Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 14., péntek 12:56

A Barca védelmén áll vagy bukik az egész. Ha azt a kabaré szintet hozzák, amit mostanában hoznak akkor sima kipottyanás lesz, viszont ha szilárd(na nem Devecseri-félét :mrgreen: )védekezést tudnak produkálni akkor meg lesz a katalán továbbjutás szerintem.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 14., péntek 12:43

csababarca írta:
hehe írta:most ne haragudjatok már, a barca fél egy citytől? :lol:
meglepően sima katalán továbbjutást várok, labda nélkül nehéz gólt lőni továbbra is.

Nem félünk,de labda nélkül is lehet gólt lőni sajnos,lásd Valencia pl...
City gyorsan,jól kontráz,ez nekünk nem kedvez,ráadásul fizikálisan is erősebbek.
Meglátjuk, sima nem lesz egyik félnek sem szerintem, ami fontos,hogy rúgjunk gólt idegenben mindenképp.


Hol vannak az 1-2 hete még sima felmosást váró madridisták? :mrgreen:
Itt vagyok! :D
ismerjük a focit, a barcának is van esélye tovább jutni, és a hengerelést se úgy gondoltuk mint ahogy a Bayern alázott titeket.

De hogy is szoktátok mondani?
Ha a city feltud pörögni 100%ra, akkor ennek a barcának nincs esélye :roll:

...de egy top Messi képes kihúzni a szarból ilyenkor is titeket, szóval van esély.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 14., péntek 10:43

nekik elég volt ha a City valakit lenyomott 4-5 góllal...gondolom felmentek eredményekre, látták ó City 4-et vágott, Barca épp hogy nyert, akkor az sima City lesz :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 14., péntek 10:41

csababarca írta:
hehe írta:most ne haragudjatok már, a barca fél egy citytől? :lol:
meglepően sima katalán továbbjutást várok, labda nélkül nehéz gólt lőni továbbra is.

Nem félünk,de labda nélkül is lehet gólt lőni sajnos,lásd Valencia pl...
City gyorsan,jól kontráz,ez nekünk nem kedvez,ráadásul fizikálisan is erősebbek.
Meglátjuk, sima nem lesz egyik félnek sem szerintem, ami fontos,hogy rúgjunk gólt idegenben mindenképp.


Hol vannak az 1-2 hete még sima felmosást váró madridisták? :mrgreen:
Suli után jönnek :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. február 14., péntek 10:40

hehe írta:most ne haragudjatok már, a barca fél egy citytől? :lol:
meglepően sima katalán továbbjutást várok, labda nélkül nehéz gólt lőni továbbra is.

Nem félünk,de labda nélkül is lehet gólt lőni sajnos,lásd Valencia pl...
City gyorsan,jól kontráz,ez nekünk nem kedvez,ráadásul fizikálisan is erősebbek.
Meglátjuk, sima nem lesz egyik félnek sem szerintem, ami fontos,hogy rúgjunk gólt idegenben mindenképp.


Hol vannak az 1-2 hete még sima felmosást váró madridisták? :mrgreen:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. február 14., péntek 10:39

Hogy csinálhat ilyet a fifa?Egy hivatalos nyomozó szervnek miért nem adják ki?
Most is lehet jönni azzal,hogy a madridot segitik stb.stb.
Hányok az egésztől.
Atletico Madrid is kapott kemény 600 Eurós büntetést!!! :lol: a dobálásért. :agree:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 14., péntek 10:36

ugyan már...a Citynek se megy mostanában, ez továbbra is Barca továbbjutás...

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. február 14., péntek 10:33

most ne haragudjatok már, a barca fél egy citytől? :lol:
meglepően sima katalán továbbjutást várok, labda nélkül nehéz gólt lőni továbbra is.
Kép
Kép
Kép

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. február 14., péntek 10:32

lesliejr írta:
csababarca írta:Ami a city meccset illeti, annyira temetnek minket,hogy szerintem meglepetést fogunk okozni, értek ezalatt egy minimális vereséget, rúgott góllal. Ugye ez már meglepetés,főleg itt,ahol a nagy százalék fölényes city alázást vár. Meglátjuk,benne van, de mi is nyerhetünk akár.
Értem én, hogy a Pep éra után, ami emberfeletti volt, a Barca visszaszállt a földre, de azért ilyet írni, hogy meglepetést okozunk egy minimális vereséggel....ember esze megáll, de komolyan. :(

Értem én, hogy ma divat a Barca-t leamortizálni (látja a szurkoló is, hogy mik a hibák), hisz a csillogás és s.ggnyalás után ez következik mindig, de azért hülyeségeket ne beszéljünk már.

Itt hülyeséget Te beszélsz, fuss neki még egyszer mit írtam.
Igenis,az itteni közeg nagy százalékban az odavágón egy City hengerelést VÁR. De nem csak az itteni, nagyon sok fórumon,még nálunk is így gondolkoznak az odavágóról.
Erre írtam,hogy ehhez képest meglepetést okozhatunk ezen embereknek,egy egy gólos vereséggel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2014. február 14., péntek 10:35-kor.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. február 14., péntek 10:17

a fifa vmi érthetetlen okból nem adja ki a neymar átigazolási papírokat ahhoz, hogy az ügyészségi (?) eljárás/nyomozás/feltárás folytatódjon.
most meglepődtem, nem értem miért kell ilyet csinálni, kinek áll ilyen csúnya dolog az érdekében? :lol:
Kép
Kép
Kép

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. február 14., péntek 10:15

csababarca írta:Ami a city meccset illeti, annyira temetnek minket,hogy szerintem meglepetést fogunk okozni, értek ezalatt egy minimális vereséget, rúgott góllal. Ugye ez már meglepetés,főleg itt,ahol a nagy százalék fölényes city alázást vár. Meglátjuk,benne van, de mi is nyerhetünk akár.
Értem én, hogy a Pep éra után, ami emberfeletti volt, a Barca visszaszállt a földre, de azért ilyet írni, hogy meglepetést okozunk egy minimális vereséggel....ember esze megáll, de komolyan. :(
Lehet itt sok mindent felhozni pro és kontra, igen, vannak bajok nálunk, de ez még mindig Európa egyik legjobb csapata, amit nagyon sokszor bizonyított. A City még csak most próbál kanyarba érni azon a pályán, ahol egy Real, Bayern, Barca stb. csapat már a célegyenesben száguldozik évtizedek óta.
Mi lesz a következő, hogy jövőre a kiesés ellen fogunk harcolni? :lol:
A City egy feltörekvő csapat, akik most próbálnak meg bizonyítani a BL-ben, mert eddig egy Galatasaray vagy egyéb másodrangú csapatok is többet mutattak ebben a sorozatban és hiába sok sok összevett ász, még mindig annak lenne nagyobb visszhangja, ha mi esnénk ki. Ha a Barca jut tovább, akkor annyit fognak megjegyezni, hogy ez még mindig egy jó csapat és az angoloknak még fejlődni kell.
Értem én, hogy ma divat a Barca-t leamortizálni (látja a szurkoló is, hogy mik a hibák), hisz a csillogás és s.ggnyalás után ez következik mindig, de azért hülyeségeket ne beszéljünk már.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. február 14., péntek 10:12

hehe írta:a 90-es évek minden tekintetben a legjobb volt. ennyi erővel mondhatnám a 2000-es éveket is, mégse lehet, mert kultúrában, sportban, zenében és még sok egyéb más területen is elképesztő mik történtek akkor 20 éve. több, mint 10 éve nincs új zene, a minőség csak esik vissza folyamatosan, egy vékony réteg próbál csinálni valami igényeset a garázsban hátul, de hol vannak a gigasztárok, az egyszeri tehetségek?
ugyanez sportban, foci, kosárlabda, formaeggy, jéghoki, stbstb, a 90-es évek volt a csúcs.
Ezt meg tudom érteni, én is úgy érzem, hogy a 90-es években volt minden a legszebb, legjobb és legkerekebb, de ha őszintén belegondolunk, alighanem van ebben egy nagy adag nosztalgia is. :)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. február 14., péntek 9:03

Aki a hetvenes években nézte a focit,az nem számított rá,hogy lesz egy Maradona,Ronaldo,Rivaldo,Zidane pakk pl, lehet voltak akkor is olyanok,akik így vélekedtek mint most Te.
a 90-es évek minden tekintetben a legjobb volt. ennyi erővel mondhatnám a 2000-es éveket is, mégse lehet, mert kultúrában, sportban, zenében és még sok egyéb más területen is elképesztő mik történtek akkor 20 éve. több, mint 10 éve nincs új zene, a minőség csak esik vissza folyamatosan, egy vékony réteg próbál csinálni valami igényeset a garázsban hátul, de hol vannak a gigasztárok, az egyszeri tehetségek?
ugyanez sportban, foci, kosárlabda, formaeggy, jéghoki, stbstb, a 90-es évek volt a csúcs.

ezek után hadd röhögjem már ki sikítva az ilyen higuain meg akárkiféléket.

aki még mindig nem érti, annak egy kérdés:
tegyük fel, barca vagy madrid drukker az illető, szóval direkt vmi semleges meccset nézzen meg, mondjuk egy ac milan - inter bajnokit a 90-es évekből, majd utána egy mai cselszi -mut vagy arsenalt. aztán mondja el, melyik tetszett neki jobban, melyik volt 90 perc harc és színtiszta foci és zsenialitás és melyik volt rakkolós erőlködés, mindenféle kreativitás és váratlan nélkül.
aki azt hiszi, hogy a 90-es évek foci (mert mondjuk nem látott belőle semmit, de osztja az észt) olyan volt, mint 70 évvel ezelőtt, hogy kocka alakú labdával és vasbetétes bakancsban nyomták az állóháborút, az nem kicsit téved.
nem tehetek róla, hogy szarba se tudom nézni a mai túlsztárolt, túlfizetett, elkényeztetett nagypofájú játékosokat, a debil idióta bírókkal és a puhány, anyámasszonykatonája közeggel együtt, igyekszem minimálra fogni a leokádásukat és palástolni, hogy évente egy kézen meg tudom számolni, hány meccset élvezek önfeledten (és nem feltétlen azért, mert saturészegre hányom a szomszéd ajtaját is.)
Kép
Kép
Kép

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. február 13., csütörtök 23:07

hehe írta:http://www.youtube.com/watch?v=0Tfd38xYbX0#t=44

ilyet mikor fogsz látni egy messi vagy céronaldo esetében?
Amúgy, ő már beléphet Olaszország területére? Valahogy rémlik olyan hír, mintha neki is lett volna valami adócsalós ügye, és börtönnel fenyegették, amint ráteszi a lábát a csizmára.
realmadridfan írta: Így van. :D
Higuain a legnagyobb király, a legnagyobb király :lol:

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. február 13., csütörtök 22:51

hehe írta:http://www.youtube.com/watch?v=0Tfd38xYbX0#t=44

ilyet mikor fogsz látni egy messi vagy céronaldo esetében?


soha.

az emberek tudják, ki a focista és ki egy utánzat.
Így van. :D

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. február 13., csütörtök 22:37

hehe írta:http://www.youtube.com/watch?v=0Tfd38xYbX0#t=44

ilyet mikor fogsz látni egy messi vagy céronaldo esetében?


soha.

az emberek tudják, ki a focista és ki egy utánzat.

Jól van Hehe,mindenki érti nagyjából miről beszélsz,de most mi értelme ennek?
Ennyi erőből számolják fel a labdarúgást, mert nem lesznek soha olyan játékosok.

Aki a hetvenes években nézte a focit,az nem számított rá,hogy lesz egy Maradona,Ronaldo,Rivaldo,Zidane pakk pl, lehet voltak akkor is olyanok,akik így vélekedtek mint most Te.

Én láttam játszani az említett brazilokat,szép volt, jó volt, imádok még nosztalgiázni most is rajtuk. De engem pl Messi is szórakoztat,látok tőle olyanokat,amiket az említettektől nem, de látok CR-től is betyár dolgokat, amiket a régiektől nem.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. február 13., csütörtök 22:30

http://www.youtube.com/watch?v=0Tfd38xYbX0#t=44

ilyet mikor fogsz látni egy messi vagy céronaldo esetében?


soha.

az emberek tudják, ki a focista és ki egy utánzat.
Kép
Kép
Kép

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2014. február 13., csütörtök 22:29

besteve7 írta:
Drake írta:De ilyen 22 éves gyerekeket egy lapon emlegetni Piquével... :lol:
Hát amiket az utolsó pár meccsen nyújtott Piqué, inkább InigoM.-re nézve lekicsinylő. Még a kommentár is megjegyezte, hogy a 8-s csuklós busz gyorsabban fordul. De igazán a Barcánál nem is vele, hanem mostanság a kp lassúsága a fő probléma, mert labdavesztés után nem tudnak annyira erős pressziót helyezni az ellenfélre, így az ki tudja gyorsan és pontosan hozni a labdát, és mivel a két szélsőhátvéd fenn kolbászol meg is van az emberelőnyös szitu, és az amiben nagyon bízhat a City.
A másik meg pont
Drake írta:Negredo,Navas meg Dzeko pedig közel sem világklasszis szint.
hogy többek között ők lehetnek a kulcsemberek: Navas a kontrákhoz, a másik kettő, főleg ha nincs Aguero, akkor Dzeko szerepeltetése, mert ha valamihez ért, akkor a fejelés, és lássuk meg Piquen kívül nincs használható ember beíveléseknél a védekezésre, míg a Cityben hemzsegnek, remélhetőleg Pelle is nézte mostanság a La Liga meccseit, és erősen rágyúrtak a pontrúgások utáni szituációk begyakorlására, mert ezzel akár a meccset is megnyerhetik.
Ezért fogja talán játszatni Tata Mascherano helyett Bartrat, így lesz legalább 3 magas, jól fejelő játékosunk, de lehet, hogy meghúzza a Xavi-Song cserét.
Én 50-50 százalékra adom a továbbjutást. A City is elég rossz formában van, szerencséjük van, hogy a Chelsae és az Arsenal nem tudta kihasználni a botladozásait, mert most elhúzhattak volna.
3 meccs alatt 1 rúgott gól ilyen Norwich meg Sunderland szintű csapatok ellen elég gyér. Ha Aguero tényleg ennyit jelent akkor nekik sincsenek túl jó kilátásaik.
Csak mindenki a Barcat nézi, hogy ők vannak kicsit rosszabb formában, a City-t meg senki nem figyeli.

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. február 13., csütörtök 22:24

Luiz
hát őt is csak azért tartják nagy királynak mert brazil. nála egy top formában lévő Pique szerintem jobb

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. február 13., csütörtök 22:19

Védelmünk gyenge,hiába mást mutatnak a számok.
Ősszel szerencsénk volt,mert Valdes normálisan védett (Jesé góljáig), így lehet ilyen statisztikát összehozni.
Mondjuk spanyol hátvéd nem sok van Piquénél aki jobb, Ramos igen, Martinez is alakul,de nem biztos,hogy egy VB-n kéne próbálgatni, Laporte sem rossz bilbaoból.
Persze szerte Európában vannak jobb védők, Kompany,Hummels,Dante,Boateng, Pepe, Thiago Silva, Luiz,Vertonghen,stb...
De nem mind illene hozzánk,ez a bajunk, nálunk egy Kompany Thiago silva duó sem tudna csodát tenni, a hülye stílusunk miatt...körívig feltolt vonalvédekezés...21.században...aztán csodálkozunk,hogy 3-4 húzásból lekontráznak.


Ami a city meccset illeti, annyira temetnek minket,hogy szerintem meglepetést fogunk okozni, értek ezalatt egy minimális vereséget, rúgott góllal. Ugye ez már meglepetés,főleg itt,ahol a nagy százalék fölényes city alázást vár. Meglátjuk,benne van, de mi is nyerhetünk akár.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 242 regisztrált és 0 vendég