tudtok olyan oldalt mutatni, ahol a Real hivatalos oldalán levőhöz hasonló játékosokra lebontható hőtérképek vannak? Év eleje óta szeretnék már ilyet nézni a csapatról, de nem tudom hol lehet.. :/ Örök hálám annak, aki mutat ilyet! :D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 30., csütörtök 19:24

palesz77 írta:
morientes írta:Úgy van.Luis Suarez echte szélső lett.LE meg egy edzőzseni,mert lám,se perc alatt,megtalálta az uru posztját...aki játszott kb a barcaba 3 meccset.Bravo.Na,majd szezon végén újratárgyaljuk...
Micsoda? :kivagyhe:

Te mondtad, hogy Suárez a szélen fog csak játszani Messi miatt. Én meg erre, hogy nem csak ott fog, mert pl a Classicon is sokszor előfordult középen, és az eddigi meccseken sem csak Messi uralta a pálya közepét, hanem Neymar és a többiek is többször beindulnak oda, Pedroék meg huzamosabb időket is eltöltöttek ott - gondolom Suárezt is ilyen szerepbe szánja majd, az eddigi 3 meccsén is ott tolta. Plusz még hozzátettem, hogy Suárez eddig sem arról volt híres, hogy kirobbanthatatlan a 16-oson belülről, hanem izeg-mozog folyton mindenfelé. Ebből nem tudom hogy hoztad ki amit, de egyáltalán nem azt mondtam..

Meg amúgy az Argentin válogatottba is elférnek Messi mellett a középcsatárok, az csak Pep meg Titoék hülyesége volt, hogy ki kell őket tenni a szélre, nem hiszem, hogy ne férne el ott Luis - főleg hogy Messi egyre több időt tölt a középpályán.
A lap alján ott a hőtérkép. Hasznos kis cuccos :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 30., csütörtök 19:16

morientes írta: Úgy van.Luis Suarez echte szélső lett.LE meg egy edzőzseni,mert lám,se perc alatt,megtalálta az uru posztját...aki játszott kb a barcaba 3 meccset.Bravo.Na,majd szezon végén újratárgyaljuk...
Őt miért kell belekeverni? :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 30., csütörtök 19:14

A Real oldalon a hőtérkép még mindig azt bizonyítja, hogy Suárez 80%-ban a szélen volt, nem lesz belőle csatár, mert egy meccsen kétszer bekeveredik középre Messi meg a szélre.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 30., csütörtök 18:51

morientes írta:Úgy van.Luis Suarez echte szélső lett.LE meg egy edzőzseni,mert lám,se perc alatt,megtalálta az uru posztját...aki játszott kb a barcaba 3 meccset.Bravo.Na,majd szezon végén újratárgyaljuk...
Micsoda? :kivagyhe:

Te mondtad, hogy Suárez a szélen fog csak játszani Messi miatt. Én meg erre, hogy nem csak ott fog, mert pl a Classicon is sokszor előfordult középen, és az eddigi meccseken sem csak Messi uralta a pálya közepét, hanem Neymar és a többiek is többször beindulnak oda, Pedroék meg huzamosabb időket is eltöltöttek ott - gondolom Suárezt is ilyen szerepbe szánja majd, az eddigi 3 meccsén is ott tolta. Plusz még hozzátettem, hogy Suárez eddig sem arról volt híres, hogy kirobbanthatatlan a 16-oson belülről, hanem izeg-mozog folyton mindenfelé. Ebből nem tudom hogy hoztad ki amit, de egyáltalán nem azt mondtam..

Meg amúgy az Argentin válogatottba is elférnek Messi mellett a középcsatárok, az csak Pep meg Titoék hülyesége volt, hogy ki kell őket tenni a szélre, nem hiszem, hogy ne férne el ott Luis - főleg hogy Messi egyre több időt tölt a középpályán.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. október 30., csütörtök 18:34

Mert a Classicon is csak a szélen tolta Suárez ugye? :coffee: Alapból idén már sokkal közelebb vannak a támadóink a kapuhoz mint tavaly - ez Neymar játékán látszik is -, mellé pedig Messi sokkal többet van a jobb szélen, mint az utóbbi években. Luis a Poolban sem csak álldogált középen, és várta, hogy kiugrassák, sokszor hátrament labdáért, ki a szélre, mozgott a támadószekció minden posztján, erre most is lesz lehetősége, nem hiszem, hogy annyira szenvedni fog, mint anno Zlatan.. Idén sokszor játszott már Munir is, Pedro is és Sandro is centert, miközben Messi és Neymar is a pályán voltak. Kimozogtak közbe néha szélre, ez igaz, de nagyon sokszor ott voltak középen a darálóban. Úgyhogy én nem félek attól, hogy Suárez nem fog a posztján játszani.
Úgy van.Luis Suarez echte szélső lett.LE meg egy edzőzseni,mert lám,se perc alatt,megtalálta az uru posztját...aki játszott kb a barcaba 3 meccset.Bravo.Na,majd szezon végén újratárgyaljuk...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 30., csütörtök 18:02

morientes írta:Neymart posztra hozták.Nálam sose volt kérdés hogy beválik.De Suarez center.Neki,középen a helye.Csakhogy Messi miatt sosem fog ott játszani.Nem is hozza ki magából majd,ami amúgy benne van.És akkor?Kitől válik meg majd meg a klub?Msstiől?Én nem hiszem.Lajosunk meg nem az a fajta,aki majd csak elvegetál szélen.Kinyitja majd a pofáját,előbb-utóbb,de ő jön majd ki rosszul belőle...ez borítékolható.
Mert a Classicon is csak a szélen tolta Suárez ugye? :coffee: Alapból idén már sokkal közelebb vannak a támadóink a kapuhoz mint tavaly - ez Neymar játékán látszik is -, mellé pedig Messi sokkal többet van a jobb szélen, mint az utóbbi években. Luis a Poolban sem csak álldogált középen, és várta, hogy kiugrassák, sokszor hátrament labdáért, ki a szélre, mozgott a támadószekció minden posztján, erre most is lesz lehetősége, nem hiszem, hogy annyira szenvedni fog, mint anno Zlatan.. Idén sokszor játszott már Munir is, Pedro is és Sandro is centert, miközben Messi és Neymar is a pályán voltak. Kimozogtak közbe néha szélre, ez igaz, de nagyon sokszor ott voltak középen a darálóban. Úgyhogy én nem félek attól, hogy Suárez nem fog a posztján játszani.
Realista24 írta:E L D Ö N T Ö T T E ! ! !
Értsétek már meg. La Décima=BALE
Ez meg jó volt. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 30., csütörtök 17:46

E L D Ö N T Ö T T E ! ! !
Értsétek már meg. La Décima=BALE
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 30., csütörtök 17:45

A döntőt Ramos nyerte meg, onnét meg törvényszerűen szétziláltuk őket. Úgy meg törtek attól a góltól, mintha kegyelem döfés lett volna. Ráadásul Bale ott sem a nagyszerű játékával tűnt ki, mert nagyon rossz százalékban használta ki a lehetőségeit, amit nem fér bele.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. október 30., csütörtök 17:16

A Barcás kollégákkal egyetértek abban, hogy várjuk ki a szezon végét. Bale is eléggé nehezen illeszkedett be nálunk, vannak hasonlóságok az ő tavalyi szezonja és Suarez idei helyzete között. Noha Bale sosem simult be tökéletesen a csapatunkba, eldöntött 2 döntőt is, és sok góllal segítette a csapatot. Ha Suarez csak annyit rak le idén, mint Bale tavaly, már megérte nekik megvenni. Ahhoz pedig nem kell jó játék. Itt a kérdés annyi, hogy az MSN trióból melyik játékos vállalja fel, hogy vizet hord a másik kettő helyett. Mert kell legalább egy rendszeresen visszazáró játékos a 3-ból. Neymarból én kinézem, hogy erre képes. Hosszú távon nyilván nem, de 10-12 nagy meccsen a szezonban képes lehet eleget melózni.

A másik kérdés az az, hogy Messivel mit tudnak kezdeni. Én továbbra is úgy gondolom, hogy neki kifejezetten használna, ha visszakerülne jobb szélre, kevesebb feladat hárulna rá, és elsősorban inverted wingerként trollkodhatná az ellenfél védőit. Az nem hiszem, hogy működni fog, hogy false nine és irányító egyben. Ezt a feladatot fénykorában el tudta látni, de most, hogy kicsit kevésbé motivált, nincs is csúcsformában, ez sok neki, és arra kellene koncentrálnia, hogy az erényeit a csapata ki tudja használni. A kevesebb néha több. Vajon van-e akkora karizmája LE-nek, hogy egy ilyen rizikós dolgot bevállaljon (le kellene tolni ugye Leo torkán), vagy inkább vakon megy előre remélve azt, hogy Messi majd varázsütésre magára talál?

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. október 30., csütörtök 17:07

Neymar már előre tudja hogy mikor fogják lecserélni, sztem így értette :lol:

de a gond ott lesz amikor Neymar lesz az egyértelmű húzóember (lehet már most az), aztán kitudja, lehet még Suarez is beelőzi. Na akkor lesz érdekes hogy mindezt hogy viseli, főleg ha mindezek mellett még Cé folyamatosan magasabbra teszi a lécet :D
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. október 30., csütörtök 16:57

Drake írta:Most meg a pályán olvasnak egymás gondolataiban.
És az miért jó a fociban? :mrgreen:

Szombaton sakkoztak gondolatban vagy mi? Mert fociban sehol nem voltak.

De picit tényleg túl sokat foglalkoznak a srácok azzal,hogy mi lesz a Barcával. Én a magam részéről pont leszarom. Nyertünk, megérdemelten. Most kaparjanak ők utánunk. Túl sokat voltunk az underdog szerepben.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. október 30., csütörtök 16:56

Drake írta:Ezt úgy szeretem...1 mecccset játszottak együtt,de itt már tudjátok,hogy az MSN nem fog együtt jól működni.
Asszem itt egyesek tavaly is 100%-ra biztosak voltak abban,hogy Neymar nem fog tudni együtt játszani Messivel.Most meg a pályán olvasnak egymás gondolataiban.
Neymart posztra hozták.Nálam sose volt kérdés hogy beválik.De Suarez center.Neki,középen a helye.Csakhogy Messi miatt sosem fog ott játszani.Nem is hozza ki magából majd,ami amúgy benne van.És akkor?Kitől válik meg majd meg a klub?Msstiől?Én nem hiszem.Lajosunk meg nem az a fajta,aki majd csak elvegetál szélen.Kinyitja majd a pofáját,előbb-utóbb,de ő jön majd ki rosszul belőle...ez borítékolható.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2014. október 30., csütörtök 16:58-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. október 30., csütörtök 16:51

Olvasnak egymás gondolatában? Ezt a marhaságot...a klasszikuson mire gondoltak akkor? Hogy Messi szarik bele és inkább kikapnak?

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 30., csütörtök 16:51

Drake írta:Ezt úgy szeretem...1 mecccset játszottak együtt,de itt már tudjátok,hogy az MSN nem fog együtt jól működni.
Asszem itt egyesek tavaly is 100%-ra biztosak voltak abban,hogy Neymar nem fog tudni együtt játszani Messivel.Most meg a pályán olvasnak egymás gondolataiban.
Melyik pályán? :lol:

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. október 30., csütörtök 16:44

Ezt úgy szeretem...1 mecccset játszottak együtt,de itt már tudjátok,hogy az MSN nem fog együtt jól működni.
Asszem itt egyesek tavaly is 100%-ra biztosak voltak abban,hogy Neymar nem fog tudni együtt játszani Messivel.Most meg a pályán olvasnak egymás gondolataiban.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 111 regisztrált és 0 vendég