Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. február 17., szombat 20:17

Remy írta:
dzsi91 írta:
Thiagon kívül benbagyon tudok barsza nevelést aki a barszan kívül vitte valamire.
Messi.

Aranylabdát nyert a barca után. :kalapos:

Icardi, Reina, Arteta. :D
Icardi talán azért reina meg arteta a 2000es évek nevetljei. Én a 2009 utáni neveltekre gondoltam. Előtte nekünk is volt gutink casillasunk raulunk bár ők meg a 90es években nevelkedtek ugye :D

Lényeg, hogy nem gondolom túl erősnek az akadémiánkat de a világ fotballban használhatóbbak és nálunk is jut évtizedenként 1-2 saját nevelés a kezdőbe.

Barszánál a 2009es mag óta kb csak a hype van általában méretes felsüléssel.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. február 17., szombat 20:12

dzsi91 írta:
Thiagon kívül benbagyon tudok barsza nevelést aki a barszan kívül vitte valamire.
Messi.

Aranylabdát nyert a barca után. :kalapos:

Icardi, Reina, Arteta. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. február 17., szombat 20:09

Amúgy lamasia így meg úgy azt csendben ott egy Carvajal aki az elmúlt 10 év top1-2-3 jobbekje meg rengeteg használható töltelék játékos mint morata joselu stb.

Thiagon kívül benbagyon tudok barsza nevelést aki a barszan kívül vitte valamire.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2024. február 17., szombat 19:53

Nem vagyok benne biztos. Ott mar az akademian igyekeznek ugy kepezni a jatekosokat, ami a "Barca DNS"-nek megfelelo. Ha jol remlik sok Real akademiarol kieso jatekos megel elso osztalyban, kozben a Barca-nevelesek az uj Messi titulus utan tobbnyire sullyesztoben vegzik.

Egy uj edzonek ehhez kellene alkalmazkodni. "But we had possesion".
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13046
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. február 17., szombat 19:48

RealMadridFanatic írta: Nem ismerem a tagot melyrehatoan, alapvetoen szimpatikus, de egysikunak tunik. Kerdes, hogy egy alkalmazkodni keptelen (?) edzo a nyero mai viszonyok kozott, vagy egy olyan, aki a keretre szabja az elkepzeleseit. Elobbi akkor tunik jo strategianak, ha a vegtelen penz cheat megvan (Guardiola), de errol talan nem beszelhetunk katalaneknal. Ketelu fegyvernek tunik elsore.
mindenki aki nincs beoltva barca dns-el az előrelépés lenne nekik

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2024. február 17., szombat 19:46

Nem ismerem a tagot melyrehatoan, alapvetoen szimpatikus, de egysikunak tunik. Kerdes, hogy egy alkalmazkodni keptelen (?) edzo a nyero mai viszonyok kozott, vagy egy olyan, aki a keretre szabja az elkepzeleseit. Elobbi akkor tunik jo strategianak, ha a vegtelen penz cheat megvan (Guardiola), de errol talan nem beszelhetunk katalaneknal. Ketelu fegyvernek tunik elsore.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 17., szombat 15:57

De Zerbit akarjak Decoek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. február 17., szombat 11:10

dzsi91 írta:
realmadrid95 írta: Lewa szerint iden mindenkepp nyernek egy trofeat a Barcaval. Vajon mire gondolhat? Lesz Gamper kupa ideny kozben?
Clasico nekik egy kupának számít.
Akkor se nyernek :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. február 16., péntek 21:25

realmadrid95 írta: Lewa szerint iden mindenkepp nyernek egy trofeat a Barcaval. Vajon mire gondolhat? Lesz Gamper kupa ideny kozben?
Clasico nekik egy kupának számít.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. február 16., péntek 21:20

Lewa szerint iden mindenkepp nyernek egy trofeat a Barcaval. Vajon mire gondolhat? Lesz Gamper kupa ideny kozben?

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2024. február 13., kedd 16:47

BlancoMark írta: Kozben meg Deco azt nyiltkozta, hogy teljesen uj iranyra van szukseg (utalva ezzel a Barca DNS-re), amikor az uj edzorol kerdeztek.

Aztan Xavi meglepodve azt mondta, hogy neki szemelyesen eddig azt mondta Deco hogy az irannyal es a Barca DNS-el nincsen semmi problema.

Elvileg a vezetosegbol tobben Deco fejet kovetelik a nyilatkozat miatt. :lol:

Ha kirakjak Decot ezert (egyertelmuen igaza van az uj irannyal), akkor ez a klub lehuzhatja magat vegleg a klotyon, mert megint hoznak majd egy Barca DNS-essel rendelkezo vesztes edzot.

Azóta már cáfol a lett minden, újságíró értette félre, át van beszélve mindenkivel, egy irányba evezunk, stb.

Amúgy szerintem is addig jó, amíg ott van deco, igazi nagypofaju megmondonak tűnik, kevés szakmai tudással. Pont ezt írtam pár hete, hogy ő is hetente haknizik az újságokban, mint Laporta.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2024. február 13., kedd 15:46

Berti írta:
Galacticos írta:
Igazad van de az hogy a multkor alltime top10 teli transzfernel nem lett marcelo top3 az egyenesen elfogult es szanalmas volt. A vilag legsikeresebb csapataba, cskkent koszont le ugyhogy a legtobb trofeat nyerte a klubbal. Nem tusom ennel hogy lehetne sikeresebb egy igazolas.
Azt a részt pont láttam, ott Peet harcoskodott, hogy Marcelo legyen ott.
Haraszti érvelését valahol el tudom fogadni, hogy impactja nem volt az a félév alatt, de Suarezzel mindenképp top2 átigazolás volt.
En is lattam azt a videot, de akkor se ertettem egyet Harasztival, akkor vegyek kulon a listat, 10 azonnali gamechanger teli igazolas.

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realfan » 2024. február 13., kedd 14:38

Realista24 írta:
BlancoMark írta: Kozben meg Deco azt nyiltkozta, hogy teljesen uj iranyra van szukseg (utalva ezzel a Barca DNS-re), amikor az uj edzorol kerdeztek.

Aztan Xavi meglepodve azt mondta, hogy neki szemelyesen eddig azt mondta Deco hogy az irannyal es a Barca DNS-el nincsen semmi problema.

Elvileg a vezetosegbol tobben Deco fejet kovetelik a nyilatkozat miatt. :lol:

Ha kirakjak Decot ezert (egyertelmuen igaza van az uj irannyal), akkor ez a klub lehuzhatja magat vegleg a klotyon, mert megint hoznak majd egy Barca DNS-essel rendelkezo vesztes edzot.
Akkor megint van miert drukkolni :mrgreen:
én meg remélem marad Deco, több helyen is azt oolvasni, hogy kb csak Mendes embere, vigye csak szépen az ő játékosait a Barcába, nem hinném, hogy jót tenne nekik :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. február 13., kedd 14:22

BlancoMark írta: Kozben meg Deco azt nyiltkozta, hogy teljesen uj iranyra van szukseg (utalva ezzel a Barca DNS-re), amikor az uj edzorol kerdeztek.

Aztan Xavi meglepodve azt mondta, hogy neki szemelyesen eddig azt mondta Deco hogy az irannyal es a Barca DNS-el nincsen semmi problema.

Elvileg a vezetosegbol tobben Deco fejet kovetelik a nyilatkozat miatt. :lol:

Ha kirakjak Decot ezert (egyertelmuen igaza van az uj irannyal), akkor ez a klub lehuzhatja magat vegleg a klotyon, mert megint hoznak majd egy Barca DNS-essel rendelkezo vesztes edzot.
Hát igazából ha belegondolok miért szurkolna valaki a barszának ( és ugye laporta csak ebben tud gondolkozni) ?


Eredmények nincsenek
Pénz nincs
játékos akit bálványként imádhatnak nincs
Edző sincs olyan akiben lehet bízni, hogy majd időbel összerakja

Az egyetlen dolog ami megmaradt a barszelonabol az a buzi tikitakájuk meg ez a nagyképű krojfizmus. Ha azt leváltják és nem jönnek az eredmények(márpedig akkor sem fognak jönni ilyen kerettel) akkor tényleg semmi oka nemmaradt bárkinek is barszának szurkolni. :mrgreen:

Szóval nem lep meg, hogy laporta mindenkit kidobat az ablakon ha a barsza dnst szidja.Kb ennyi maradt nekik.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2024. február 13., kedd 12:18

Galacticos írta:
nzooli93 írta: Peet mióta pofára esett az utolsó Bl győzelmünknel(amikor minden körben elmondta,hogy az aktuális angol bucira veri mostmár a Madridot) azóta szerintem elég korrekten beszél a csapatunkrol. En jóideje nem húztam fel rajta magam, sok dologról egész korrekten beszél, Arsenal szurkoló,de ott is full reálisan látja a dolgokat. Mondjuk ezt a Barca edzős videót nem láttam,de az is tény,hogy az utolsó komoly edző ott pont Enrike volt. Az azért komoly idény volt nekik.
Igazad van de az hogy a multkor alltime top10 teli transzfernel nem lett marcelo top3 az egyenesen elfogult es szanalmas volt. A vilag legsikeresebb csapataba, cskkent koszont le ugyhogy a legtobb trofeat nyerte a klubbal. Nem tusom ennel hogy lehetne sikeresebb egy igazolas.
Azt a részt pont láttam, ott Peet harcoskodott, hogy Marcelo legyen ott.
Haraszti érvelését valahol el tudom fogadni, hogy impactja nem volt az a félév alatt, de Suarezzel mindenképp top2 átigazolás volt.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2024. február 13., kedd 12:01

nzooli93 írta: Peet mióta pofára esett az utolsó Bl győzelmünknel(amikor minden körben elmondta,hogy az aktuális angol bucira veri mostmár a Madridot) azóta szerintem elég korrekten beszél a csapatunkrol. En jóideje nem húztam fel rajta magam, sok dologról egész korrekten beszél, Arsenal szurkoló,de ott is full reálisan látja a dolgokat. Mondjuk ezt a Barca edzős videót nem láttam,de az is tény,hogy az utolsó komoly edző ott pont Enrike volt. Az azért komoly idény volt nekik.
Igazad van de az hogy a multkor alltime top10 teli transzfernel nem lett marcelo top3 az egyenesen elfogult es szanalmas volt. A vilag legsikeresebb csapataba, cskkent koszont le ugyhogy a legtobb trofeat nyerte a klubbal. Nem tusom ennel hogy lehetne sikeresebb egy igazolas.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 13., kedd 11:55

BlancoMark írta: Kozben meg Deco azt nyiltkozta, hogy teljesen uj iranyra van szukseg (utalva ezzel a Barca DNS-re), amikor az uj edzorol kerdeztek.

Aztan Xavi meglepodve azt mondta, hogy neki szemelyesen eddig azt mondta Deco hogy az irannyal es a Barca DNS-el nincsen semmi problema.

Elvileg a vezetosegbol tobben Deco fejet kovetelik a nyilatkozat miatt. :lol:

Ha kirakjak Decot ezert (egyertelmuen igaza van az uj irannyal), akkor ez a klub lehuzhatja magat vegleg a klotyon, mert megint hoznak majd egy Barca DNS-essel rendelkezo vesztes edzot.
Akkor megint van miert drukkolni :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4805
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. február 13., kedd 11:21

Kozben meg Deco azt nyiltkozta, hogy teljesen uj iranyra van szukseg (utalva ezzel a Barca DNS-re), amikor az uj edzorol kerdeztek.

Aztan Xavi meglepodve azt mondta, hogy neki szemelyesen eddig azt mondta Deco hogy az irannyal es a Barca DNS-el nincsen semmi problema.

Elvileg a vezetosegbol tobben Deco fejet kovetelik a nyilatkozat miatt. :lol:

Ha kirakjak Decot ezert (egyertelmuen igaza van az uj irannyal), akkor ez a klub lehuzhatja magat vegleg a klotyon, mert megint hoznak majd egy Barca DNS-essel rendelkezo vesztes edzot.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2024. február 13., kedd 11:15

dzsi91 írta:
Realista24 írta: Xavi: "The difference in points with Real Madrid is huge, but winning LaLiga is not impossible."


En hagynam dolgozni jovore is. Ez a mentalitas, ez a Barca DNS, ez potolhatatlan lesz.
Onefootball
10 ó.
·
What a sensational game of football between Barcelona and Granada 🤯 🔥


:lol:




Nekem az tetszik, hogy a címlapok nem utolsó előtti elleni égésről írnak, hanem gyámálról meghogy micsoda meccs volt. Nagyon káros ez a propaganda amit nyomatnak minden szinten.
az a jamal, aki szarrálett szopkodva, holott a bajnokságban van 3 gólja, abból 2-t most lőtt? mindezt 24 meccsen? és akkor jöttek szembe a posztok, hogy a világ legjobb szélsője( viniszusz, helló!!!!!). aztán volt finomított változat, hogy a világ legjobb jobbszélsője. :lol:

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. február 13., kedd 9:56

Peet mióta pofára esett az utolsó Bl győzelmünknel(amikor minden körben elmondta,hogy az aktuális angol bucira veri mostmár a Madridot) azóta szerintem elég korrekten beszél a csapatunkrol. En jóideje nem húztam fel rajta magam, sok dologról egész korrekten beszél, Arsenal szurkoló,de ott is full reálisan látja a dolgokat. Mondjuk ezt a Barca edzős videót nem láttam,de az is tény,hogy az utolsó komoly edző ott pont Enrike volt. Az azért komoly idény volt nekik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég