Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. április 17., hétfő 19:58

Csak előkészítette a terepet az öreg. Ha elmeszelik őket is az a lemeze lesz, hogy a csúnya Real aki 8 év alatt nyert 5 blt nem bírta elviselni, hogy nyertek egy szaros laligat :lol:

Az a baj, hogy a szurkolóik 90%a tényleg ennyire hülye. Nekik ennyi elég ha valami csúnyát mondasz a realról.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7226
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. április 17., hétfő 19:47

Gratula a Barcának az elnökükhöz. Ilyen szánalmas nyilatkozatot, ez tényleg Orbán Soros szint. Mintha mi nyomtuk volna fel őket, gondolom Perez fizeti az ügyészséget meg a másik 18 spanyol első osztályú csapatot akik minket megelőzve éltek panasszal. Úgy, hogy Perez húzta az egészet, lévén, hogy közös csonakban evezünk velük az Uefa fostengerén. Totál szánalmas elmebeteg ez az ember is.
dzsi91 írta: De honnan jött a képbe a real? Azért mert a 19 csapat mellé álltunk akik leköpnék őket? Kiafaszt érdekel :lol:

Amúgy engem zavar, hogy a klub ilyen tekintetben mindig csak kussol. Én mindenkit perelnék aki ilyeneket a levegőbe köp. Azért ez nem nso forum :lol:

Pikét is már rég bíróságra járatnám a sok faszságával amit lenyomott.
Engem is, és azt írják, hogy erre se fogunk semmit se reagálni. Pedig ez már azért elegendő indok lenne bőven, hogy Perez is beperelje őket a picsába, +1 eljárás ellenünk mondjuk nem oszt nem szoroz náluk.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. április 17., hétfő 19:34

De honnan jött a képbe a real? Azért mert a 19 csapat mellé álltunk akik leköpnék őket? Kiafaszt érdekel :lol:


Amúgy engem zavar, hogy a klub ilyen tekintetben mindig csak kussol. Én mindenkit perelnék aki ilyeneket a levegőbe köp. Azért ez nem nso forum :lol:

Pikét is már rég bíróságra járatnám a sok faszságával amit lenyomott.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11135
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. április 17., hétfő 19:23

Elotte is hazudoztak meg ciganykodtak mar, gondolok itt csak pl a ronaldo vs nunez bulira, hogy hogy kergettek el egy ev utan a vilag legjobbjat :coffee:
thereisonly1ronaldo

rikko
Hozzászólások: 893
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. április 17., hétfő 19:06

hehetheoriginal írta:
Rohadtul bánt, hogy Laporta nem fülét - farkát behúzva kussol és vár legalább az ítéletre.
mikor szembesulsz, mikor arcon csap a felismeres, hogy hazugsagban elted le az eleted, mikor rajossz ki a gyilkos, mikor megbasz a szikra, hogy ez a halalos beteg fonnyadt szemuveges kisember Heisenberg.... :kalapos:
91 óta vagyok Barca szurkoló. Gondolom leírom, hogy nem Messi / Laporta érán nőttem fel.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11135
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. április 17., hétfő 19:03

Rohadtul bánt, hogy Laporta nem fülét - farkát behúzva kussol és vár legalább az ítéletre.
mikor szembesulsz, mikor arcon csap a felismeres, hogy hazugsagban elted le az eleted, mikor rajossz ki a gyilkos, mikor megbasz a szikra, hogy ez a halalos beteg fonnyadt szemuveges kisember Heisenberg.... :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. április 17., hétfő 18:40

Szerintem meg nem hulye, nagyon jol tudja, hogy egy kis penzbuntin kivul az eg vilagon semmi mas retorzio nem lesz, a Madridozassal pedig kielegiti a szurkolotaboruk 90%-at.

Az a problema, hogy ha egyszer lesz Szuperliga, Perez nem tudja megcsinalni nelkuluk, es akkor mar fixen nem ez a fasszopo lesz az elnokuk.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. április 17., hétfő 18:38

Geci amugy, a Real Madridot csalozza le 70 evre visszamenoleg, naluk meg a minimum osszeferhetetlenseg kibassza a biztositekot. Mekkora egy szegyen ez az egesz.

Ja, es akkor majd egy masik heten vagy masik alkalommal meg jopofizik Perezzel a Szuperliga miatt. Igazi napraforgo szegyen ember.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

rikko
Hozzászólások: 893
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. április 17., hétfő 18:19

Rohadtul bánt, hogy Laporta nem fülét - farkát behúzva kussol és vár legalább az ítéletre.
Rohadtul nincs abban a helyzetben, hogy másokra mutogasson. Pedig én nagyon bírtam a fejét, de ez most bőven leverte a lécet nálam.

Inkább próbáljon meg csendben valamint intézni, hogy a lehető legkisebb büntetést mérjék ránk.

Értem én, hogy politikus , , ügyvéd meg miegymás. De ember attól még lehetne.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. április 17., hétfő 18:13

Ahhoz képest jó sokat szívtunk, hogy itt már mindenhol mindenki Madridista, Tebastól kezdve a bírói karig, az államon át, mindenki! :lol: Hány bajnokságot nyertünk mi a 21. században és hányat ez a cigány banda? Lehet azért, mert annyira mindenidők legnagyobb klubja, hogy még ekkora ellenszélben is ledominál mindenkit. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. április 17., hétfő 17:38

Csíp a pisi kedves bohoc klubelnok baratom? Helyes.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
etele
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2023. március 11., szombat 11:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: etele » 2023. április 17., hétfő 17:35

„Akad egy klub, amely sértettnek érzi magát. A Real Madrid, amelyet a bírók mindig is előnyben részesítettek. Ez mindenki számára nyilvánvaló, köztudott és ebben a mai napig nem történt változás. A Real Madrid a rezsim csapata volt, politikai és gazdasági okok miatt igen közel állt a hatalomhoz. Arra is felhívnám a figyelmet, hogy az elmúlt hét évtizedben a játékvezetői bizottság vezetői a madridi klub sociói, korábbi játékosai vagy igazgatóságának tagjai közül kerültek ki. Az a körülmény, hogy a Real Madrid is csatlakozott ehhez a lejáratókampányhoz, példátlan cinizmus a részükről. Remélhetőleg ez az eljárás leleplezi és helyre teszi majd őket.”
Ekkora F.kalap ember a világon nincs mint ez a Laporta!! :vivo:

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. április 17., hétfő 15:46

dzsi91 írta:
Tomidzsi írta: Mondjon még ilyeneket csak magukat járatja le.
Ez hogy a taszba ügyvéd ez a faszi?!
Idióta.
La maffia

Szóra sem érdemes. (Perez perelhetné hitelrontás miatt.)
Politikus. Azt mondja amit fosiék hallani akarnak. Messit sem azért akarja hazavinni mert előre gondolkozik. Szimplán próbálja minél több idióta száját befogni.
Ja akkor értem. Kis csapatoknak csak kis képességű vezető jut. Nem tudom, hogy lehet ezeknek szurkolni?! Legalabb lenne egy Ronaldinho vagy egy prime R9, Figo, ...stb. Messivel nem tudok azonosulni.

Szerencsétlenek....
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. április 17., hétfő 13:49

4Rv írta:
Realista24 írta: Egyebkent mar vege is, ugy volt, hogy bemutat dokumentumokat, bizonyitekokat, amik az artatlansagukat bizonyitjak.
Nyilvan egyet sem mutatott be :lol:
nemrég ért véget a két órás sajtótáéjékoztató. nyilván csak szemléltetésnek voltak ott a dobozok, de nem is a sajtónak kell bemutatni a dokumentumokat, hanem a megfelelő szerveknek.
Tudom tudom, majd bemutatja ha kész vannak. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

4Rv
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2019. január 6., vasárnap 17:20

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 4Rv » 2023. április 17., hétfő 13:45

Realista24 írta: Egyebkent mar vege is, ugy volt, hogy bemutat dokumentumokat, bizonyitekokat, amik az artatlansagukat bizonyitjak.
Nyilvan egyet sem mutatott be :lol:
nemrég ért véget a két órás sajtótáéjékoztató. nyilván csak szemléltetésnek voltak ott a dobozok, de nem is a sajtónak kell bemutatni a dokumentumokat, hanem a megfelelő szerveknek.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. április 17., hétfő 12:27

Kicsit olyan LapOrbán a viselkedése ezzel az alternatív valósággal amiben mozog. Mondom ezt úgy hogy ugye nem vagyok benne biztos hogy tényleg nagy mértékū csalásokat vittek véghez, de az azért biztos hogy minimum egy összeférhetlenség fennáll. Ilyen helyzetben azt még meg is érteném hogy kiáll azzal hogy ártatlanok, de ez a SorosRealozás….

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11135
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. április 17., hétfő 12:25

gigantorrú barcásszagértő gyerek a podcasztbú/tévébű' kivancsi vagyok mit talál ki megint, bíróképzés :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. április 17., hétfő 12:24

Tomidzsi írta: Mondjon még ilyeneket csak magukat járatja le.
Ez hogy a taszba ügyvéd ez a faszi?!
Idióta.
La maffia

Szóra sem érdemes. (Perez perelhetné hitelrontás miatt.)
Politikus. Azt mondja amit fosiék hallani akarnak. Messit sem azért akarja hazavinni mert előre gondolkozik. Szimplán próbálja minél több idióta száját befogni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. április 17., hétfő 12:16

Mondjon még ilyeneket csak magukat járatja le.
Ez hogy a taszba ügyvéd ez a faszi?!
Idióta.
La maffia

Szóra sem érdemes. (Perez perelhetné hitelrontás miatt.)
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. április 17., hétfő 12:10

Kevésbé tudna ennél méginkább bűnösnek látszani. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 106 regisztrált és 0 vendég