Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 6., csütörtök 11:42

hát ha nem kapjuk össze magunkat, és ráadásul a city is jól fogja tolni, akkor oda-vissza elvernek, mint jég a határt.
Hát eddig egy kicsivel a barcanak adtam ezt a rangadot,de ha Messi nem szedi magát össze,ha Tata ezt a szerencsétlen Xavit erőlteti középen.(Yaya felfalja),akkor hiába jön vissza Neymar,akkor az a hajó elmegy...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 6., csütörtök 11:09

Reaper's Scythe írta:Én is kaptam már reklamálásért egyből pirosat, szóval annyira nem lehetetlen az csak akkor valami olyat kell mondani, amitől a bírónak elszáll az agya. Mondjuk profi fociban elég ritka, megye 1-ben annyira nem :mrgreen:
Hát ha a kedves családja felől érdeklődtél, el is hiszem, hogy piros volt :mrgreen: :lol: :lol: ... Megnéztem a barca második gólt... Puskás díj gyanús :Đ
Amúgy mindent elmond, hogy a bajnokságba 4-1-re verte barca tavaly a sociedadot, most meg lett volna egy hatalmas x vagy talán még ki is kapnak, ha nincs elnézve a tizi meg nem kap pirosat martinez... :hmmm:

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2014. február 6., csütörtök 9:26

Én is kaptam már reklamálásért egyből pirosat, szóval annyira nem lehetetlen az csak akkor valami olyat kell mondani, amitől a bírónak elszáll az agya. Mondjuk profi fociban elég ritka, megye 1-ben annyira nem :mrgreen:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. február 6., csütörtök 9:24

Most látom, hogy Martinez kizárólag reklamálásért kapott egyből pirosat... :sly:
Ez mi? Ilyen ítélet is csak a barca javára születhet. Szánalmas.
Love football, hate antifa.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. február 6., csütörtök 7:43

Ettől függetlenül, shutter, nem tudom, hogy látjátok, de ha nem javul fel a helyzetkihasználás, akkor bajban lehettek a Bajnokok Ligájában, ma is egy védő törte meg a szenvedést.
hát ha nem kapjuk össze magunkat, és ráadásul a city is jól fogja tolni, akkor oda-vissza elvernek, mint jég a határt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 6., csütörtök 6:31

Egy kerdes, Iniesta sérült vagy miért csere? Miközben a Xavi alapkezdo.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 6., csütörtök 4:54

csababarca írta: ezért írtam,hogy reménykedek...reális esélyt kevést látok. Ha helyzetbe kerülünk Manchesterben kíméletlenül be kell lőni. Ha egyszer egyszer,ha kétszer hát kétszer. De be kell verni,meg látjuk mire lesz elég.
Persze ha így játszunk,mint az elmúlt hetekben, akkor a helyzetbe kerüléssel is komoly gondok lesznek.
Ha komolyan abban hisztek amiben mi tavaly,hogy lelötyögitek az összes meccseteket aztán majd a City ellen felpörögtök...sok sikert. Egyszerűen kiveri a szemét az embernek ahogy ez a barca hétről hétre távolodik el az európai elittől, semmi küzdőszellem, semmi futás, semmi akarat, a sportszakmai hiányokról nem is beszélve...
Olvastam EB-n ,hogy mennyire "lenézitek" a mai Real-Atma meccset a durvaságok miatt, most nem akarom megint levezetni ,hogy a labdarúgás az egy férfi sport és benne van a durvaság(főleg az ilyen meccseken), persze Barcelona játékost ha megrúgnak(vagy nem) inkább elterül és sír mint egy kislány, Madridban meg ha megrúgnak valakit akkor vagy ő vagy a csapattárs törleszt :) (mivel hentesek vagyunk).Ez a meccs volt a felvételink európába,ha az ilyen kőkeményen védekező és taktikus csapatokat így ütjük(Chelsea) akkor a nyílt támadójátékot felvállaló csapatok ellen sincs félnivalónk(Bayern) mert számunkra az előbbi stílus mindig nehezebb dió volt. Üdv európában, a City se lesz semmivel szelídebb mint ma az Atletico,csak ők még focizni is tudnak...A Barcelona focinzi még mindig tud, de semmi erőt nem érzek már bennük,fizikailag is és mentálisan is gyengék és kezd az edző tapasztalatlansága is egyre jobban kiütközni.


Nyílván egy Barcás se fog velem egyetérteni, meg persze nem is lehet mindenben igazam, de homokba dugni a fejeteket azok elől a problémák elől amit már tényleg csak a miskamari(vagy ki az :D ) féle analfabéták nem látnak, szerintem nem okos megoldás.Mármint szurkolói részről annyira nem baj de a vezetőség is megpróbálja az utolsó cseppig kifacsarni ezt a korszakot, ennek eredménye a tavalyi bl elődöntő és az idei lesz a kegyelem döfés szerintem(de remélem tévedek, mert minél tovább húzzák az nekünk annál jobb).

Persze van az a bíró meg isteni makk( :roll: ), ami kiejtheti a City-t, sőt van az a jó formában lévő Messi is ami kiejtheti a City-t, de kétlem ,hogy ebből a sétálgatásból meg lötyögésből végre egyszer feltudnának pörögni 100%ra(mert már lassan 3 éve erre várunk :mrgreen: )...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. február 6., csütörtök 0:39

h3x0r írta:
csababarca írta:Azért reménykedek,hogy a bl-re csak felpörgünk, 1-1 meccsre képesek lehetünk odatenni magunkat, a bajnokság szerintem felejtős, meglepne,ha hétvégén nem előznétek be Ti is.
Mi is ugyan ezt mondtuk tavaly a Dortmund meccs elott meg ugy az egesz BL-rol.

ezért írtam,hogy reménykedek...reális esélyt kevést látok. Ha helyzetbe kerülünk Manchesterben kíméletlenül be kell lőni. Ha egyszer egyszer,ha kétszer hát kétszer. De be kell verni,meg látjuk mire lesz elég.
Persze ha így játszunk,mint az elmúlt hetekben, akkor a helyzetbe kerüléssel is komoly gondok lesznek.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 6., csütörtök 0:31

csababarca írta:Azért reménykedek,hogy a bl-re csak felpörgünk, 1-1 meccsre képesek lehetünk odatenni magunkat, a bajnokság szerintem felejtős, meglepne,ha hétvégén nem előznétek be Ti is.
Mi is ugyan ezt mondtuk tavaly a Dortmund meccs elott meg ugy az egesz BL-rol.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. február 6., csütörtök 0:18

istimester írta:Amíg láttam, jól játszott a Barca, de még a gól előtt az bizony tizenegyes volt a San Sebastian számára.

Ettől függetlenül, shutter, nem tudom, hogy látjátok, de ha nem javul fel a helyzetkihasználás, akkor bajban lehettek a Bajnokok Ligájában, ma is egy védő törte meg a szenvedést.
Helyzetkihasználás is gyenge, de igazából annyi helyzetünk sincs alapesetben, a játék is akadozik,hátul meg rettegni kell,ha megindul az ellenfél.
Meglátjuk, ha nem kapunk ki kettőnél többel a Citytől idegenben, és még gólt is rúgunk,akkor látok esélyt. Ha jobb eredményt érnénk el az jobb.
Azért reménykedek,hogy a bl-re csak felpörgünk, 1-1 meccsre képesek lehetünk odatenni magunkat, a bajnokság szerintem felejtős, meglepne,ha hétvégén nem előznétek be Ti is.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. február 5., szerda 23:47

Amíg láttam, jól játszott a Barca, de még a gól előtt az bizony tizenegyes volt a San Sebastian számára.

Ettől függetlenül, shutter, nem tudom, hogy látjátok, de ha nem javul fel a helyzetkihasználás, akkor bajban lehettek a Bajnokok Ligájában, ma is egy védő törte meg a szenvedést.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. február 5., szerda 23:37

'shutterisland írta:eleve nem kifele kellett volna pattanjon megint a kapufáról. :mrgreen:
hát bakker, arról nem a szerencse tehet, hogy nem lejjebb vagy beljebb céloznak Barcások és ők rontják el a ziccert ( :mrgreen: )
az viszont az, hogy a védő izomból telibekeni a kapust aztán 1 perccel később jön a piros...
miközben a piros+11es lett volna a jogos ítélet 2 perccel előtte a Sociedad javára...
Digin megnéztem a félidei összefoglalót is, amikor szemből mutatták őket tisztán látszott a lerántás és tiszta piros volt.
Mondjuk az első félidő képe alapján lehet, hogy 10 emberrel is egyenlített volna a Barca, sok helyzetet hagytak ki, elég sokat.

kiki.
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014. január 28., kedd 17:00
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiki. » 2014. február 5., szerda 23:32

'shutterisland írta:eleve nem kifele kellett volna pattanjon megint a kapufáról. :mrgreen:
Tesóm ez meccs közbe esélytelen. Ilyenkor még inkább forrnak az indulatok. Majd holnap lesz pár kevésbé elfogult madridista is.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. február 5., szerda 23:29

eleve nem kifele kellett volna pattanjon megint a kapufáról. :mrgreen:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. február 5., szerda 23:24

'shutterisland írta:bocs, jinxelés volt. :mrgreen:
a jóisten is klasszikust akar, úgy látom.
biztos ő állt be a bíró elé is, azért nem látta Mascherano ügyeskedését.... :lol: ezt nem értem ,hogy ezért még lap se jár, CRnek meg ment a 3 meccs... :lol: szenzációs :D

aki lemaradt a gólról...
http://www.youtube.com/watch?v=CWR5XTOq_sQ

azt hiszem ez felért a 2 madridi góllal, sőt.... :lol:
még ha 3 ilyet ilyen megpattanós gól szerez a Real az összesen nincs ekkora makk, mint ez :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. február 5., szerda 23:20

bocs, jinxelés volt. :mrgreen:
a jóisten is klasszikust akar, úgy látom.

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TBone » 2014. február 5., szerda 23:19

ilyen gólt a világ nem b*szott még, ez hihetetlen :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 5., szerda 23:19

elfogultak vagytok így akarta
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 5., szerda 23:18

Hol vagy shutter? Makkos Real, mi? :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 5., szerda 23:18

az a gól!!! MI gól??!!!!??!!! Édes Istenem :lol: :lol: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 133 regisztrált és 0 vendég